bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Една китайка в България - мултиавторски роман ;)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2012 12:05 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Както винаги Верчето седеше и пушеше пред гаража, който беше превърнала в салон.
- Ооооо Ели (така казваше тя на Елами) как си бе мацко !!!!! Ела да те видя !!! Откакто мина онова предаване разказвам на всичките си клиентки, че си ми клиентка !!!! Друго си е да имаш изестна клиентка !!! Току и други известни взели да идва и хоп- направила съм удара !!!
- Здравей ти Верче !
- Влизай влизай !!! Разказвай ама с подробности !!! Искаш ли да те лакирам на промоция – за 5 лв едната ръка, а другата безплатно ???
- Ама то другаде за 5 лв и двете ще калират ми рице !!!
- Е да де да де !! Тук е 10 лева, но спестяваш 5 разбираш ли ??!
- Малко съм на зле с пари Верче ! – каза Елами – Никой мойте не иска да ме вижда !
- Мъжете са говеда !! Моя го зарязах защото е говедо !!! Мани !
- Че нали каза , че той тръгнал ??
- Той си тръгна, но аз после го зарязах !!! Мани го !!! Аз мъж винаги мога да си намеря !!! Десетина дена диетка, свалям 10 кила, оправям си косата, слагам една рокля с гол гръб и веднага ще ми се изтърси някой милионер да го мисля и него как да го задоволявам сексуално. Я кажи видя ли Трифон Славинов на живо ??
- Видях го за малки !!!
- Ееех !! Така искам да ми е клиент тоя сладур!!! А може и парашута да му се отвори с мен – намигна Верчето на Елами.
- Че той май няма коса хич !!!
- Е да де да де !!! Клъцваш му космите в носа и си изкарала 20 кинта !! Айде друг път за него ! Разкажи ми всичко , но с подробности !!! – ностри уши Верчето.

Елами започна да разказва за всичките си премеждия преди и по време на предаването.
Верчето попиваше всяка нейна дума и си представяше как ще я слушат със зяпнали усти пълни с чипс другите момичета когато се съберат в кафенето на Минка, където беше щаб квартирата на тайната организация съставена от свободни и независими жени, които те самите бяха нарекли Недосегаемите.
Организацията се казваше така защото всички нейни членки бяха решили да се държат на ниво за да не могат мъжете да ги досегнат или поне тези мъже които не отговаряха на изискванията на организацията, които наброяваха 55 точки, подорбно описани в нещо като алманах, която всяка една имаше !!!

За да има достъп някой мъж до членка на клуба на недосегаемите той трябваше да е :

1. приятел
2. компаньон
3. любовник
4. брат
5. баща
6. учител
7. шеф
8. електротехник
9. дърводелец
10. водопроводчик
11. механик
12. декоратор
13. стилист
14. сексолог
15. гинеколог
16. психолог
17. убиец на хлебарки
18. психиатър
19. лечител
20. добър слушател
21. организатор
22. добър баща
23. чистофайник
24. симпатичен
25. атлетичен
26. топъл
27. грижлив
28. галантен
29. интелигентен
30. забавен
31. креативен
32. нежен
33. силен
34. съпричастен
35. толерантен
36. разумен
37. амбициозен
38. можещ
39. смел
40. целеустремен
41. откровен
42. зависим
43. чувствителен
44. състрадателен

БЕЗ ДА ЗАБРАВЯ :

45. да й прави редовно комплименти
46. да му се ходи на пазар
47. да бъде честен
48. да бъде доста богат
49. да не я стресира
50. да не се зазяпва по други моми

А В СЪЩОТО ВРЕМЕ ТРЯБВА :

51. обръща купища внимание, но очаква съвсем малко в замяна
52. дава й много време, предимно и особено за самата нея
53. дава й много пространство, като никога не се притеснява къде ходи тя

СЪЩО ТАКА Е МНОГО ВАЖНО

54. никога да не забравя:
* рожденни дни
* годишнини
* нейните уговорки

55. Да има косми само на места, които жената е определила и в количество, което тя е определила !!!

И нищо по-малко !!

- И това е – каза елами – днес съм не добре и реших да дойда да ми повдигна настроение.
- Знаеш ли Ели !!! - каза Верчето – защо довечера не дойдеш в кафенето на Минка да те запозная с елита на женското общество в града ?!??! Момичетата са печени ! Разменяме си рецепти за свалки на мъже , споделяме си за гаджетата които сме зарязали ! Ела ! Интересно е.
- Рецдепти за мъже ? А има резултат ?
- Има разбира се ! – важно каза Верчето – Кичка си беше хванала един готин пич с Тико тунинговано с капаци като на Мерцедес на джантите. За малко да я изпуснем като членка, но го зарязала. Представи си за ядене и поръчал само специалитета на заведението, и само две бутилки шампанско, а накрая само 4 от 6-те десерта в менюто !!! А тя специално си зашила маркови етикети на роклята за да ги впечатли !!!! И представяш ли си – като го попитала защо се оправдал моля ти се, че ако и поръчал всички щяла да надебелее ?! А тя фина като фиданка – има няма 94 кила !! Зарязала го като празен чувал в мазе го зарязала !! Ей не се научиха тия мъже на галантност ей !!
- Мдааа !! – поклати глава Елами – да дойда ли ?
- Ела бе Ели !! Ела !!! Ще ти хареса компанията !! – каза Верчето – ох чакай че имам едни кичури и едно къдрене преди това. Ела тук към 6 – 7 часа и ще те заведа при момичетата.
- Добри ! Ще доди ! – каза Елами и със светнал поглед излезе от салона на Верчето.

++++++++++++++++++

Ала Бала !! – помогни ми със сбирката !!! Няма да се разсърдя ако напишеш и алманаха с изискванията към мъжете !!!! Не се ли изхвърлих малко със 77 точки а ?!??!

Последната промяна е направена от Angel на Чет Юли 26, 2012 7:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2012 6:40 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Навремето Елами беше минала през половин Европа.. та някъде в западна Европа близо десетина момичета като Елами си наели цяла къща с цел да минат по евтинджос.
Вечер всяка си водела по някой льольо в кревата.
Обаче Елами когато не била достатъчно задоволена.. излизала доста шумно от стаята си.. оставяйки завалията да лежи чисто гол, докато се посъвземе.. и за секунди събирала съквартирантките си, с цел да го видят този че му е малка пишката.. пък иначе голям го вадел!!!! Laughing
Разбира се това станало традиция в тази къща, като и останалите почнали да практикуват модела на Елами.. и щом някой не ставал за нищо.. всички мацки за секунди се събирали за да му се присмеят дружно.

Но след като дошла в България, Елами си намерила майстора.. на нея се присмивали заради оскъдните и форми.. а пък големите с които се срещала.. често я разцепвали двустранно и редовно осъмвала в Пирогов за да и шият атрибутите.. дори веднъж и шили и устата щото не преценила добре ситуацията!!!!

Първата част е реална.. взех я от цитат на потребителка в мамата.. голема разбирачка.. дори се беше пофалила как заедно с невръстната и щерка си обръснали веждите за да са в крак с модата!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2012 4:51 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Закъсалата за пари Елами била доста хитра лисичка и намирала успешен начин да се пребори с кризата.
Та влиза нашата героиня във виден скъпарски столичен ресторант.. поръчала си от най елитните ястия.. и след като си допила шампанското започнала да се оглежда... станала съвсем спокойно държейки празният си портфейл.. изправила се изпъчвайки напред подобието си на гърди и в един момент се впуснала под масата на лъскав господин.
Човекът шашнат попитал.. - Какво има млада госпожице???
А тя невинно се изправила и казала..- Намерила пуд васа маса туй красиво дамско порцмоне.. тсигурно някоя дама изгубила.
- Аз остави това потцмоне при вас господине.. ще отида там при келнерите да им кажа за изгубено дамско порцмоне, може те открият на кояя дама е то... но като иде при келнери вие господине просто вдигнете порцмоне и те ще дойдат да вземат!!!
- Съгласен съм... казал лъскавият господин!!!
Отишла Елами спокойно при келнерите и казала че неотложни дела и отнемат безценното време.. но сметката ще покрие господинът с дамското портмоне... след което се обърнала към лъскавият господин.. той разбира се вдигнал ръка с празният портфейл, дори за да потвърди леко се изправил с усмивка на лице.
Елами спокойно се изнесла от ресторанта оставяйки господина да поеме негативите на нейната хитрост!!!
На следващият ден по същата схема вече си била избрала следващият скъп ресторант.. хитростта и ако не друго поне успешно пълнело стомаха и с отбрани ястия плащани от шарани в лъскави костюми!!!!

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2012 5:58 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ахахааааа !!! Много хитра стана тази Елами !!! Да видим как ще я мисля за по-нататък Cool Cool Cool

Цитат:
Първата част е реална.. взех я от цитат на потребителка в мамата.. голема разбирачка..

Божеееее !!! Намерила с какво да се похвали - че е живяла в емигрантски бардак !!!

Ама тази сериозно ли ?!?!??

Не се и съмнявам, че го е казала де Wink не е видяла дебел за това Wink

Това ми напомня една случка, но ще я постна в рандъмтолк-а.
Cool Cool Cool Cool

МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2012 4:24 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

След поредната обилна и безплатна вечеря Елами реши да се обади на семейството си посредством чудото наречено интернет.

Тя влезе в едно интернет клубче. Вътре освен администратора имаше само двама петокласници, които се блещеха в мониторите, блъскаха клавиатурите и от време на време бълваха някакви неразбираеми реплики.

На главния компютър седеше един пъпчив младеж и гледаше отегчено някаква снимка на гола самодива.
- Може един компютор за един минет !!! – каза Елами.
- Моля ! Моля ! – оцъкли се младежа.
- Един компютор трябва за един минет – повтори Елами – за малко трябва.
- Ааааа !! За един момент – посърна младежа – може може ! ! 2 лева за 1 час !
- А може поза Скипи ?
- Има скайп – ползувай го ! Включвам ти номер 6 ! Аз отивам до тоалетната – каза младежа и забърза към дъното на заличката.

Елами седна на компютъра, който и посочи младежа. Аддна си скайпа Elami_Goturi_vgz, сложи си слушалките и аддна сйайпа на майка си Vecemi_Goturi_vgz. Точката позеленя и Елами звънна !

- Здравей мамо ! – каза Елами – Как сте ??!
- Ооо дъще мила ! Как е в Бъглария ?!?!
- Много е добре мамо ! Хубави хора ! Храната е почти без пари !! Добре съм!!
- Гледахме предаването ти дублирано на китайски !
- Ама то си беше на китайски мамо ?
- Е как ?!?!
- Ами така !!
- Олеее мале !! Тук ако по телевизията пуснат предаване на Български ще стане революция ! Толерантна страна е България!!
- И тук стана революция, но беше за един ден! – каза Елами – Татко как е ?
- Отиде да тъси куче !
- Защо ?
- Тук в Китай станаха голям хит рецептите на Ко Ши Ям – куче по пекински и хлебарки фламбе ! Хлебарки събрахме от комшиите, но кучетата са кът !
- Тъй ли ? Че тук има много кучета !!
- Така ли ? Че защо не изнесете кучета за Китай !! Ще има голям успех !!
- Не може ! Има организации, които ги защитават мамо ?!?!?
- Организации за кучетата ? И какво правят !
- Нищо ! Чакат да излезе нещо по медиите и почват да протестират ! Разнообразяват си живота !
- Интересно ! Значи износ на говеда, овце, зайци и кокошки, може а за кучета не може !! Няма ли организации , които защитават кокошките или зайците ?
- Няма мамо ! Не знам защо е така, но няма.
- Че да си напарвят бе ! Всеки ден ще протестират пред кланиците !! Странни хора!
- Странни са да !!
- А намери ли някой личен чужденец да се ожениш ??!
- Имам няколко кандидати, но още избирам !
- Недей да избираш много, че да не те избират тебе после !! Гледай да е висок и известен ! Няма ли някой такъв ?
- От моите хора няма. Има един ерген Трифон Славинов. Висок и известен е, но не мога да се добера до него !
- Защо ?
- Ами много е трудно. Само приятели имат достъп. Непрекъснато е заобиколен от много приятели. Даже жените на приятелите му всяка вечер му играят танци да не му липсва женска компания.
- Че защо да му танцуват жените на приятелите ? Да се ожени и да му се кълчи жена му !! Защо не си направи кастинг ???!!
- Ами той бил направил кастинг за умна и красива жена, но не се оженил ами и подарил джип с книги !!
- Джип с книги !! ??? Защо книги !! Айде джип – ясно ! Книги защо ?!?!?
- Ами не знам ! Може да е бил бонус ! Тук ако си купиш нещо ти дават бонус ! Може да е имало промоция – купи 1 тон кнги и получаваш джип. А може просто да е искал да си разчисти библиотеката и да се оттърве от някой стар таралясник. Не му е за сефте казват !!
- Странен човек !!
- Тук повечето известни са такива !!
- А има ли там някой Кънчо !
- Има един Кънчо. Даже е много известен тук. Рекламно лице е на едни агитационни листовки, но е малко странен !
- Как странен бе дъще ??
- Амиииииии !!!!
- Кажи де кажи !
- Ами прилича на хуй – изчерви се Елами.
“Моят Кънчо !!! – радостно си помисли Вечеми !!! Станал е известен !!! но не понечи да го каже на Елами“
- А бе може да е печатна грешка ! Нали знаеш как ги печатат някой път печатниците ! Гледаш на снимката човек, а във вестника кур !!
- Може мамо може ! Не вярвам кур да има очи и уста , а този има !!
- Може може !
- Нещо друго има ли ?
В този момент от дъното на заличката излезе младежа зачервен и леко изпотен и се запъти към Елами.
- Ами няма мамо. Аз ще тръгвам. Ще ти се обадя друг път.

Връзката прекъсна.
Елами се обърна към младежа. Видя как погледът му се спря на деколтето и. Решила да се възползува тя се наведе малко към него и с нежен глас каза.
- Дължа нещо на теб !!
- Оо не не не ! Няма нищо !! Пак ела някой път !! Ще ти дам да седнеш на стола ми !!!
- Добре !! Чау!
- Чао !
Елами излезе. Навън слънцето почти беше залязло и огряваше само върховете на най-високте блокове. Колите пъплеха във вечерното задръствне. Отнякъде се чуваше лай на глутница кучета.

Също като в Пекин – помисли си Елами – само дето там няма кучета !!!

После се запъти към къщи.

МнениеПуснато на: Съб Май 05, 2012 10:30 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Цитат:
Ала Бала !! – помогни ми със сбирката !!! Няма да се разсърдя ако напишеш и алманаха с изискванията към мъжете !!!! Не се ли изхвърлих малко със 77 точки а ?!??!

Опитвам се да измудря нещо, но не ми се получава... засега. 77 е добре, като се разходя из мамата ще ги събера, че и повече даже Laughing
Angel

МнениеПуснато на: Съб Май 05, 2012 11:37 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Колкото измислиш (намериш) - толкова. Ще редактирам бройката salut salut salut

Може да минеш на варианта алманаха да е строго секретен за да не знаят другите жени какви мъже да търсят WinkWink

Оригинала да се намира на неизвестно за простолюдието място в сейф, който да се отваря с Шифъра на Недосегаемите Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2012 6:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ala bala написа:
[b]

Долфин, помощ моля, коригирай, каквото не е правилно. .

Али, Жеко, благодаря за урока.
Али, задължена съм ти - няма за коригиране Sad
Angel

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 5:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Елами почти беше извървяла пътя до в къщи, но се сети, че беше обещала да иде на сбирката на елитните дами.
Верчето тъкмо заключваше салона. Двете се хванаха под ръка и се запътиха към заведението.
За учудване на Елами това не беше някоя кокетна сладкарничка или ресторантче, а тенекиено квартално барче с кадифени перденца .
“Перфектна маскировка – помисли си Елами – никой папарак няма да заподозре, че тук се събира елитните дами на града”
На вратата на барчето висеше табела “ЗАТВОРЕНО”, но Верчето смело почука. Не след дълго перденцето се открехна и една жена отключи вратата.
Верчето и Елами влязоха в тъмното опушеното кафене осветено само от няколко стенни аплика зад бара и близката улична лампа.
Елами леко присви очите си за да свикне с тъмнината и огледа обстановката.
Очакваше да види дами във вечерни рокли, и скъпи бижута, пиещи цветни коктейлчета край маси отрупани с апетитни хапки.
За нейна изненада тя се оказа сред група аутлет облечени лелки, които рупаха чипс и царевични пръчки от няколко големи купи поставени на средата на пластмасови маси, на които имаше и халби от бира пълни с някакви разноцветни напитки.

- Момичета !! - каза на висок глас Верчето – Запознайте се с Елами !!!
- Ооооо !! Китайката Елами от телевизията !!! - възкликнаха всички в един глас и я заобиколиха - Много ни е приятно!!! Я кажи как е там ??? Има ли много публика ??? Има ли много кетъринг зад кулисите ??? Видя ли някой известен ??

В следващия половин час Елами отговаряше на въпроси и пишеше ероглифи в лексиконите на лелките докато те унищожаваха чипса и не спираха с молбите си.

- Елами !!! Напиши ми нещо за любов моля те !!
- Как са китайците в леглото ?
- Аз искам да ме запознаеш с Иванов !! Айде бе Елами !! Моля те бе Елами !!
- Елами ли ?!? Елами !!! – прозвуча най-неочаквано мъжки глас зад бара. Това беше мъжът на Минка, който всички членки на Недосегаемите смятаха за част от мебелировката и изобщо не го забелязваха.
- Имам спомен с една елами !! Млад бях, но спомена си го бива !!
- Ааааа! Я кажи кажи !! - притихнаха всички.

Последната промяна е направена от Angel на Пон Май 14, 2012 4:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 6:49 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Неделя късен следобед,аз карам тежък махмурлук(придружен с подобаващи синини,цицини+аркада на едното око,щото луди млади години...тогава бях на 19-20 някъде)таа..цепи ме главата,всичко ме боли..и.."Звъни вратата,звънеца чука"...Отварям..Не беше нинджа.Беше мойта тогавашна изгора Елами. Като даде зор да сме ходели у тях на"кафе"..Първо,че хич не ми беше до никви кафета,второ..викам"ми то и у нас може,няма никой.."Ама..Не..Както и да е..Не помня много подробности(явно от преживяният по-късно шок,са се изтрили ) ама ме склони.Влязох набързо за един душ,помня и че бях брадясал като поп,ма си викам в колата няма кой да ме гледа..Намъквам значи някви домашни дрехи.. фанелка,някви шорти.. и по джапанки..принципно техните трябваше да са си на село..(те там си живееха във Вакарел.. докато бяха в България си бяха наели къща там..а тя..нали голяма вече,сама в панелката в Дружба).Та качваме се,ама с влизането,още при асансьора се чува някакъв шум..влизаме в тях..пълно с народ... сякаш цялото китайско общество от Илиянци се беше идсипало в тях!!! Ама пълно ви казвам!..Как се бяха набутали тия хора в тоя хол(гарсионерка)и до днес се чудя.Сигурно имаше едно 50 човека..(или на страха очите са били големи)..не наистина беше фраш..Оф,и до днес като я разказвам тая история,тръпки ме побиват..Сега..май трябваше и малко предистория..говорим за много кратка(до към момента на събитието) и бурна връзка,с много секс,но без никакви ангажименти.И това изрично е било коментирано с Елами.Бе,намекна няколко пъти,че нещо не и идвало..ама знам 100%,че нямам участие в тая работа,и и го бях казал, при което и тя нямаше как да отрече..Мрънкаше нещо,че грешки ставали,късали се презервативите понякога..ама не можа нито да посочи кога,нито нищо..Изясняваме,че се оправя с"проблема"както намери за добре,ако реши да абортира,нямам против да и помогна финансово,и не ми пука,може пак да си се виждаме..Пусти секс..беше страхотен ..Та виждаме се още няколко пъти,след което се разиграва гореописаната сценка...Набутва ме в хола и там като опънати едни трапези..едни маси..агнета,чудесии.. китайски деликатеси ,а аз като в небрано лозе.Гледам и не вярвам на ушите си!И се почва..Тва е баща ми,тва е майка ми,лели,тетки,метки (сестра и я познавах)и всякви производни в мъжки и женски род...Дечурлига..бабички,старци.. все с дръпнати очи ...Аз ги гледам,като отровен от гъби,а те мене два пъти повече!След секундно замлъкване..някой си сложи ръката на рамото ми и ме натисна да седна на един стол,точно до вратата..Имам чувството,че тая ръка тежеше 200 кила...Поглеждам..пак не беше нинджа..Ама беше боксьор,тежка категория,две глави над мен(пък аз съм почти1,80 )..и с пестница..дет викат,като ковашки чук..бе то повече приличаше на сумо боец, тип Калоян Махлянов. Омекнаха ми коленете.Вече инстинктивно знаех,защо съм тук,и вътрешно се молех,да е мираж от метиловите изпарения..но не би..Беше си реален годеж,с реална рода,с всичките му тетки и тетковци..Спестявам по-нататъшни подробности,ще кажа само,че историята приключи с позорно бягство от моя страна.Отидох до тоалетната,не се върнах..Как съм препускал по стълбите ,само аз си знам..

...........

Историята е реална.. поукрасена от моя страна!!! cheers

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639821.0

Те така някои си проправят пътя.. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 6:35 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Малко ме съмнява да е истинска, но и да е много трудно се вписва във вече написаното. scratch scratch scratch scratch

Ще го мислим !!! Cool Cool Cool

Като видях, че си писал мислих, че ще имаш претенции за сцената с момата с джипка Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Явно ти е допаднала Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2012 5:13 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ай ся пък и претенции!!! Laughing

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2012 4:39 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

- Оох милия ми той моя златен мъж !! – възкликна Минка – Добре, че си се оттървал, че да си имам аз подобно злато в къщи. Айде сега измий чиниите и чашите докато ние с момичетата поговорим с Елами !!! После може и пепелниците да измиеш злато мое !! – каза нежно Минка и плясна мъжът си по задника – А ако ме обичаш можеш да измиеш пода и да хвърлиш боклука !!!

- Елами има ли в Китай много китайски ресторанти ?!?! – продължиха с въпросите жените.

- Айде да оставим Елами малко да си почине !! – каза важно Минка - Трябва да свършим и другата работа за която сме се събрали !!!! Айде момичета !! Коя ще е първа да каже какво е направила с мъжете , които я преследват ??!!

Настъпи неловко мълчание.
- Айде де !! Никоя ли не е свалила или зарязала някой мъж !? Няма ли с какво да се похвалите !!
- Аз започвам да уча немски !! – обади се от една маса слаба женица с дънки по нея и кръгли обици, които почти опираха в раменете и – интензивно !!
- Защо бе Милке ?
- Ами вчера пред мен спря един бял мерцедес и от прозореца се показа най-красивия мъж , който съм виждала – рус, около 50 годишен.
- И какво стана ?!?! Кажи де !!
- Ами започна да ми говори на немски !! Нищо не разбрах, но май ми правеше предложение за брак !! Показваше ми една пътна карта на България и май ме питаше къде искам да живея след като се оженим.
- И ти какво му каза ?!?
- Ами казах му Иес ! Ама той май не знаеше английски и отпраши.
- Ей тия тъпи германци бе! Как една дума на английски не знаят !! Явно не е отговарял на точка 23 от алманаха.
- Е да да ! Ама аз сега ще науча немски и отивам да го чакам на магистралата. Като мине пак ще му кажа “Я!! Накурлих !” и готово ! Сигурно ще ми купи яхта и ще ме заведе на Корфу за да я пробваме ! Ще правим секс на плажа и ще се разкапваме от мързел по цял ден !!
- Успех ! Прати картичка !! Друга !
- Аз пък си напарвих тату – половин сърце на дупето !!
- Аууу !! Много сладко !! И защо половин ??
- Ами като ме види някой и ще си каже – я да и допълня татуировката !! И готово !!
- Ама те тийновете си правят такива татуировки !!
- Че аз се чувствам на 19 !!!
- Добре де добре !! И ние сме така !! Друга ?!?!
- Нали знаете, че обичам да пътешествам – обади се жена в червена рокля. – Последния път ходихме на пътешествие до Пловдив !!
- И как е ?!?! Видяхте ли стария град ??
- Не !! Беше затворено за коли !!
- И какво видяхте !?
- Ами една мома с джипка видяхме покрай един гьол. Нещо беше май повредена джипката и я буташе. Един рибар с лепенка на окото буташе пък момата, но без ръце. Wink
- Късметлии са тия моми с джипки !!! Друга ?!
- Аз се запознах с един биочасовникар !! – почти прошепна друга жена.
- Да не е биотерапевт ма Елке ?!
- Не, не !! Биочасовникар е друго. Връща ти биологичния часовник назад.
За секунда жените спряха да дъвчат и се спогледаха.
- Я кажи, кажи !
- Амииии – със съзаклятнически глас продължи Елка – минаваш една процедура такава особена и си връщаш биологичния часовник назад.
- Нещо като СПА процедура ли е ? Като тази , която е описана в последния брой на Крясък - масаж с жожоба, хрян, свинска мас и мляко от планинска коза първескиня !
- Не, не, не ! Заставаш на четири крака и той ти бърка отзад с нещо. Малко боли, но се трае. Колко години ми давате ? – каза жената, изправи се и се завръртя като с доста труд балансираше на високите си токчета.
- 23-25 максимум !
- Ей ама наистина ли ?!?! Че той много го е върнал назад !! Аз му казах 4-5 години, а той почти 10 го е върнал !!
Жените се спогледаха недоумяващо.
- Да ви запозная ако искате !! Може да минете и вие по една процедура !! 50 лева само !! Направо без пари !!
- Аа не не не ! Моя си е на ред !
- И моя !!
- Аз не искам да го връщам. Мъжете харесват зрели жени.
- Аз също не искам !! Медицината толкова напредна, че няма значение колко ти показва часовника !!!
- Аз пък – обади се друга жена – се запознах с един мъж. Срещнахме се, опознахме се, но се уплаши и не ми пердложи брак !!
- Как така бе Данче ?!?
- Ами така ! Видяхме се на кафето до булчинския салон. Поканих го там за да сме по-близо ако решим да избираме роклята. Цял час му говорерх за себе си и после като го попитах дали е готов да ми предложи брак, а той каза, че не ме познавал. Аз цял час му говоря за себе си, а той не ме познавал !! Страхливец!!!!!
- Дааа да да! Много страхливи мъже се навъдиха !!
- Даа ! Няма ги вече ония мъже от едно време !! Какви мъже имаше на времето !!!? Срещнат те и след две водки вече сте сериозни гаджета !!! Ееееххх !!
Настъпи тишина нарушавана само от мляскане и преглъщане.
- Момичета !! – каза жената, която откри срещата - Яденето свърши !! Закривам сбирката !! Следващия път ще обсъждаме темата “ Трудно ли е да се омъжиш след 35 г.” Моля подгответе си аргументи !!!

++++++++++++++++++++++
Вписах го Соте тоя !!! Добре се получи според мен !!! Разгорещих и сцената с момата Wink Wink

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2012 5:03 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Добре си го замислил Ангеле cheers ... жалко че съм си малко недоскив и просто не ми се мисли!!!! Wink

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2012 6:38 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Най-лесно е да измислиш нов герой Very Happy Very Happy Very Happy

А ти се оправяй salut salut salut salut salut

Нещо и моята муза ме напусна Confused Confused Confused

А пък и Ала Бала не ще да пише Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ще почакаме - ще видим Laughing Laughing Laughing Laughing
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Следваща
Страница 3 от 26

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря