bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Къв е тоя филм
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
harryto

МнениеПуснато на: Вто Мар 06, 2012 8:13 pm    Заглавие: Къв е тоя филм
Отговорете с цитат

Доживях и аз да се мотам в нета и мрънкам на непознати, но верно вече не знам къв е този филм.

Имах шибан брак и се заклех, че няма да се дам втори път на путка, годинки щраках си с пръсти, джътках с две три мацки едновременно и ми беше голям кеф. Ползвай и бЕгай, отворих бар, станах магнит за пички, не че се оплаквам, ся да не помислите. Преди време в бара ми се появи една от бившите ми афери със сестра си, сега живеела отсреща при нея, живее с мъж, но пичът бил в чужбина за година, щяла сега да живее при сестра си. Викам си, ей, брато, страшна мацка, ама нали знаеш, докато не си видял колко е як мъжа й, не пипай! Хубаво, ама колкото по-често виждах сестрата, толкова повече ме възбуждаше.Една вечер седеше сама на бара, скарала се със сестра си нещо и не и беше кеф, та изпи няколко текили сама. Взеха да се навъртат кварталните песове около нея и тя им се усмихва ще кажеш, че сладолед продава. Реших да действам мъжки, взех я у нас. Не, не за да я еба(исках да я чукам много ясно, ама не тая вечер). Нещо не исках да седи там, тя е с една такава наивна усмивка и големи тъмни очи, като детенце е и едно слабичко. Бе, не знам какво ми стана, ама реших, че не е добре да седи сама пияна там. Закарах я в нас, да не го бях правил по-добре. Сложих я на дивана, викам си баси, какво правиш бе пиле. Ми някой друг, ако те беше взел до сега да ти се е случило нещо. Завих я, обаче пичове трябваше да се вържа почти за да не пипам. Секси крака, гладка, топла, дълга коса, парче и половина! Викам си какво ли е чувсвото докато проникваш в нея. И така до сутринта братче съм си удрял сам ръчичката да не пипа. И чикия си ударих знаете как е.

От тази вечер минаха няколко месеца, но на мен мацката не ми излиза от главата. Чукам други,за нея мисля.Когато е в бара, много я пазя, а на нея май и трявбва един здрав тупаник, щото не мисли изобщо и доста често залита към тях сама през нощта пияна. Викам си, не е мой проблем, къде е нейния пич, да си я пази, обаче пак ходя да видя дали се е прибрала дали свети в тях, някой да не я причака във входа. Псувам се сам, търся си други путки но нищо не помага. Кво става с мен? И снощи вечер върха на сладоледа! Идва с некъв пич, викам си ще я смачкам! Гушкат се, нейният приятел бил това, дошъл за седмица. Седа и си викам, тоя нещастник сега дали ще я чука? Полудявам при тая мисъл, направо откачам. Знам че е там преди мен, знам че има право, щото това е неговата мацка. Стиснах юмруци и си бих камшика.Викнах си курва в нас, оправих я, докато си мислех за другата. Тая сутрин едва станах, викам си брато така не може. Цял ден се разкарвам с аверите, пием, ходим, ебаваме се с некви путки,но сам се прибрах. Кво става и как да го спра това нещо? Викам да си бия камшика за Гърция няколко седмици, ама това няма да оправи нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Девиатор

Местожителство: Столица

МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2012 12:25 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Познатоооо...Аз така бях с години,докато една прекрасна вечер аз се напих и...Ани Салич направи останалото Mr. Green cheers
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2012 6:22 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

harryto... голем сладур си бре брато... Laughing
Не знам точно какво очакваш от нас.. в такъв филм се бях вкарал преди 15 години.. само че по зла ирония на съдбата, мацката си отиде от този свят. Sad
Болеше ме с години след това.. не си представях докъде щях да стигна, но си бех улетел с двата крака доста здраво.
Хубавите неща се изживяват на момента.. инак после съжаляваш яко.. за последствията мислиш после.
И още нещо.. това че някой от нейните тъпкачи изглежда огромен, да не те плаши.. кеф цена няма та дори и да те пребият.. Laughing

МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2012 10:55 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Братлета малко бях пил, като писах тука. Проблемът не е в ебането, имал съм поне десет възможности да я оправя, но искам да е трезва и тя да го иска. Яд ме е, че мисля за нея постоянно. Ставам, лягам, ходя пред блока, пуша вънка да гледам дали ще мине. Ся ще си кажете, че съм баси цървула, на мен също не ми харесва това преебано положение, но не мога да спра. Когато съм трезвен става, но пия ли стой и гледай, кисна в бара и чакам да дойде. Не искам да я пазя, не съм такъв пич да го играя супермен, но като дойде зяпам там иииии ми идва да се цапардосам по тиквата, но седа.

Не знам защо ги написах тея глупости снощи, даже не знам какъв съвет търся като не знаете ситуацията.Имам авери, говорил съм с тях, ама те са лесни, брато, намери си по-яка путка и си готов. Еми търся я по-яката путка, ама вече няколко месеца само на кифли за веднъж попадам.
Върнете се в началото
Himsa

МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2012 11:59 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

harryto.. не е лошо пич да си поговориш с някой, па макар и с нас непознатите.. може и да ти олекне..кой знае.
Че кифли за една вечер е пълно ясно.. но на нещо свестно да попаднеш си е жив късмет.
Направи ми впечатление че тази дето си и фърлил мерака.. все поркана нещо..или грешно съм разбрал.. то вярно че не е лошо жена да си пийва.. но да се улива вече си е беля работа.. веднъж дваж.. или чата пат бива..ма постоянно да се улива нещо не схващам.. изглежда ми тъпо.
Явно ти е съвестно за нея.. може би щото изглежда добре или ти си знаеш най добре.. само да не ти навлече неприятности.
И батка..не съ имай за цървул.. то верно че сите ставаме на цървили.. но да си пазим достойнстата здрави.. живота ни не е лесен.. коментираме си тука кой разбрал и кой е съгласен или не.. съвети всеки може да дава но едва ли някой може да знае на теб самия какво ти е.. всеки от нас сам избира в кой филм иска да участва и каква роля да играе... тъпо е ако друг ни вкарва в разни филми. bom

МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2012 10:28 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аман от фатални жени, да ги еба... pale
harryto

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2012 2:35 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Бе за мен верно се оказа фатална. Иначе е детски тип, смее се много, бляскат й очите и си тръска косата по един много секси начин, слабичка е, не се гримира много, няма и нужда, защото е яка мацка и така. Проблемът е, че е много наивна и пийва често, но май от скука. Има някакви приятелки, но цялата компания пие и са шматки.

Съвестно ми е, Himsa, да.Не искам да си навлече проблеми, защото виждам, че не е курва. Много ревнувам, а нямам право,това ми най кофти. Не съм такъв тип да ревнувам, повече мене ме ревнуват мацките, отколкото аз тях. Много тъпо, че не мога да спра това и вече може и да се забелязва от страни. Не искам да ставам палячо, да се нареждам на опашката и чакам да ме огрее. Па и да ме огрее, кво, нали си има пич. Като мисля за това и ми се вдига адреналина, само тая картинка ми е пред очите, че друг я чука. Ся ще кажете, и какво от това, ама мене ме дразни.Не е като да не ми обръща внимание, идва, говорим си, вика ми сутринта да ходим заедно на кино. Аз я ебавам, че лошо няма, но знае, че ми е слабост и може и да стана опасен. Тя се кикоти, нямало било нищо, и тва е, кога сме щели да ходим. Ква е схемата, не знам. Щото дори и да я прасна, няма да стане нищо повече, с нейния пич са шест години заедно и за деца говорили!
Върнете се в началото
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 3:56 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

harryto написа:

Съвестно ми е, Himsa, да.Не искам да си навлече проблеми, защото виждам, че не е курва. Много ревнувам, а нямам право,това ми най кофти. Не съм такъв тип да ревнувам, повече мене ме ревнуват мацките, отколкото аз тях. Много тъпо, че не мога да спра това и вече може и да се забелязва от страни. Не искам да ставам палячо, да се нареждам на опашката и чакам да ме огрее. Па и да ме огрее, кво, нали си има пич. Като мисля за това и ми се вдига адреналина, само тая картинка ми е пред очите, че друг я чука. Ся ще кажете, и какво от това, ама мене ме дразни.Не е като да не ми обръща внимание, идва, говорим си, вика ми сутринта да ходим заедно на кино. Аз я ебавам, че лошо няма, но знае, че ми е слабост и може и да стана опасен. Тя се кикоти, нямало било нищо, и тва е, кога сме щели да ходим. Ква е схемата, не знам. Щото дори и да я прасна, няма да стане нищо повече, с нейния пич са шест години заедно и за деца говорили!

Не всеки ден се среща жена дето може да те заплени тотално... кат я срещнеш пък.. все заета мамка му.
Навремето една така ми разправяше че била заета..ама нямала нищо против да се нагъзи кат и стане кеф... аааа..да ебеш Къна ама без мен в тоя филм... то десет патки на едно място си е жив панаир.
Сложна е тази химия.. то жени под път и над път.. но да срещнеш точно правилната си е чиста шестица. Cool
То пък като я срещнеш все така става че не я забелязваш..като я забележиш вече е прекалено късно.
То и съвестта ни прави на щури..но сами си го докарваме туй състояние.. после се давим в кофи с алкохол и се фърляме на де що мърда.. докато се осъзнаеш и вече си прегорел... много убусти на едно място няма.. колкото и да се стараеш, все има камък дет да ти обърне каруцата.
Изказах се точно кат цървул хвърлен на тавана на дедо.. но то отвътре си ми иде!!! Laughing

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 11:02 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Няма никакъв смисъл да пазиш правата на друг.
Ако връзката им е здрава, няма да ти се отвори парашута и толкова. Ако има пробойни, по-добре да си първа писта за заемане на позицията, щото някой друг, без толкова скрупули, ще я заеме.
Като начало, още повече, че момичето само ти предлага, може и приятелче-душеприказчик да го играеш.
Зарежи скрупулите, атакувай, пък каквото сабя покаже. thumright
Върнете се в началото
harryto

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2012 10:56 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Братлета, сега съвсем направих набутвация, но нямаше как. Значи, бяхме преди две седмици на кино, лошо няма. Флиртче, това, онова. Обляга ми се на рамото, усмива ми се двусмислено. Вика ми, нали имаш филма Аватар, хайде да го гледаме. Аз естествено знам, че няма да я изтърпя да ми се глези и после беж, без секс без нищо и й викам, че ще и го дам, да го гледа у тях, че е много късно. Не, иска мацето, в нас и това е. Викам си, няма да пием, няма да пипам, нека дойде. Хубаво, ама седнахме да гледаме, тя пак ми се обляга на рамото и аз не издържах, целунах я. Хареса й, една две целувки, разгорещиха се нещата и изведнж скочи да си тръгва. Викам, аз палячо няма да ставам, изчезвам!

Бих си камшика за Гърци при аверите една седмица, нито телефон, нито фейс, нищо! Миналата седмица си седя в бара, влиза мацката с някакъв урунгел, явно срещичка, щото седнаха на сепарето и си беше ясно, че се чукат, то погледи, пипане!!! Полудях!!! Отидах на масата, викам резерве! Трябва да седнете или на бара, или да си ходите. Малката тръсна косата, тръгваме си. После ми пише смс!!! Какво правиш, къде беше, липсваше ми блаблабла. Викам, къв е тоя филм, бе пиле. Нищо не писах! В полунощ пак ми пише дали съм в нас. Дойде насвяткана, баси секси парчето викам си днес няма прошка. Изчукахме се, ама сега май тя ми го начука повече, щото от ебането насам никаква не се вясва и не пише, а аз явно съм луд, щото си купих нейния парфюм и си пръскам възглавницата.Баси цървула, нали, яката съм я загазил и сега си викам по-добре да не бях я праскал!!!! Кво прайм?
Върнете се в началото
Девиатор

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2012 11:52 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Кво..Дебнеш я да я нашишиш пак...Ама ти е яко интересно...и си личи де...Такива интригуващи мацки дето го правят само за играта стават ебаси тръпките точно за 1 месец...ама после и за един ден може да ти "изстине" clown
Estrella

Местожителство: Някъде там в дебрите на живота

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 1:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Колкото и да не ти се ще да го признаеш и както и да го наричаш - влюбил си се. И то до уши. Това е простичката истина. Сега няма смисъл да се псуваш, да се тръшкаш и прочие. Щом я чувстваш така, не губи време в празни самообвинения и въпроси, ами й предложи да почнете връзка. Щом виси по баровете, а има връзка, нещата вероятно куцат някъде. Поне ще знаеш, че си опитал, а оттам нататък - каквото е писано, това ще стане. Но не пропускай тази възможност - после няма да си простиш, че поне не си опитал. Защото, както каза Соте, шансът да срещнеш точната за себе си жена е равен на това, да улучиш шестица от тотото. Дерзай, пък дано имаш успех!
Дев, струва ми се, че колкото повече я *нашишва* (ега ти термина, трее си го добавя в преводаческата памет Very Happy ), толкова повече ще я иска. И то не само физически при това. Щото не става дума само за секс в тоя случай. Поне аз го разбрах така.
vassil

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 2:15 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Какво да кажа Ala Bala?

Tо нещо за казване има ли.

Ти нищо не си казала гледам.
Върнете се в началото
Himsa

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 3:38 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

harryto... що бре братле кат се топнеш веднъж в некой гьол, държиш пак да се накиснеш???? scratch
Сякаш забравяш тиняка по дъното дет здраво те повлича надолу.
Тази пчеличка май бая цветчета е опрашила.. въпроса е кой ще е търтея на който ще налети???? scratch
Ама и ние мъжете често ставаме за резил покрай некоя по сгодна женка... сякаш са се свършили!!!! bom

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2012 4:26 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ех,Сомбреее...ти си си "хитра палава лисица" и ги чаткаш нещата queenТака е то...от ебнята стават много неща. Така че не е верно че най-краткия път то сърцето на мъжа минава през стомаха.През кура минава...Ми така де...къде са 15 санта какалашник, къде са 40 метра черва....
Кво говоря като и аз съм по тая графа... joker farao
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря