bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

е-коли
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sisi

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 8:47 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Джени , риба съм , Не я харесвам , защото е мн емоционална и чувствителна Smile , но пк е мн. справедлива
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gentil

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 9:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Писах ти на лични, че тук може да ни сръфат вече - много сме далеч от предназначението на отдела. Wink
Fortunova

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2012 9:02 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Яяя, каква здравословна свада съм изтървала. Силвия, защо си така притеснена, да не ти е скучно душкУ?! Wink Риби си, но явно има още да учиш от живота. Обуздай емоциите само негативи ще ти носи тази неуравновесеност. Дръж се по нормално, инак подразваш моята рибешка душиица също.Ок?!
sisi

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2012 10:06 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Жеко , знам , че не ти е леко брат , ама влез си в ролята на админ. Тук се включва всеки и все с неуместен коментар , освен ако аз съм с грешка и темата е "кавгата на незнаещите", че като гледам как от разстояние фортуна ме квалифицира направо изумявамSmile)))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2012 10:48 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

sisi написа:
Жеко , знам , че не ти е леко брат , ама влез си в ролята на админ. Тук се включва всеки и все с неуместен коментар , освен ако аз съм с грешка и темата е "кавгата на незнаещите", че като гледам как от разстояние фортуна ме квалифицира направо изумявамSmile)))))))))

sisi, защо не дойдеш в спамо- чата да си поговорим като бели хора ??? Wink

http://bgtatko.com/forum/posting.php?mode=quote&p=26404
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2012 11:35 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

sisi написа:

Ролята на админа не е да бъде пъдар.
Да не би да смяташ своите коментари за уместени Question Rolling Eyes
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2012 11:50 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Вече съм на линия. Съжалявам за отсъствието. Никъде не съм ходил- просто толкова ми е свободното време. Както казва Жеко:
Цитат:
"Задаваш си въпроса ако ти отговори някой - отговори, ако не не. Не виждам драма в цялата работа. "
Отговора на въпроса поставен в темата е даден от Fortunova на 07.11.2012 год. silviq_1979 дано да си го видяла. Прочитайки всички постове в тази тема си направих доста полезни изводи.
Подозирам, че съм компетентен в доста неща, но тук съм за да помогна с консултации относно детското здраве.
Обещавам вече ежедневно да преглеждам форума!
Бъдете здрави! Весели коледни празници!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря