bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Космати фрази на умници с цици
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Чет Юли 25, 2013 5:59 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing

Аха , аха !! Това сигурно е сваляча !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Дали се хвали или не не ми е проблем, но ми дойдоха няколко идейки които по някое време Мъсти (ако чете тук) ще види в китайката !!! Cool Cool Cool

Между другото подхванал съм нещо, но ще го прочетеш утре или в други ден !! WinkWinkWinkWink

МнениеПуснато на: Чет Авг 01, 2013 6:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Това е последната ми находка от другия форум:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731430.0

Здравейте!
Стана ми интересно дали споделя някой мнението ми,покрай разговори с няколко приятелки,девствени след 21 годишна възраст.
Аз се дадох по-рано и не съжалявам за няколкото си разочарования,защото добих опит и използвам това в сегашната си връзка.Също така опитът ми помага да оценя по-добре сегашния ми партньор и да не се питам след години как би било с други мъже.
Обаче мои приятелки ми споделиха нещо,което ме накара да се замисля за тяхната ситуация.
Студентки,хубави момичета,девствени на 21 и 22 години избрали това ,защото искат да бъде с истинската любов.Това за мен е много похвално,но същевременно момчетата на тази и по-горна възраст вече не се девствени и всички знаем,че след 20 години горе долу сериозната връзка започва когато започнем да преспиваме у тях.Моите приятелки ми споделиха,че биха оставили момчето да чака поне няколко месеца ''за да сигурни в чувствата му'',а за мъжете да чакат месеци и месеци ми се струва малко невъзможно..да гледат без да пипат и да не знаят дали въобще ще могат да пипнат.
Какво мислите вие?Това възможно ли е на тазивъзраст?

Пише, че потребителката е от франция, но май никой не е забелязал !!! Wink Wink Wink

Отговори:

Също смятам, че е в пъти по-добре секс с любов, отколкото само секс. В този смисъл, правят добре, че чакат да се влюбят.
Но на мен лично ми е странно докъм 20 да не са се влюбвали
Запазването на девствеността като самоцел е безсмислено. Но ако просто така са се стекли нещата, си е съвсем ок.
Бих насърчила децата си да правят секс за първи път с любим човек, вместо да се възползват от първия срещнат случай.
Това със "да оставим момчетата да чакат" не е ли малко архаично От времето, когато се вярваше, че мъжете са секс-машини, а жените трябва да отказват поне три срещи, за да не им падне реномето А те ще могат ли да чакат няколко месеца?
++

ПЪНКИ ! Wink Wink Wink

Ако момиче на 20 е девствено, не щото чака принца, ами ей така и харесва, тя ква е? И как ще се развият нещата и после?
Само да ви припомня, че ''Обощението е признак на повърхностно мислене.''
Аз мисля, че колкото жени, толкова различни случаи...

+

Мисля, че е що годе приложимо.А и всеки човек сам си решава.
Мисля си, обаче, че голямата любов е съвкупност от няколко неща. Едно от тях е хубавият секс.
А както става ако мъжът чака, всичко е прекрасно, красиво, живеят си заедно и накрая правят секс, нос е оказва, че куца. Жената е още "заек", притеснява се да си каже какво и харесва, ако знае всъщност какво и харесва. Мъжът се чуди какво да направи. А може и да си казвате, да се стараете, но химията да не се получава. Защото едно е да се гушкате и целувате, съвсем друго е да я има тръпката, сексът, страстта.
При някои нещата се развиват идеално, но не малко са двойките, които откриват, че нещо куца.
Аз съм чакала във връзка 5 месеца. И баш аз си чаках, защото момчето се опъваше. Аз бях девствена, той не.Но незнайно защо ми се дърпаше и развиваше теории за специалния момент Когато най-накрая се случи, едва ли не го принудих.
(Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Браво !!)

За няколко години да сме имали 3-4 пъти хубав секс, останалото бяха опити от моя страна да предизвикам и в двамата страст, да се отпуснем, да бъде интересно.
С другите ми сексуални партньори ми е писвало на след 2-3 месеца и страстта си отива.
С моят мъж все още ми треперят коленете, пърхат ми пеперуди, закачаме се, съблазняваме се.
Не знам дали от първия и единствен опит, човек би могъл да нацели голямата любов и перфектния сексуален партньор.

+++
момичето не е сексуално , иначе щеше да изпитва нужда от секс ,

с времето кандидатите за дълга обсада намаляват , щом отсреща им замирише на дърво ...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

============================================

един приятел бе спал с една девствена на 33-34 , той - на 20-21 ,
сетила се жената , че принцът няма да дойде ...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

+++

Ох, любимата ми теза - ако някоя жена не легне веднага с един мъж, то тя непременно е асексуална и фригидна. Мили мои хиперсексуални форумки (знам, че всички тук сте такива, според една неотдавнашна тема ССФ е имала не повече от седмица период без секс в живота си) - как постъпвате вие? Лягате веднага с първия, който прояви някакъв интерес към вас, за да не изпуснете нещо? Лягате веднага с някой, който ви харесва, щото ако не му пуснете, той ще отиде при друга (за 16-годишни това мислене е нормално и разбираемо)? Лягате веднага с някой, понеже не можете да се влюбите без да сте правили секс, а после пускате теми "Помощ, супер любовник с малко мозък" и се опитвате да му припишете някакви качества извън леглото, за да си намерите оправдание да сте с него? Свеждате секса до един неконтролируем сърбеж, който трябва да бъде начесан с цената на всичко? Така ли действа нефригидната жена, кажете да знам.
П.П. Достатъчно one-night stands съм имала, това спасява ли ме поне малко от позорното клеймо на фригидността?

+++

Ама какво значи да легне веднага? Тя жената си ляга с мъж, когото тя иска, а не щото някой я харесал, нали така. Ако тя не го иска не след 3 месеца, ами и след година няма никакво значение. Въпросът е защо ако една жена харесва и желае един мъж, тенденциозно ще отлага нещо, което и самата тя желае. За мен не е разбираемо, освен когато съм била на 15 - 16, когато все пак все още не си жена, а момиче и нямаш опит и не знаеш къде се намираш и кое е твоето желание точно.

++

По мои наблюдения мъжете са по-романтични от жените. Ние си правим "тънки" сметки за мъжа и се случва да използваме секса за други цели, различни от обикновената наслада . Мъжете скачат по-смело в сексуални отношения, но бързо-бързо се научават да се пазят....Иначе и те си имат някакви "романтични" представи, че ще ги харесват и обичат заради тях самите, а не заради апартаменти, коли, месечни издръжки, зареждане на хладилника, подаръчета и т.н.....

++

То ясно, че като е готова и узряла, ама нали за тез неща има някакви прилични граници.
Щото познавам жена на 30 още девствена - първо не искаше с кой да е, после нямаше гадже, накрая стана - май съм изпуснала влака, ами сега как?

++

Аз, не че твърде много симпатизирам на мъжете...по принцио женското население малко ме дразни.В това число и аз самата, с някои мои мисли, които явно идват от колективното ми несъзнавано или нещо подобно и знам, че са доста глупави представи.
Винаги съм се възхищавала на простичкото мъжко мислене с ясни правила. И понякога ми дожалява за тях, въпреки че и те са големи прасета.
Толкова много очаквания, игрички, мераци от страна на жените. В момента, в който сме ги сканирали и започваме с тайните планове, вкарваме ги в един лабиринт като невинни хамстери.Чат пат изгризват пластмасата, бутат тук таме нещо и се изцвъкват на финала, а ние започваме да леем горки сълзи как сме измамени.
Не се учудвам, че последните години мъжете са толкова наплашени, бягат от отговорност и сериозни отношения. От тях се очакват толкова много неща, а от нас да сме милите половинки, да родим, да си изгледаме детето, да помагаме за семейния бюджет.

Въпреки, че толкова векове са ни мачкали, позволявам си да се насладя малко на господството ни.

A176 A176 A176 A176 A176 A176

( сякаш е живяла няколко века )

Може да не става въпрос, да не си обяснявате като ученици.Но някоя вечер, на втората-третата седмица, ще се поцелувате, той ще пита дали искаш да отидеш у тях. И в крайна сметка, ако кажеш"Не" трабва да обясниш, тактично и мило, защо. Но тактичното и милото не пречи на мъжа да получи сърцебиене.

Колко са уверени само в собствената си правота - не е истина !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 02, 2013 1:08 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аман от малоумни теми.

Цитат:
Въпреки, че толкова векове са ни мачкали, позволявам си да се насладя малко на господството ни.

Ахааа.... мачкаме ги и сега, но те горките май сами се мачкат. Laughing

МнениеПуснато на: Пет Авг 02, 2013 4:21 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Аман от малоумни теми.

Цитат:

Ахааа.... мачкаме ги и сега, но те горките май сами се мачкат. Laughing

Сигурно смята, че след като 2-ма 3-ма искат да се докопат до размножителния и орган и и играят по свирката това значи , че има власт над всички мъже !!! Cool Cool Cool Cool

Да се омъжи, да роди или просто да напълнее - тогава дали пак ще властва !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Авг 29, 2013 5:00 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ще властва, разбира се! Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Авг 29, 2013 5:28 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

BAD_CHILD написа:
Ще властва, разбира се! Very Happy

Не се и съмнявам!!! Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Сеп 05, 2013 3:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Е да де !! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

МнениеПуснато на: Чет Ное 28, 2013 4:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да ползваш със сериозния си партньор презерватив е като да ближеш сладолед през стъкло. #Crazy Да се научи да ви пази, не е толкова сложно.

............

На мен пък това ми е Shocked. методи от миналия век... Шегуваш се, нали?

.............

С тоя метод карах 10 години без проблем. Нито съм в графа разранен хастар, нито в графа сладолед облизан през стъкло, нито в случайно забременели. Но, ако нямаш пълно доверие на партньора или го сменяш често съм съгласна, че не е удачен метод. Ние се познаваме достатъчно добре в леглото за да умеем да се пазим по най-добрия и както ти каза древен начин и доказано така сладостта е най-голяма. На мен с презерватив секса не ми харесва и толкоз.

...........

Аз пък с тоя метод забременях. Така че не го хвали много-много.

..........

Най-сигурно е да не прави секс изобщо.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=747431.0

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2014 2:31 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Из един женски форум:

С мъжа ми си направихме всички изследвания, добри са, но пак не може да имаме деца. Да сменя ли мъжа си?!
*
Бременна съм вече от 24 седмици. Ако сурово месо е стояло в хладилника до сиренето, а на сутринта съм изяла това сирене мога ли да се заразя от някаква инфекция от месото?
*
Вчера се лиших от девственоста си. Може ли вече да имам овулация?
*
Какво да направя за да премахна разтягането ми на ануса?
*
Вчера имах секс. Приятелят ми се изпразни на гърдите ми. Аз отидох в банята и се изкъпах. Може ли спермата му при миенето да е стигнала до влагалището и да забременея? Все пак имах овулация.
*
Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект?
*
Целувах се с приятелят ми, а той беше ползвал балсам за след бръснене “Нивея”. Нализах се с този балсам. Възможно ли е той да свали ефективноста на хапчетата ми против забременяване? Все пак в него има много химия!
*
Във влагалището ми, леко вляво, горе-долу по средата периодически ми се появява едно такова чувство, все едно муха трепери с крилца по вереме на полов акт. Нормално ли е това?
*
Как да лекувам камъни в гърдите?
*
На гушата ми расте един косъм. Ако спя с мъжа си без презерватив ще ми се появят ли още косми там? Защо?
*
На моето момиче са простудени яйчниците. Мога ли да се заразя от нея?
*
Ако съм девствена мога ли да забременея ако приятелят ми е свършил във ваната, където се къпахме заедно?
*
Вече два месеца съм бременна. Вчера на мъжа ми правиха рентгенова снимка. Той опасен ли е за мен в момента? Има ли радиоактивно излъчване? Как да се предпазя от него? Мог али да имам полов живот с него? Или да изчакам?
*
Мога ли да си върна с операция девственоста за първата ми брачна нощ и мъжът ми да не се досети? Къде правят такива операции?
*
Вчера във ваната си вкарах един пръст във влагалището. Ами много е малък този отвор! Няма ли да ме боли много първият път?
*
Може ли от това, че спя по корем да не ми пораснат големи гърдите?
*
Чисто естетически не ми харесва цвета на половите ми устни. Леко е тъмен. Как да го променя на по-светъл?
*
кажете ми какъв е оптималният размер на мъжкият член за дефлорация? На приятелят ми е 26х6 см. Добре ли е за пръв път?
*
Миналата седмица се лиших от девственост. Нашите не знаят за това. Вярно ли е, че ако не се занимаваш със секс девствената ципа може пак да израстне?
*
На 22 години съм. Скоро започнах полов живот. Вчера забелязах, че ми се появява целулоит. Това свързано ли е с началото на половият ми живот?
*
Може ли да забременея, ако спермата във влагалището ми е попаднала от уста?
*
Занимавам се активно със спорт от 4 години. Бях на преглед при гинеколог и той ми каза, че девствената ми ципа се е разтеглила от шпагатите, които правя. Какво да правя сега?!
*
Забременях миналата седмица. Има ли начин тези дни пак да забременея, за да родя близнаци?
*
Какво да правя!!! Като си вземам вана много вода ми влиза във влагалището 9почти половин водна чаша)! И после почти час бавно изтича оттам!
*
Възможно ли е забременяване по време на оргазъм?
*
Влагалището може ли да се износва?
*
Винаги съм си мислил, че жените имат само два отвора долу. А те са три! Обяснете ми, моля!
*

Вярно ли е, че при гинекологичен преглед докторът си вмъква цялата ръка вътре, заедно с фенерче?

*
Как девственоста влияе на състоянието на здравето?

.............

Уникални размисли.... женският форум може да "гадаем" само кой е!!!! Laughing cheers Laughing

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2014 5:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

A176 A176 A176 A176 A176 A176

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2014 9:09 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Отдавна не съм писала, но сега не мога да се сдържа. Имам нужда от малко компетентно мнение. Моят мъж е инженер. От известно време непрекъснато е в гаража и прави нещо.

Като го питам все ми вика, че няма да разбера, ама видях някакви схеми, на които пише за някакъв колайдер ли, коландер ли...Та искам да питам някоя знае ли нещо и дали той коландер е опасен, щото детето си държи колелото в гаража...?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=769283.0

Rolling A070 Rolling

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2014 5:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Глупости, не виждам нищо смешно. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2014 6:19 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Отдавна не съм писала, но сега не мога да се сдържа. Имам нужда от малко компетентно мнение. Моят мъж е инженер. От известно време непрекъснато е в гаража и прави нещо.

Като го питам все ми вика, че няма да разбера, ама видях някакви схеми, на които пише за някакъв колайдер ли, коландер ли...Та искам да питам някоя знае ли нещо и дали той коландер е опасен, щото детето си държи колелото в гаража...?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=769283.0

Rolling A070 Rolling

Какво ти е смешно бе Соте ?!?! scratch scratch

Много големи бизнеси (Епъл например) са тръгнали от гараж.
Човека сигурно си е рекъл “Кат гледам каква елементарна частица си имам за жена колко му е да открия един хикс-блузон” Wink Wink

А може би просто и намеква да го почерпи с Тофифи Wink. Very Happy

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2014 6:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Правилно Ангеле... Laughing ... и понеже сме в темата за косматите фрази, та ето цяла тема от комикси!!!! Laughing

Скандално! Фейсбук копира БГ-Мамма

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=770037.0

Laughing Точно така mvm... глупости, нали така.... и все от едно и също място идва бре деба и глупостите!!!! Mr. Green

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2014 7:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Е то :

http://novavarna.net/2014/03/05/spirat-facebook-na-15-mart/

МАРК ЗУКЪРБЪРГ на пресконференция: На 15 март спираме FACEBOOK! Не ми пука за парите.., ЗАТВАРЯМЕ!

Това бяха прогнозите за 2011, а дали ще се случат 2014, ще разберем след 10 дни. Има голям бум на трафика във Facebook, което довежда до сериозни проблеми за компанията.

Very Happy Very Happy Very Happy
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Следваща
Страница 41 от 42

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря