bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

е-коли
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 11:06 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

да благодаря ви все пак че се включихте обърнах внимание на датите но късно вече пях си написала болката оправихме се всичко е наред (едва ли ви вълнува но да си кажа аз) Smile)))
а пипи на теб да кажа че съм мн добре запозната с граматика защото пиша доклади и официални писма (пак едва ли е важно но в отговор на великата ти мисъл го казвам) щом смяташ че в такъв вид форуми трябва да се пише под формата на доклад ....о извинявай за неграмотността ми явно не знам че се използват препинателни знаци леле че съм неграмотна salut айде чао за сега после може пак да си говорим аз ще взема да стана фен на форума study
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 11:11 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

може ли да ми кажете кой е соте
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 12:31 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Намери си работа и не ни занимавай с глупости.
Щом сте се оправили, браво!

Присъединявам се към призива за правилното писане, което е задължително за грамотните хора по принцип. Докладите и официалните писма не знам кой ти ги чете, но дано се стараеш повече в тях.

Този раздел на форума е здравен - ако искаш да си лафиш, ориентирай се където трябва.

Соти е съфорумец, който ти направи темата достъпна за нас. Ако искаш да му благодариш лично никът му е Himsa
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 12:51 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

ааааа джентил разбрах сега а соте е май единствения нормален във вашата група вече лично му благодарих извинявай но съм новатор във висенето във форуми но съм удивена от резултата моето питане е с най-голям брой отговори и нито един по темата желая ви успех със "здравния" ви форум cheers направо ти станах фенка на теб и още някво същество друго не му запомних ника Rolling Eyes
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 1:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Всичко хубаво, момиче.....
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Благодаря ти Джени!!!!
Всичко хубаво и на теб , но едва ли жена на която целта в живота е само да ражда и събирайки мъжки чорапи от пода изпада в екстаз може да изкаже адекватно мнение по какъвто и да е въпрос .Явно тук сте вид родово общество и не допускате други . Прочетох някои от изказванията ти и разбрах че някои сте тук ,защото са ви изгонили от бг мама.
Всичко е чудесно , трябва да има такива форуми, но не ми става ясно как човек на който ,живота му минава м-у спалнята и печката говори за грамотност!!!!!!!! Е ,хайде със здраве !
Извинявай ако съм те обидила ,не ми е това целта. Просто отговарям на отговорите ти. Ако схванеш все пак идета ми
ЧАООООО!!!!
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:28 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Лигла....

Последната промяна е направена от Gentil на Съб Ное 17, 2012 2:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Нямам намерение да те обиждам Джени , думите с които боравиш ти не са в речника ми .Тази сентенция която си написала на Далай Лама е чудесна , но имам аз една друга любима , а именно " Глупак , който осъзнава , че е глупак , не е чак такъв глупак !!!!!!! И пак не съм сигурна че разбираш адекватно написаното ЛЕЛЧЕ .
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:37 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Никакво намерение нямам повече да се занимавам с теб...лигло.... Very Happy Laughing
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:44 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Истински ме разсмиваш лельо Smile)))))))))))))))))))) , ми не се занимавай, що се занимаваш @ върви сготви некоя чорба , изпери , па разходи после децата , обърни внимание на мъжО си вървете на пазар заедно, има толкова интересни неща в тоя свят . Не ме учудват думите в речника ти , те сигурно са 200-300 и човек , който единствения социален контакт е форум няма как да е добър ЗАДОВОЛЕН фиЗически и психически и НОРМАЛЕН !!!!!!! Днес цял ден съм свободна щом ти е хубаво да си говорим -чудесно , а и щом това ти е единственото забавление....... аз днес съм насреща леьо ДАВАЙ ГОВОРИ МИ .
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Лека вечер, мило момиче! Wink
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:54 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

А , рано е още за вечеря , ти да не би да си лягаш вече
така хубаво си общуваме чрез форум Smile))))) да не вземеш ся да ме послушаш и да излезеш с децата . Недей стой тук да си говорин
Върнете се в началото
Gentil

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 2:56 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

sisi написа:
Недей стой тук да си говорин

Сладурана! Някой друг път! Айде вече наистина чао, че манджата изгоре! Very Happy
sisi

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 3:00 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

ми добре аре чао
и не бъди злобна , че злобата и завистта състаряват и кожата и душата
Върнете се в началото
Angel

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 6:03 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

silviq_1979 написа:
виждам че тук сте изключително доброжелателни и отзивчиви , поради което аз се изключвам ЗАВИНАГИ от вашата "групичка

sisi написа:
леле че съм неграмотна salut айде чао за сега после може пак да си говорим аз ще взема да стана фен на форума study

sisi написа:

ЧАООООО!!!!

sisi написа:
ми добре аре чао

За сега държиш рекорда за най-много "чао" на брой мнения !!!

Статистиката нали е част от икономиката ?!??! scratch scratch

Ще ме разбереш !!! salut salut salut salut salut
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря