bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

е-коли
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 6:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

А ти Ангеле държиш рекорд за най-смешен адвокат на родовото общество salut
Уффф че и си оригинален , че и можеш да броиш Smile))))) а бе вий тука мъже или жени сте ,че не мога да разбера ти и Джени най-силните активисти Smile))))))) как ви е интересно общуване по този начин ....
не е ли странно да нямате нормални познансва извън виртуалното пространсво..... ИЗУМИХТЕ МЕ БЕ !!!!!!!! АМА ТИ НАПРАВО МЕ ДОВЪРШИ С ЕЛЕМЕНТАРНИЯ СИ И ПОСРЕДСТВЕН КОМЕНТАР
ЧАО ЧАО ЧАО ЧАО ЧАО
АРЕ КОПИРАЙ И ТОВА ЧЕ ДА СТАНАТ ПОВЕЧЕ РАЗБРАХ ЧЕ МОЖЕШ ДА БРОИШ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gentil

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 7:44 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Сиси, кажи сега какво искаш от нас - нещо те тормози...
Разбрахме, че сме лелки и чичковци, смешници, незадоволени и т.н. Какво още искаш да ни кажеш, за да ти олекне и да спрем да се хапем?
Angel

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2012 8:56 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

sisi написа:
А ти Ангеле държиш рекорд за най-смешен адвокат на родовото общество salut
Уффф че и си оригинален , че и можеш да броиш Smile))))) а бе вий тука мъже или жени сте ,че не мога да разбера ти и Джени най-силните активисти Smile))))))) как ви е интересно общуване по този начин ....
не е ли странно да нямате нормални познансва извън виртуалното пространсво..... ИЗУМИХТЕ МЕ БЕ !!!!!!!! АМА ТИ НАПРАВО МЕ ДОВЪРШИ С ЕЛЕМЕНТАРНИЯ СИ И ПОСРЕДСТВЕН КОМЕНТАР
ЧАО ЧАО ЧАО ЧАО ЧАО
АРЕ КОПИРАЙ И ТОВА ЧЕ ДА СТАНАТ ПОВЕЧЕ РАЗБРАХ ЧЕ МОЖЕШ ДА БРОИШ

Еее !! Confused Confused Confused Confused Confused Еее !! Confused Confused Confused Confused Confused

Защо ме обиждаш сега така ?!?!!! Sad Sad Sad Sad Sad

За адвокат трябва висше образование, а аз съм все още среднист !!! salut salut salut salut

Мога да броя разбира се !!

Почти завърших висше-икономика, но не ми стигнаха 50 лева да си взема изпита !! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2012 9:26 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Почти завърших висше-икономика, но не ми стигнаха 50 лева да си взема изпита !! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Laughing Laughing Laughing
sisi

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2012 10:15 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Джени , аз както се вижда от написаното до тук няма какво да искам или да очаквам от вас. Просто напраих няколко онлайн консултации с доктори ( надявам се не си мислите че се лекувам през нета , длъжна съм да го кажа защото ме озадачавате много) и случайно попаднах на този сайт и се регистрирах с идея че нормалните хора общуват по нормален начин.Уви ударих на камък.Сами си правете изводите какви сте щом на един обикновен въпрос ,дали някой се е сблъсквал с това не получих отговор (а и мислех ,че има доктор тук, явно не е така) а само жлъчни и глупави коментари .Считам че изчерпателно съм отговорила на въпроса ти . Аз не се дракам с никого , а отговарям на глупостите ви .Това е! А и както казах съм новатор във виртуалните запознанства ,та мислих , че се комуникара по нормален начин . Продължих да пиша ,защото ме подразни глупостта , а и ми стана интересен начина ви на живот и общуване , което пак казвам ме изуми . Това е . ЧАООООООООООО АНГЕЛ!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2012 10:46 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Не ти ли е малко неудобно да пишеш, че никой не ти бил отговорил на въпросите - ако си забравила, върни се и прочети - по-изчерпателен отговор от моя нямаше в темата ти, дори съм ти дала насока за лекар....Безкрайно грозно е да ме обиждаш и да се заяждаш, при положение, че съм се опитала да ти помогна.....А намеците за грамотност са само в твоя полза - направени бяха по-жлъчно, защото независимо от желанието да ти помогнем, ти продължи да се държиш с нас, сякаш с нещо сме ти длъжни...Ти за нас си никоя, ние за теб - също...Ти си провокаторът на лошия тон - няма какво да се обиждаш.....
Личи си, че си доста млада, с прекомерно самочувствие, което е прекрасно от друга страна, но трябва малко да си възпиташ емоциите....Това също го казвам добронамерено.....
Няма какво да ни се изумяваш на ежедневието - гледай си твоето, имаш дете, няма защо да хабиш излишни нерви, докато се лаеш по форумите.....
Ние не сме психотерапевти и не можем да ти помогнем ако имаш емоционален проблем. Колкото и да се гавриш с присъствието ни в темата ти - няма да има полза за теб.
Разбрахме, че тук не ти харесва, а ние не сме на нивото ти - бъди щастлива и си иди, не се мъчи да общуваш с някакви дъртаци, които са далеч от твоята класа......
Между другото - как е детето? Все пак тези, които сме ти отговорили по основната тема, сме имали сходен проблем......и, независимо, че става въпрос за чуждо и непознато дете, сме се вълнували с теб....
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 10:03 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Или е тъпо лапе или някой пързаля. Laughing

Сиси, ето ти малко инфо от тълковния речник:
новатор
мн. новатори, м. Човек, който внася нещо ново в дадена област.
синоними: (същ.) реформатор, обновител, подновител, инициатор, модернист

иначе Ангеле и аз съм със средно, но това не мисля че това е показател за образованост. Laughing
Gentil

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 10:41 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:

аз съм със средно, но не мисля че това е показател за образованост. Laughing

Както чудесно демонстрира тази тема....

А, че е лапе вече е ясно....
Angel

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 6:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:
Или е тъпо лапе или някой пързаля. Laughing

иначе Ангеле и аз съм със средно, но това не мисля че това е показател за образованост. Laughing

А бе Жеко !!!!!

Кажи, че този факт те мъчи и остави Сисито да се пъчи !!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Цитат:
Сиси, ето ти малко инфо от тълковния речник:
новатор
мн. новатори, м. Човек, който внася нещо ново в дадена област.
синоними: (същ.) реформатор, обновител, подновител, инициатор, модернист

Е ти пък сега я уби !!! Confused Confused Confused Confused Тия сложни думи не се учат по икономика !!! Сега ще трябва да кара второ висше !!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Джентил !! Няма плюсчета !! tongue tongue tongue tongue tongue tongue

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 7:46 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA , чакайте, чакайте Laughing
не исках повече да си пиша с вас , но вие сте уникални Laughing Laughing Laughing
направо ме объркахте тотално . Джени благодаря ти за това , което написа , но на мен не ми е необходим адрес и тел . на д-р. а обмяна на мнения съвсем прост вид комуникация , ти почна с глупави коментари , аз отговорих и така се започна спора. За емоциите: човек неспособен да се радва или ядосва обикновено е с вид душевен проблем.Аз съм на 33 г (не мисля прекалено млада, пез целия си живот съм работила , докато учех работех и като сервитьорка и продавачка , после в университета в личен с-в , а сега в детска педагогическа стая . От 3 г. съм семейна , имам най-прекрасния и грицовен спруг и най -удивителното дете (още в родилния ми казваха акушерките , че рядко са виждали толкова красиво новородено) ще ми се да я видите и сега , няма такова невероятно с-сво. Мислиш ли , че не ми дава гордост и самочуствие това и мислиш ли че с цялото това богатсво имам емоционален проблемSmile))) ЗА самочуствието: Всеки човек има его , което се подхранва през целия му живот и това е нормално , обратното е ненормално. За обидите : аз не см написала нито една , а ти ме наричаще "лигла" И последно . Пак ти благодаря , че попита , въпреки , че след всичко което ми се случи във вашето "общесто " не мисля , че някой го вълнува , а и не би трябвало да се вълнувате от грижите на другите(така сме устроени и егоизма е в основата на същесвуването ни ) вече се оправи малкото злато , сега дава отрицателни резултати . Днес дадохме пак урина , за да се потврди , че не можаха да и бият ваксините . Да е жива и здрава малката принцеса . АЗ съм наистина най-щастливата жена на света . за први път станах майка на 32 , малко късно , ни си заслужаваше чакането и всеки миг!
Върнете се в началото
sisi

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 7:51 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

иначе Ангеле и аз съм със средно, но това не мисля че това е показател за образованост.
_________
Ти ми изглеждаше наред , Нормално ми отговори и не се конфронтира с мен до сег
Та да те питам и теб : Правиш ли разлика м- образование и интелект тълковния речник всеки може да го отвори
"знанието , не е да отговориш и да знаеш всичко , а да знаеш къде да отвориш и да го прочетеш ( цитирам по памет)________
Върнете се в началото
sisi

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 7:57 pm    Заглавие: е-коли
Отговорете с цитат

Мили ми Ангеле , ти си ми най-любим Smile))))))) не съм учила само икономика а и педагогика и превенция на престъпността > Пак се изказа не на мястоSmile))))) А и сжалявам мн , че ти се е налагало да плащаш за изпити . То с тея чансни университети и колежи всеки втори циганин има висше (добре , че си нямал пари да си плащаш) избрал си по-малкото зло , да не те мъчи това , от както свят светува трябва да има хора за всичко , за работа , за управление , за чистене ...........

Последната промяна е направена от sisi на Пон Ное 19, 2012 8:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Angel

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 8:09 pm    Заглавие: Re: е-коли
Отговорете с цитат

sisi написа:
То с тея чансни университети и колежи всеки втори циганин има висше (добре , че си нямал пари да си плашташ) ..........

A177 A177 A177 A177 A177 A177 A177

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 8:12 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

angel13 angel13
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2012 8:39 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

E-е-е-е-е-е, Сиси! Ма ти си била готина бе-е-е-е!
Най-после да разменим нормални постове! Браво!
Радвам се за детенцето ти - не си права, не всеки е егоист, бъди сигурна....
За обидите - да не издребняваме - вече ги забравих!

Wink

Сиси, кажи коя зодия си?
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря