bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

За жените и женствеността им !
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nemo

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2010 10:15 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Чакам реакции ... дано да има за да мога да ги емна Very Happy

А за големите пишки .. Иван Вазов е имал същия проблем Cool Аз постнах веднъж и една статия за един американец с 30 сантиметров който нямал гадже от дълго време ... ама кой да чете Very Happy могат само да искат Very Happy а после - болиииииииииии tongue tongue
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 9:37 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Хумора продължава......

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=549049.195

Цитат:
За пореден път се убеждавам, че на света съществуват мноооого малко мъже, които наистина разбират жените. На масата от мъжкото съсловие хич не им се отдава. Или... просто така им изнася.

Абе много добре ви разбирам ма вие никога не може да ни разберете....

Цитат:

Е, неее... винаги търся баланса и равновесието, гледам да разбирам околните, но Соте и Немо просто ме предизвикват на ответен удар.
Явно темата ще е мъжете срещу жените... е, добре. Нека допълним темите за размисъл, които Соте е подал и в обратната посока, а именно за секса и мъжете и тяхната чувствителност и умения в областта...
По-късно ще се вкюча с подобаващи доказателста... все пак децата не ги интересува , че мама форумства

Империята ще отвръща на удара... scratch Laughing

Последната промяна е направена от Himsa на Чет Дек 16, 2010 9:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 9:39 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Брррррр .. умрЕх от страх Rolling Eyes ... ама още не съм пробвал да влизам - току виж системата ме резнала Very Happy Я да видим Cool
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 10:13 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

ЯЯЯЯЯ Нямям БАН Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes .... брех Shocked Shocked ... Confused много мек съм бил явно Confused - пу пу - да не чуе дявола Very Happy

Или по-скоро ССФ си е казала - Това не се отнася за мен Cool
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 10:35 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Цитат:
Харесвам контета - добре облечени, напарфюмирани, подстригани и с лъснати обувки. Истински мъже физически - V- образно торсо, широки рамене, тънка талийка и тесен таз, добре оформена мускулатура. Вертикална долна челюст с широка брада, безименен пръст много по-дълъг от показалеца, басов глас. На такива се мазня, усмихвам, хвърлям погледи, намигам и правя комплименти. Изслушвам ги с интерес, прекарвайки пръсти през цяяяяяялата дължина на косата, премятайки крака. На тях им е лесно. Забелязват се отдалеч. Природата ги е поглезила. Нямат нужда да се потят с часове в зала като по-немъжествените си събратя и пак изглеждат страхотно. Достатъчно е да видя красив мъж, който танцува добре и работата е станала. Такива мъже не са скучни. Те имат интересни преживявания. Физика и химия.

Тази е готова за Гинес...

Цитат:
Мъчи се, бори се, жертва се. Жените предпочитаме мъже, на които им се отдава тая работа а не борци и мъченици. И не, и пръста си не мръдвам за да доставя удоволствие на мъж ако това не ми доставя удоволствие на мене. Такава съм си и такава съм била винаги. Правенето на жертви и търпението не е присъщо на жените от моето поколение. Даже сме спорили с майка по въпроса. Аз не виждам смисъл да влагам време и усилия във връзка, която не ми носи удоволствие или изгода. И понеже никога не съм имала проблем да съм с мъж, които отговаря на изискванията ми (а те са доста високи), не виждам смисъл да се променям. Всеки скача според тоягата. Познавам жени, които правят много усилия за някой мъж, но впечатленията ми са, че е за да компенсират липса на ухажори. Усилия полага човек, който е в неравностойна връзка и, заслужено или не, се чувствува длъжен да е нужен за да не го заменят с друг.

Ако всички жени бяха такива немаше жив мъж да остане.... salut

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 11:00 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

V- образно торсо ... тънка талийка и тесен таз

A177 A177 A177 A177 A177 A177

Китки . flower . киткииии flower flower

напомня ми за един етикет на дъвки на македонски:

гума за цваканье без шекер со вкус на шумско овоще

т.е. дъвка без захар с вкус на горски плодове Very Happy
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 12:17 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Соте Соте ... кво знаем ние Соте Cool

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=549049.msg17253810#msg17253810

Re: За жените,чувственоста им..и техните умения!!!
« #212 Четв., 16 Дек. 2010, 12:09 »

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: Mags в Четв., 16 Дек. 2010, 10:14
Цитат на: Nevena Virolan в Четв., 16 Дек. 2010, 10:00
, безименен пръст много по-дълъг от показалеца... На такива се мазня, усмихвам, хвърлям погледи, намигам и правя комплименти.

явно тоя пръст е от особено значение за теб

Не само. Аз от дете забелязах, че популярните мъже имат много дълъг безименен пръст. Може да е и расов/етнически белег. Това е признак за висок вътреутробен тестостерон и типично мъжки белег. Тези мъже са по-агресивни и даже има положителна връзка между това съотношение и доходите!!!!!!!!!!!! Нарича се 2D:4D съотношение. Най-ценните екземпляри имат безименен пръст почти колкото средния, а при някои даже го надминава! Ето малко за съотношението на пръстите:

http://en.wikipedia.org/wiki/Digit_ratio

Тук има ръце на известни политици:

http://blogs.ft.com/westminster/2009/01/brown-finger/

http://conservativewahoo.blogspot.com/2010/11/you-know-what-they-say-about-big-hands.html

http://windsorlegiontrack.com/menuold/search/england-testosterone-ring-finger.html

Аз като ходих на първата фетална морфология, питах дали е сигурно, че ще имам момче, защото ми се видя рано за определяне на пола. Гинекологът ми каза, че ще си отреже главата ако не е момче и е сигурен 100%. Обясни ми, че понякога е възможно да се сбърка пъпна връв между краката с мъжки полов орган, но комбинация от по-дълъг безименен пръст, долихоцефалия, бедрена кост и разни части на мозъка.

http://findarticles.com/p/articles/mi_7542/is_200901/ai_n32334584/

Аз и на малки дечица оглеждам пръстетата, ей така, за спорта. И понеже коментарите ми за по-късо безименно пръстче на някое момченце обиждат родителите, мъжо вече не ме мъкне с него у разни бивши нисички колежки или хронично болни съученици

Прибери си вересиите Боже Rolling Eyes Rolling Eyes
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 12:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Къде ли ми е бил акъла Немо.... интересно ми е техните пръстчета какво подсказват.... ще потърся нещо по въпроса!!!!!

Очаквах с нетърпение да се появи Не се сърди човече...сега вече със сигурност ще ми се изясни всичко!!! Laughing

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 12:43 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=549049.msg17254052#msg17254052

Уредих я Невенка пръсто-анализаторката Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 3:11 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Nemo написа:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=549049.msg17254052#msg17254052

Уредих я Невенка пръсто-анализаторката Very Happy

A177
Немо има нещо сбъркано баце що ли да не отведа темата в друга насока!!!!
Поне ще пробвам!!! Laughing

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 3:19 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Пробвай ... ама по мои наблюдения след наша намеса темите затихват Very Happy Когато фактите говорят ... и ССФ млъква Very Happy

Кво ли си викат - Заеби ги тия бе Very Happy Няма да им отваряме очите на Немо и Соте Twisted Evil Very Happy Да са мъчат Cool
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 3:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Nemo написа:
Пробвай ... ама по мои наблюдения след наша намеса темите затихват Very Happy Когато фактите говорят ... и ССФ млъква Very Happy

Кво ли си викат - Заеби ги тия бе Very Happy Няма да им отваряме очите на Немо и Соте Twisted Evil Very Happy Да са мъчат Cool

Има нещо вярно в това.... сега отклоних темата в доста естествена светлина.... ще им чакам реакциите.... не се сърди човече ще ме разбие сигурен съм.... но сега ще си проличи има ли трезвo мислещи ССФ!!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 4:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Подкрепих те Cool

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=549049.msg17256914#msg17256914

Са да ги видя Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 4:56 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Благодарско брат Немо..... ама стана много, много засукана тема.... но не бих се отказал лесно.... видях че и Вилико цъфна... само да разбере и ще се залепи и тя.... чудно ми е докъде ще стигнат ССФ????? Laughing

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 5:15 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ммммм чакай да помисляяяя scratch scratch scratch ..... до секса cheers cheers cheers

Ай утре ще видим дали съм познал че днес мисля да бия плоча Wink
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря