bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

За цветенцата и пчеличките
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  

Умилихте ли се от снимките ?
Да !
33%
 33%  [ 2 ]
Не !
33%
 33%  [ 2 ]
Потресен съм !
0%
 0%  [ 0 ]
Аааха ха ха ха ха ...
33%
 33%  [ 2 ]
Общо гласове : 6

Автор Съобщение
Nemo

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2010 10:26 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Ама това при едно адекватно родителско присъствие не е кой знае какъв проблем...Ценностната система не я гради телевизията или поне ми се иска да е така...

Шевче – това за родителското присъствие съм го слушал не веднъж, но я ми кажи – ти за кое си питала родителите си като си била малка ? С кой да се изч*каш, с какво да се обличаш или каква музика да слушаш ? Да не мислиш че сега някой ме пита каква телевизия да гледа ? ! Аз не съм виновен че това е продукцията на съвременните приказкописачи. Нарочно подбрах филмчета които се гледат от деца до 7 години - фразата за първите 7 години не е исмислена току така, - телевизията ли да забраним ??! Пепеляшка да забраним, шоутата да забраним ... а като пораснат един ден нали ще попаднат и те в тази среда – и тогава какво да направим ??! scratch scratch
Тудно е да се говори за подобни проблеми но пък се наслушах и на оплаквания от нежния пол че видите ли мъжете сме ги подтискали в ‘развитието’ им – е аз ли съм виновен че наблягате повече на визия отколкото на професионализъм .... и за да не съм голословен ще ти разкажа какво направи една дипломирана с н'ам ква си диплома от н'ам къв си висш институт 'вишистка' когато и казах да архивира едни данни – идва 'вишистката' и ми носи 3 компакт диска с файлове грижливо описани върху дисковете с .... обикновен химикал. Когато се опитах да и обясня че дисковете не стават за нищо тя ми каза “ аз винаги си надписвам моите дискове така и до сега не съм имала проблем” .. Е кво го прайваш тва scratch
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2010 12:12 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Немо, вярно е! Не съм питала родителите си нито за музиката, нито за мъжете си, НО.....изпадала съм в доста тъпи ситуации и именно това, което ми е било дадено и задействано като механизми в главата вкъщи ме е възпирало да направя големи глупости. А ако все пак съм вършила простотии, то е било закратко, именно защото в моето съзнание е светила лампата, че това не е редно, че има друг начин.....
Да, ние не можем да забраним и да ограничим всички провокативни неща, но можем да сме до децата си и да използваме всичко за да градим ценностната система, за да може в един момент, когато престанат да ни питат да има какво да им се задейства в главите и сами да се предпазят...
Аз например гледам Уинкс и не само тях с дъщеря ми не щото ми е голям кеф. Единствено с цел цензура и манипулация - знаеш ли колко пъти съм правила коментари, че така са облечени защото живеят на друго място, а тук ако се облечеш така ще е грозно, че постъпват тъпо, че така не се говори.....абе - саботирам, доколкото мога и обръщам лошия пример в своя полза... Именно защото искам докато мога и са под мой контрол, докато още имам авторитет, да свърша максимално много, за да могат да имат нещо, когато останат сами ....За да може, утре като дойде шопарът с парите, дъщеря ми да каже, ти може да имаш кинти, ама си шопар....
Това моя начин да се противопоставя, ще ти кажа след 10 години в бг-дядо и баба дали е правилен....
Баси, колко сериозна станах!!!! scratch
Nemo

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2010 12:44 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Баси, колко сериозна станах!!!! scratch

Е да - и мен този форум ме подтиква към сериозни постове , още повече че знам че оттатъка ако се заговоря с някой .. дори и да е по темата веднага идва гущерО и казва " ооо чатче ааа .. заключвам - не ми благодарете " и сме до там .... ако се опънем - БАН ... както и да е Cool

по темата: аз също ми писна да купувам разни топчета за по 5-6 лева след поредния епизод на 'бакоган' .... понякога съм склонен да прежаля пари за да се спре с мрънкането а после да гледам как с почуда гледат пластмасовия боклук в ръцете си и чудовищата на екрана ..... та започнаха да стоплят малко по малко че онова там не е като това тук ..... за по нанатък ще видиме Confused
Шев No More

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2010 6:17 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ми, да ти кажа мен лично Гущера не ме дразни толкова - и да ме заключва и да ме БАН-ва , устата няма да ми затвори. Аз пак ще съм такава, той ще си е Гущер.
Мен оттатък все повече ме дразни човешкия материал - синдрома на "страшинката" в комбинация с напъните да напишем нещо за да се откроим, за да ни прочетат, да кажат "ах" , и като им кажеш, че са комплекси, ти викат - не бе аз съм откровена.....
Ми не ме кефи да пиша, когато моите неща след това стават арена за плющене на мокри т..аци по асфалта, било то от намусени и недоклатени ссф-та.

по темата: саботаж, манупулация, цензура и вменяване на модели....иначе няма оправия!
А сега да ми скочи някой, че не си възпитавам правилно децата..... Mr. Green
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2010 7:20 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев, децата си личат дали са правилно възпитани като направят по 15-20 години !!! scratch

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2010 10:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Соте, аз затова се застраховах, бе! След 10 години ще дам сводка за дъщеря ми, за малкия има време...... Very Happy
Може и тема да пусна тогава, дет се вика, очаквай неочакваното! Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 8:17 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Соте, аз затова се застраховах, бе! След 10 години ще дам сводка за дъщеря ми, за малкия има време...... Very Happy
Може и тема да пусна тогава, дет се вика, очаквай неочакваното! Very Happy

Моите са на горепосочената възраст.... дали са правилно възпитани, ами може още да се желае, виждам грешките, си няма да си кривя душата, но мисля че добре ги възпитахме с жена ми и най важното... развиват се, поне полагат усилия да вървят напред!!! Laughing

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 8:50 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да са ти живи и здрави. Според мен има един набор от грешки, които човек сам трябва да се направи, за да узрее, така че не няма как да свършиш цялата работа ти и жена ти. Все пак сте само хора. По-важно е в главите им да са правилно поставени критериите за добро-лошо правилно-неправилно, редно-нередно....Както вече писах, тогава самите те ще могат да си помогнат ..
По-конкретна ще бъда след две петилетки.. tongue
Nemo

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 9:34 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
по темата: саботаж, манупулация, цензура и вменяване на модели....иначе няма оправия!
А сега да ми скочи някой, че не си възпитавам правилно децата..... Mr. Green

Шевче - грешките са полезни един вид само ако децата се поучат от тях ... ама като гледам как родители застават зад децата си каквато и идиотия да са свършили .... малко се съмнявам. За това има деца които не мислят какво вършат - защото знаят че ще дойде маминка и тати и ще ги измъкне от л@йната и ги гледаш - пребили някой и след 2-3 дена пак се хилят по Витошка ... е как да няма изроди кажи ми Confused

Извън темата - Снощи реших да гледам актьорската вечер при Слави защото напоследък само това става за гледане и без да искам гледах и част от 'претендентът' Shocked Shocked Боже боже .. толкова ли са отчаяни тези хора за да позволяват да се гаврят така с тях по националната телевизия .... Confused Славито дали е минавал подобен кастинг излъчван в ефир Confused Имам и други въпроси ама кел файда Confused да взема да забраня ТВ то в къщи ли ?!

п.п. По темата за другия форум - мисля да пусна отделна тема ..... Wink да видим дали ще се престрашат ССФ да дойдат tongue
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 9:56 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Nemo написа:

п.п. По темата за другия форум - мисля да пусна отделна тема ..... Wink да видим дали ще се престрашат ССФ да дойдат tongue

Ти я пусни... а пък аз ще поканя лично някои от тях... може пък и да пристанат!!! Laughing

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 10:27 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Немо, за съжаление, това с маминка и тати го е имало винаги. Много ми се иска да мога да ги изолирам, да ги дефинирам по някакъв начин такива хора, но не става - това не зависи нито от образование, нито от финансово състояние, нито от местоживеене - до човек е. Познавам много образовани, свестни хора, които са супер готини и приятни събеседници, обаче като родители издишат....Аз много цитирам Ицо Хазарта, който казва, че един човек за да го видиш колко струва, трябва да стане родител. Тогава всичко лъсва....

Иначе, аз Слави отдавна не гледам. Просто за него поговорката да се изсере на метеното е 100% истина. Особено, когато сам си го е помел и разчистил....

И на мен ми интресено за темата. Ако не долетят титулярките, одма застъпвам като ссф...
Nemo

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 11:26 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
....Аз много цитирам Ицо Хазарта, който казва, че един човек за да го видиш колко струва, трябва да стане родител. Тогава всичко лъсва....
..

Абсолютно точно salut .... лошото е че за тези дето се окаже че не стават плащат децата им ... Confused

Темата е в стадий на подготовка ... Cool
Nemo

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2010 11:59 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шевче - плииз Cool

http://bgtatko.com/forum/viewtopic.php?t=1277
Niagara

МнениеПуснато на: Сря Ное 24, 2010 2:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Винаги ги е имало и винаги ще ги има .. за съжаление даже в по-големи количества Rolling Eyes
бориславм

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Яну 15, 2011 11:07 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Нищо ново под слънцето.
Когато Титаник още не бил потънал, попитали
едни възрастен милионер( по сегашни цени - милиардер king ):
- Защо си взехте толкова млада жена?
- Защото е по-добре да си съмнителен собственик на нещо ценно, отколкото
да си сигурен собственик на нещо, дето губи стойност!

А за децата: " Хора бийте децата си ако заприличват на Вас!"
Да си правят техни си грешки, що да повтарят моите. Ама ха! Laughing
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря