bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

По случай 15- ти септември...и за учениците
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2012 9:27 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Пожелавам на всички с ученици.. и най вече в първокласници... най умните и учени деца да са вашите. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2012 5:50 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да са ни живи и здрави!

Пълен идиот съм.... онзи ден казах на един в магазина - спосибо! Мъжа ми умре от хилеж...срамота.
Записах сина ми в Пушкин, това руското, някои да има наблюдения?! В центъра и ми е малко притеснено...ама ще видим.

samoDiva

МнениеПуснато на: Съб Сеп 15, 2012 4:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Успех на всички първокласници и техните майки! Laughing Laughing Laughing
surela

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2012 2:45 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Честит първи учебен ден на децата ни!
Да са живи и здрави, и дано им върви по вода! thumright
Ala bala

МнениеПуснато на: Пон Сеп 17, 2012 9:37 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Честит първи учебен ден на всички! Няма да им пожелавам на децата успехи в училище. Напоследък все по-често си мисля - какъв е смисъла да си най-добрият в една очевадно лоша и посредствена система, като българското образование. Това означава, че си най-добрият посредствен. Не знам, но шестиците на сина ми, по-често ме разстройват, отколкото да ме радват, защото означават единствено, че добре са му окастрили мозъка по калъпчето...Дано да не ме чете Laughing Laughing Laughing
Иначе, кво да ви кажа след рожден ден на едното лапе, кръщенка на другото и първи учебен ден в рамките на последните 4 дена съм тотално разорена! По магазините сигурно си мислят, че работя в дом за сираци, такива разнообразни модели и размери за различни полове и възрасти пазарувам, че все ме питат искам ли фактура. Laughing Laughing Laughing
Ala bala

МнениеПуснато на: Вто Сеп 18, 2012 1:55 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Девиатор

Местожителство: Столица

МнениеПуснато на: Нед Окт 07, 2012 12:36 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:
Да са ни живи и здрави!

Пълен идиот съм.... онзи ден казах на един в магазина - спосибо! Мъжа ми умре от хилеж...срамота.
Записах сина ми в Пушкин, това руското, някои да има наблюдения?! В центъра и ми е малко притеснено...ама ще видим.

Страшни наблюдения имам...две години запивах в прилежащото му кафе и все го наблюдвах pig
Fortunova

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2012 10:02 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Добре де Впечатления от училището и учебният процес, който се упражнява в него. Инак набюдателността е хубаво нещо - м, да.
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2012 12:51 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:

Добре де Впечатления от училището и учебният процес, който се упражнява в него. Инак набюдателността е хубаво нещо - м, да.

Подписах декларация че няма да пуши в и около училище... инак ми режат главата с 500 кинта !!!! Laughing
Онзи ден минах от там че наблизо има рибарски принадлежности... па те сите ученички беха заапали цигари бре!!! Laughing

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1579463

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2012 10:41 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Пушат, Соте! Аз се чудя, защо някой не се обади на контролиращите органи. Сега влезе законът и още са зли и глобяват. Да бръкнат у Жоба на родителите им и да видим ще пафкат ли тийновете в двора?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2012 11:36 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Пипи Дългото чорапче написа:
Пушат, Соте! Аз се чудя, защо някой не се обади на контролиращите органи. Сега влезе законът и още са зли и глобяват. Да бръкнат у Жоба на родителите им и да видим ще пафкат ли тийновете в двора?!

Сякаш пък ние на техните години не пушехме. Laughing
Но инак си права.. нека си пушат но поне да не пренебрегват забраните и да го правят на определените за целта места... та ученици са все пак.
Ами ограниченията за дъртите.. че кой ги спазва, нали от дъртите се учат тези деца.
Ай да не почваме темата за пушенето че е страшна.. но всичко си идва от домашният начин на възпитание.

МнениеПуснато на: Пон Сеп 16, 2013 2:06 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Нека пожелаем на всички ученици повече купони, алкохол, дрога и разбира се секс. Напред и нагоре! Smile Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Angel

МнениеПуснато на: Пон Сеп 16, 2013 3:42 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ще станеш и ти един ден майка на ученик (ученичка) !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пон Сеп 16, 2013 5:30 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

http://www.verto-bg.com/malkite-uroci/abraham-lincoln-pismo-do-uchitelya-na-sina-mu/

Ейбрахам Линкълн: Писмо до учителя на сина му

Уважаеми Учителю,Синът ми ще трябва да научи, че всички хора не са равни, че всички хора не са предани. Но научете го също, че на всеки подлец съответства герой; че на всеки егоистичен политик съответства отдаден лидер. Научете го, че на всеки враг съответства приятел.

Ще отнеме време, знам; но научите го, ако можете, че спечеленият долар е много по-ценен от пет намерени.

Научете го да може да губи и също да се радва да побеждава.

Дръжте го далеч от завистта, ако можете.

Научете го тайната на тихия смях. Оставете го да научи рано, че побойниците са най-лесните за справяне.

Научете го, ако можете, магията на книгите… но дайте му също тихи минути да размишлява върху вечната мистерия на птиците в небето, пчелите на слънце и цветята на по склона на зелен хълм.

В училище го научете, че много по-почтено е да се провалиш, отколкото да мамиш.

Научете го да има вяра в собствените си идеи, дори и когато всеки му казва, че са грешни.

Научете го да бъде внимателен с внимателните хора и твърд с твърдите.

Опитайте се да датете на сина ми силата да не следва тълпата, когато всички приемат модерната позиция.

Научете го да слуша всички хора, но научете го също да пресява всичко, което чува през ситото на истината и да взема само доброто, което преминава.

Научете го, ако можете, как да се смее, когато е тъжен. Научете го, че няма срам в сълзите. Научете го да се присмива на циниците и да бъде предпазлив с прекалената приветливост.

Научете го да продаде своите мускули и ум на тези, които дават най-много; но никога да не слага етикет с цена на сърцето и душата си.

Научете го как да заглушава ушите си, за да не чува крещящата тълпа… и как да отстоява и да се бори, ако мисли, че е прав.Отнасяйте се с него внимателно; но не го прегръщайте, защото само изпитанието на огъня произвежда качествена стомана.Оставете го да има куража да бъде нетърпелив, оставете го да има търпението да бъде смел. Научете го винаги да има величествена вяра в себе си, защото тогава той винаги ще има величествена вяра в човечеството.

Това е огромно поръчение; но вижте какво можете да направите. Той е толкова добро малко момче, моят син.

Ейбрахам Линкълн

МнениеПуснато на: Пон Сеп 16, 2013 6:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Благодаря, Ейндж!

Днес мъничкото ми момченце влезе в подготвителна група в училище и доста плака....
Много ми беше тъжно, макар да се чувствах и щастлива с двама ученици...Баткото е старо куче вече - трети клас....
Very Happy

Благодаря, това много ми хареса! Smile
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря