bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

За цветенцата и пчеличките
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  

Умилихте ли се от снимките ?
Да !
33%
 33%  [ 2 ]
Не !
33%
 33%  [ 2 ]
Потресен съм !
0%
 0%  [ 0 ]
Аааха ха ха ха ха ...
33%
 33%  [ 2 ]
Общо гласове : 6

Автор Съобщение
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 11:01 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ми, Немо всеки се фука с успехите си! Ценностните системи са различни... Който с каквото се гордее, си го показва...Човещинка!!!

И пак въпросът е какво търсиш. Ако искаш да се задържиш на гребена на вълната, без усилия няма да мине дори и тук. Не случайно хетерите са минавали сериозно обучение...
За останалите красиви, добри, работливи дИвойки, важи правилото - колкото може, докогато може. Или поне би трябвало да важи, ако изобщо върви някаква мисловна дейност там...
Бе, цялата работа идва от приказката за Пепеляшка, с която облъчват малките момичета, та им объркват представите....
scratch
Nemo

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 11:53 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Ми, Немо всеки се фука с успехите си! Ценностните системи са различни... Който с каквото се гордее, си го показва...Човещинка!!!

Не можеш да се фукаш с нещо за което другите не биха ти завидяли scratch явно за да се фукаш с това или онова останалото общество трябва да смата че същото нещо е ценно - тъй че не е само до собствената ценностна система Cool

А за пепеляшките .... хм ... как да ти го кажа .. то бива да са пепеляшки ама да станат принцеси до живот а то .... Rolling Eyes
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Шев No More

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 12:35 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Не останалото общество, а средата в която движиш...
Пример: Ако се изфукам във ДиС, че съм спечелила стипендия за докторат в Прага, например, ще получа хъгчета и сърца от уважение. Ако обаче напиша че, вчера съм пила кафе с Преслава, ще последват лс и овации. Ако приемем, че съм човек с академични интереси, то най-вероятно в живота и приятелите ми ще са такива като мен. Т.е. помежду си ще си ги мерим точно по този начин - кой кви пиейчдита ще прави, къде ще прави, какви публикации ще пише и така....Пак е фукня, пак не е с чисти помисли, пак е свързана с успехи, но е според друга ценосттна система и сред друг кръг от хора....

А приказката за Пепеляшка просто трябва да се забрани! bom
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 1:01 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Не останалото общество, а средата в която движиш...
Ако се изфукам във ДиС
А приказката за Пепеляшка просто трябва да се забрани! bom

Закриха го Шев..... заради змейгорянина го закриха.... сега има само СО!!! Mr. Green

Ей как тъй ще забраняват Пепеляшка...... тамън щях да я подаря на племенничката!!! Laughing

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 1:13 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa, знам аз знам! Роке не успя, ама Цаниту гътна ДиСа. Mr. Green Mr. Green
Бе толкова ли няма кво да подариш на племенничката, та Пепеляшка...Мани я тази приказка! Тримата братя и златната ябълка е ехееее......., че и екшън има.... pirat Wink

Соте, добре дошъл! cheers
Nemo

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 2:03 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:

е що му разваляш инкогнитото на човеко бре Very Happy Не е Соте ... друг е Cool амахаааа Twisted Evil

А за Пепеляшка - убоо .. ще я забраним .. ама с тези пепеляшковски раб'ти - мюзик айдъл и тям подобни кво ше прайм scratch щото реално погледнато принцове нЕма .. ама като им кажеш на нЕкои че ако се напраиш на интересен и те забележат .... scratch scratch
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 2:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Himsa, знам аз знам! Роке не успя, ама Цаниту гътна ДиСа. Mr. Green Mr. Green
Бе толкова ли няма кво да подариш на племенничката, та Пепеляшка...Мани я тази приказка! Тримата братя и златната ябълка е ехееее......., че и екшън има.... pirat Wink

Добре заварила Шев.
Абе Пепеляшка си е Пепеляшка....особено излезе ли от пепелта, глей кво става!!!! Laughing
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=535830.240
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=538668.0
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=543170.0
И накрая щото всичко им е поднесено наготово.... на пепеляшките им изсвирват мозьците та стигат и до....
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=534211.30
И неизбежното....
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=536680.0
А ти искаш да забранят Пепеляшките... ай недей!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 2:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Пропуснал си най-пепеляшенската тема Со ! Very Happy

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=541166.0

Лили яко ги е поднесла .... много тънко – чак ми хареса Wink

А последния за момента диалог е .... убиец напраО

Ж1 - Не съм толкова евтина,че да ми подаряват,купувам си ги сама,когато поискам.
Иначе всичките мъже почти с които съм била досега са искали да го правят.
Но не мисля,че това трябва да буди някаква гордост и възхищение,че видиш ли някой ти се отблагодарил със скъпи подаръци,жалко е просто някак си....

Ж2 - Чак пък евтина да се чустваш , когато ти подаряват подаръци Извинявай , ама ми стана смешно. Подаръците и по-специално скъпите карат жената да се чуства специална. Явно ти си някаква странна птица и ще се чустваш по-добре, ако сама си купиш диамантен пръстен, вместо да ти го подари любимия човек.

Ж1 - определено съм странна птица и точно заради това съм една глава над всички останали убавици,ако се сещаш какво искам да ти кажа...
Само в България,Русия и сие се смята,че когато един мъж се отблагодари на една жена със скъп подарък,то е станало голямо събитие.
Има по-ценни емоции и неща от това да ти се отблагодарят с един диамант,палто от норки и черен джиБ,но малко от Вас биха го осмислили и разбрали.
И жалко за жената,която се чувства специална,когато са и подарили нещо от изброените скъпи неща,изглежда по друг начин няма как да захрани самочувствието си на спешъл уомън

WWF – ряпа да яде
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 3:01 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Да темата успешно допълва всичко изброено. Laughing
С една дума Пепеляшка да си на днешно време.... но твоята от първия пост е ненадмината... чак колената ми се подкосиха докато четох!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 3:24 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

мдааа .. и като говорим за подаръци ... ей тва ме шашна

а аз не се шашкам лесно напоследък Shocked Shocked

Приблизителен превод: Приемам /или бих приела/ като подарък каква да е недвижима собственост в Кипър
Шев No More

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 4:24 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Нищо не развалям бе, Немо! Просто чета всичко ред по ред преди да взема отношение! Е, на единия ред прочетох "Просто Соте" и като в групите за анонимни ...../квото се сетиш/ реагирах "Здрасти, Соте!"
Ееее, то бива подозрения.... Very Happy Very Happy
Соте, кажи му!

По темата:
Един много умен мъж навремето ми каза, че всяка жена, дори и най-хубавата всъщност мечтае да е друга жена. И това е вярно. Не знам за мъжете дали е така, но жените умираме да се сравняваме и да се идентифицираме именно през другите.
Та не е чудно що тъпата приказка плюс морала на баба могат сериозно да объркат девойчетата. scratch
Himsa

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 4:32 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Цитат:
Та не е чудно що тъпата приказка плюс морала на баба могат сериозно да объркат девойчетата. scratch

Логично Шеф... но не само приказките объркват девойчетата.... огледай се наоколо.... дори в тъпата телевизия всичко е объркано, най вече пък със сапунките от Анкара!!! scratch

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 4:33 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:

По темата:
Един много умен мъж навремето ми каза, че всяка жена, дори и най-хубавата всъщност мечтае да е друга жена. И това е вярно. Не знам за мъжете дали е така, но жените умираме да се сравняваме и да се идентифицираме именно през другите.

Да - "чуждата кокошка - патка" - народна поговорка ... salut

Не съм чул скоро някоя тийнка да чете приказки и да слуша баба си за това или онова - четат тийнпроблем, гледат ТВ, ама да слуша баба ... scratch

Дублирали сме се със Со .... ъъъ с Химса де - ама това значи че нЕма две мнения Cool

Последната промяна е направена от Nemo на Пет Ное 19, 2010 4:35 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Шев No More

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 4:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Кой викаш подарявал имот в Кипър?! Rolling Eyes Very Happy
Тийнката не ги чете, ама като й е набито в главата, че тъй както си седи, ще дойде принцът и ще я вземе щото много хубаво чисти прах и бърше пода...
А морала на баба е силен - една жена трябва да се ожени, една жена трябва да си намери добър мъж, една жена след 25 е стара мома...

Последната промяна е направена от Шев No More на Пет Ное 19, 2010 4:39 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Nemo

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 4:36 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Кой викаш подарявал имот в Кипър?! Rolling Eyes Very Happy

Не подаряват - искат като подарък ... ейййй амаааааа Very Happy
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря