bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Упорита диария при дете на 6.5 години

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
marinamark

МнениеПуснато на: Нед Юли 15, 2012 2:53 pm    Заглавие: Упорита диария при дете на 6.5 години
Отговорете с цитат

Моля ви да ми помогнете! Дъщеря ми е на 6.5 години, и от 10дни е с разстойство. Едва овладяхме и температурата от 39-40 градуса която правеше всяка нощ. Сега е 'само' 37.3. Има и непоносими коремни болки, на спазми, които не се повлияват от бусколизин. Сега опитах и но-шпа, дано помогне. Обиколих всички възможни болници, от там ми казват да чакам, и да правим диета. Но на мен ми се къса сърцето да я гледам как се превива от болка, и ходи до тоалетна по 10 - 15 пъти на денонощие, про положение че почти не ясе! Пихе смекта, ентерол, хидратин алфа, биогайа, стоперан, но нищо не помага. Моля ако някой може да даде съвет, защото вече съм на ръба на силите си..!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2012 4:49 pm    Заглавие: Re: Упорита диария при дете на 6.5 години
Отговорете с цитат

marinamark написа:
Моля ви да ми помогнете! Дъщеря ми е на 6.5 години, и от 10дни е с разстойство. Едва овладяхме и температурата от 39-40 градуса която правеше всяка нощ. Сега е 'само' 37.3. Има и непоносими коремни болки, на спазми, които не се повлияват от бусколизин. Сега опитах и но-шпа, дано помогне. Обиколих всички възможни болници, от там ми казват да чакам, и да правим диета. Но на мен ми се къса сърцето да я гледам как се превива от болка, и ходи до тоалетна по 10 - 15 пъти на денонощие, про положение че почти не ясе! Пихе смекта, ентерол, хидратин алфа, биогайа, стоперан, но нищо не помага. Моля ако някой може да даде съвет, защото вече съм на ръба на силите си..!
Вероятно се касае за инфекциозна диария- бактериална. Помощ ще намерите в инфекциозна болница София или инфекциозното отделение на най- близката областна болница.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря