bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Когато жена ми е уморена , а това е ежедневно ...
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nemo

МнениеПуснато на: Пон Окт 17, 2011 7:38 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Едно време му казвахме да ходим да берем грозде Laughing ... ама пък и гроздето си го биваше нявгаш!!!! cheers

Mдаааа ... кат се развали гроздето пък ние сме все 'изморени' Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 17, 2011 9:05 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Nemo написа:

Mдаааа ... кат се развали гроздето пък ние сме все 'изморени' Very Happy

Абе не е тъй...ама все некой требе да е виновен!!!! bom

МнениеПуснато на: Пон Окт 17, 2011 9:10 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Абе не е тъй...ама все некой требе да е виновен!!!! bom

Бойко Борисов cheers cheers Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 11, 2011 2:14 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Чудех се къде да пусна пързалката..май тук е най удачно...та става въпрос за възрастова разлика.

......................

Винаги съм харесвал зрели жени – като малък си играех с какички, после като ученик движех със студентки, а като станах студент тръгнах с реализирани в професията си, търсещи „нещо-по-така” дами, повечето от които омъжени и с деца. Ожених се на двадесет и осем за четири години по-възрастна от мен знойна журналистка от БНР. Тогава ми се видя мъдра, красива и интелигентна. Беше и от заможно семейство. Баща и ми даде старт в бизнеса и успяхме да подредим един чудесен дом, с две деца, спокойствие и сигурност.
Но сега, когато аз съм на „тридесет-и...”, а тя на „четиридесет-и...” в един момент си дадох сметка, че съжителствам с кисела презряла лелка до степен, в която ми е противна.

Яна учи в десети клас. Има стегнато като струна тяло и ангелско лице. Запознах се с нея на по джойнт в кафето до училището. Почерпих цялата им компания и още с първото дръпване с весел смях тя каза:
- Много яка тревица, пич!
С нетипична за мен кокетлива самоирония попитах:
- За теб не съм ли всъщност „чичка”?
- О, не...ти не си чичка, ти си зрял пич!
- ...и ква е разликата между двете?
- Предполагам една нула в заплатата ти!
Останах шокиран каква мъдрост се крие в разсъжденията на едно дете. Заклевам се – следващите дни не съм я ухажвал, не съм и предлагал подаръчета или „да я повозя в Туарега”...тя беше тази, която непрекъснато ме обсаждаше с „кога ще се видим?”, „искаш ли да излезем?” и тн... но факт е, че вече от два месеца сме заедно и имаме сексуална връзка. Тя е жизнерадостна, неподправена, слънчева и дори когато изглежда глуповата това е весело и чаровно. Вярно е – аз не знам коя е Селена Гомез, а тя не знае нищо за моя бизнес, но това не ни пречи освен див секс, да имаме и духовна връзка. Някак си имам чувството, че тя ме разбира и ме кара да се чувствам жив.
Не очаквайте трогателни изповеди от сорта на „Яна, светлина за живота ми, огън за слабините ми. Мой грях, моя душа...” – не се изживявам като Хумберт Хумберт. Говорим за пълнолетна жена...и като казвам жена, искам да кажа ЖЕНА!
Разбира се, това, че още е ученичка е повод за тъпи шеги от всички мои познати („абе, още ли си на работа? Кога свършва последния час?” или „виждаш ми се угрижен... да нямате класно днес?”), а не искам да си помисля колко язвителна ще е жена ми, когато научи (а тя ще научи!). Обаче на мен не ми пука! Каквото и да си говорим, все пак е за предпочитане да ядеш крехки пилешки гърди, вместо яйца на очи, нали така?!
Според вас наистина ли разликата между „чичка” и „зрял пич” е само една нула?!

......................

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622769.0

Дааа..и такива теми има в мамата...жалко че я затвориха без време.
Понеже тоз се е заиграл с десетокласничка...та и аз имам такава вкъщи..само ще кажа че ако това ми е щерката..първо на него му отлита главата..после ще се разправям с нея.
Явно миризмата на мухъл му харесва..да си навре главата в мухъла...то че си е намерил майстора е ясно...вече му е време да си намери и бияча...а рано или късно ще се овъзмезди!!!

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Ное 15, 2011 11:54 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ма това е отвратително, бе Соте!
Жалко, че е заключена.
Ама винаги изпускам най-интересното, пък Confused
Himsa

МнениеПуснато на: Сря Ное 16, 2011 6:17 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Мортиша написа:
Ма това е отвратително, бе Соте!
Жалко, че е заключена.
Ама винаги изпускам най-интересното, пък Confused

Отвратително е Морти..може би аз така мисля..но рано или късно всеки си намира майстора... Question Question Question

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 7:20 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Отврат и аз съм го пропуснала. Very Happy
Мнението ми е подобно са Соте, но с тази разлика , че "зрелият пич" ще го отнесе 2 пъти и за двамата. Дъщеря ми ще положи само "обществено полезен труд" за целта. Very Happy

Himsa

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 8:30 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:
Отврат и аз съм го пропуснала. Very Happy
Мнението ми е подобно са Соте, но с тази разлика , че "зрелият пич" ще го отнесе 2 пъти и за двамата. Дъщеря ми ще положи само "обществено полезен труд" за целта. Very Happy

Уф..ако знаеш кви ги има Форти..познавах един на 35 беше..жена му беше на 70..страшна гледка ти казвам.. Sad
Помня и една от мамата разведена с две дечица..беше лепнала един младеж ..че и линк към общите снимки си беше сложила най отдолу..демек да и завиждат останалите..и ми говори за любов и чувства!!!
В случая май чиляка набира опит..пък и кат го хранят защо не!!! Laughing

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 11:21 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Мдааа Cool Cool – пързалка по мотиви от ЛОЛИТА. Very Happy

Гледал съм книгата, чел съм филма – ... нескопосано и плоско написано. Confused Поне да се беше постарал да спести описанието на трудовата си кариера и мат’рялните си блага .. но вярвам че донЪкъде е нарочно Very Happy

Ха хааааа сега видях кво съм написал ... Гледал съм книгата, чел съм филма няма да коригирам – да ми е за ОрОк Wink Very Happy

Himsa написа:
Помня и една от мамата разведена с две дечица..беше лепнала един младеж ..че и линк към общите снимки си беше сложила най отдолу..демек да и завиждат останалите..и ми говори за любов и чувства!!!
В случая май чиляка набира опит..пък и кат го хранят защо не!!! Laughing

А бе Соте .. кво разбираш ти от тия раб’ти бре. Както един мъж дърви ... ъъъ държи исках да кажа Very Happy да се пофали че си е намерил ем умна ем красива пък ако мое и богата жена тъй и една женица се фали че си е намерила ем млад ем проЗ мъж да се ожени ..за нея тофей си е тва Wink
Himsa

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2011 11:31 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Nemo написа:

А бе Соте .. кво разбираш ти от тия раб’ти бре. Както един мъж дърви ... ъъъ държи исках да кажа Very Happy да се пофали че си е намерил ем умна ем красива пък ако мое и богата жена

Тъй е тя..не ги разбирам тез работи..ко да мЪ праи човек кат съм си просто проЗДрачен.... Mr. Green

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря