bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

НОВА ТЕМА

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dool

Местожителство: Монтана

МнениеПуснато на: Сря Ное 16, 2011 3:47 pm    Заглавие: НОВА ТЕМА
Отговорете с цитат

Във всеки форум от време на време трябва да се пуска по някоя НОВА ТЕМА, защото старите омръзват, а и е досадно да четеш до 50-та страница Smile единствената дълга тема /13 страници/, която изчетох беше на Васил за Усмивката ... и на мен ми хареса Smile той Васил беше попитал удна от съфорумките, какво означава да ти хареса, ама аз откъде да зная ... но това е друга тема, а това тук е за НОВА ТЕМА. Озаглавиях я НОВА ТЕМА, защото всъщност няма никаква тема, а още по-малко е свързана с хобито ... какво установих ... независимо за какво почне да се пише, след второто мнение ВИНАГИ се появяват снимки на голи, т.е. полу голи жени, т.е. момичета ... така че, хаъде да дискутираме по тази НОВА ТЕМА

A150 A085 A209 A023 A205 A156 A216
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 18, 2011 7:05 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Добре dool..нека да помисля..макар че не ми е присъщо..но във форум за татковци какво друго очакваш освем снимки на убавици??? Laughing
Искаш нещо да дискутираме..добре, аз ще ти предложа ..пък ти си избери..ще изплагиатствам теми от мамата... Laughing

завиждате ли на мъжете?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=542063.0

Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536021.0

как разнообразявате сексуалният си живот?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=534211.0

Ако не ти харесват..да потърсим от по новите... Laughing

Говорят ли ви мъжете ви на 'ма'?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623433.0

Кога лъжат мъжете?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623202.0

Да не продължавам че ще ми се превърне в хоби Laughing ...дали обаче реалноста е такава..можеш и сама да се досетиш.. Laughing

Не ти харесва налиии...дай да видим другата страна на медала..

Няма място за неидеални дами
http://zar.bg/view_article.php?article_id=13820

Бих поспорил..има място и още как...в бг.мама има място точно за неидеалните жени..но пък те горките се имат за пИрфектни..само че ние не го знаем!!! Laughing
Но пък нека ти представя една дето е усетила дебелия..демек измъкнала се е от неидеалният си вид...

Награда за най-много свалени килограми – 125
http://www.dnes.bg/mish-mash/2011/11/17/nagrada-za-nai-mnogo-svaleni-kilogrami-125.134138

Та ето ти и снимки по въпроса...

http://fishki.net/comment.php?id=101185

И тази тема ли не ти допада..тц тц тц...да dool..най якото хоби за мъжете сте вие жените cheers ..макар и несъзнателно сме го превърнали в хобито на живота си...затова се интересуваме и на живо..и в нета..демек снимките за които говориш.
Интересуваме се как изглеждате..как мислите..как излъчвате чара си..как проявявате нежността си..интересуваме се за всичко свързано с вас. cheers
Въпроса е че колкото и да се стараете..все ще намерите нещо да ви пречи..било в мисленето ..било във външният ви вид..било с глупавите ви постъпки..било с неразумното харчене..и на всичко отгоре вечно чакате подаръци от нас. blackeye
В заключени ще кажа..че най скъпото хоби на мъжа си остава ЖЕНАТА!!! cheers

МнениеПуснато на: Пет Ное 18, 2011 8:57 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

ооооооооооооо, толкова мило си го написал Smile разтопих се ... и толкова вярно Cool

а в бг мама отдавна не влизам, защото ми е скучно и не изчетох линковете. В женските форуми, а го видях и тук, много ме дразнят мнения от рода на "радвам се да те видя", "много ни липсваше, миличка", "момичета и аз се радвам, че сте тук". ... и така 4-5 страници и то навсякъде из форума... и все се чудя тези хора, защо не вземат да си разменят я телефони, а скайп, я фейсбук и да си говорят като не могат една без друга.
Върнете се в началото
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 18, 2011 10:08 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

dool написа:
ооооооооооооо, толкова мило си го написал Smile разтопих се ... и толкова вярно Cool

а в бг мама отдавна не влизам, защото ми е скучно и не изчетох линковете. В женските форуми, а го видях и тук, много ме дразнят мнения от рода на "радвам се да те видя", "много ни липсваше, миличка", "момичета и аз се радвам, че сте тук". ... и така 4-5 страници и то навсякъде из форума... и все се чудя тези хора, защо не вземат да си разменят я телефони, а скайп, я фейсбук и да си говорят като не могат една без друга.

Така е...на мен също ми е приятно да видя някой познат ник от близкото минало..все пак спорим в темите по форумите..като го видиш нейде и ти става приятно че виждаш познат никнейм!!! Laughing
Още повече ако ти е бил достоен противник.
Тези дни се появи Дракона в мамата..е кажи ми как да го подмина ..просто ми стана готино че го виждам..щото изчезна от доста време!!! Laughing
Но пък не се съмнявай че доста от момичетата са заедно във фейса и скайпа...знаеш ли колко са ми приятели там..и колко образи съм открил..и какво от това!!! Laughing

Чакай да ти кажа какво ми се случи тези дни...влизам в бюфета в службата да закусвам.. и момичето ме пита - казвай Соте какво да бъде!!!
А зад мен се е наредилаа опашка от колеги и колежки...и познай...една дето я познавам само по физиономия...та се изцепва...- ти пишеш ли в бг.мама!!!! Shocked
Замълчах си..обаче оназ ми разправя...- не може да не си ти този Соте...аз те знам че и тук така се гъбаркаш!!!! Shocked Shocked
Хептем онемях..ни да се хиля ни да говоря..и докато се чудя, оназ ме подхвана...- и да спреш да се подиграваш с тез картинки че лично ще те удуша!!!! Shocked Shocked Shocked
Е..не е истина просто..оправдах се че е станала неква грешка..ма нали знаете..върви разправяй че немаш сестра...станах за бъзик на колегите!!! Laughing
Та те таквиз неща ме споходиха .. cheers

МнениеПуснато на: Пет Ное 18, 2011 11:27 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

а след като разказа случката тук ... вече всичките ти колеги знаят, че си ти compress

а фирмата, в която работиш явно е голяма, щом има и бюфет и опашка ... Smile
Върнете се в началото
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 18, 2011 11:48 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

dool написа:
а след като разказа случката тук ... вече всичките ти колеги знаят, че си ти compress

а фирмата, в която работиш явно е голяма, щом има и бюфет и опашка ... Smile

Подробности които ще запазя в тайна!!! Laughing
Но пък не мога да пропусна още нещо съществено по въпроса..демек сексуалните гафове!!! cheers

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624078.new#new

Обаче въпроса е че женските гафове се изключват..все мъжете сме виновните Laughing ... но дали е така scratch ...имам други спомени по въпроса..но ще ги премълча!!! Laughing

МнениеПуснато на: Пон Ное 21, 2011 6:26 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

хахаха Соте това много гадно. хахаха обаче умрях от смях, защото аз имам подобен случай от чата на бг.мама- докато още беше активен там бях постоянното присъствие, имаше много готини хора- липсват ми.
Сина ми беше малък и съм си нашия квартал, обаче един татко от чата, също взел ,че цъфнал в градинката и се разпознахме по имената на децата - голям смях беше. Само че той нещо се спече, от съпругата си и се разсея приятно. По-късно станахме френдове, готино семейство са но тогава паднах от смях...

Himsa

МнениеПуснато на: Пон Ное 21, 2011 11:55 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да Форти..стана ми хем странно..хем смешно!!! Laughing
Но да обсъдим НОВАТА ТЕМА...dool се покри нанякъде но пък нали е пусната в хобито..та да видим накъде ще избие!!! Laughing
Както подчертах по горе..нека е хоби..то от ходенето по жени по голямо хоби здраве му кажи!!!! Mr. Green

МнениеПуснато на: Пон Ное 21, 2011 2:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

не съм се покрила - в "дупка" съм .. седя си, чета си, гледам в една точка и чакам да ми мине в близките няколко месеца silent
Върнете се в началото
Himsa

МнениеПуснато на: Пон Ное 21, 2011 3:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

dool написа:
не съм се покрила - в "дупка" съм .. седя си, чета си, гледам в една точка и чакам да ми мине в близките няколко месеца silent

И кво ти липсва по точно за да ти мине...а.. сетих се за едно лекарство!!! cheers

Ако не ти мине и тогава..значи си го закинала сериозно... bom

МнениеПуснато на: Пет Ное 25, 2011 9:18 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Хей dool...излезе ли от дупката???
Забрави си дупката..ъъъъ, Темата!!!! Laughing
Хубаво е да си близко до дупката...ох, прости ми ...до темата!!!! cheers
Жената трябва да е редом до мъжа...ъъъ, до темата!!!! Very Happy

МнениеПуснато на: Пон Ное 28, 2011 2:06 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ето ме и в НОВАТА ТЕМА на ДООЛ cheers пусната без никаква тема за размисъл или дискусия щото видиш ли така или иначе щели да се появят голи мацки.

Мдаааа - има логика Wink

Деар Доол – не ни подценявай толкоз ПЛИИЗЗЗЪ Cool

Следващия път можеш да зададеш поне един въпрос – ходили ли са хора на луната да речем или всичко е спешъл ефект Wink

http://www.youtube.com/watch?v=wdMvQTNLaUE

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=kjEtzvgBGoY

или - дали са идвали извънземни на земята:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=loDZCpN-YQI

Или - дали има живот на Марс:

http://www.youtube.com/watch?v=01ovrJ-mlBs&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=mb4hGH8n6UA

Достатъчно интелигентни сме за да поведем подобна дискусия Wink

А за голите мацки - така е Доол признавам – тук се появяват голи мацки на 10-тото мнение ама пък на едно друго място се появяват Вилико и Андариел Wink

Лично аз предпочитам голите мацки

искрен съм както виждаш Wink

Соте хубаво се е обосновал – нямам какво да допълня Wink

А е трудно да се пусне тема .. аз например ги мисля понякога доста .... днес даже имам вече замислена, но тъй като имам моя тема с твоя идея мога да ти дам няколко идеи за теми, които имат потенциал за развитие.

Тук предимно се коментира и за това идеите ще са предимно за коментарни теми. Според моето виждане заглавието също е важно, тъй че ще препоръчам освен теми и заглавия, които лично на мен ми харесват, но не е задължително да са същите:

1: Тема за коментари на нароилите се по ТВ-тата реалити и псевдо-състезателни ШОА с регламент от който никой нищо не може да разбере освен, че ако гласува с СМС за 1.20 може да спечели готварска печка или тостер и да го покажат по ТВ-то в същото ШОУ Wink

Примерни заглавия:

“ Господари на резила”
“ШОУ Маде ин БГ”
“Алманах на Шоата”

2: Тема за коментари на блогови публикации – преди време един приятел ми прати няколко линка от блогове, които отворих .... аз иначе рядко се разхождам в тези дебри на нет-а. Признавам, че има мат’рял както за положителни така и за отрицателни коментари.

Примерни заглавия:

“Блогъри от ново време”
“Аз ббблогий”
“Многопрофилна БЛОГница”

3: Тема за обобщение на нет-пързалки. Бях пробвал да пусна такава за да затрудня малко повече пързалкотворците т.е. при наличие на алманах ще трябва да се вложи маааалко повече акъл за да се измисли пързалка.

Те я:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436496.0

но власт имащите я заключиха с думите:

Има тема за форумни бисери, има за шапчици, има и за скелетите от гардероба.
Безумните пързалки са изтрити и не мисля да доставяме съмнителното удоволствие на реалните автори да четат гаргарите си с потребителите.
Голяма гордост е да измислиш ситуация и да гледаш циркове отстрани.
Страхота.
Заключвам.

Сега обаче времената са вече други и подобни “съмнителни удоволствия и гаргари с потребителите” почти не се заключват, а още по-малко се трият Wink

Защо е така - мистика Wink

Подходящи заглавия:

“Цирк на Страхотата” или “Парад на страхотата” – да уважим и мнението на модерите все пак Wink
“Ски форумски дисциплини”

“ПРОВЕРИтелно от “Нет-ей “

4: Тема за необясними човешки постъпки за които сте чули , видели лично или чели – като например докторо-хонуру-каузоването на д-р Стоичков Wink
Не ми се мисли кво ще стане ако ново-доктора реши да спонсорира и някоя църква. Току виж станал архонт и тогава ще трябва да му викаме Дядо д-р Стоичков .. ама айде да не даваме идеи :

Подходящи заглавия:

“Чедата на Дарвин”
“Полюцията на еволюцията”
“7 волта” – на база на лаф от времето когато бях в сервиза т.е. като искахме да кажем, че нещо е нестандартно казвахме че е 6- волтово, а ако е много мнооого нестандартно – 7 волтово Wink

И всички да ги пуснеш – няма да сбъркаш Wink Ама тема без тема ..... нЕкак си е тъпо Wink

Форти – за теб същото важи ... ама там не ги тачат коментарните теми освен ако не са и клюкарски ... както решиш Wink

Хм.... scratch scratch . май станаха две теми в проект ..

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Соте – мерси за линка Wink ...посмях се добре.

Теми те за сексуалните гафове се появяват переодично ио са култови.

Това което прочетох обаче не ме впечатли ... сори Rolling Eyes
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря