bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Умьен и красиФ.....
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mwm

МнениеПуснато на: Чет Окт 23, 2014 12:02 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Замислихте ме.... кои са тези и кои са онези жени.... Ай ся де????? scratch

можеш да мислиш значи Mr. Green
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 23, 2014 7:19 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

mwm написа:

можеш да мислиш значи Mr. Green

Тц... не мога. Mr. Green

Темата е за умни и красиви мъже.... та ей ви един умник. Mr. Green

Като че ли очите ще им вади. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 5:07 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

mwm написа:
Angel написа:
От кои по-точно ?!? scratch scratch scratch

От "тези" или от "онези" !?? Laughing

не позна Twisted Evil

Ами то трети вид няма !! scratch scratch scratch

МнениеПуснато на: Пет Окт 24, 2014 5:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Темата е за умни и красиви мъже.... та ей ви един умник. Mr. Green

Като че ли очите ще им вади. Laughing

Тия малко на лесби ми напомнят, а и май е нагласация с тази неподвижна камера Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Чет Окт 30, 2014 6:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

http://www.vesti.bg/analizi-i-komentari/lica/shefyt-na-epyl-prizna-che-e-gej-6026218

Шефът на „Епъл“ призна, че е гей

„Макар никога да не съм отричал сексуалната си ориентация, никога досега не съм я обявявал публично. Така че нека да съм ясен: горд съм, че съм гей“, заяви Тим Кук

Тим Кук, изпълнителният директор на „Епъл“, призна за първи път публично, че е гей.

„Имам скромен произход и не търся да привличам вниманието върху себе си. „Епъл“ така или иначе е една от най-наблюдаваните компании в света и аз искам фокусът да е върху нашите продукти и невероятните неща, които клиентите ни правят с тях“, пише Кук в нарочна статия, публикувана в „Бизнес инсайдър“.

„Макар никога да не съм отричал сексуалната си ориентация, никога досега не съм я обявявал публично.

Така че нека да съм ясен: горд съм, че съм гей и смятам това за един от вай-важните дарове, които Господ ми е отредил“,

признава той.

Като гей имам много ясно разбиране какво означава да бъдеш в малцинство и пред какви предизвикателства се изправят ежедневно хората от други малцинствени групи (...)

Да не харесваш жени било дар ?!?! scratch scratch

Айде бе !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Окт 30, 2014 6:32 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ма що се чудиш Ангеле... че педалите са били винаги напред с матряла... честно, адски се нервя не заради сексуалната им ориентация, а заради начина по който се опитват да ни го представят... Дар било, баси дара да ти го навират отзад !!!! scratch

МнениеПуснато на: Чет Окт 30, 2014 6:35 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

За нас не е ама за него може и да е Wink Wink

Май ще се окаже вярно, че парите развалят !! Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пон Ное 03, 2014 5:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

http://www.edna.bg/svobodno-vreme/pochivka/kak-ne-vi-e-sram-momcheta-4636112

Как не ви е срам, момчета?
Категорично - мъжете са виновни! А защо - разказва Тодор Капитанов

Как не ви е срам, момчета, от отношението ви към жените, към самите вас и живота като цяло? Опитахте ли поне веднъж да се погледнете как изглеждате отстрани?
Със сигурност не сте го направили, иначе нямаше да продължавате да се обръщате към всяка непозната жена с ”лелче”, ”бабо”, ”мацко” и други подобни безумия. Давате ли си сметка, че това е обидно за дамите и е достатъчно да изглеждате просташки в техните очи?

Пропуснал е “пичка” !!! Very Happy Very Happy Very Happy

По принцип сте много докачливи, когато въпросът опре до гордост и чест, но без проблеми накърнявате тези качества на жените. Защо си позволявате да говорите на сервитьорката в заведението и на продавачката в магазина на ”ти”? Да не би да сте по-важни от нея? Или просто, защото е жена и това я прави по-нисше създание от вас? Как не ви е срам?!
Няма да спра дотук с въпроса, защото е крайно време да излезете от ”мачовската” си черупка, която явно изчерпва мирогледа ви, да видите, че поведението ви е неприемливо за света, който ви заобикаля. Как не ви е срам да обявявате с укор жените, които не може да имате, за кучки? Развратността в тях ли е причина да бъдат отблъснати от вас, или фактът, че са разбрали как с шамари възпитавате и превъзпитавате навици у нежния пол? Сигурно си мислите, че ако се държите като прасета, стилните дами веднага ще се залепят за вас, защото нали уж ”хубавите ябълки свинете ги ядат”. Как не ви е срам?!
Сигурен съм, момчета, че не разбирате как ставате жертва на самите себе си.

Мислите ли, че сте атрактивни в очите на жените, когато се хвалите, че за пръв път сте се напили, когато сте били едва на дванадесет години? И споделяте за това ”постижение” в любимата шкембеджийница, в която се чувствате в свои води, защото там никой не ви прави забележка, когато се оригвате и удряте шумно солницата в масата. Обичате тези дупки, нали? Защото действията ви няма как да бъдат приети в някой изискан клуб или на коктейл. Ето защо вие не ходите на подобни места. Ако пък ходите, то е по изключение, с единствена цел да се наядете и да задигнете някоя от останалите бутилки с качествен алкохол, скривайки ги във вътрешния джоб на якето ви. Ако пък сте без яке, напъхвате бутилките в чорапите. Как не ви е срам?!
Не ви ли е срам да обяснявате на хората, че правилата за движение по пътищата са само за балъците? И защо считате за несправедливо, когато ви глобяват в градския транспорт като нередовен пътник? В какъв свят живеете? С какво толкова ви дразнят хората, които често използват в речта си думите ”благодаря” и ”моля”, че искате да ги удушите заради това?
Не отговаряйте на всички въпроси. Искам отговор само на един: Как не ви е срам?!

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing

МнениеПуснато на: Пон Ное 03, 2014 5:59 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Embarassed Embarassed Embarassed ... И аз съ изчервих Mr. Green ... щото обожавам шкембеджийниците, особено след риболов.... само не знам как да скрия бутилка в чорапите!!!! Mr. Green

Ей че културни и изискани п...и, маани!!! Laughing
Затова винаги ще ги пускаме пред нас....

МнениеПуснато на: Пон Ное 03, 2014 6:06 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Чет Ное 13, 2014 6:48 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Умен и красив !! Laughing Laughing Laughing

http://www.edna.bg/kolonkata-na/narychnik-za-eksploataciia-na-myzha-4636237

Наръчник за експлоатация на мъжа

Бил силният пол. Бил бил силният пол или би бил силният пол. Или е просто "би". Не знам. Мъж е мъжкият род на един от биологичните видовете на планетата. И има своите трудни моменти.

Този текст не е оправдание за сълзливи и трудни моменти, написан от разгърден и нежен бард, а технологична инструкция и наръчник за експлоатация на мъжа.

Чувствам се длъжен да го направя, защото жените често забравят как да експлоатират това до тях.

Мъжът е по-затворен, по-издръжлив, говори малко. Да, говори малко. Дори този, на който не му спира устата, рядко пъти говори за себе си. От него можеш да разбереш много (по принцип), досадно много, но не много за него самия. Да, има и плачльовци, които си споделят болката, но са изключения. И доста натежават, като не спират да споделят “болката си”. Ей, братче, то бива, бива, ама толкова болка не е нормално да има, нали?

Да се върнем към общия случай.

Мъжът няма много приятели, а с тези, които има, рядко си говорят за слабости, проблеми, неволи... Ние рядко оставаме демоните си да ни напуснат. И рядко, много рядко, се оплакваме от това до нас. Защо?

Нима не е приятелско да кажеш, че “твойта” не те разбира, не те подкрепя или друго подобно? Разбира се, че е приятелско, но не е приятелско спрямо “твойта” и е тъпо да роптаеш в нейно отсъствие, защото така даваш грешни сигнали за нея. И за себе си. Щом си я избрал, ще я търпиш. Нима не изглеждаш нелепо, докато недоволстваш срещу нея в качеството си на човек, който все пак е с нея? Ами къде си спал, като толкова ти е тровила живота, а?

Ще говориш с нея, ще изискваш от нея и ако нищо не става, ако видиш, че времето ви заедно минава в опити да не бъдете заедно – просто си хвани пътя. Но не се оплаквай. Запази собствената си чест и нейната чест. Така.

Мъжът задържа много неща в себе си. И това тежи. Факт е, че мъжът генерално може да носи повече тежести от жената, защото това му е работата, но дори стоките, произведени в Германия, имат далечни технологични предели, но не са безпределно издръжливи.

Приемете мъжа като танк. Тежък, шумен, леко недодялан (а метросексуалните танкчета – съвсем леко недодялани, даже незабележимо), не толкова деликатен и прецизен (като жената) но пък по-издръжлив. Но дори танковете имат нужда от гориво. Гориво за да продължат.

Ако продължим с аналогиите с транспортните средства – жената е като кола. Френска кола. Нежна, деликатна, с много потребности и дълъг списък със сервизни инспекции. И ако продължим още малко с техническата аналогия, стигаме до моментите, в които мъжете издържат много повече. Философски. Ние влизаме в аварийни режими, когато наистина танкът ни е в критично състояние, когато е на ръба на разрухата. Жените просто влизат с лекота в авариен режим.

И въпросът, който върви с отговора, идва в обслужването, в сервиза.

Дори и танкът има нужда от грижа. Както и да звучи. Кажи на това до теб, че е боец, че си струва, че се справя. Защото това не е очевидно, а ако не е боец, не си струва и не се справя, какво по дяволите правиш при него? Или се махай, или си дерзай връзката. Дори и войната не обича предатели на танкове, които стоят някъде само в очакване на по-добро другаде.
Не се чувствай длъжна да забележиш течовете от гориво по картера на танка, да отсечеш, че е грозен и ръбат за сметка на един много лачен такъв, който си видяла на излизане от мола и ех, ако можеше поне малко да приличаш на него.
Не ги разбирам тези неща. Как е възможно някой да има нужда от толкова малко и в същото време това толкова малко да е толкова невъзможно далеч?

Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пет Ное 14, 2014 11:51 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

"жената е като кола. Френска кола" - това сравнение беше уникално.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2014 8:02 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Бих допълнил само че френските коли не ми допадат. Mr. Green

Студент се депресира от предстоящ изпит и опъна овца

След дълга пиянска вечер младежът решил да потисне стреса си с животински секс

Американски студент бил арестуван, след като се отдал на ласки с овца, пише в. "Дейли мирър. Задържаният оправдал действията си с факта, че се чувствал стресиран. 23-годишният студент бил арестуван, след като отишъл в обор край университетското градче във Фрезно, Калифорния. След дълга пиянска вечер младежът решил да потисне стреса си, възникнал заради предстоящия му важен изпит. Той възнамерявал да излее злобата си на кравите в обора. Но по неизвестни причини той посегнал сексуално на овца.

От обора започнали да се носят съмнителни звуци и негов колега се обадил на полицията. Полицаите заварили заподозряния върху овца със събути панталони.

Арестуваният е бил студент пета година по специалност Компютърни технологии.

http://www.blitz.bg/news/article/303177

Баси овена!!!!! Mr. Green

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2014 5:58 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Студент се депресира от предстоящ изпит и опъна овца

:

Може пък да му е гадже !!! Laughing Laughing Laughing Laughing

(по мотиви от една реклама) Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2014 8:28 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Вече фанах нишката с подкупите.... cheers

Младата съпруга на катаджията от видеото: Той ли е лицето на корупцията в България

........

Тръпков е бил извикан от началниците си още вечерта, след като видеото набра популярност във Фейсбук. Той е подал рапорт за пенсиониране, но най-вероятно ще бъде уволнен и така няма да получи накуп полагащите му се 18 заплати.

.........

http://www.blitz.bg/news/article/303572

Ай честито на младата съпруга!!!! Mr. Green
Коментарите са без коментар!!!! Laughing
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Следваща
Страница 20 от 22

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря