bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Точно и ясно
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Благини от нета
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Чет Дек 27, 2012 7:30 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Angel написа:
Американец вече започва да ми прилича не на националност, а на диагноза !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Абсолютно точно определение. Laughing

Явно е така !!!

Ето още едно доказателство (дано не ми се обиди Джентил) извадки от темата за празниците:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=694407.45

Цитирам една българка която живее в Канада:

Цитат:
Странно ми е как не ви харесва да празнувате, да се съберете с любимите си хора, да си размените хубави подаръци, да имате време да си помързелувате, да ходите по гости, да има вкусна и с любов приготвена храна.
Много обичам преди Коледа да се мотая по магазините с приятелка, да пазарувам и да изненадам приятелите и семейството с нещо, което знам, че искат да имат.
Дъщеря ми чака дядо Коледа, през нощта оставяме ключ на едно дърво, правим стъпки в снега около къщата и на сутринта тя се побърква от радост при вида на купчината подаръци под елхата. През нощта ставам тайно от мъжа ми и оставям и неговите подаръци под елхата. А той кога става не ми е ясно, но и моите ги намирам там. Още не сме се засичали.
Подаръци започвам да купувам още от началото на декември и всеки път с удоволствие си мисля за човека, когото ще зарадвам. Е, накрая се получава, че всеки е с по 5 подаръка, но няма лошо.
Цялата къща е украсена отвън с лампички, елхите отпред също, вътре , ествествено. като се връщам от работа и всичко свети ми е едно топло на душата. По цялата ни улица съседите се надпреварват да украсяват . На Коледа идват с по бутилка вино или сладкиш.
Спомените от детсвото ми са подобни - една бумтяща печка, мирише на вкусно и много страхотни подаръци. Баща ми мъкнеше всичко от София - дори банани, които през 1980 година не се намираха под път и над път. После сурвачките, събраните пари, с които си купувахме каквото искаме поне два месеца след това...
Как може такива приятни изживявания да не ви харесват и да не ви завладява коледния дух. Кое му е лошото? И за какви организирани празници говорите? Тъкмо по Коледа се размазвам, има много дни ваканция и утре смятам да прекарам деня като си довърша зимния пъзел от 4000 части на пода в хола. Явно съм едно старо дете на 43.

++

Ще ме прощавате, но много съмнително ми звучи как всеки ден готвите с любов, имате време за мързелуване и глезотии, купувате всеки ден подаръци, виждате се с любимите си приятели, но в същото време мразите точно Коледа, всякакви други празници, рождените си дни и тем подобни.
Когато един човек е позитивна личност, има самочувствие, удовлетворен е от живота си и се чувства щастлив и обичан просто няма как да мрази празниците. Просто не е логично. И обратното - когато си мрачен, имаш някакви проблеми или си депресиран нищо не ти се прави , най-малкото ти се празнува. И няма връзка с Америката. Все Америка ви е трън в очите и са виновни за всички нещастия по земята. Имат много хубави традиции и са за уважение в доста отношения.
Къде видяхте, че през другото време не купуваме подаръци или не се събираме с приятели? Просто около Коледа се събират много почивни дни (около две седмици) и се чувстваш свободен да правиш каквото си искаш. И децата са във ваканция, така че можеш да си целодневно с детето си.
Посред лято някак не ми се украсява къщата с лампички
++
Когато се навиваш, че всичко е гадно, то се получава и гадно.
Аз в един ден излизах с две различни приятелки , в един и същи мол и намерих страхотни подаръци като по поръчка. Навсякъде звучеше коледна музика, украсено и много празнично. Намерих всичко, което ми трябваше. Обаче излязох в добро настроение и не ми беше в главата "Да го духа дядо Коледа".
От описаното не виждам той да го духа, а ти.

++

Не виждам къде съм се изказала нервно или агресивно. Единствената ми цел в тази тема е да се опитам да ви създам малко добро настроение и да ви заразя с коледния дух, да се забавлявате. Но щом това ви дразни - оттеглям се в будоара си. Бъдете здрави и позитивни, за да ви се случват хубави неща!

Коментара ми е само един - стойте си в България !!! Иначе – вижте горното !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Като цяло от темата на Джентил се потвърждава другото, което каза бат’Немо, а именно, че благите думи там са дефицитно нещо !!!

И това са жени !! Ебаси !!! Confused Confused Confused Confused Confused Confused

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2012 6:11 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Защо моделиерите вадят моделите си на показ без долно бельо ??? scratch

http://fishki.net/comment.php?id=130672

Прощавайте... но според мен точно и ясно са си маниаци на тема голота. Mr. Green
За радост на такива като мене разбира се. cheers

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2012 6:31 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Щото са педали !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Нед Дек 30, 2012 6:50 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:
Щото са педали !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Пропуснах го този факт. Mr. Green

МнениеПуснато на: Вто Яну 15, 2013 10:51 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

В метрото без панталони. Rolling Eyes

http://fishki.net/comment.php?id=131241

София. Десетки младежи се повозиха без панталони в софийското метро, въпреки януарския студ. Инициативата за това тръгва от Ню Йорк и се провежда всяка година зад Океана вече повече от десетилетие.

Участниците се държат така, сякаш не се познават един друг. Всички носят зимни палта, шапки, шалове и ръкавици. Единственото необичайно нещо е липсата на панталон, обяснява БГНЕС.

"Искаме да покажем, че не е задължително шегите да са свързани с унижения или конфузи. Те могат да накарат някой да се разсмее или усмихне. Или да се спре и с нови очи да погледна на заобикалящия ни свят", заявиха нюйоркските организатори.

http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/bez_pantaloni_v_metroto-174214.html

Изобщо обаче не ми стана ясно.. освен че се нагледах на задници вчера. cheers

МнениеПуснато на: Сря Яну 16, 2013 5:00 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Нерде Брюксел, нерде Загреб!

Жена мина половин Европа заради повреда в GPS-а

Белгийка на 67 години тръгнала от дома си в Сор сю Самбър към отстоящата на около 70 км жп гара в Брюксел, за да вземе оттам свои приятели. Но поради повреда в нейния GPS и поради невероятната си разсеяност жената се оказала 1450 км по на изток в хърватската столица Загреб, съобщи белгийският сайт 7sur7.be.

Обикновено се казва, че жените се ориентират лошо, но да преминеш огромно разстояние през няколко страни в Европа, за да се окажеш на място, докъдето би трябвало да стигнеш за малко повече от един час, е наистина трудно да се разбере, пише сайтът.

Жената не знаела как точно да стигне от дома си до Гар дю Норд в Брюксел и вкарала мястото в GPS-а. Нещата обаче се объркали.

„Видях по пътя, че надписите на пътните знаци се сменят на няколко езика – Аахен, Кьолн, Франкфурт, но не обръщах внимание и продължих да карам“, казала белгийката, посочена само като Сабина от сайта.

Жената не се спряла дори след малка катастрофа, която предизвикала в Германия и за която ще трябва да плати 300 евро. Тогава заключила, че трябва да си почине малко и си подремнала край пътя.

Междувременно синът й полудял от тревога, тъй като майка му не отговаряла на телефона и вдигнал на крак белгийската полиция.

Едва в Загреб на Сабина й станало ясно, че нещо не е наред с GPS-а. „Когато минах Загреб, разбрах, че трябва да обърна Джетата си“, казала жената.

Междувременно полицията открила местонахождението й, проследявайки плащанията на бензиностанции и уведомила семейството да не се тревожи.

Сабине тръгнала да вземе приятелите си от гарата в събота сутринта и се върнала у дома си след пропътувани почти 3 000 км в понеделник вечерта.

http://www.dnes.bg/mish-mash/2013/01/14/nerde-briuksel-nerde-zagreb.177529

A177 A085 A177

Точно и ясно... 1450 км... и на връщане толкоз, та 3000 км залудо... cheers cheers cheers ... баси треснатият хеликоптер е тази Сабина !!!! cheers cheers cheers

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 3:03 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Японците са изобретили специален тренажор за жени, който е необходим за най главната част от женското тяло.
Ще се досетите ли за какво точно служи ???

http://fishki.net/comment.php?id=131501

Тъй като съм в много крехка и невинна възраст.. Mr. Green .. точно и ясно казвам че изобщо не разбрах предназначението на този урод.. или уред. cheers
Най вероятно служи жената да си мълчи.. или може би не... Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 4:01 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Изобщо обаче не ми стана ясно.. освен че се нагледах на задници вчера. cheers

То пък едни задници !! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 4:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Едва в Загреб на Сабина й станало ясно, че нещо не е наред с GPS-а. „Когато минах Загреб, разбрах, че трябва да обърна Джетата си“, казала жената.

:

Пак добре !! Можеше в Перник да се сети !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 4:06 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Японците са изобретили специален тренажор за жени
++++
Най вероятно служи жената да си мълчи.. или може би не... Very Happy Very Happy Very Happy

Служи жените да си го купят !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 4:38 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Служи жените да си го купят !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Представих си една гледка.. Laughing

Прибирам се след работа и Сотевица ме посреща с нещо те таквоз в устата си. Shocked
- Скъпи.. виж какво си купих днес.. ма на промоция си го взех, кажи сега, добре ли ми стои??? Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 5:48 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Прибирам се след работа и Сотевица ме посреща с нещо те таквоз в устата си. Shocked
- Скъпи.. виж какво си купих днес.. ма на промоция си го взех, кажи сега, добре ли ми стои??? Laughing Laughing Laughing

По-скоро ще звучи:

Ааи уи хо уиа еа !! А а ооия о ее! Аи а ое и и ои !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 6:17 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

По-скоро ще звучи:

Ааи уи хо уиа еа !! А а ооия о ее! Аи а ое и и ои !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

A177 A177 A177

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 8:17 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

При японките няма да има голяма разлика !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2013 9:36 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

В неделя жителите на Великобритания са останали доста възмутени от историята на емигрантката от Литва Натали Белова.
Тя категорично отказала да работи тъй като социалните придобивки които държавата и дава, напълно удовлетворяват покупателните и способности.
Самотната майка от Литва получава около 100 лири на месец.
Отделно получава ваучери за безплатни плодове, мляко и дрехи с които да ходи на събеседване за работа.
Отделно и се начисляват още придобивки, като на самотна майка, жилищни субсидии и т.н
.

The Daily Mail пише че 33-годишната емигрантка периодически си купува дрехи от бутиците на Roberto Cavalli и Giorgio Armani.
Изданието е изяснило, че през януари Наталия е била на почивка с дъщеря си по курортите в Испания, а новогодишната ваканция е прекарала в родината си Литва, като е похарчила там хиляди лири.
В интервю на The Sun емигрантката заявява, че не вижда смисъл да търси работа, при положение че така или иначе държавата обеспечава нея и дъщеря и. "Аз просто взимам това, което ми дават. На мен ми е все едно какво мислят останалите за мен. Аз не върша нищо противозаконно."
Подобни изявления предизвикват буря от негодувание у британците. В коментарите към статията те описват, колко трудно се добират до социалните придобивки. За случващото се те винят неадекватната емиграционна политика на лейбъристите.
Според прогнозите се очакват още 250 000 емигранти от източна Европа.

http://en.fishki.net/comment.php?id=131682

Точно и ясно.. що ли пък и требе да бачка!!! scratch
Като се сетя и колко нашенци ги знам дето са на същият хал и не им дреме.. само че в най скоро време ще им резнат крилцата.
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Благини от нета Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 3 от 21

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря