bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Една китайка в България - мултиавторски роман ;)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 4:20 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Delfin !!!
Пиши и чети както (и ако) искаш. Книга няма да издаваме – целта е да се позабавляваме Wink

+++++

Елами и Галант (Гальо) влязоха в заведението. Още с влизането забелязаха на една от централните маси Минчо Евгениев, което подсказа на Елами, че заведението е повече от класно.
Макар и отскоро в БГ Елами знаеше, че ако един мъж те заведе в подобно заведение значи е сериозен, богат, романтичен и много държи на теб.
Седнаха и си поръчаха шампанско с ягоди – същото с което я беше свалил банкера Вестибюл Паралиев. “Егати пича – помисли си Елами. Има стил и отношение към жените. Чувствам, че се влюбвам !!!!! “

Докато чакаха гарсона да донесе ягодите Елами попита Галант:

- Вий с кво се работите ?
- О !! Не толкова учтиво госпожице Елами !! На ти ми говори ако обичаш ! С кредити !
“ Ооооо !!! Ощ единъ банкеръ – помисли си Елами – тикмо и кула ми тряба “
- Раздавяте кредити ли ? – попита пак тя.
- О не не не ! Взимам !
- Буаво буаво ! Сигур сти известен бизнесмин ! И како праите с тязи кридити ?
- Известен съм – скромно каза Галант – във всички банки ме познават, а с кредитите търся жената на живота си !! Тази която ще наследи къща в центъра на Пъръйково с 300 квадрата двор, яхър, просторен 5 звезден кокошарник с 20 щастливи кокошки, барака, кошара за 10 овце и 5 кози, кочина и железен гараж с почти нов Москвич 12-так на има няма 500 000 километра с касетофон с аутореверс и 2 касети с хитовете на Хисарския Игумен и Окатото Коле.
- О ! - възкликна Елами - Мама казваше, че чичо ми Че жъивее в кочинъа. Много е ромнътъично предпозалагам.
- Романтиката там струи отвсякъде мила госпожице !!!! Всяка вечер вечерям на свещи и с чисто природни продукти като праз, чесън, лук , сланина, коприва и диетични пръжки от буркан. Ако имам наденица или кренвирш ги пека екологично на дърва на огнището.
- Не се ли сеща миризмя от това ?
- О не ! Миризмата от близкото бунище е много по-силна !
- А как съ забавляаш ?
- Гледам телевизора на комшията ако не си е пуснал пердетата и чистя кърлежите на козите !!! Ако знаеш как пукат като ги хвърля в огъня !!! Романтика !!!
- А кредити как врща и кога !
- Не ги връщам все още ! Чкам да се появи жената на живота ми – богата и красива , за която да се оженя и да стана милионер – възторжено и с патос каза Галант – О ! Келнера идва. Да ти се намират 100-200 лева, че кесията ми остана в Москвича, а той е в гаража на село.
Елами остана като гръмната, но извади от сутиена си банкнота от 100 лева , които беше взела от Паралиев за една фитнес - свирка и ги даде на Галант.
- Задръжте рестото ! – подаде ги той на келнера.
- Сметката е 120 лв ! – каза келнера – не стигат.
- Дайте още 20 госпожице ! – обърна се Галант към Елами.
- Ниямам !
- Че как нямаш ? Гледам за 100 лева сандалки си обула пък нямаш 20 лева ?
- Ей такъ ниямам – рече троснато Елами – защо аз трябв да плаща снетка ?
- Защото времето ми е пари млада госпожице ! – важно каза Галант – губейки времето си да ви ухажвам аз губя пари, които вие трябва да ми компенсирате. Знаете ли колко щях да спечеля ако пасях козичките и ощастливявах квачките вместо да ви водя тук и да ви черпя с шампанско и ягоди ?

В този момент чувствата и към Галант се изпариха мигновено.

- Дие да знам колку ще спечелити! Ние мъ интресува – каза ядосано Елами. Тя стана и тръгна с бързи крачки към изхода на заведението стиснала в ръка чантичката си.

В този момент вратата се отвори и тя почти връхлетя върху г-н Андреев който се беше запътил да изпие обедния си аперитив.

Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 4:58 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Dolphin написа:
моля,копнете, дайте линк или натракайте на клавиатурата набързо как се „цитира” в този форум.

Ако съм разбрал правилно въпроса, цитирането става като се натисне бутона
който се намира горе дясно на всяко едно мнение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 5:31 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да се върнем малко назад във времето докато Елами била още в Китай.
Елами всеки ден пътувала с влак до града в който учела.. пътувала обаче със доста приятелки и съученици.. естествено били разделени на момичета и момчета.
Всеки от момчетата си купувал билет.... цялата група момичета обаче си закупили само един единствен билет.... момчетата само клатели глави и тайно злорадствали в очакване арогантните момичета да си получат заслуженото.
Не щеш ли едно от момичетата извикало: „Кондукторът идва!” ... при този сигнал всички момичета скочили и влезли в тоалетната. Кондукторът проверил билетите на момчетата.
Когато видял, че тоалетната е заета, почукал на вратата: - Билета Ви моля!
Едно от момичетата плъзнало билета под вратата, кондукторът го издърпал и го перфорирал.

На връщане момчетата решили да използват същия трик.... купили само един билет за цялата група и много се учудили, когато разбрали, че този път момичетата нямат нито един билет.
След известно време едно от момичетата извикала:- Кондукторът идва!
Веднага момчетата скочили, втурнали се към тоалетната и се заключили вътре.
Момичетата спокойно се отправили към съседната тоалетна.
Последна обаче останала Елами.. преди да влезе и тя в тоалетната, почукала на вратата на мъжката тоалетна:- Билета Ви моля!
И така прецакали момчетата... разбира се мозъка била хитрата Елами.
С годините естествено нахитрявала все повече и повече.. което доста и помогнало да прилага номерата си в България!!!!

Но за тях тепърва ще говорим!!!!

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2012 4:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Много хубаво допълнение към сюжета Соте !!! cheers cheers cheers

Вплитам го без проблем Wink

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Спомена колко лесно беше да излъжеш момчетата на времето и начина по който Галант и прибра изкараните с тежък труд и цели 100 калории 100 лева накараха Елами да се замисли, че нещата доста са се променили.

Заета с подобни мисли тя почти отнесе г-н Андреев.

- Ооооох маааа !! Внимавай ма паткооооо !– възмути се той но като видя коя е физиономията му се промени – Охооооо ела да ти го туря !!! Тъкмо теб търсех !!
- Елами Готури – поправи го Елами.
- И аз това казах ! Ела да ти го туря !!
В този момент Минчо Евгениев , който дочу разговора стана и се приближи до тях.
- Бих ли могъл и аз да се присъединя към вашето соаре ?
- Ний по работа сме говорим ! – каза Елами.
- Че то си е работа това ! – усмихна се пак Евгениев – а и не говорех на вас а на господина.
- Не не и не ! – отсече г-н Андреев – аз с мъже не си го слагам !
- Точно на мен ли го казваш ?! – ехидно се усмихна Минчо Евгениев.
- Тая се казва тъй ! – уточни Андреев – Елами Готури се казва мадамата, а не Ела да ти го туря ! Сега се сетих !
- Яу колко хубаво име имате мон путит шери !!! – възторгна се Евгениев. – Дали пък да не стана китаец и да си сменя името ?!?!? Колко хубаво ще е !!!
- Иди в посолство – каза Елами – там кажи иска да китаец. За милиард китайци един повече няма да проблем. И без това раждаемост излишно голяма.
- Тъкмо натам се запътвам – каза Евгениев и забърза към изхода.
- Айде да отиваме в телевизията – каза Андреев – там май имам запаси от шльокавица в едно бюро. – и двамата с Елами се запътиха към студиото.

В телевизията след кратка волна програма от страна на Елами договорите бяха подписани и тя предостави на г-н Андреев списъка с гостите, които искаше да покани.
- Много ора мааааа !!! Браво ! – потри доволно ръце Андреев - Ще ти дам всичкото ефирно време от 8 сутринта до 5 следобяд. Ще пикаеш по време на рекламите и ше ядеш квото сготви Ко Ши ям. Стаа ли ?
- Става ! – съгласи се Елами – но зрители няма разбира китайски говор. Преводач трябва намерите !!
- Аз имам преводачи тук ! Ще ти ги дам и тримата !!
- Защо трима, а не един ?
- Щото японката дето я познавам говори френски, французойката говори английски, а англичанката знае как се ползува Гугъл. Гугъла ще превежда и ше говори в микрофона на зрителите !!
- Ама как тока ? – учуди се Елами. – Никой не знае ли китайски от тях !!! Зрител нищо няма разбере!!!
- Тук моме е телевизия !- рече важно Андреев – хората искат да гледат и не ги интересува какви глупости се говорят. Ти гледай да си добре облечена пък какво се говори няма смисъл Wink !!!

- А какво облече аз ? – попита Елами.

- А да !!! Какво да ти дам да облечеш ??? – замисли се Андреев – а бе тук се търкаляше една булчинска рокля !!! Не знам коя си я остави ама ще ти дам да я облечеш !! За един път ще стане !!

- Булчински рокаля !!!! Чудесно !!! – възкликна Елами
”Цял живот искала да е булка. – помисли си тя - А като видят ме моите пет мъжове все някой поиска да ме зажени !!!”
- Дийл !! – каза Андреев и тръгна да търси булчинската рокля Wink

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 6:10 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ааа таз ли китайка.. видях , ще ви чета с интерес, ама не ми се пише мързи ме.
Angel

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 4:15 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Щом ви мързи – продължавам аз Wink

+++++

Елами се захвана с много хъс да подготвя пердаването.
Екипа с който работреше не и съдействаше много много. Всички я гледаха някак си странно. Жените шушукаха, а мъжете се побарваха или влизаха в тоалетната.
Странно беше и общуването помежду им. Вместо колега или по име се обръщаха еди към друг с мамо, тате, вуйчо, чичо, лельо, калеко, баджанак или братчед.

Дойде и съдбовния ден !!!!

Точно в 8 без 10 облечена в бяла булчинска рокля – втора употреба - Елами застана в средата на студиото готова да започне първото си предаване. Гостите вече чакаха зад кулисите и оживено си разменяха бележки с ероглифи за да не вдигат шум.
Клюката, че талантлива китайка открита от г-н Андреев ще води предаването бяха плъзнали навред и всички се бяха заредили пред телевизорите. Иванов и Андреев седяха в апаратната и доволно потриваха ръце, представяйки си как ще сринат рейтинга на Вучко Професоров, а защо не и на Трифон Славинов.

Някой каза – в ефир сме след 5, 4, 3, 2, 1 – и се почна !!!!!

- Шинай де куанжон меихао де итиен !! (Добър ден драги зрители !)
- Уо дъ миндзъ си лан (Казвам се Елами)
- Чинтиен во инжен джунбей хао хуй фичханд уаоиу де риян ! (днес съм ви приготвила срещи с много интересни хора )

Първи беше Ко Ши Ям , който за ужас на екипа донесе едно куче и торба с хлебарки.

После беше Ми Осука Кура, който пък донесе голям макет на мъжки член с който демонстрираше устройството на този орган.

След него беше Цун Кайуй, който обясни, че в китай гледат не да събират, а да разделят двойките.

Доктор Чу Ли МА пък беше малко глух и викаше като побъркан на водещата.

Хуй Пий Чай пък реши да покаже една специална чаена церемония с която мъжът за да покаже колко е смел и достоен за съпруг разбърква чая докато ври с кура си.

Екипа се пулеше невярващо.

Няколко оператори отодоха да повръщат, като оставиха всичко на самотек.

Пред телевизията пък започнаха да се събират хора и до обяд там беше пълно с демонстриращи и протестиращи.

Група от 30-тина фиркани мъже членове на партия “Отбой” с плакати “Да свалим от ефир предаванията на китайски” стоеше пред набързо скована трибуна от която лидера им неистово крещеше нещо.

До тях се бяха разположили към 100 човека от 20-тина организации за защита на кучетата дошли да протестират заради представената от Ко Ши Ям рецепта “Куче по пекински”.

Други 5 организации защитаващи хлебарките и тяхната загиваща популация беше дошла да протестира заради приговеното от същия готвач блюдо “хлебарки – фламбе”.

До тях баха група протестиращи феминистки възмутени от факта, че доктор Ми Осука Кура беше показал голям мъжки член.
Вида на члена ги беше хвърлил в екстаз и те спонтанно се бяха организирали да дойдат за да изразят недоволството си как може да се показват такива неща на загорели жени.

За капак на входа на телевизията бяха членовете на МЕС , които баха възмутени от една фраза която гугъл преведе “какво съвокупявам се значи това”.

Фразата “Уат да фък дат мийн” написа англичанката, която я чу от французойката, която пък беше чула от японката, която пък го каза защото не разбираше и думичка от разговора на водещата и гостите.

В апаратната пък стояха втрещени Андреев и Иванов се чудеха дали да се радват или да плачат.

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 4:36 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

A297 A297
Цитат:
Вместо колега или по име се обръщаха еди към друг с мамо, тате, вуйчо, чичо, лельо, калеко, баджанак или братчед.

По този повод се сетих за един виц, не ми се разкарва до вицове, затова тук. Един доктор ми го каза:
- Секса на работното място в болницата, вече е мираж.
- Що бе докторе?
- Всички сме си роднини.
Laughing Laughing
Angel

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 5:07 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Това не е виц Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Няма ли да се включиш в книгата Wink Едно абзацче, че да ми дадеш насоки Laughing Laughing Laughing Laughing

Мол !! Мол !!! Мол !!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 5:43 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Цитат:
Това не е виц

Може и молба да е било Laughing знам ли, направих се на разсеяна Laughing

Ще се включа в книгата, последния ти пост ме вдъхнови, не знам дали днес ще успея.

Цитат:
Мол !! Мол !!! Мол !!!!

Искаш да пиша за г-ца Готури в МОЛ-а..., много лесна тема ми даваш, ама малко се притеснявам, защото мола е като алкохола - води до пристрастяване и други вредни неща за жените, пък аз в момента се лекувам УСПЕШНО от шопинг мания, дано да не ме повредиш Laughing Laughing Laughing
Ala bala

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 5:43 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

опс
Angel

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 5:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ala bala написа:

Цитат:
Мол !! Мол !!! Мол !!!!

Искаш да пиша за г-ца Готури в МОЛ-а..., много лесна тема ми даваш, ама малко се притеснявам, защото мола е като алкохола - води до пристрастяване и други вредни неща за жените, пък аз в момента се лекувам УСПЕШНО от шопинг мания, дано да не ме повредиш Laughing Laughing Laughing

Нямаше молещ емотик !!!!! Wink Ама кой за каквото си мисли Wink Wink

Лечението ти е в начален стадий май Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Драсни един абзац за петимата и любовници Wink

Или и от пристрастеност към секса се лекуваш Wink Wink

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2012 6:13 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Цитат:
Лечението ти е в начален стадий май

Да, но УСПЕШНО, както подчертах.

Цитат:
Драсни един абзац за петимата и любовници

Тц, не мога, аз само двама мъже съм имала в живота си...

Цитат:
Или и от пристрастеност към секса се лекуваш

За това съм писала в темата на Свети за зависимостите, когато пуснат клинична пътека ще помисля...
Laughing Laughing Laughing
Angel

МнениеПуснато на: Съб Апр 28, 2012 6:54 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

OK !!!! Разкарваме тъпкачите !!!

За теб го прявя Wink

++++++++++++++++++++++++

След края на предаването събитията се развиха главоломно. Андреев прекрати договора с Елами и екипа с отдъхна облекчено.

Петимата тъпкачи на Елами като я видяха с булчинската рокля, макар че гледаха съвсем отделно един от друг единодушно решиха, че не искат да продължават да ебат мацка с мераци за булка и спряха да си вдигат телефоните.

Скандалното предаване се въртеше нонстоп в интернет и най-вече в България и Китай, което направи Елами много по-популярна и разпознаваема даже и от Холестеролката и секс клипа и. Това затвори вратите на всички останали телевизии за Елами, което значеше, че или тя трябва да смени мечтата си или да отиде в държава където няма интернет.

В еидн момент Елами от върха на славата се оказа хем известна хем и съвсем сама. Това сломи духа на китайката и тя се отби при своя учител и ментор сенсей Кац Ними Накура.
- Не се притеснавай мило момиче – каза сенсей като нагласяше кура си – така е в живота. Има върхове и спадове. Всичко е нагоре надолу, нагоре надолу, нагоре надолу, нагоре надолу, нагоре надолу, нагоре надолу, нагоооооооооре надоооолуууууууууууу. Ей ти един пешкир ! Избърши се !!
Сънсей Кац Ними Накура доволно се отпусна на тепиха и продължи с лекцията.
- Всеки спад в живота предшества възход мило момиче ! – каза смирено той – Излез от тук, преспи една вечер и утре на свежа глава ела при мен за да поговорим пак. Ако можеш донеси ми и толумбички !

Елами почувства малко облекчение след посещението при Сънсея и се върна в квартирата за да се наспи дoбре.

+++++++++++++++++++++++++++

Ала Бала – ти си !!!! cheers cheers cheers cheers cheers

МнениеПуснато на: Нед Апр 29, 2012 7:41 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Елами беше притеснена от това, което се случваше, но не особено. Нямаше работа, но беше известна, направо беше звезда. В България звездите не работеха, поне никой не знаеше какво точно работят. Не изпитваше нужда да работи, тя знаеше как да осребри известността си. Амчи що му викат осребряване, като златото е по-скъпо, значи щеше да озлати известността си. Последното предизвика усмивка на задоволство от интелигентността, тънкото чувство за хумор и богатата езикова култура у притежателката им. Сребро – пфу евтиния, аз да не съм евтина, мислеше си Елами и започна да се облича. Тя знаеше най-доброто лекарство за безпокойството, което я беше обзело, даже две знаеше –кака Вера и Мол-а. Щеше и двете да ги използва днес, така де, да си загубиш портфейла е гадно, а да загубиш цели пет наведнъж направо си е драма. Всяко зло за добро, каза си Елами, по-добре, че се разкараха, с техния мижав капацитет и възможности да я задоволят, трябваше да прави пет пъти повече секс, за да си осигури елементарни неща. Сега щеше да си намери само един милионер, най-много двама, които да плащат за всичко и щеше да си живее като принцеса, защото беше известна! Онази грозотия Дара, като стана известна, как се уреди само – заби най-вървежния милионер Чичо Двете Виагри! Да, чакаше я богат и щастлив живот, си мислеше Елами, докато вървеше към фризьорския салон на Верчето. Кака Вера, беше една от най-умните жени, които Елами познаваше, но нямаше късмет, по-точно беше го изпускала няколко пъти на младини и сега й оставаше само да разказва на младите, каква звезда е била някога. Кака Вера разбираше от всичко, но най-вече от мъже. Много мъже беше имала, даже в квартала и викаха Общата, но Елами не се притесняваше особено от това. Кака й беше казала, че това са злобните квартални пияници, с които никога не би спала, поради простата причина, че нямат достатъчно кинти, е може би един два пъти беше спала с един-двама от тях, но тогава беше много пияна, защото Мъжът на живота й я напусна изненадващо. Но на тъмно и на пияно не се брои, обичаше да казва дълбокомислено Верчето и Елами й вярваше безрезервно.

Спирам тук, за Мол-а друг път. Харесва ли ти Верчето? Laughing Доразвий образа както ти е кеф Laughing Laughing

Долфин, помощ моля, коригирай, каквото не е правилно. Плащам - когато искаш да цитираш много неща, а не целия пост, за което Жеко е обяснил, когато влезеш да пишеш отговор, натискаш бутончето "Quote", копираш това, което искаш,пействаш и отново натискаш "Quote". Поне аз така гоправя. И аз питах същото в началото, как се прави, но никой не ми отговори. Така излизат цитати, но не пише от кого са, обаче само това знам и използвам към момента.
Ala bala

МнениеПуснато на: Нед Апр 29, 2012 8:43 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

И аз много я "кльопам" Кака, във всеки квартал си има поне по една Laughing Laughing Laughing Къде изчезна поста ти, няма значение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Следваща
Страница 2 от 26

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря