bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Аз съм на момче на 13 и имам един проблем

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DavidTorozov

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2011 12:31 pm    Заглавие: Аз съм на момче на 13 и имам един проблем
Отговорете с цитат

Зърната ми не са много големи ,но се притеснявам да не станат и да се окаже ,че имам гинекомастия.Говорих с баща си и той ми каза ,че е нормало в пубертетът(Пак повтарям момче съм) Моля някой да ми отгвори дали е от пубертетът и да ми каже долу-горе колко трябва да са големи зърната
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Име
bgtatkopotrebitel

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2011 12:50 pm    Заглавие: Re: Аз съм на момче на 13 и имам един проблем
Отговорете с цитат

DavidTorozov написа:
Зърната ми не са много големи ,но се притеснявам да не станат и да се окаже ,че имам гинекомастия.Говорих с баща си и той ми каза ,че е нормало в пубертетът(Пак повтарям момче съм) Моля някой да ми отгвори дали е от пубертетът и да ми каже долу-горе колко трябва да са големи зърната

Питай баща си! albino
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DavidTorozov

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2011 1:07 pm    Заглавие: Re: Аз съм на момче на 13 и имам един проблем
Отговорете с цитат

bgtatkopotrebitel написа:
DavidTorozov написа:

Питай баща си! albino

Питах го и той ми каза ,че най-вероятно е от пубертета...когато бил на 13 и той бил така ,но вече не е така
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Име
Девиатор

Местожителство: Столица

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2011 4:48 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Абе каква гинекомастия на 13 бе...и от кво? Да не зобиш нещо? elephant
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Пет Сеп 02, 2011 11:46 pm    Заглавие: Re: Аз съм на момче на 13 и имам един проблем
Отговорете с цитат

DavidTorozov написа:
Баща ти е 100% прав. Пубертет. Ще мине- вкл. и повишената чувствителност за болка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
georgizm

МнениеПуснато на: Чет Авг 01, 2013 9:05 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

От пубертета е. Не се притеснявай. Пий витамини (ето тези например: ...) яж достатъчно и ще ти мине Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Чет Авг 01, 2013 10:47 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

georgizm написа:
От пубертета е. Не се притеснявай. Пий витамини (ето тези например: ...) яж достатъчно и ще ти мине Smile
Всички хранителни добавки помагат много и най- вече на............... финансовото състояние на продаващите ги!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря