bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Здравейте!

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Фитнес
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ViPeRsA

МнениеПуснато на: Вто Авг 24, 2010 2:23 pm    Заглавие: Здравейте!
Отговорете с цитат

На 12 съм(на 20 ноември ставам на 13)висок съм около 145см и тежа около 42-3 кг!Понеже съм малко мързелив и имам малко (Шкембе) тати ми каза че ако до 1 ноември направя 60 лицеви опори и 150 коремни преси ще ми даде 200 лева(Ся някой ще каже ''е той няма да ти ги даде)с мама обещаха и двамата.Но не това е въпросът,аз всеки ден правя коремни преси и лицеви опори.коремните преси мога към 50 там съм горе долу добре,НО когато тръгна да правя лицевите опори когато направя към десет толкоз се уморявам че напроооооо нз.Мн ми е трудно.Плс помогнете ми.Или ако някой знае някой временно хапче дето ще стана супер активен !! Very Happy
ПП:Пиша в този форум защото вие можеби знаете какво да правя Smile

мерси предварително!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Фитнес Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря