bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Защо бракът умира?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2012 8:37 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:
Конкретно за тази тема не сте прави. Момичето просто на глас си прави равносметка като сама иска да се избави от тези пагубни мисли, които са я налегнали. Не бъдете гадни, да я коментирате постовете и` извън целият контекст. Не съм се разписла в темата, но я изчетох и девойката звучи повече от свястно, логично и последователно. Не се гаврете плийЗ, защото ще ми дойде много грозно.

Можеше да го направи и на лист хартия, а не в интернет !! salut salut salut salut

Като си почнала защо не ме нахока, че съм нарекъл мъжа путковец ?!?! scratch scratch scratch scratch

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 10:22 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:
Конкретно за тази тема не сте прави. Момичето просто на глас си прави равносметка като сама иска да се избави от тези пагубни мисли, които са я налегнали. Не бъдете гадни, да я коментирате постовете и` извън целият контекст. Не съм се разписла в темата, но я изчетох и девойката звучи повече от свястно, логично и последователно. Не се гаврете плийЗ, защото ще ми дойде много грозно.

Нищо против нея нямам Форти.. просто я дадох като пример че хората се променят, дори не осъзнават сами как.. въпреки че не им се иска да са такива, променят се за добро или лошо.
Както виждаш се разписах в темата.. нямам намерение да се гавря.
Осъзнаването обаче е сложен процес, изискващ доста усилия. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 11:31 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Гаврите се обикновено тук като ги обсъждате извън контекста - просто в този случай помолих да не го правите. Мерси.
Соте, ти си мъж с друга психика и възприятия за живота. Това, което описва момичето се поражда от изолация, самота труден контрол и т.н. Фактори, които изкривяват нормалното ти аз, объркват реалността ти. Мога да я разбера и то много добре.
На лист хартия си сам със себе си Ангел, няма кой да ти посочи правият ъгъл на нещата, защото ти сам вече си го изкривил. Нета и форумите са най-вече за това, да се видим през чуждите очи и да си изправим призмата. Ангел аз не ви хокам, ако го правех щеше да е в съвсем друг стил /Соте поне мисля има наблюдения над това Smile/ вярвай ми, а аз само помолих. Wink
Не мога да коментирам дали е путковец или не , защото не го познавам. Пък и темата не е за приятелят и`, а за нея самата и нейните мисли и терзания защо се държи така.

п.п.... спокойно де, то пък човек да не репликира...после жените били сръдливи...да бе да.
Laughing
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 12:06 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Взе се насериозно. Laughing
Гавря се обикновено с някоя простотия, в случая дори не си го и помислих.
Говорехме за промяна.. объркването на мислите и чувствата точно до това водят.
Приятелят и е достатъчно точен за да и влиза добре в положението.. демек, да и търпи капризите и поведението.. сигурно си заслужава търпението и разбирането.
Да, форумите са точно за това, всеки да изкаже душевната си болка, да сравни с другите и да си извлече поуките.
Приключвам с темата.

п.п. Не забелязах някой да се сърди. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 3:36 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ми ... добре де на едно мнение сме.
Обаче винаги се взимам на сериозно, защото съм си сериозна. Razz

Angel

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 5:26 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:

п.п.... спокойно де, то пък човек да не репликира...после жените били сръдливи...да бе да.
[/i] Laughing

Не си разбрала !!! Не се учудих, че ме хокаш , а че ме хокаш само за момата !! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ако ме беше нахокала и за момъка щеше да е някак си по-честно !!
Cool Cool Cool Cool

А по темата – не съм убеден , че въпроси от типа “Кажете ми какво ми е” могат да намерят точен отговор от хора, които имат едностранно поднесена информация !!

По-скоро се търси внимание, което явно и липсва !! salut salut salut salut salut

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 5:26 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:
Ми ... добре де на едно мнение сме.
Обаче винаги се взимам на сериозно, защото съм си сериозна. Razz

Е кой е казал нещо друго ?!?! Cool Cool Cool Cool Cool Cool

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 6:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Намерих отговор на въпроса “Защо бракът умира ?” !!! cheers cheers cheers cheers cheers

Защото няма курсове !!! salut salut salut salut salut

Темата на ВиЕл :

Сексологът-психотерапевт Доц. д-р Румен Бостанджиев:
Предбрачни консултации ще намалят разводите
Големият брой на двойки, живеещи без брак се обяснява с икономически предпоставки и най-вече със страха от загуба на имущество при развод. Това положение може да бъде променено, ако Семейният кодекс предвиди сключването на индивидуални брачни договори, в които двете страни да уточнят в детайли подялбата при евентуално разтрогване на брака. Сега брачните договори са стандартни.
У нас подготовката за семеен живот и родителство отсъства от българското училище, независимо от усилията, които полагаме ние, група експерти вече от години то да бъде въведено. Там, където има такава подготовка, като в Холандия и Великобритания, например, ефектът е много добър. Резултатите показват, че системното и компетентно сексуално образование може значително на намали броят на абортите. Освен това, така се намаляват и полово преносимите инфекции, както и други рискове в сексуалния живот на подрастващите.
Подготовката за семеен живот, каквато се практикува в САЩ, дава изключително добри резултати. Доказано е, че подобни програми там намаляват рисковете от разводи до три пъти, като освен това подобряват удовлетвореността от семейния живот.
Резултатите от изследването, поръчано от Европейския съюз показва че сме изправени пред сериозни предизвикателства в осъществяването на две от основните ни житейски роли – ролите на семейни партньори и родители. В повечето развити страни подготовката за тези изключително важни роли е обект на целенасочени образователни въздействия, осъществявани както в училище, така и извън него.
До момента повечето от програмите, свързани с подготовката на подрастващите за семеен живот са с предимно здравен акцент и се осъществяват чрез инициативи на Министерството на здравеопазването. Надяваме се за в бъдеще да установим по-добър диалог и взаимодействие с Министерството на образованието и науката, от което в огромна степен зависи внедряването на системни съвременни програми, подпомагащи личностното развитие на подрастващите и подготовката им като съпрузи и родители. Опитът на водещите в тази област страни показва, че такива програми са ефективни единствено ако се осъществяват от специално подготвени специалисти, включват съвременни интерактивни методи на работа и се осъществяват по системни програми с достатъчна продължителност и акцент върху изграждането на самостоятелни и отговорни млади хора.
Ние сме разработили програма за сексуално образование на учениците от 1-и до 11-и клас, но в пилотните програми, които се реализират под формата на СИП се разчита единствено на обучени в краткосрочни тренинги учители. В страните с челен опит в сексуалното образование се квалифицират специално подготвени специалисти /педагози, психолози и социални работници/ , които не само устойчиво могат да реализират различни образователни програми, но и успешно осъществяват важни консултативни и посреднически функции, когато възникват проблеми с младите хора и техните семейства. Необходимостта от подобен вид специалисти се определя и от различните интерактивни форми на работа с младежките групи, които изискват друга професионална позиция и опит от страна на водещите
България все още е една от водещите страни в Европа по брой на нежелана бременност сред подрастващите. Доказано е, че най-ефективният начин да се преодолее това е системното сексуално образование в училище. Подготовката за семеен живот и родителство е неразделна част от тези програми и тя би могла да създаде значително по-големи шансове на децата ни да имат по-щастлив семеен живот и да бъдат по-добри родители.

Ей това е !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 7:14 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

А бре я ги заеби тея малоумщини. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 7:19 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Как ще са малоумщини бе Соте !! scratch scratch scratch

Щом в Америка го правят !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 7:43 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да де.. затова днес казаха че бухалките и чуковете са изместили огнестрелните оръжия в Америка. Mr. Green

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2013 9:16 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Криза !!! Да ги мисли Барак !! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ама представяш ли си наистина брачен курс.

Инструктори, инструкторки, теория, практика, Wink Wink Wink изпит с листовки, Wink Wink Wink документ за правоспособен съпруг (съпруга) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Може да се въведат и контролни точки !!

Да има контролни органи !! Cool Cool Cool Cool Cool

Министерство на брака с министърка Виел !!! tongue tongue tongue tongue tongue

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2013 10:24 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Е стига де, още малко и ще искаш да ни проверяват нощно време Very Happy Very Happy Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2013 11:01 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Брех какви мисли те подгониха бре Ангеле... Laughing ... кво ще кажеш, да се основе Държавна Брачна Инспекция Laughing ... ще и дадат право да санкционира при неправилна консумация на брака.. ще инспектира, проверява и бракува... Laughing
И най важното ще има годишен технически преглед. Mr. Green
Ще се плаща годишна винетка за правото да излиза извън границите на брака.. демек, на чуждо. Mr. Green
И накрая, инспекцията ще има правото да бракува стоката.. демек, да спира от движение. cheers
Ами да Съмси.. нощна проверка за алкохол например cheers ... или пък, като не ти свети някой габарит и те спират от движение..и следва санкция.. ще те пратят на проверочен.. за опресняване на знанията. Laughing
Специален бардак.. ъъъ.. какви ги приказвам Mr. Green .. имах предвид, специален клуб ще провежда лицензирани проверочни курсове.. кой издържи изпита го пускат по трасето на брачната идилия. Laughing

МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2013 11:40 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

az_sym_si_az написа:
Е стига де, още малко и ще искаш да ни проверяват нощно време Very Happy Very Happy Very Happy

Може, може !!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

И през деня може Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 7 от 10

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря