bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Афта или пришка на небцето

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
asterix111

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Фев 16, 2010 11:09 pm    Заглавие: Афта или пришка на небцето
Отговорете с цитат

Здравейте, бебчето ни е на 3 месеца и от около седмица има нещо на небцето, което прилича на пришка или афта. Не можем да разберем какво е. Педиатърката каза,че и тя не знае какво е-приличало и на афта, но с гной. Каза да го мажем с Коларгол, но ефект няма. Жена ми го маже и с Дактарин в случай, че е гъба, но и това не помага. Какво може да е? Голямо е колкото зърно леща. Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Име
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Сря Фев 24, 2010 8:22 pm    Заглавие: Re: Афта или пришка на небцето
Отговорете с цитат

asterix111 написа:
"има нещо на небцето, което прилича на пришка или афта." "приличало и на афта, но с гной. "Жена ми го маже и с Дактарин в случай, че е гъба, но и това не помага. Какво може да е? Голямо е колкото зърно леща.

Извинете ме за закъснелия отговор. Той ще е твърде условен, защото това трябва да се види. Факта, че употребявате думичките "гной" и "леща" ме карат да си мисля за едно невинно състояние- образувание с големина по- малка от лещено зърно с жълт цвят и незачервена околна тъкан. Това не е болест и не трябва да се лекува. Някога ще мине само. Ако е афта- това означава раничка със зачервена околна тъкан, ако е гной- с едно натискане щяхте да го изтриете.
По- конкретен отговор мога след снимка на устата. Ако все още (въпреки закъснелия отговор) си е там непроменено вероятно се касае за това за което говоря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
asterix111

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Фев 25, 2010 10:46 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Здравейте.Много благодаря все пак за консултацията.Джипито каза да го мажем с коларгол.Все още го има ,но малко сякаш понамаля.Докторката го гледа отново и каза че е нещо като мазол-доста деца го имали.Вече сме по-спокойни за което сте причина Вие Smile Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Име
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря