bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Как да тълкувам това?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
adito

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2011 4:37 pm    Заглавие: Как да тълкувам това?
Отговорете с цитат

искам да ми кажете какво мислите за тази ситуация,не е точно семеен проблем,но не знам за къде е въпроса ми.женена съм осем години,имаме дете.всичко си върви добре,не умираме от голяма страст един по друг,но се разбираме.въпроса ми не засяга половинката ми,а един мъж,който се появи на сцената преди три години.запознахме се с този на един рожден ден и веднага прехвърчаха искри.не само физически ме привлича този мъж.

няма да разточвам много дълго,спахме заедно няколко пъти.той искаше да излизаме и денем,аз исках да се срещаме вечер и през нощта. съпругът ми пътува,детето остава при майка ми през уикенда и нямах пречки.виждахме си се,хубаво ни беше заедно,не само заради секс,а и се разбирахме и си говорехме за много неща,готвехме заедно,гушкахме си се на дивана като гледахме телевизия.обаче човека започна да ме пробва дали ревнувам.не ми вдигаше телефона,не ми отговаряше на есемесите веднага,почна да ми намеква за други жени и за бившите си...бе,много ме всбесяваше,но си трайках,все пак съм женена,а той свободен.хубаво,но по едно време ми писна такова непостоянство и си казах,че ако държи на мен няма да се прави на луд. и както веднъж не ми отговори на есемеса,така и аз не вдигнах телефона.така скъсахме връзка и само чат пат в компании сме се засичали.много му било личало,че е влюбен,така казва приятелката ми,да не се събираме с него в компании,че щели хората да се усетят,защото ме гледал непрекъснато.после не го бях виждала дълго време.липсваше ми,дори щях да разваля семейството си заради него,но помислих,че не изпитва силни чувства към мен.защо иначе ще ми прави такива номера и няма да вдига телефона и ще ме кара да ревнувам?аз не съм на двайсет години,нямам хич желание за такива истории.обаче човека сега живее близо до нас с една жена.и като се видим ми прави намеци,че много ме харесвал и му стигало само да ме гледа,нищо друго не щял.радвал се бил да ме вижда често,да е част от живота ми.а после му пиша есемес за едно важно нещо,а три дни никакъв отговор не идва.игнор от всякъде.това как да го тълкувам?такива мъже има ли наистина или само се гаври с мен?има ли този човек някакви чувства според вас или ми гледа сеира?ако има чувства защо се крие и ме игнорира,а после ми дърдори за любов?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Девиатор

Местожителство: Столица

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2011 10:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Сбъркала си форума, душа... Mr. Green
surela

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 8:06 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

error

http://www.bg-mamma.com/index.php

Mr. Green
Nemo

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 8:25 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Оиларипииии cheers
adito

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 9:33 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

що така недоверчиво?това е ситуацията в общи линии,не съм разказала подробности,ма те не са важни.хубу,ще търся друг форум,тва да е проблема.
Върнете се в началото
Nemo

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 9:35 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

adito написа:
що така недоверчиво?това е ситуацията в общи линии,не съм разказала подробности,ма те не са важни.хубу,ще търся друг форум,тва да е проблема.

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_510453768

cheers
bgtatkopotrebitel

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 11:25 am    Заглавие: Re: Как да тълкувам това?
Отговорете с цитат

adito написа:
искам да ми кажете какво мислите за тази ситуация,не е точно семеен проблем,но не знам за къде е въпроса ми.женена съм осем години,имаме дете.всичко си върви добре,не умираме от голяма страст един по друг,но се разбираме.въпроса ми не засяга половинката ми,а един мъж,който се появи на сцената преди три години.запознахме се с този на един рожден ден и веднага прехвърчаха искри.не само физически ме привлича този мъж.

няма да разточвам много дълго,спахме заедно няколко пъти.той искаше да излизаме и денем,аз исках да се срещаме вечер и през нощта. съпругът ми пътува,детето остава при майка ми през уикенда и нямах пречки.виждахме си се,хубаво ни беше заедно,не само заради секс,а и се разбирахме и си говорехме за много неща,готвехме заедно,гушкахме си се на дивана като гледахме телевизия.обаче човека започна да ме пробва дали ревнувам.не ми вдигаше телефона,не ми отговаряше на есемесите веднага,почна да ми намеква за други жени и за бившите си...бе,много ме всбесяваше,но си трайках,все пак съм женена,а той свободен.хубаво,но по едно време ми писна такова непостоянство и си казах,че ако държи на мен няма да се прави на луд. и както веднъж не ми отговори на есемеса,така и аз не вдигнах телефона.така скъсахме връзка и само чат пат в компании сме се засичали.много му било личало,че е влюбен,така казва приятелката ми,да не се събираме с него в компании,че щели хората да се усетят,защото ме гледал непрекъснато.после не го бях виждала дълго време.липсваше ми,дори щях да разваля семейството си заради него,но помислих,че не изпитва силни чувства към мен.защо иначе ще ми прави такива номера и няма да вдига телефона и ще ме кара да ревнувам?аз не съм на двайсет години,нямам хич желание за такива истории.обаче човека сега живее близо до нас с една жена.и като се видим ми прави намеци,че много ме харесвал и му стигало само да ме гледа,нищо друго не щял.радвал се бил да ме вижда често,да е част от живота ми.а после му пиша есемес за едно важно нещо,а три дни никакъв отговор не идва.игнор от всякъде.това как да го тълкувам?такива мъже има ли наистина или само се гаври с мен?има ли този човек някакви чувства според вас или ми гледа сеира?ако има чувства защо се крие и ме игнорира,а после ми дърдори за любов?

Абсолютни глупости бе Маро, човека си е търсил какво да чука без да се ангажира с женения и там подобни Wink
Върнете се в началото
adito

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 12:16 pm    Заглавие: Re: Как да тълкувам това?
Отговорете с цитат

bgtatkopotrebitel написа:
Абсолютни глупости бе Маро, човека си е търсил какво да чука без да се ангажира с женения и там подобни Wink

а що не ме остави на мира човека,а върви след мен и ми се обяснява от една година?искали сме секс,имали сме.не ми е първата афера.не въздишам по него от много време.въпроса е,че той се опитва да ме върти на малкия си пръст.искал да ме гледа,да е до мен.това са негови думи,не си измислям.като сме приключили историята,защо иска пак да ми напомня?много тъпо поведение!!!само за приказките ли?щото ако е за ебането,няма да стане.то при него само секс без друго май няма.на мен си ми беше добре да си лягаме само уикенда,да не съм била аз причината да късаме.той започна с номерата,аз се отеглих,като стана така.а сега за любов ми говори.какво иска този човек?????
Върнете се в началото
Lady of the roses

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 1:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ай стига сте се лигави ли, то пък човек, да не смее да си разкаже проблемите. Веднага го обявяват в пързалка.

Виж сега ади, не ги слушай тях, послушай сърцето си. Търси любовта. sunny

Himsa

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 2:20 pm    Заглавие: Re: Как да тълкувам това?
Отговорете с цитат

adito написа:

такива мъже има ли наистина или само се гаври с мен?има ли този човек някакви чувства според вас или ми гледа сеира?ако има чувства защо се крие и ме игнорира,а после ми дърдори за любов?

adito...първо изобщо не си сбъркала форума...добре дошла от мен...чувствай се комфортно между нас!!!! cheers
Дано не е пързалка историята ти!!!
Ся как да ти кажа че има такива мъже...според търсенето.. и предлагането...демек сама си се вкарала в този филм...нормално е да ти гледа сеира и като не му се отвори парашута някоя вечер...да си има резервна дупка!!!!
За любов изобщо не може и дума да става от така представената ни история...пълна самозаблуда от твоя страна....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=604309.0

По добре си глей семейството...а на онзи ти му глей сеира...отнеси се по същия начин по който и той практикува...демек ползвай го за ходещ вибратор!!!!
А бре мама му стара...защо жените все се влюбвате след подобни авантюри??? Cool

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 3:29 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

himsa,знам го тоя форум,но не ми трябва да знам какво мислят жените за тези неща.знам кокошките в курника каква ще ме изкарат, сама за това че съм спала с друг ще ме разпердушинят.темата не е никаква пързалка.спестила съм някои подробности,но не искам да ме разпознае някой.

в момента не съм влюбена.като спряхме да се виждаме,ми беше малко трудно,но гордостта ми не ми позволи да го търся.въпросът е в това,че аз го превъзмогнах и други афери си намерих,а човека изведнъж заживя близо до нас и не спира да ме връща към старото време.аз си мисля,че ме взема на мезе,защото ако ме е обичал тогава,нямаше да ми прави номера и да не ми отговаря на есемесите и да ме кара да ревнувам и т.н. и т.н.той казва,какво искаш,ти си женена,а аз си лягах сам.това не го вярвам, нито че си е лягал сам,нито че проблема е бил моя брак.защо мама му стара не можете да кажете едно твърдо да или едно твърдо не,а винаги стоите на стендбай може би????ами ще го преживеем,понякога и ние жените търсим само секс.защо не е мъж на място и не каже,че иска само ебане,а трябва да ми говори за любов и да ме обърква????за брака ми не ми се говори,живеем два отделни живота под един покрив,но се разбираме,имаме дете,добре живеем.това,което ни липсва,си го намираме дискретно другаде.въпроса е,че дори и за леглото човек трябва да показва определена доза искреност,а аз не съм я получила и все още ме вътрят на бавен огън.не мога да схвана каква е целта,тва е!!!
Върнете се в началото
Lady of the roses

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 3:42 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Целта е секс, голяма жена си пък... Mr. Green
Himsa

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 4:22 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

adito написа:

защо мама му стара не можете да кажете едно твърдо да или едно твърдо не,а винаги стоите на стендбай може би????ами ще го преживеем,понякога и ние жените търсим само секс.защо не е мъж на място и не каже,че иска само ебане,а трябва да ми говори за любов и да ме обърква????

Не бъркай секса с любовта Ади..случва се редовно след краткотрайна авантюра, едната страна да се окаже влюбена...сложна работа...казах ти, отсвири го и си намери ново гадже щом имаш проблеми вкъщи...от този храст не чакай заек да изскочи...останалото си е чиста доза напразно залъгване!!! Wink

Местожителство: Столица

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 5:03 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Защо ли това казусче почва много да ми изглежда познато... scratch scratch scratch

П.С. Объркана жена се ебе много по-лесно. И просто ти тества границите Mr. Green
adito

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 11:15 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

himsa,аз любов не търся.спах с него не защото съм била влюбена,а защото ме привличаше физически.след секса стана объркването и то заради него,защото започна да ме кара да ревнувам и да не ми отговаря по телефона.отсвирила съм го,имам си друга тръпка.но сега живее до нас,аз не съм в голям град, това означава,че се виждаме често.как да го избегна?няма да се изнеса я!

lady of the roses,ами обърква ме пича.ако искам секс,си го взимам,няма какво да ми говори глупости.той това трябва да го е забелязал отдавна.имам си дом,има кой да ме посрещне и човек,с който мога да живея и сто години.това, с което този пич ме е спечелил е хубаво тяло и чаровно лице,а не с голямото си сърце.просто като започнахме да прекарваме повече време заедно може и малко да съм се поотнесла.но това не е любов, а навик.правя я разликата.знам,че няма такова животно 'мъж,влюбен в женена жена' и че всичко до секса опира,но все пак няма и грам логика в това,което този човека прави и говори.

девиатор,май ти ще се окажеш най-точен в предположенията.човекът просто ми гледа сеира и дали съм толкова луда,че да хукна да лягам с него пак.държи се обаче като путка в цикъл,а аз по такива не си падам.по-добре да ми каже директно,че иска да се чукаме.поне малко да ме възбуди!!!от тези игри на топло и студено интереса съвсем ще ми спадне, че и либидото!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря