bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Хоби магазини за модели

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Gnus

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 10:26 am    Заглавие: Хоби магазини за модели
Отговорете с цитат

Може ли някой да ме упъти къде в София има хоби магазин за модели? Като бях малък, се продаваха в млад техник, сега искам да купя на сина ми (7г.) самолет с ластичен двигател, че пустото време все не стига да го спретнем от подръчни материали.
Знам един до автогарата овча купел, ама си е екскурзия до там. Ако се сещате някъде по- в центъра, пишете, че в сряда имаме рожден ден, а нали татковците трябва да правят интересни техничарски подаръци.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chistacha
Site Admin

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 10:57 am    Заглавие: Re: Хоби магазини за модели
Отговорете с цитат

Gnus написа:
Може ли някой да ме упъти къде в София има хоби магазин за модели? Като бях малък, се продаваха в млад техник, сега искам да купя на сина ми (7г.) самолет с ластичен двигател, че пустото време все не стига да го спретнем от подръчни материали.
Знам един до автогарата овча купел, ама си е екскурзия до там. Ако се сещате някъде по- в центъра, пишете, че в сряда имаме рожден ден, а нали татковците трябва да правят интересни техничарски подаръци.

Не знам дали са останали такива магазини още, но в магазина "Безпаника" има едни много яки: http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=286&Itemid=158

Скъпи са ама си заслужават парите май.
Gnus

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2007 11:08 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Май още сме малки за радиоуправляем самолет, затова му търся с ластичен двигател. А и е прост за сглобяване, няма да се налага да си играя аз с него вместо сина ми.
А иначе цените, които си дал, са си направо ниски за радиоуправляеми модели. Виж това.
Върнете се в началото
ARTU

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Авг 22, 2007 10:49 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Можеш да погледнеш българският сайт за стендов моделизъм - www.scalemodels-bg.com

Има дадени адреси на магазини, а във Форума на сайта има какво да се научи и най-важното - има кой да се пита за туй-онуй Cool
Върнете се в началото
siera

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 3:13 pm    Заглавие: хоби магазин
Отговорете с цитат

Hi,
ima edin nov magazin za kolekcioneri i modelisti, osobeno podhodqsht za DIe Cast i sglobqemi, su6to i radioypravlqemi igrachki Smile
na: http://myhobbymobby.com
Върнете се в началото
chistacha
Site Admin

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 4:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ето и от мен един линк на един онлайн магазин: http://www.zigifly.com/index.php
grishayy

МнениеПуснато на: Сря Апр 22, 2009 1:57 pm    Заглавие: Моето хоби - мой малък бизнес
Отговорете с цитат

От 10 годишен се увличам по модели - влакове, кораби, самолети. Сега съм на 45 и продължавам. Реших да организирам интернет магазин, в койта да предлагам качествени модели на по-малко известни фирми поне на половин цена от същите на други фирми. Целта ми е повече хора (включително и съвсем млади) да имат достъп до това увлекателно хоби.
www.hobby.nat-beauty.com
Върнете се в началото
ARTU

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 4:55 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Най-(без)интересният магазин, претендиращ за такъв Laughing С картинки, краднати от e-bay и никакви цени (това последното те прави автоматично клиент на КЗП). Оу, или под магазин имаш предвид рафтчето на снимката?!
В такъв случай моите рафтове у дома са МОЛ Laughing Laughing Laughing

Върнете се в началото
grishayy

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 5:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ако и аз бях снимал всички празни кутии в къщи щях да се получи нещо подобно. Типично по български (разбирай селяндурски) - вместо някой да каже "Евала пич, постничко е но давай нататък", този някой плюе и обижда. Еееееееееех, българино....
Върнете се в началото
ARTU

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 6:31 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Кутиите са пълни, приятел Wink Типично по европейски ти напомням, че има разни закони, които важат и за пишман-търговци като теб.

Съгласно чл.4 от Закона за защита на потребителя, търговецът е длъжен да предостави на потребителя, преди придобиването на стоката .... подходяща информация,..., която включва:
1. ...
2. цена, количество, начин на плащане и други договорни условия;
....

Което на твоето смешно сайтче-галерия с картинки го няма. Т.е. аз като евентуален клиент съм в пълното си право да сезирам КЗП за липсата на цена, както е съответните компетентни държавни органи за извършване на проверка за наличие на данни за извършвани нарушения.
А дали в данъчното знаят, че си търговец? Декларираш ли си доходите?
Вместо да подскачаш като ощипана мома, виж сайта в подписа ми и се замисли малко дали разбирам от магазини, сайтове, моделизъм, продукция за модели и т.н.

Точно така както си направил "сайта", изглежда точно като скромна галерия с картинки. Не става ясно нито откъде са моделите, нито на кои фирми, нито на какви цени, нито какви са условията за закупуване и доставка. Само с тупане по гърдите не става, приятел!...
Върнете се в началото
grishayy

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 8:02 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Тъй, тъй, приятелю, май ти се държиш като ощипана мома, щом за нещастното сайтче си отделил толкова място...че и заплахи дори! Да не би да те е страх да не порастна, а...
Върнете се в началото
ARTU

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 8:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ех, ентусиасти. Желая успех! Реших да ти поясня някои неща, които явно не знаеш... Но Бай Ганьо никога не е обичал да му дават акъл, щото всичко знае... Хайде дерзай! Пък дано си продадеш влакчетата на рафта Wink

PS Магазини за ж.п.модели и аксесоари:

http://nirahobby.com
http://sites.google.com/site/keptltd/
http://www.hobymodels.com
http://www.hobbystrong.com

Cool Ако не си виждал - да видиш поне някакъв елементарен пример как се прави он-лайн магазин. Това не е като Иванка дето продава душ-гелове Wink

PS От 23-mar-2009 сайта за душове и гелове има 1800 посещения до момента. Толкова моето сайтче прави до обяд за един ден Wink

Последната промяна е направена от ARTU на Вто Май 12, 2009 11:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
grishayy

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 8:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Без обида и нищо лично. Искрено благодаря за изказаните мнения.
Върнете се в началото
ARTU

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 8:36 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Моля Smile Имах предвид, че търговия не става с черен внос, защото първо ще изреват официалните дистрибутори и изгаряш Wink Ако имаш някакво питане - на ЛС за да не цапаме темата.
Върнете се в началото
Borislav97

МнениеПуснато на: Пон Окт 25, 2010 8:19 pm    Заглавие: Re: Моето хоби - мой малък бизнес
Отговорете с цитат

grishayy написа:
От 10 годишен се увличам по модели - влакове, кораби, самолети. Сега съм на 45 и продължавам. Реших да организирам интернет магазин, в койта да предлагам качествени модели на по-малко известни фирми поне на половин цена от същите на други фирми. Целта ми е повече хора (включително и съвсем млади) да имат достъп до това увлекателно хоби.
www.hobby.nat-beauty.com
amm iskam da te pitam dali sa metalni ili jelezni tiq vlakove?
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря