bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Защо съм тук ?
Иди на страница 1, 2, 3 ... 110, 111, 112  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nemo

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 11:57 am    Заглавие: Защо съм тук ?
Отговорете с цитат

Или може би по-важния въпрос е защо бях там Wink

Накратко: Много време преди да се регна четях темите – основно в ДиС – сегашния СО. Това което ми правеше впечатление е оплюването на мъжете .. оплюване ама Оплюване. Пусне някоя тема че мъжът и изневерява – ‘ ами да – мъжете са такива – кръшкачи’, пусне друга че мъжът и я бие - “ ами да мъжете са такива – грубияни и комплексари’, пусне трета че мъжът и не и подарява цветя “ ами да – мъжете са безчувствени и не ни зачитат за хора” и всичко това пред снизходителните погледи на модераторите , които кроттко и безучасттно вачинг и риадинг всичкото туй помия – както би казал полицай Крабтрий.
И един ден ми писнА ... и се регнах .. и съвсем съзнателно започнах да пиша в същия стил – т.е. всички жени са ку*ви, всички жени са грозни, всички жени са тъпи и т.н. което хич не се хареса на целокупното форумно общество .... и номинацията за досадник не закъснЕ. От днешната ми разходка там научих че съм номиниран и за “гладиатор” т.е. оцеляващ всред бурните води на форумО. Боооже боже ... кратка ретроспекция на жизнения ми път би била показателна колко смешно ми звучи това – да оцелея сред група ССФ лъскащи форумските си имиджи .. ама айде да не пиша че никак не се гордея с нЕкои работи.

Цитати от другата тема:

Nemo написа:
Шев No More написа:
Баси, колко сериозна станах!!!! scratch

Е да - и мен този форум ме подтиква към сериозни постове , още повече че знам че оттатъка ако се заговоря с някой .. дори и да е по темата веднага идва гущерО и казва " ооо чатче ааа .. заключвам - не ми благодарете " и сме до там .... ако се опънем - БАН ... както и да е Cool

Шев No More написа:
Ми, да ти кажа мен лично Гущера не ме дразни толкова - и да ме заключва и да ме БАН-ва , устата няма да ми затвори. Аз пак ще съм такава, той ще си е Гущер.
Мен оттатък все повече ме дразни човешкия материал - синдрома на "страшинката" в комбинация с напъните да напишем нещо за да се откроим, за да ни прочетат, да кажат "ах" , и като им кажеш, че са комплекси, ти викат - не бе аз съм откровена.....
Ми не ме кефи да пиша, когато моите неща след това стават арена за плющене на мокри т..аци по асфалта, било то от намусени и недоклатени ссф-та.

Всичко това плюс:

- Вземеш да пишеш нещо по-сериозно и ...

Внимание – докато пишехте в темата бяха публикувани 17 нови отговора

И тя от тема за компютри станала тема за компоти ...

- натирването – пишех в готварския .. и тъй като рядко готвя им поствах разни снимчици оттук оттам. Даже едни картофени розички май от мен научиха как се правят но ... айде Wink Та мине се не мине – някой ми каже “ стига спами – ако ще показваш нещо – показвай ако не – друм “ ... е да му е... м... кво ти преча – не ме чети и толкоз

- информирай модератор – демек пък Немо се закача другарко .. не би би толкова странно ако както вече споменах обидите към мъжете се подминават със снизхождение .. ам кво ний на нас бе – ние сме дебелокожи неандерталци – нищо ни нЕма Wink

- отсъствието на реализъм – не ми се е случвало да прочета тема в която момата да пита дали да се разведе и да не дойде ССФ да каже ‘ разведи се бе .. има хиляди мъже .. и да знаеш като си разведена с дете те свалят по-качествени мъже .... “ – нямам си на представа колко фалшиви надежди са породили подобни писанки ... Аз съм вече на 40 и кусур години и не съм чул мъж - еле пък 'качествен' да каже “ искам разведена с дете .. ник’ви други жени не ме блазнят.”

- неприемането на различно мнение – т.е. ако не пишеш в духа на темата си подложен на обиди и злобни ЛС-та от останалите – както каза и Шеф-чето ... а бе чакайте бре ... за да го кажа – имам причина ... замислете се че може и да е прав този дето не е съгласен с останалите ... все пак преди време са изгорили Коперник защото е казал че земята се върти .... май нищо не се е променило оттогава

мога и да продължа но .... за сега стига ... ако се сетя или ме подсетите - ще пиша Wink

А всичко това е и причината да съм тук .... Cool

п.п. Дали е достатъчно а Со Wink Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 12:33 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Нека допълня:
Забрави обособените теми, само за призвани - лично аз така и не се вписах в една отчетна тема само защото бях нова, пък те там, видите ли вече се знаеха, откакто бременяли заедно, да не би и от зачеването....Когато попитах модератор, това ли е практика някои теми да са с вип-статут, ми се отговори, че имам къде да се изразходвам, ако искам нещо да кажа. За сметка на това получих доста лс, където ми казваха че нещата са така и да не ритам срещу ръжена....
Форумът е форум и мен лично ме дразни обръщането му в нещо различно. Няма лошо да има сбирки, хората да се срещат и запознават, да се харесват, да си стават близки, да си пишат от едно ай пи,но това не е нужно да оказва влияние и на мненията по темите...
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 12:37 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Идеално Немо... само искам да не спираш да ги тормозиш, в смисъл че все някой трябва да им показва че не са прави, инак все ще летят а знам че добре ги поставяш там дето и трябва да се намират... така поне ще се оглеждат за теб и преди да пишат може и да се замислят!!! scratch
Ето ти още нещо от там, дето колкото и да се мъча, не мога да го разбера, хем иска обич, хем я тормозят, ама пък си има и любовник и обожател... абе луда работа....
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=544445.0

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 1:08 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Тъкмо бях там Со .. но съм пропуснал тази жизнено важна тема flower
И вместо да коментирам – ще направя нещо което съм правил вече:

Оригинален пост:
.....
Всяка жена си мечтае да бъде обичана, да усеща обожанието на мъжете, да се чувства красива, да бъде номер едно в поне две мъжки сърца. Това по мои наблюдения.
Казусът е следният:

Имаме една жена и трима мъже. Двама, от които са най-добри приятели, а третият е техен познат, с който обаче жената има дългогодишна връзка.
В един момент единият от приятелите разбира, че жената е влюбена в другия и заплашва да каже на мъжа, с когото има връзка. Дали от разбито сърце, дали от ревност, дали от завист, не е много ясно, все още.
Другият, в когото жената е влюбена и който също е влюбен в нея, знае за любовта на приятеля си към нея и нарочно споделя и своята с него, за да го разкара, защото иска жената само за себе си.
Дългогодишният партньор нищо не подозира, все още, като изключим това, че жената отказва да го допусне до себе си, понеже е влюбена в друг.

Жената, се разкъсва от вина, спрямо партньора си, но не може да събере смелост да напусне връзката, защото я е страх от неизвестното. Знае, какво ще загуби, но всъщност има чувството, че не е честно да лъже и себе си и партньора си и да си губят взаимно времето. Стои на кръстопът, а примката се затяга.
Също така, се чувства все едно е застанала между двамата най-добри приятели, което не е умишлено, защото тя не е очаквала, че и двамата ще са влюбени в нея.

Как да постъпи жената, се пита в случая.
Желателно е да е по-безболезнено.

Айде, заповядайте, очаквам вашите хипотетични, безпристрастни, или житейски мнения.

Темата е сериозна и се постарах да я представя по най-изчистения начин, понеже по принцип е доста объркана. Не е пързалка, както знаете, аз с пързалки не се занимавам, а е ситуация, в която в момента се намира моя близка приятелка. Понеже, аз не мога да й дам съвет и реших да попитам вас, как бихте постъпили вие в такаъв случай.

....
Лично за мен накратко това звучи като:

Жена седи на три пишки и ем и е кеф ем и е чоглаво че нещата са излезли от контрол и сега се чуди как ем да остане поне на една ем да и се размине.

Но вместо да коментирам - перефразирам:

Всяки мъж си мечтае да бъде обичан, да усеща обожанието на жените, да се чувства красив, да бъде номер едно в поне две женски сърца. Това по мои наблюдения.
Казусът е следният:

Имаме един мъж и три жени. Две, от които са му най-добри приятелки, а третата е негова позната, с която обаче той има дългогодишна връзка.
В един момент едната от приятелките разбира, че мъжО е влюбен в друга и заплашва да каже на жената, с когято има връзка. Дали от разбито сърце, дали от ревност, дали от завист, не е много ясно, все още.
Другата, в която мъжът е влюбен и която също е влюбена в него, знае за любовта на приятелката и към него и нарочно споделя и своята с нея, за да я разкара, защото иска мъжО само за себе си.
Дългогодишната партньорка нищо не подозира, все още, като изключим това, че мъжът отказва да я допусне до себе си, понеже е влюбен в друга.

Мъжът, се разкъсва от вина, спрямо партньорката си, но не може да събере смелост да напусне връзката, защото го е страх от неизвестното. Знае, какво ще загуби, но всъщност има чувството, че не е честно да лъже и себе си и партньорката си и да си губят взаимно времето. Стои на кръстопът, а примката се затяга.
Също така, се чувства все едно е застанал между две най-добри приятелки, което не е умишлено, защото той не е очаквал, че и двете ще са влюбени в него.
...

Е ... смЕтайте Wink

Виж обаче тази ме хвърли в потрес .. и то тема на Как’Сийка …

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=544356.0

поне 99% съм сигурен че е провокация ама виж нЕкои са сериозни Wink
---
Не бих му сложила, въобще не ми се нрави идеята за чип.
----
Не, не бих.
Мисля, че не може изобщо да се прави аналогия между подбудите, поради които една майка би сложила чип на детето си (притеснява се за безопасността му) и тези на ревнивата съпруга (егоистични).
В единия случай донякъде го разбирам, защото детето дори официално не му се гласува доверие, преди да стане пълнолетно.
В другия случай някоя изтрещяла от ревност и несигурност в себе си бяла птица, решава да контролира личносто пространство на възрастен човек.

---
Хо хо хо ... ела мъжо да те чипосам китки мои сладки flower flower

Виж Лабаро го е казал вместо нас Wink

само да усетя такива мераци, такъв чип ще и имплантирам, че ....

а относно:
Himsa написа:
Идеално Немо... само искам да не спираш да ги тормозиш, в смисъл че все някой трябва да им показва че не са прави, инак все ще летят а знам че добре ги поставяш там дето и трябва да се намират... така поне ще се оглеждат за теб и преди да пишат може и да се замислят!!! scratch

Всичките ми ‘опити’ за приземяване са били затривани или подминавани – еми техен си е проблема – те ще падат отвисоко Wink

п.п. Глей къф голям пост а ... Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 2:01 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Как` Сийка си мислех че е по нормална от другите, но я усетих, щото мъжът и отишъл на риба а тя при комшията... та човека вече не ходи на риба.... няма да се учудя вече и чип да има!!!! scratch
Обобщавам с една дума:" Къщата на духовете" а призраците са скрити зад аватари и никове... надпреварвайки се коя ще е по по най и още по смешно е като каже че е завършила еди кво си.... та белким всички се съобразяват с нея !!!! Laughing

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 2:59 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
... надпреварвайки се коя ще е по по най и още по смешно е като каже че е завършила еди кво си.... та белким всички се съобразяват с нея !!!! Laughing

че какво друго им остава бе Соте Very Happy

а за чиповете ... хм... дори и да има чип - не вЕрвам услугата да е безплатна ... а кой ще плаща сметките .. мъжО ли .. или женицата .. с неговите пари Cool
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 3:16 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Как кой бе Немо... любовника естествено!!!! Laughing
Вчера пих кафе с една колежка.... та ми казва че единия тъпкач плаща парното... другия и плаща заемите... а с третия отишла до Тасос... мъжо нека бачка за останалите сметки!!!!! Laughing

Последната промяна е направена от Himsa на Вто Ное 23, 2010 3:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Nemo

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 3:21 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Как кой бе Немо... любовника естествено!!!! Laughing
Вчера пих кафе с една колежка.... та ми казва че единия тъпкач плаща парното... другия и плаща заемите... а с третия отишла да Тасос... мъжо нека бачка за останалите сметки!!!!! Laughing

Ей са кат прочетат ССФ ще изпукат от завист bootyshake

п.п. Както казва един мой познат ' Минета е страшно оръжие ' Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 3:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Nemo написа:

Ей са кат прочетат ССФ ще изпукат от завист bootyshake

п.п. Както казва един мой познат ' Минета е страшно оръжие ' Very Happy

Минета и гранатомета вършат идеална работа... и врати отварят!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 3:55 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

И не само .. тъкмо следя онази тема със съдбовния номер 544445 Wink

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=544445.0;all

Достойна е за 'Цветята на човечеството' дали да не взема да я копна а Rolling Eyes
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 4:28 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
... а с третия отишла до Тасос...

С духане до Цариград се стига Laughing
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 4:48 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:
Himsa написа:
... а с третия отишла до Тасос...

С духане до Цариград се стига Laughing

На туй му се казва попътен вятър!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 4:57 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

А бе чак до Тасос Cool .. бая ветрец трЕБВА Very Happy
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 6:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Немо, бъркаш че не пишеш! Винаги след твои постове стилът и темата се обръщат...Има нужда от коректив. Не винаги си прав, не винаги съм съгласна с теб, обаче си цар на провокациите и даваш мотив за размисъл, а това е ценно! Лично мнение!
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 7:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Немо, бъркаш че не пишеш! Винаги след твои постове стилът и темата се обръщат...Има нужда от коректив. Не винаги си прав, не винаги съм съгласна с теб, обаче си цар на провокациите и даваш мотив за размисъл, а това е ценно! Лично мнение!

И аз съм на същото мнение Шев... но Немо е разочарован от отношението на форумките... дори една каза че ще го преследва до дупка!!!! scratch
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 110, 111, 112  Следваща
Страница 1 от 112

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря