bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Точно и ясно
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Благини от нета
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2014 7:07 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Немците са машини стане ли въпрос за данъци.. cheers
Подобни "студия за масажи".. за мен са си точно модерни бордеи, където можеш да получиш всякакви услуги...

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2014 5:31 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

А тук за 40 лева ще те намажат с бебешко масло, ще ти обясняват колко е полезен масажа и ще искат да заведеш и приятелите си !! Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Вто Юли 29, 2014 7:58 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Точно и ясно....

КЪДЕ ли живеят милионерите?

http://www.vsekiden.com/155094

МВМ, записвай си. Mr. Green

МнениеПуснато на: Вто Юли 29, 2014 4:50 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Цюрих и Женева много си приличат бе ?!?! scratch scratch Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2014 1:21 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Гледането на женски гърди удължава живота на мъжете

Предотвратява риска от сърдечен удар и инсулт

Вече има научно доказана причина мъжете да се наслаждават на красивите женски гърди - според ново проучване това удължава живота на представителите на силния пол с до пет години.Гледането на хубаво женско деколте със сигурност допринася за общото здраве на мъжете. Но германски учени препоръчват на мъжете над 40 години в продължение на 10 минути всеки ден да гледат женски гърди.

Д-р Карън Ветерби, автор на изследването, твърди, че гледането на гръдната обиколка 10 минути се равнява на 30 минути упражнения. Това може да удължи живота с до пет години и да предотврати риска от сърдечен удар и инсулт.

http://www.blitz.bg/news/article/283304

Ама много точно и ясно!!!! cheers
Ако после ми каже някой че имам перверзен ум... ще му кажа че просто си удължавам живота и си гледам здравето!!!! Mr. Green
Ей ся ще се съсредоточа в продължение на десетина минути!!!!! Mr. Green

Ей ви още здравословен матрял!!!!! cheers

http://kaifolog.ru/devushki/5587-hozyaystvennye-devushki-chast-2-45-foto.html

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2014 6:58 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

За гледането ясно !! salut salut salut

За ебането нещо казали ли са ?!? Laughing Laughing Laughing

Че това :

http://kaifolog.ru/uploads/posts/2014-07/1406794128_047.jpg

като го гледам Very Happy Very Happy Very Happy

Последната промяна е направена от Angel на Чет Авг 07, 2014 7:16 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Чет Авг 07, 2014 7:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

http://www.edna.bg/pod-zavivkite/vryzki/v-kakvo-i-koga-se-vliubvat-myzhete-4635067

В какво и кога се влюбват мъжете
Разяснява ни Тодор Капитанов

Да имаш пеперуди в стомаха било едно от най-прекрасните усещания, които хората могат да изпитват. В това твърдение ентусиазирано ме убеждават повечето от приятелките ми, като ми подсказват, че ако дам шанс на това чувство, ще открия истинското щастие. По този начин съм щял да разбера и красотата на привързаността и съпричастността към друг човек. Ще успея да надградя интимните си отношение на едно по-високо ниво, където всеотдайността и усещането за загриженост към другия заемат връх.

Толкова красиво звучат тези думи, че трябва да съм побъркан, ако не направя необходимото да провокирам тези емоции в себе си и преди няколко дена предприех действия – започнах да ям пеперуди. Честно да ви кажа, понякога ги усещам в стомаха си, но нито чувствам нещо толкова прекрасно, нито мисля, че намирам истинското щастие.

Ако наистина любовта е да усещаш пеперудите в стомаха, то аз се отказвам от нея. Предпочитам стомахът ми да е пълен с бира и пържени картофки, които съм изконсумирал с приятели, гледайки някой футболен мач. Тогава определено се чувствам съпричастен, всеотдаен и загрижен към любимия отбор. А интимните отношения, които вербално упражнявам към роднините на играчите на терена, повярвайте ми, наистина са на едно много задълбочено, искрено и много лично ниво. В тези моменти определено изпитвам истинско щастие, ако разбира се и любимият отбор печели срещата.

Интересно е, че без дори да изпитвам любов към някого, мога да почувствам същата емоция, както жените ми я описват, говорейки за пеперудите в стомаха.

Може личният ми пример да ви се струва смешен и краен, но той илюстрира различията във факторите при двата полова, водещи до чувството на влюбеност. Много е просто – жените се влюбват персонално, а мъжете – социално. За жените е важно човекът до тях да провокира и отдава чувството на обич, мъжете пък намират тази емоция в обстоятелствата и социалната среда, които жената е създала.

Направете уютно мястото, където прекарвате повече време с любимия мъж и той ще се влюби в удобството, което вие сте създали. Усмихвайте си по-често, а той ще се влюби в настроението ви. Правете нещата, които и двамата харесвате и той ще се влюби в присъствието ви.

Грижейки се за всичко това, в един прекрасен момент мъжът ще разбере, че причината за щастието му са нещата, които само вие може да направите толкова добре. След като разбере това, той ще направи всичко възможно да ви задържи до себе си. В това число и непрестанно да провокира емоциите, които поддържат усещането ви за така бленуваните пеперуди в стомаха.

Действайте! Успехът е гарантиран.

Коментарите цепят !! Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2014 7:16 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Все едно аз съм го писал... Laughing
И как по друг начин да го мисли пича след като и коментарите са доста показателни....

Цитат:
И какво??? Излиза, че за да е влюбен един мъж в мен аз трябва да му създавам удобства, да се грижа за него. Евентуално да му купувам биричката и да му пържа картофките, за да си пийва с приятелите. Да не съм му слугиня, или майка.

Кви пеперуди, каква романтика и как да обикнеш такава жена ???? scratch
Обсебването сякаш генетично го носят в себе си... добре, но да взимаш без да даваш не става....

Цитат:
Тодор Капитанов, моля те, не пиши нищо повече! Престани да занимаваш хората с простотиите си. Явно те интересува само яденето и пиенето, но това си е твой проблем, не наш. Иди на психолог, ако трябва.
Наистина, като прочетох заглавието, очаквах нещо смислено да прочета, а не за пържени картофки и бира. Значи Достоевски, Толстой, Виктор Юго, Дикенсен, всички отиват в канала, защото и те говорят за любов в книгите се, и за "пеперуди"...
Голям философ се извъди!

Какво да кажа повече... ясно, дали пеперуди ще ги носят в облаците или метли и патици ще яхат, непременно трябва тяхното отдалече да си личи и набива на очи.... къв Достоевски бре.... Ей добре че има по някой земен елемент, та да слезете на земята.... че те пеперудите като минат през огъня и отново се превръщат в гъсеници поразяващи целият колорит наоколо.
Ей това ви е любовта....

МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2014 6:03 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ух ааа !! След седмица ще гледам подобни неща на живо !! Wink Wink

Himsa написа:
Все едно аз съм го писал... Laughing
И как по друг начин да го мисли пича след като и коментарите са доста показателни....

Коментарите са знак, че нищо не са вдянали !! Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Съб Авг 09, 2014 9:30 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Точно и ясно....

КЪДЕ ли живеят милионерите?

http://www.vsekiden.com/155094

МВМ, записвай си. Mr. Green

и аз живея там бе Сотире Twisted Evil
Върнете се в началото
mwm

МнениеПуснато на: Съб Авг 09, 2014 9:32 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Гледането на женски гърди удължава живота на мъжете

Предотвратява риска от сърдечен удар и инсулт

глупости Twisted Evil

ние жените какво да гледаме че да сме по дълголетни а Very Happy
Върнете се в началото
Angel

МнениеПуснато на: Нед Авг 10, 2014 12:22 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ташаци Laughing Laughing отБЛИЗо Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Авг 14, 2014 5:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Искате да сте приятели, но да правите секс - сключете договор !!

Там ТОЧНО И ЯСНО е описано всичко !!!

http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/kakvo-predstavliava-dogovoryt-priiateli-za-seks-6019883

Какво представлява договорът "Приятели за секс"

Първото правило гласи: "Никога не се влюбвай", а сред останалите в договора присъства задължителната липса на ревност

Сайт за запознанства вече има и договор "Приятели за секс". В документа се съдържат насоки за правилното и грешното поведение в една такава връзка, за да няма объркване сред двамата приятели в какво се забъркват.

Правило номер 1 гласи: Никога не се влюбвай.

Връзката от типа "Приятели за секс" продължава 3 месеца, но може да се удължи, ако и двамата партньори са съгласни.

След като сексът свърши и двамата са съгласни да няма повече сексуални контакти между тях, те могат да си останат само приятели.

Това, което се случва зад вратите, е за очите и ушите - единствено на участниците в договора. Документът е таен и никой не трябва да разбира за него.

Лични вещи, като четки за зъби, козметика или дрехи, не трябва да се оставят в дома на другия, за да не се разбере тайната им връзка.

Няма място за ревност.

Ако една от страните във връзката си намери истински партньор, другият не трябва да ревнува.

Срещата за секс приключва преди 8 часа сутринта, а закуската не е включена.

Приятелите за секс нямат право да излизат на среща. Ако това се случи, договорът се анулира.

Публичните прояви на близост са забранени. Забранени са целувките, държането за ръце, както и всякакво подобно поведение.

Целувките и прегръдките след секс могат да продължат максимум 10 минути.

Всички контакти освен за секс между 4 часа сутринта и 10 часа вечерта са забранени.

А без договор не може ли ?!? Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Авг 15, 2014 1:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Хитро е. Laughing
Само че е напълно излишно според мен... по тази логика мога да сключа поне десет договора с различни, остава само часовото време да се уточнят.... повярвай ми, харема ми е осигурен за целият месец!!!! cheers

МнениеПуснато на: Пет Авг 15, 2014 5:32 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

А ще има ли неустойки за неизпълнение ?!?! scratch scratch

Компенсации това, онова ?!? Wink Wink

Аа ?!? scratch scratch Very Happy
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Благини от нета Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Следваща
Страница 19 от 21

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря