bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Космати фрази на умници с цици
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Сря Юни 19, 2013 9:07 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

За космати неща си говорим - нали ?!? Cool Cool Cool

http://www.edna.bg/moda-i-kozmetika/moda/efektyt-kosmati-kraka-4630681

Ефектът космати крака

За отблъскване на мъже

Преди няколко дена различни блогове и сайтове като Dailymail.co.uk, бяха взривени от снимка на изключително космати крака на момиче.
Посланието им е, че са добър метод за отблъскване на всякакви нежелани прояви на внимание от страна на мъжете.В последствие се оказва, че това всъщност са чорапи, със специален космат ефект. Идеята е жената, която ги носи, да се чувства свободна, че не е обект на сексуални желания от случайни мъже, няма да чува подсвирквания и подмятания зад гърба си.

+++

Космите под мишниците преди години са се възприемали от феминистките движения като проява на бунт и доказателство, че жените сами са господарки на тялото си и сами определят как да изглежда то. Мадона, Джулия Робъртс и различни популярни дами от света на шоубизнеса са се появявали с косми под мишниците.

От друга страна в различни култури наличието на косми по интимните места на жените, както и по краката, се приема като вид фетиш и нещо напълно нормално.

Все пак обаче носенето на чорапогащник с ефект на космати крака е прекалено, пък било то и с цел отблъскване на нежелани задявки.

Не вярвате ли ?!? Very Happy Very Happy Very Happy Пробвайте !!! tongue tongue tongue

Аз си лягам !! Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 7:50 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Некакси ще съм си противна сама на себе си......
Ще се наложи стоически да понасям мъжките свалки....Те и без това намаляха доста последните години, та чак да ги отсвирвам.... Very Happy Very Happy Very Happy
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 8:55 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Намерил влах п...а, па се оказало че е рунтава!!! Laughing

В действителност последните години почнахме да имаме по големи изисквания към партньорите... просто някои неща са необходими за нормалното ни съвместно съществуване.
Космите определено отвращават.

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 11:04 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Новият хит в Китай -космати чорапи за защита от извратеняци.

Гаранция че действат безупречно!!! cheers

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 11:09 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Малиии....Има две неща, от които ме е гнус безумно - гурли и мокри косми.... shaking2 А за косъм в устата просто не искам дори да се замислям.....Иначе каквото и да е, ако "не ми пръска в чинията" хич не ми пука.... Very Happy
Angel

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 4:19 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Gentil написа:
Некакси ще съм си противна сама на себе си......
Ще се наложи стоически да понасям мъжките свалки....Те и без това намаляха доста последните години, та чак да ги отсвирвам.... Very Happy Very Happy Very Happy

Така, така !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 4:20 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Космите определено отвращават.

Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 4:22 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Новият хит в Китай -космати чорапи за защита от извратеняци.

Само да не попаднат на някой НЕизвратен с фетиш към косми, че Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пет Юни 21, 2013 7:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ама какви космаци....Тия за да ги отгледам, ще се наложи да попия доста хормони и добавки....
Angel

МнениеПуснато на: Съб Юни 22, 2013 6:02 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

A176 A176 A176 A176 A176 A176

Щом трябва ще пиеш !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Нед Юли 14, 2013 8:58 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=728312.0

Губят ли интерес мъжете към нас след известно време
--------------------------------------------------------------------------------
Трябва ли да се правя на недостъпна от време на време за да може половинката ми да не губи интерес към мен.
++
Разбира се че пак съм недостъпна когато си реша, без значение половинката ми какви желания има. Но идеята ми е как да засилим отново интереса им към нас.

Е как - да се прави на недостъпна !!!! salut salut salut salut Умница !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Сря Юли 24, 2013 8:07 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Арбитрирането, осъждането игнорира смисъла на това Кой Сте есенциално. То ви слага илюзорни етикети, които са далеч от истинската ви духовна същност: „арогантен“, „лош“, „перверзен“, „престъпен“, „глупав“, „неграмотен“... и още и още, речникът е безкраен. Не, вие не сте всички тези профанизирани човешки илюзии, вие сте проект в прогрес. И като такъв, сте в постоянна трансформация и никога не сте завършен. Да се очаква от вас да бъдете съвършен в изражението си на човек, е абсурдно лицемерие и всъщност, който го очаква, е също толкова несъвършен, колкото вас. Презумпцията, че има право да ви съди, преди да е опознал себе си и собствените си психологически проблеми, говори за това, че той също е проект в прогрес. Нещо, което не може да е съвършено. Някак се получава парадокс, че несъвършеният съди несъвършения. Или казано по библейски – несъвършеният хвърля камъни по друг несъвършен.
Както казах и по-рано, не е важно какво правиш, а Кой си и Защо го правиш. Какви са мотивите ти. Когато се израсне над емоционалното ниво на съзнание и се видят нещата като част от Цялото, се осъзнава колко безсмислено е да се съди; да съдиш себе си и да съдиш останалите за техния свободен избор. Излишно е да казвам, че малцина успяват да се преборят с това съмнително развлечение – да критикуват и осъждат.
Повечето смятат някак естествено и в реда на нещата да онанират с лайняното си мнение, независимо дали някой им го иска или не. Те страдат от илюзията, че непременно са длъжни да сложат нещата в ред. Понеже сами, с инвалидния си морализъм, са се залепили за собственото си, очевидно несъвършенство. Всеки път, когато понечите да изкажете мнение, си задайте въпроса: „Кой се нуждае от моето гледище?“ Откровеният отговор е: „Никой!“ Всъщност, никой няма нужда от вашето мнение, от вашата гледна точка, иначе би ви попитал: „Кажи ми, моля те, мнението си за ...“.
Вероятно е доста депресиращо, когато осъзнаете, че светът не би се разпаднал без вашето съждение и оценка. Ако липсата на мнение от ваша страна не обръща света наопаки, значи и налагането на мнение не може да въдвори ред. Това е някак смаляващо. И тогава настъпва просветлението: „Защо бих изказал мнение, защо бих критикувал друго изражение на Универсалното съзнание? За да го коригирам?“ Не, всъщност ти критикуваш себе си и само себе си, защото не се обичаш и не се харесваш... А това може да бъде само, защото не се познаваш. Всяка критика към нещо или някого е твоят уникален избор на самоопределение. Есенциално, критикувайки, ти не коригираш нищо, ти просто избираш Кой да бъдеш. Твоята критика променя и моделира само материята на твоето Собствено изражение.
В мига, в който капитулираш това илюзорно „право“ да съдиш, започваш да виждаш хармонията и ставаш център на тази хармония. Експанзията на съзнанието нараства драматично и се получава самопознание на едно друго, трансцедентално ниво, в което се осъзнава само-сътворението. Това, че сам си се сътворил и че този процес на само-сътворение никога не спира. Принципно, ти не можеш да бъдеш грешка. Затова и не можеш да коригираш части от себе си. Океанът не съди капките си за това, че се разбиват на брега или че избират да се превърнат в облак или в дъжд...”
Е,някой хора познаха ли се тук?

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?f=20&t=24044&start=50

Тц.. тц... тц !!!???!!! Mr. Green

МнениеПуснато на: Сря Юли 24, 2013 4:48 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

С две думи "Не приемам критики !!" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Сря Юли 24, 2013 6:55 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Пак от другия форум:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=730034.0
За лятото, романтиката, плажа и ухажорите!

Привет, бях на море! (пукнете се от яд) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ден първи.
Плаж, море, усещане за пясък по стъпалата ти, ..очите, косата, устата, банските ..навсякъде!
Блажено се наслаждавам на красотата и спокойното море.
До мен долита лек напев :
-Царевичкиииии....
Класика!Казвам си.
-Царевицейшъъъъъън..
Полиглот, блей!
Приближава момчето.Леко тъмничко, дали от работата по плажа или по рождение не можах да преценя.Аз опънала бедър на хавлийката се препичам.
-Млечна царевичкаааа..-с намигване съобщава той.
-Не, благодаря!-любезно отказвам аз.
-Малейййй-споделя той оглеждайки ме. Дарявайки ме с незабравима усмивка.
Отминава .
Ден втори.
Хавлии опънати, пояси надути, деца копаят, аз се препичам.
10.15 часа.
-Царевичкииии, млечниии, царевичкиии...
Отварям едно оче.Той ме гледа и намига.
-Ох, ох, ох..малейййй.
Отминава.

Ден трети
10.15
Чадър разпънат, бански развързан.
-Чаревичкеее, царевичкеее, ох, малеййй, малеййй.Царевичкии, хубави гърдичкии!
Заоглеждах се паникьосана да не ми се е разместил банският.Не беше, слава богу.

Ден четвърти.

10.15

-Царевичкиии, за корави п*чки
-Мамо, какво е п*чки, пита синът ми.
-мииии, мацки, мамо.
-ОООхх, малеййй, царевичкеее, искаш ли топла царевичка?-пита мургавкото момче.
Синът ми:
-искам!
-Не искаш!-контрирам аз.
-Искам!
-Не искаш!
-Иска!-муркавкото.
-Не ИСКА!!!-гневно аз.
-А ти искаш ли?30 сантиметрова!
-
-Мамо, то 30 см са много големи царевици!-отбеляза детето ми.

Ден пети.
10.15
Плискане на вълнички, вятър в косичката ми, блаженство.По едно време долита тревожното :
-Церевицейшъъъън, царевички топлиии..Ох майлей, царевичке.От Бургас до София ей го.
Фръцнах се на другия бедър .

Ден шести.
-Церевичкииии
-Мамо, твоя приятел пак идва.
-ЕЕ, нее!Отиваме във водата.
Радости подскоци, писъци и летене пясък в очите ми.От водата мокра се показвам.Той ме гледа.
Получих влажен поглед, чаровна усмивка и въздушна целувка.

Е, не мога да се оплача, че ми липсваха ухажори на плажа.

А вас ухажват ли ви на плажа ?

++

п.п. на втората сутрин бях вече на "здрасти" със спасителите на централен плаж, а още не се бях съблякла по бански там

Просто си стоях и си пиех кафето.....

Почене ли една жена да се хвали, че още я свалят работата отива на зле !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Чет Юли 25, 2013 10:18 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Мъстийнчето си е мацка отвсякъде Laughing ... гарантирам че става за свалки и едва ли се хвали. Laughing
Пък чувството и за хумор съм го признал. cheers
С нея сме от една и съща порода. Laughing
Поздрав Мъстии. cheers

http://www.youtube.com/watch?v=VuX9DmjP89Q&feature=related

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Следваща
Страница 40 от 42

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря