bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Една китайка в България - мултиавторски роман ;)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2014 6:41 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Няма проблем !! salut salut salut

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 10:40 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Дааа, руският език Mr. Green ... доста недоразумения имах докато общувах с русначетата там.. най трудно е да се обясниш в любов на някоя рускиня... но пък много бързо се съгласява като разбере че ще има подаръче или още нещо дет я удовлетворява... истории колкото щете. Laughing
Ангел ги е виждал какви ги пишат особено в сайтовете за запознанства.. поствал съм доста от тях и съм ги превеждал.

Ти да видиш в клубовете за запознанства с чужденци как се държат Wink

Бившия ми колега ме мъкнеше все по такива та се нагледах - шоу на кобльйках Very Happy

В интерес на истината основата е положена мнооого отдавна от една боркиня за женски права и свободи

Ще ти е интеерсен Wink

https://www.youtube.com/watch?v=LB2iy9tltuY

Тайная история секса в СССР - В поисках истины

За феминистките ли говорехме в една друга тема ? Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Find_NEMO

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 10:43 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Ама приятно или неприятно ?!? Laughing Laughing Laughing

Зависи Laughing
Върнете се в началото
Find_NEMO

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 10:49 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Че аз да не пиша есе за изпит ??! scratch scratch

Нито пък искам да ме смятат за грамотен. Laughing Laughing

Интересно като четат САМО грамотни текстове как четат техния си форум ???! scratch scratch scratch

Не се шашкай Ачо Wink там като няма с какво да те затапят и ти казват, че си комплексар, импотентен, тъп, неграмотен и , че , не , знаеш, къде, и , кога , да, слагаш , з,а,п,е,т,а,й,к,и,т,е Wink щото като напишеш нещо без коректни запетайки ти си написал едно, а тя разбира съвсееем друго Wink

Иначе са ноу интелигентни и си мислят, че с една тема в бг мама ще решат който и да е проблем по света Wink

Впрочем можеш да измислиш някой персонаж – пенсионирана учителка , която обича да прави забележки Wink ама ти си знаеш де Wink

с възмущение Very Happy
Върнете се в началото
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 11:28 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:

Ти да видиш в клубовете за запознанства с чужденци как се държат Wink

Бившия ми колега ме мъкнеше все по такива та се нагледах - шоу на кобльйках Very Happy

В интерес на истината основата е положена мнооого отдавна от една боркиня за женски права и свободи

Ще ти е интеерсен Wink

Рускините са едни от най красивите жени в младите си години, но ми е направило впечатление че много бързо залязват.
От фишките съм поствал доста интересни четива по въпроса, кат ги видиш какви коткозаври са на по 30, 40 години.. не е истина Немо... но пък хич си нямат свян горките, искат и секс игрички, и ако може мъжо да е осигурен и заможен.. е па нема такова животно дето да се прежали.
Сайтовете им за запознанства там са уникални...

Следобяд ще го изгледам това..
Северните страни са ощетени на тема секс, затова пък жените компенсират някои липси... Laughing
Ако помислим, при температури от порядъка на минус 30, 40... няма начин мъжете да мислят за секс... Laughing

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 12:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Сайтовете им за запознанства там са уникални...

Северните страни са ощетени на тема секс, затова пък жените компенсират някои липси... Laughing
Ако помислим, при температури от порядъка на минус 30, 40... няма начин мъжете да мислят за секс... Laughing

Клубовете – още повече Wink налазват яко и нищо не помага .. нищо !
Нося си халката и винаги казвах , че съм придружител ама резултат нЕма. Влизаш и веднага идва някоя и ти казва – казвам се еди как си, на толкова години, неомъжена, разведена, деца, образование и т.н. Като я отпратиш идва другата, ако и нея отпратиш идва трета и т.н. докато минат всички. Като минат всички пак идва някоя белкем си размислил Wink Случвало се е да се сбутват, да се гледат на кръв , да се псуват, да се скубят ... шоу ама шоу. С две думи пълна гротеска на ситуацията жените да са силния пол Wink

Не отричам , че е имало и приятни ситуации ... Wink

Доколкото за северните държави – никак не са така нещата. Имах един много интересен разговор с едно младо момиче което беше от най-крайните северни райони, което сподели че многократно е била свидетел как майка и и баща и правят секс.
Аз много се учудих че не отиват в друга стая , но тя ми обясни, че там къщите са буквално една голяма стая, която е топла и там правят всичко – ядат, къпят се, чукат се ... всичко.

А бе викам това добре ама защо поне не ви пратят у комшиите.
Няма начин казва – най-близката къща е на 50 метра, снегът е почти метър, вечер обикалят мечки, вълци ... като тръгнеш може и да не се върнеш.

Та такива ми ти работи Wink
Върнете се в началото
Angel

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 5:24 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:
Angel написа:

Ама приятно или неприятно ?!? Laughing Laughing Laughing

Зависи Laughing

От това дали имаш спомени ли ??! Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 5:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:

Впрочем можеш да измислиш някой персонаж – пенсионирана учителка , която обича да прави забележки Wink ама ти си знаеш де Wink

Влиза в идейките !! Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 5:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:

Доколкото за северните държави – никак не са така нещата. Имах един много интересен разговор с едно младо момиче което беше от най-крайните северни райони, което сподели че многократно е била свидетел как майка и и баща и правят секс.
Аз много се учудих че не отиват в друга стая , но тя ми обясни, че там къщите са буквално една голяма стая, която е топла и там правят всичко – ядат, къпят се, чукат се ... всичко.

Няма начин казва – най-близката къща е на 50 метра, снегът е почти метър, вечер обикалят мечки, вълци ... като тръгнеш може и да не се върнеш.

Стига бе !! Shocked Shocked Shocked

Има ли някаква вероятност тази да те лъже ???! scratch scratch scratch

Не , че няма логика, ама чак пък толкова да са освободени ??! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 5:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:

Нося си халката и винаги казвах , че съм придружител ама резултат нЕма. Влизаш и веднага идва някоя и ти казва – казвам се еди как си, на толкова години, неомъжена, разведена, деца, образование и т.н. Като я отпратиш идва другата, ако и нея отпратиш идва трета и т.н. докато минат всички. Като минат всички пак идва някоя белкем си размислил Wink Случвало се е да се сбутват, да се гледат на кръв , да се псуват, да се скубят ... шоу ама шоу. С две думи пълна гротеска на ситуацията жените да са силния пол Wink

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

То вече е така Wink Wink Wink

Виж :

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=27434

Настъпиха нови времена, живеем в ерата на жените. Те са силни, независими, мъжете им страдат от комплекси и се крият във виртуалния свят. Ако не се приспособят, могат да изчезнат! Това предупреждава проф. Филип Зимбардо, известен професор по психология от Станфордския университет. Именно той ръководи един от най-известните съвременни научни експерименти - опита в американски затвор през 70-те години на ХХ век, където статистите, изпълняващи ролята на охранители, се превръщат в истински тирани.

Ще ми се да прочета мнението ти, а после ще ти кажа откъде ми попадна WinkWinkWink

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2014 5:36 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:

Няма субтитри Rolling Eyes Rolling Eyes

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2014 8:58 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

То вече е така Wink Wink Wink

Виж :

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=27434

Не се връзвай !

Това че жените са по-силния пол го чета откак се регистрирах в мамата.

Накратко – да си силния пол както много добре знаеш не е привилегия. Де факто жените преди 50 години са били много по-силни от разглезените с технологии сегашни мадами, но са били и достатъчно умни и хитри Wink за да не се правят на мъже, а на нежни и раними същества, които имат нужда от грижи и защита. Wink

Капиш ? Laughing

Бай Дъвей Very Happy ти имаш подобен мъжки персонаж който живее в нета - Здравко май се казваше тъй че това интервю не казва нищо ново за мен Wink
Върнете се в началото
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2014 3:38 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:

Шоу казваш... конкуренцията е много голяма. Laughing

.......

Възможно е Немо.... все пак, човека се е приспособил да вирее при всякакви атмосферни влияния... стига обаче да си е в неговите среди.
Пък като ги гледам как се къпят в ледените води, явно студа хич не им пречи.
Точно така живеят там, в общи помещения.. дори мъртъвците не ги погребват през зимата... оставят ги на тавана докато настъпи пролетта.. съвсем сериозно е това.

Ей ви нещо от соца...

http://krabov.net/54794-pro-stranu-gde-seksa-ne-bylo-13-foto.html

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2014 8:05 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Find_NEMO написа:

Бай Дъвей Very Happy ти имаш подобен мъжки персонаж който живее в нета - Здравко май се казваше тъй че това интервю не казва нищо ново за мен Wink

Shocked Shocked Shocked
Вярно бе - Здравко-лайка !!

Не бях се сетил за него , а той е точно такъв тип. Иначе който пита - аз съм го писал !! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Де факто жените преди 50 години са били много по-силни от разглезените с технологии сегашни мадами, но са били и достатъчно умни и хитри Wink за да не се правят на мъже, а на нежни и раними същества, които имат нужда от грижи и защита. Wink

A176 A176 A176

Шах и мат !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2014 8:06 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Точно така живеят там, в общи помещения.. дори мъртъвците не ги погребват през зимата... оставят ги на тавана докато настъпи пролетта.. съвсем сериозно е това.

Shocked Shocked Shocked

Направо ме убивате !! Rolling Eyes Rolling Eyes
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Следваща
Страница 24 от 26

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря