bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Малко прекалих и сега не ми говори:(
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Не правете като мен
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
joro01

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 12:47 am    Заглавие: Малко прекалих и сега не ми говори:(
Отговорете с цитат

След като имахме поредния си скандал реших, че е редно да понабия жена си повечко от обикновенното защото тя наистина каза някои доста тежки думи при това пред децата ни. Избих и 2 зъба, платих и зъболекаря, поднесох и цветя, а тя продължава да не ми говори! Значи ли това, че си има любовник?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
avistex

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 7:35 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

НЕ. Това означава, че си идиот и престъпник освен това. Аз ако съм на жена ти ще те напусна, ще те дам под съд и ще ти взема освен децата и последната стотинка, да седиш и да размишляваш какъв си як бияч и колко голям мъж и герой си като биеш майката на децата си. Evil or Very Mad
P.S. Боклук прочети тук http://lex.bg/laws/ldoc.php?IDNA=2135501151
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Име
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 9:38 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

предполагам че има връзка с нещата които си написал тук
http://bgtatko.com/forum/viewtopic.php?p=2888#2888
penelopka
Горда съпруга на напреднал татко

Местожителство: Морето , сините вълни

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 12:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ти ли си най големия мъжкар на майка си и на баща си аааааа?????Върви си прилагай силата някъде другаде!!! Истината боли нали и като няма как да се защитиш и давай -бой до дупка!!! Мислиш си , че като и бутнеш един букет цветя и си поправиш щетите всичко е наред а? Извинявай , обаче по този начин не ставаш герой в очите на децата си ! Не очаквай от жена си да ти прости скоро! Много яко си згазил лука според мен! Извинявай , ако съм те обидила , но просто не можах да се въздържа от коментар!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото
chistacha
Site Admin

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 1:22 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Какво искате? Нали се е извинил човека Smile
teo7777

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 3:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:

Има обшо, как да нема. Скандала стана шото не ме уважава, ма не като човек, а като жена не ме уважава. Ишкам да спре с тия стероиди вече, действат му зле.. Не един, двама любовника ша си хвана. Напоследък е станал много агресивен, не му штава, само шпи, не се издържа. Ишвинете ме, фъфля, ма не са ми готови коронките още.
А, и лъже за букета, откъснал ми някво цвете от пред блока. Evil or Very Mad

salut
Върнете се в началото
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 3:21 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

teo7777 написа:
jeko написа:

Има обшо, как да нема. Скандала стана шото не ме уважава, ма не като човек, а като жена не ме уважава. Ишкам да спре с тия стероиди вече, действат му зле.. Не един, двама любовника ша си хвана. Напоследък е станал много агресивен, не му штава, само шпи, не се издържа. Ишвинете ме, фъфля, ма не са ми готови коронките още.
А, и лъже за букета, откъснал ми някво цвете от пред блока. Evil or Very Mad

salut

ти се ебаваш ама за справка виж какво направи Крис Беноа
освен това домашното насилие е факт и жените които са подложени на такова никак не им е смешно
Delta

Местожителство: в харема на моя шейх

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 10:32 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аам вие що му се връзвате на ЖОрето, бре Laughing Laughing Хем повечето си го знаем от бг-мама...
А ти, провокаторе, стига дразни народа...кой та знай що за хрисим чиляк си, ами се надуваш тука и гледаш сеира на ората...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Име
teo7777

МнениеПуснато на: Сря Окт 03, 2007 9:48 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Delta написа:
Аам вие що му се връзвате на ЖОрето, бре Laughing Laughing Хем повечето си го знаем от бг-мама...
А ти, провокаторе, стига дразни народа...кой та знай що за хрисим чиляк си, ами се надуваш тука и гледаш сеира на ората...

Хрисим, друг път. Утрепа ме! Very Happy
Върнете се в началото
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Окт 04, 2007 1:20 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

teo7777 написа:
Delta написа:

Хрисим, друг път. Утрепа ме! Very Happy

а честити коронки Laughing
тонколона басова

Местожителство: къща с двор

МнениеПуснато на: Чет Окт 04, 2007 6:34 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Жоро , дай да видя булката ти бе...ако стаа - ше й стана любовник , така поне ше знаеш със сигурност , че си има някой... Laughing
penelopka

Местожителство: Морето , сините вълни

МнениеПуснато на: Чет Окт 04, 2007 8:03 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Тц, тц, тц ,тц! scratch scratch scratch Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Estrella

Местожителство: Някъде там в дебрите на живота

МнениеПуснато на: Пон Дек 20, 2010 8:37 pm    Заглавие: Re: Малко прекалих и сега не ми говори:(
Отговорете с цитат

joro01 написа:
След като имахме поредния си скандал реших, че е редно да понабия жена си повечко от обикновенното защото тя наистина каза някои доста тежки думи при това пред децата ни. Избих и 2 зъба, платих и зъболекаря, поднесох и цветя, а тя продължава да не ми говори! Значи ли това, че си има любовник?

Е па си нагъл! Не стига, че си я набил, ами и питаш дали има любовник. Аз на нейно място двама да съм хванала и да съм ти била шута отдавна. Като преди това ти счупя поне три зъба. Twisted Evil
Върнете се в началото
Niagara

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2011 1:34 pm    Заглавие: Re: Малко прекалих и сега не ми говори:(
Отговорете с цитат

Estrella написа:
joro01 написа:

Е па си нагъл! Не стига, че си я набил, ами и питаш дали има любовник. Аз на нейно място двама да съм хванала и да съм ти била шута отдавна. Като преди това ти счупя поне три зъба. Twisted Evil

Ама да се извиниш после с цветя Mr. Green
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Вто Яну 11, 2011 8:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ама как не ти говори? Гледа те мръсно и те подминава или аха да ти каже нещо и вземе че се откаже....... scratch

П.П. Ау чак сега видях датата на която се е разиграло събитието. То се е видяло че информация от сорса няма да получа, ама квато съм чувствителна сега ще има да ги мисля - как ли се справят в живота тези хора, той и тя със двете си коронки.... scratch
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Не правете като мен Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря