bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Трудно ми е да го обясня
Иди на страница 1, 2, 3 ... 87, 88, 89  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vassil

МнениеПуснато на: Чет Юли 14, 2011 8:44 am    Заглавие: Трудно ми е да го обясня
Отговорете с цитат

Семеен съм от много време. Деца имам. – това е за мен.
Сега накратко историята ми.

Освен в офиса работата ми включва и пътуване из страната. Така веднъж съвсем случайно спрях в едно малко селце на центъра на което има от онези магазини/кафенета. На щанда/бара имаше умопомрачително младо момиче с черна коса на опашка пъстри очи и усмивка която можеше да стопи леда на полюсите.

Знам че се сещате как ще продължи тази моя история но все пак да довърша.

От този ден нататък взех да спирам всяка седмица в този магазин/кафене. Взехме и да си говорим с момичето за това онова. Взех и да си мисля за нея много/прекалено често. И тя взе да ми споделя много неща за нея самата. Така е от няколко месеца.

Знам че не бива но го искам. Знам че ще може да стане сложно но го искам. Знам и че я искам. Знам и как да го прекратя но не искам. Това знам.

Не знам защо пиша това. Може би се надявам че ще ми олекне – не знам.

Утре е петък и пак ще я видя. Не знам дали ще е за много или малко но от сега ми е в ума.

Не искам да ме вините. Може би ще ме разберете. Може би не. Не знам.

Това е!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Девиатор

Местожителство: Столица

МнениеПуснато на: Чет Юли 14, 2011 10:11 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Един кърски в колата и чао... Mr. Green
bgtatkopotrebitel

МнениеПуснато на: Чет Юли 14, 2011 10:45 am    Заглавие: Re: Трудно ми е да го обясня
Отговорете с цитат

vassil написа:
Семеен съм от много време. Деца имам. – това е за мен.
Сега накратко историята ми.

Освен в офиса работата ми включва и пътуване из страната. Така веднъж съвсем случайно спрях в едно малко селце на центъра на което има от онези магазини/кафенета. На щанда/бара имаше умопомрачително младо момиче с черна коса на опашка пъстри очи и усмивка която можеше да стопи леда на полюсите.

Знам че се сещате как ще продължи тази моя история но все пак да довърша.

От този ден нататък взех да спирам всяка седмица в този магазин/кафене. Взехме и да си говорим с момичето за това онова. Взех и да си мисля за нея много/прекалено често. И тя взе да ми споделя много неща за нея самата. Така е от няколко месеца.

Знам че не бива но го искам. Знам че ще може да стане сложно но го искам. Знам и че я искам. Знам и как да го прекратя но не искам. Това знам.

Не знам защо пиша това. Може би се надявам че ще ми олекне – не знам.

Утре е петък и пак ще я видя. Не знам дали ще е за много или малко но от сега ми е в ума.

Не искам да ме вините. Може би ще ме разберете. Може би не. Не знам.

Това е!

Да, ти кажа чесно регистрирах се заради теб, искам да ти кажа само едно: ТИ си абсолютен кретен!!! Ако жена ти направи същото с някой по-млад от теб мъж сигурно ще ти е много хубаво после!!! Жалък идиот! Дано децата ти да не разберат що за изруд е баща им!!! Не заслужаваш нито жена си, нито децата си, ти си абсолютно жалко нищожество!!! Не ми е трудно да ти го обясня! Wink
Върнете се в началото
vassil

МнениеПуснато на: Чет Юли 14, 2011 10:52 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Девиатор

Минавало ми е през ум.

bgtatkopotrebitel

Мерси за съвета безгрешни и безчувствени потребителю.
Върнете се в началото
bgtatkopotrebitel

МнениеПуснато на: Чет Юли 14, 2011 4:42 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

vassil написа:
Девиатор

Минавало ми е през ум.

bgtatkopotrebitel

Мерси за съвета безгрешни и безчувствени потребителю.

Майната ти кретен! Дано жена ти да ти причини същото с някой по-млад и по-хубав от теб! Аман от скапани комплексари като теб! Ходи го духай!
Върнете се в началото
Nemo

МнениеПуснато на: Пет Юли 15, 2011 8:04 am    Заглавие: Re: Трудно ми е да го обясня
Отговорете с цитат

vassil написа:
и усмивка която можеше да стопи леда на полюсите.

МММ това ми хареса Cool Cool Cool Cool Cool Wink Laughing

Поет си ти Васее . Cool .. поет .. Laughing . и здраво си хлътнал да го еВа Wink

А на бгтаткопотребител не се връзвай Wink по-скоро това е бгмамапотребителка която иначе ги плещи съвсем различни в тамошните теми Very Happy Very Happy .. наскоро кат бех там ми се мерна една тема за кривване scratch .. момент

Ето я :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=592626.0

Прочетох само 2-3 поста но и това ми стигна за да усетя че ще се развие по типичния мамински шаблон - плюене – локуми - Фалтутене Wink Прочети я и каквито и угризения да имаш ще ти отминат Wink

По темата:

Що не опънеш благоверната като си мислиш за ‘усмивката’ Wink Може и да разтовари малко напрежението Wink

п.п. Петък е – явно си при ‘усмивката’ Wink ще разкажеш ли на нашего брата как мина Wink да знаем и ние Wink да стискаме ли палцииии да не стискаме лииии Wink пък дано фане дикиш Very Happy
vassil

МнениеПуснато на: Пет Юли 15, 2011 3:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Bgtatkopotrebitel

И аз съм така нервен като съм на сухо. Намери си някоя приятелю. Ако си жена – същия съвет.

Nemo

Знам за този форум. Бях написал в Гугъл - популярни форуми и ми излезе пръв но там са само жени. Как биха ме разбрали ? Ркох си щом има бгмама ще трябва да има и бгтатко. Това е.

Ще погледна и темата когато мога. Мерси.

За съвета благодаря но вече го правя. В същност откакто се запознахме с ‘усмивката’ семейния секс е в някакъв апогей. Тушира напрежението но като я видя все едно нищо не е било.

И да разкажа за днес. Видяхме се за около час с ‘усмивката’.

Беше облечена с къса дънкова пола над която съвсем леко се виждаше бельото и а също бяло потниче с паднали презрамки.
Поднесе ми кафето с едно от онези късметчета на Лаваза на което пишеше ЛЮБОВ. Случайно ли е ? Не знам !

Направих и комплимент за кафето а тя ми каза че в къщи прави още по хубаво така че за следващия път ще пием домашно кафе.

Като осмокласник съм направо с тия обяснения ама като се хванах на хорото. Пък и ми олеква да си кажа като споделям макар и с непознати а с познати не искам да споделям за това.

Това е !
Върнете се в началото
Nemo

МнениеПуснато на: Пон Юли 18, 2011 7:36 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

vassil написа:
За съвета благодаря но вече го правя. В същност откакто се запознахме с ‘усмивката’ семейния секс е в някакъв апогей. Тушира напрежението но като я видя все едно нищо не е било.

A177 A177 A177 A177 A177 A177 A177

А Василевица сигурно се хвали наляво и надясно че видиш ли макар и след толкова време заедно пак я желаеш ...

A177 A177 A177 A177 A177 A177 A177

Нищо лично Васе ама просто си представям физиономиите на нЕкои ора дето ще го четат това ... Very Happy Very Happy Very Happy

А сериозно сега !

Кога ще е ‘домашното’ кафе Wink

Малко си мисля че ни базикаш Вассе. Послъгваш нещо и се кискаш пред монитора. Тва не за друго ама в мамите се начетох на подобни пързалки та съм малко обръгнал и недоверчив тъй че ако искаш да се ангажирам с темата ми трябва някакво неопровежимо доказателство. Пращам мейла си на лични – ти решаваш.
vassil

МнениеПуснато на: Пон Юли 18, 2011 1:17 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

В петък ще е домашното кафе.

Прав си и да се съмняваш.

Прочетох онази тема от линка.

Когато публикувах тук си мислех че е лудост да публикувам нещо толкова лично в интернет.

След като прочетох какво пишат жените не се смятам за толкова луд.

Видях мейла. И тъй като май само ти се 'ангажираш' с темата ми ще си помисля.

Това е!
Върнете се в началото
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 18, 2011 2:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

vassil написа:
В петък ще е домашното кафе.
И тъй като май само ти се 'ангажираш' с темата ми ще си помисля.

Това е!

Пиши си смело Василе...стана ми интересно докъде ще стигнеш...пък нали сме си муже да го ева...та ще съм солидарен с теб....тръпките си заслужава да се изживяват докрай...дет се казва ..веднъж се живее!!!! Laughing
За мамите нищо не знаеш брат...таквиз неща пишат че чак ми висва ченето понякога...кво да ги праиш..жИни...май им допада да си разметат прашките из интернет!!!! Laughing

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Юли 19, 2011 12:05 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ееее, ама момчета! Какъв е тоя двоен стандарт?! Ако някоя мама го беше написала това, щяхте да я цитирате и иронизирате, ама нали е "от наш`те", сме повече от солидарни, а?!
Василе, жена ти к`во вика за петъчното кафе?
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Юли 19, 2011 7:44 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Мортишке...не става въпрос за двойния стандарт, бих подкрепил всяка забежка ако е майсторски измислена и съобразена с всичко до най малката подробност....но при повечето жени точно това им куца...обикновенно губят връзката с действителността някъде по средата на филма...ето ти малко факти по въпроса!!!!

Преди няколко месеци се запознах с мъж, доста по-голям от мен. Още от първия момент нещо в него ме грабна. Последваха няколко срещи, делови ако мога така да ги нарека. След което решихме да се видим ... като на среща. И се видяхме. След това още веднъж и още веднъж и така.... преспахме една нощ! Пропуснах да спомена, че въпросния човек е семеен, незнам подробности и не ме интересуват. той също е наясно и с моето положение, но никога нищо не сме коментирали по въпроса. От известно време се чуваме по телефона, правим някакви планове за среща, но все се случва нещо което ги опропастява. Вчера беше поредния ни разговор. От думите му разбрах че не е сам в момента, но защо никога не го казва открито. Аз съм наясно с това че е женен, но той сякаш кое страх да споменава тази дума. Каза ми, че когато се поосвободи от работа ще се видим. Днес обаче се случи нещо отвратително. Видях го случайно с някаква госпожа - предполагам жена му, и се почуствах адски долно, направо отвратително!

http://e-therapy.bg/smforum/index.php?topic=2642.0

За това говоря Мортишке...затова форумите са пълни с подобни истории...сякаш им излита акъла на мометата...но добрата преценка и обмислените постъпки си заслужават адмирациите... cheers

МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2011 7:44 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

vassil написа:
И тъй като май само ти се 'ангажираш' с темата ми ще си помисля.

Ееее еее ее що е този сарказъм сега ... ангажимент си е отсякъде Confused

Мортиша написа:
Василе, жена ти к`во вика за петъчното кафе?

Морти ! Не съм чел темата за кривването ама там пита ли ги мамите кво мислят мъжете им scratch scratch а к'во ти отговориха Very Happy Very Happy че си недоклатена ли Laughing

Лелееее Сотееее ква темичка видЕх у психарския ... ако не си я копнал ще я копна в китките Confused
Himsa

МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2011 8:09 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Nemo написа:

Лелееее Сотееее ква темичка видЕх у психарския ... ако не си я копнал ще я копна в китките Confused

Копвай я Laughing ...аз не издържах да им чета прозренията там..взех и че се регистрирах...очаквай екшъни от психарския!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2011 8:18 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

ВидЕх аз видЕх Very Happy не си си скрил мейла Very Happy по него познах .... майтап бе - пишеш много характерно Cool

Носи скрий мейла все пак - ботове шарят .. туй онуй ... тъкмо копвам за онази грижовна мама Confused
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 87, 88, 89  Следваща
Страница 1 от 89

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря