bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Пазаруване на мъжки обувки от интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Legolas

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2012 5:38 pm    Заглавие: Пазаруване на мъжки обувки от интернет
Отговорете с цитат

От известно време бях решил да си взема някакви по-елегантни обувки. Обикалях из магазините, но не намерих нещо, което да ми допадне. Случайно в интернет попаднах на модела Kangol Chelsea Buzz, който много ми хареса. За да си взема точния номер отидох в един магазин и пробвах Кангол кецове и се оказа, че моя номер е 11 или 45.
Направих си поръчката на обувките и когато ми пристигнаха обувките с нетърпение ги пробвах и се оказа, че са ми големи. Според мен отиват към 47номер. Дължината на подметката е 31см.
Ако някой има нужда от чисто нови елегантни мъжки обувки, бих могъл да ги заменя за нещо. Обувките се намират в София, мога да ви пратя и снимки, ако имате интерес.
Искам да попитам, дали някой от вас е имал подобни проблеми при пазаруване от интернет и дали има начин например да си измериш стъпалото колко см е и да оправиш запитване към сайта, кой номер от съответния модел ще ти пасне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2012 5:59 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Legolas

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2012 6:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Благодаря за таблиците, И аз я гледах тази таблица, но явно самия модел на обувките е уголемен.
Върнете се в началото
izidor

МнениеПуснато на: Нед Сеп 22, 2013 11:33 am    Заглавие: Къде е този магазин на Кангол ?
Отговорете с цитат

Здравей, и аз си харесах едни обувки на спортс дайрект, но се чудя къде има магазин на Кангол ? Или поне такива продаваши и Кангол в София.

Мерси
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря