bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Децата от първи до седми клас със смарфон - ДА или НЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2014 6:33 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Таблета в случая се явява четец на информацията. Въпроса е колко ще издържи носителя на информацията примерно ДВД флашка, сд карта, перфолента и т.н.
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2014 7:48 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Не ми обръщайте внимание – гледах едни образователни филмчета в тубата и ме наскачаха всякакви странни мисли и идейки !!! shaking2 shaking2 shaking2

Че тъй де.. всички гениални изобретения са плод на всякакви странни мисли и идейки Laughing ... Прогреса обаче е напреднал най-вече заради мързела на гениите. Mr. Green

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2014 5:31 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:
Таблета в случая се явява четец на информацията. Въпроса е колко ще издържи носителя на информацията примерно ДВД флашка, сд карта, перфолента и т.н.

Това е така, но се получава следния проблем - имах едни дискети с текстове, чертежи и още някакви си там данни от уин 31. файловете бяха на ред но не се отваряха с нищо !!

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2014 5:33 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Angel написа:

Не ми обръщайте внимание – гледах едни образователни филмчета в тубата и ме наскачаха всякакви странни мисли и идейки !!! shaking2 shaking2 shaking2

Че тъй де.. всички гениални изобретения са плод на всякакви странни мисли и идейки Laughing ... Прогреса обаче е напреднал най-вече заради мързела на гениите. Mr. Green

Не знам на какво е плод прогреса, но ми прави впечатление, че всички напреднали цивилизации (като шумерската) в един момент изчезват яко дим !! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Окт 22, 2014 2:44 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:
файловете бяха на ред но не се отваряха с нищо !!

Е това се явява еквивалента на египетските йероглифи примерно.
Ще трябва някой "Индиана Джоунс" да дебъгва какво точно пише Laughing
Angel

МнениеПуснато на: Сря Окт 22, 2014 6:11 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да !!

Точно такива (или подобни) символи имаше в почти всички файлове !! Laughing Laughing

Какъв е извода - не трябва да минат 1000 години за да не може да се изчете съдържанието на някакъв (макар и работещ)информационен носител Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Не им завиждам на криптолозите Cool Cool Cool
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Окт 22, 2014 6:20 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Какъв е извода - не трябва да минат 1000 години за да не може да се изчете съдържанието на някакъв (макар и работещ)информационен носител Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Е все пак windows 3.11 все още може да бъде изтеглен и инсталиран на реална или пък на виртуална машина
ако ти трябват наистина файловете виж тук

А иначе има хардуер разработен за военните който заровен най-вероятно ще изкара бая време, както и последните съвременни смартфони които са прахо, водо и удароустойчиви а и освен това са пластмасови и гниенето при тях също се измерва във векове
Angel

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 4:54 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Военните са друга бира, но да оставим дискусиите на бъдещите археолози Wink Wink

jeko написа:
ако ти трябват наистина файловете виж

Вече не ми трябват , но имам нужда от надеждна антивирусна програма.

АВГ то послед ния път (не знам защо)ми скапа всичко и се наложи преинсталация. salut salut salut
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 5:12 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аз ползвам avast
Angel

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 5:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Този файл е 60-дневна пробна версия. След като се регистрирате безплатно в сайта на avast!, ще получите безплатен активиращ ключ валиден 14 месеца. След това пак се регистрирате и т.н.

Това пък защо ?!?
scratch scratch scratch
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 6:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

нали е безплатно трябва да се жертваме и да въвеждаме един път в годината фалшиви данни Laughing
аз се регистрирам с мейл aaa@bbb.cccc и име киро секирата Laughing

регистрацията става през самата програма. Поне при мен така беше доколкото помня
Angel

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 6:41 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Не знам аз ли не правя нещо както трябва, но не ми отваря нищо от даунлуд нито основния сайт !! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 6:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аз като щракна на тоя линк долу и тръгва да се сваля

Angel

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 6:56 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Отказвам се - явно нещо ме блокира. Rolling Eyes Rolling Eyes

Пак ще се преинсталира - видяло се е Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Нед Окт 26, 2014 7:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

По повод на предния коментар Smile. Като се замисля, може да имаш право колега. Незнам дали са точно URL-и но със сигурност има вероятност изобщо да не можем да си представим какъв смисъл са влагали хората в тези текстове (ако изобщо са текстове) по начина по който ние си ги представяме и разбираме. Като цяло таблетите ги правят много и ги има навсякъде Smile не се знае дали няма след 1000 години да се намери някой запазен неразопакован все още Smile Скоро гледах по телевизията репортаж как на търг е продаден настолен компютър на Епъл (един от първите произведени изобщо) на 40 години мисля, че казаха. Та въпросния компютър предизвикал сензация още работел и го продали на търг за 500,000$ Smile Smile Smile

-------------------------------
Компютърен Онлайн Магазин
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря