bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Заедно сме аз я обичам но за нея съм симпатичен

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bearbite

МнениеПуснато на: Чет Юли 01, 2010 11:43 pm    Заглавие: Заедно сме аз я обичам но за нея съм симпатичен
Отговорете с цитат

Здравейте, искам да споделя преживяното от последния месец, надявам се да срещна разбрани читатели и очаквам мнения и съвети.
Един месец преди да тръгнем излизахме на срещи, разходки в парка и край морето. Казват че Мъжете обичат с очите ( момичето ми е страшно привлекателно, но изобщо не и липсва акъл, 10 клас сме и има стипендия ) а жените с ушите ( имаше един период от 2-3 дни когато се срещахме и говорехме за това каква е моята същност и какво изпитвам към нея, тя остана очарована и и станах симпатичен) В началото седмица преди първата ни целувка ми сподели че не търси сериозна връзка и че трявва да опознае истинската същност на този до нея- от там се почнаха и разговорите за които ви споменах по-горе.
В края на май тръгнахме. В началото бях влюбен в нея-сега я обичам.
Мина месец и малко, когато отидохме с випуска на двудневна екзкурзия в планината в една хижа с дискотека. След дискотеката я изпратих до стаята й. Не мога да ви опиша колко страстно се целунахме тогава защото такива чувста не могат да се изразят с думи. След целувката я прегърнах и й казах на ушенце че я обичам. Отговорът и беше ''Недей го казва,още е рано'' Не знам дали е рано но й казах това което чувствам. На връщане пътувахме с влака. 5 часа път и един път не ме целуна. 90% от целувките са по моя инициатива. Помня как излязох от купето и застанах на прозореца отсреща чакайки я да се сети за мен. Дойде и този момент. Тя дойде и ме попита как съм, сложих ръката си на кръста й и в момента когато щях да кажа ''мисля си за теб'' и да целуна, дойде един от съучениците ми и нейн приятел. Тя ми обърна гръб и започнаха да си говорят,след това забрави за мен и си влезе в купето. По-късно обсъдихме тази случка и тя ми отговори че не е разбрала че съм щял да и отговоря. хах.... Вчера направихме събиране с класа в едно заведение. Тя стоеше до мен. През повечето време си я бях прегърнал през кръста. Впоследствие забелязах че почти през цялото време ми беше обърнала гръб. Сякаш не съществувах за нея(иначе ме пита как съм,добре ли съм и ме държи за ръка) Докато се хранеше се наведох към нея с мисълта да я целуна само по устните, то си беше очевидно че няма да има език след като имаше храна в устата. Тя се отдръпна и ми каза че се хранела... Коментара на една приятелка станала свидетелка на тази сценка изкоментира '' Той е романтичен'' а Моето момиче отговори че отдавна е загубила романтиката в себе си... Много писах надявам се да не съм ви отекчил остава оше малко.
На връщане от заведението си поговорихме относно това което е станало. Тя не намери нищо нередно. А аз и казах че явно имам нужда от това тя да споделя по често това което чувства към мен. Тя ми каза че това било заради това че моите чувства били по-силни от нейните. Така че директно си я попитах ''още ли съм ти симпатичен ?''
с очакване да чуя нещо от сорта че чувствата и са по-силни от преди е да ама не. Каза ми че много трудно би се влюбила отново(може да се дължи на връзката й с един преди година нз) И така де симпатичен съм и бил. Та в skype съшата вечер пак си писахме за това и ми каза че моето било детска любов понеже ми е първата любов и всичката романтика и всичко от филмите влизало в сила.
Не знам, имам чувството че съм в сянката на нейните приятели. Когато я попитах " Добре де А , Б и В не са ли ти симпатични?'' Тя "Не толкова че да тръгна с тях" Какво по дяволите трябва да значи това.
Днес ми звънна да се уговорим да излезем. Ще се видим и ще поговорим сигурно за това накъде отиват нещата, не знам какво да мисля. Много силни чувства изпитвам към нея и болка ме убива от вътре затова че не показва това което изпитва към мен. Вие разбиратели 5 часа прекарахме в едно купе с още 4ма ученика и ако някой ни гледаше отстрани нямаше откъде да разбере че ходим от месец. Убива ме фактът че нямаше откъде да се разбете че сме заедно и когато бяхме в заведението(като изключим ако някой мине отзад и забележи ръката ми на кръста й)
Убива ме фактът че когато и подаря цветя, плюшеното кученце и едни шоколадови бонбони и бях подарил. Убива ме това че когато и ги подарих тя ми казваше " Защо ми ги подаряваш,не трябваше да го правиш" Вместо да ми каже Благодаря ти, да ме прегърне или целуне...да каже благодаря че си се сетил да вземеш от любимите ми бонбони.
Живея за нейната усмивка, всеки път когато се усмихне ме кара да забравя къде се намирам,знам само че съм с нея и това ме прави безкрайно щастлив.
Живея за нейната прегръдка в която се чувствам по-жив отвсякога,когато чувствам топлото й дихание.
Живея за нейните целувки толкова нежни,страстни и вкусни. След всяка целувка имам чувството че ще полетя сред облаците.
Опитвам се да не бъда ревнив,но всеки път когато я видя да си приказва с някой приятел да се смеят и да се закачат направо изтръпвам от вътрешно негодувание или гняв. Вярвам и когато ми казва че това й държание е напълно нормално за нея и се старая да не му обръщам внимание, но просто не мога защото почти всяко междучасие тя не е с мен а с някого от приятелите си в коридора бъбрейки щастливо.
Съжалявам че ви измъчих с толкова много текст. Надявам се да сте придобили представа за това което написах.
Благодаря на всеки който си направи труда да прочете цялата тема и да остави коментар. Благодаря ви че ми дадохте възможност да си излея душата в интернет пространството.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Сеп 30, 2010 2:54 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

какво да ти кажа брато .... мацката ти е казала че не иска сериозна връзка scratch що си се впрегнал scratch ако я беше лашкал във всеки удобен момент като 'чуждо гадже' намаше да пишеш тук Cool е айде да ти е за урок ...

п.п. Всеки е минал от там - не се кахъри salut така се става голям Wink
Tati Naikosmati

МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2010 6:19 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Бъди твърд, упорит, досаден и не се предавай!!! Най-накрая ще капитулира. Аз това съм го пробвал, щот не съм най-обаятелния и привлекателен мъж. Накрая само и само да не досаждам - мацката реши да ходи с мен. Вече сме женени. Smile))
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря