bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

За цветенцата и пчеличките
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  

Умилихте ли се от снимките ?
Да !
33%
 33%  [ 2 ]
Не !
33%
 33%  [ 2 ]
Потресен съм !
0%
 0%  [ 0 ]
Аааха ха ха ха ха ...
33%
 33%  [ 2 ]
Общо гласове : 6

Автор Съобщение
Nemo

МнениеПуснато на: Вто Ное 09, 2010 2:53 pm    Заглавие: За цветенцата и пчеличките
Отговорете с цитат

Това е като допълнение към темата за ‘цветята на човечеството’.
Вместо първи пост просто преведох думите на автора на поста във Фишките:

Твърди се, че за уважаващите себе си руски момичета е трудно да намерят в необятната руска земя мъж за тях. Всички са грубияни и мързеливци – като цяло говеда. Колко са различни обаче чужденците – прекрасни просто, джентълмени, да се омъжиш за такъв не е грях - нали.
Чужденците и те уморени от от местните феминистки предпочитат да се женят за красиви рускини. От това излиза, че подобни брачни съюзи са изгодни и за двете страни.
Тук ще ви покажем снимки от събития където чужденците избират измежду руски кандидат булки. Радост за очите е да гледаш тези кавалери. Аз лично съм целия в умиление. А вие ?
Само мърморещи циници могат да предположат, че има някакъв намек за "брак по сметка”.

И преди сме били близки народи с братушките - явно и сега е така Very Happy

Всички снимки:

http://fishki.net/comment.php?id=78555
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Ное 09, 2010 4:41 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

не е много смешно според мен
макар, че като се замисля лошо няма да се поразнообрази генетичния фонд Laughing
Nemo

МнениеПуснато на: Сря Ное 10, 2010 9:30 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Смешното е в това че ако питаш онези на снимките какви мъже си търсят сигурно ще ти кажат нещо подобно на последния пост за момента в тази тема

http://bgtatko.com/forum/viewtopic.php?p=5726#5726

а реално ..... виждаш сам Very Happy

Тези сбирки са явно нещо като 'хайван пазар' за булки Very Happy
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 12, 2010 3:20 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Стояли двама приятели на една пейка и единия пита другия.
-А бе наборе как ги праиш ти тея неща бре?
-Кои бре?
-Ми когато беше на 20 год. ходеше с двайсе годишни.После стана на 40 и па с 20 годишни одеше.После на 60 и пак 20 годишни девойки ти се лепяха.Сега си на 80 и същата работа.
-Ми сто долара са си сто долара бе наборе
Nemo

МнениеПуснато на: Съб Ное 13, 2010 1:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Точно така Very Happy

Появи ли се 'чичко паричко' - всички други изисквания отпадат Mr. Green

Китки flower flower flower
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Вто Ное 16, 2010 6:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

В много от съвременните руски книги /говоря за тази популярна група руски авторки, която наводни пазара/, много често се срещаше в описанието на дадена героиня, че понеже била красива щяла да си търси богат мъж, вместо да залага на кариера и учене. За тях явно това си е нещо напълно в реда на нещата.....
Nemo

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2010 9:12 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
че понеже била красива щяла да си търси богат мъж, вместо да залага на кариера и учене. За тях явно това си е нещо напълно в реда на нещата.....

И сега какво scratch всички умни ... или айде учени жени са учени само защото са грозни и не могат да си продадат дупето Shocked недей така моля те Rolling Eyes разби всичко мъжко в мен Very Happy
Шев No More

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2010 7:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Немо, аз съм жилаво копеле, ама не мога да нося на плещите си отговорността за всички красиви жени с богатата руска душевност.

Не знам кво ти разбих и как точно ти го разбих.....Само си споделям какво съм прочела из руските книжки.... Very Happy
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2010 9:50 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

че си 'жилаво копеле' знам salut чел съм и други твои нещица Very Happy

Ама айде да поговорим и за мъжете на снимките Rolling Eyes тия мъже ако бЕха толко качествени нямаше ли някоя тяхна съотечественичка да ги лапне така да се каже Very Happy толко ли са кьорави жените покрай тЕх че да не забележат колко 'качествени' са тези мъже scratch щото мен да ти кажа право ме съмнява един качествен мъж да пропътува половината свят за да си осигури млада мацка която на всичкото отгоре е и с претенции scratch се гъз бе да го еба Cool
Шев No More

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2010 10:12 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Таз твоята романтична душа ще те погуби теб! Rolling Eyes
Жените си решават финансовите проблеми, мъжете си осигуряват необходимите аксесоари за да демонстрират статут и състояние. Атрактивна млада партньорка е задължително условие наред с яхтата, къщите, принаделжността към определни клубове, за да защитиш положението си на баровец....
C'est la vie! Богатите също плачат, ама от друго... Very Happy
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2010 10:37 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Таз твоята романтична душа ще те погуби теб! Rolling Eyes

Ей .. да черпя че ме нарече романтичен cheers

Апропо - като преяде от шампанско и хайвер и се накичи с всички така бленувани дрънкулки нали трябва да му ближе и ташаците на тоя бре .... че и деца да му гледа ... толкова ли обича парите тази жена - както казал онзи във вица Very Happy
Шев No More

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2010 5:36 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

За теб това е гадно, за нея пък може да е гадно да бъхта като ненормална по 8 часа на ден, да инвестира в учене и да се чуди как да си плати сметките. Да си кара ладата, да живее в комуналка /още ги има/ и да ходи на море в бг, щото по-евтинко....
Така поне отмята работа за по час на ден и е финансово обезпечена. Просто тук се продават различни неща, за различни пари.
Освен това статутът най-често е ХХ, така че квото заработи заработи, тук ги пенсионират рано....Мине ли 30, ако не се е погрижила добре, гори.....Широка страна моя родная ....Красавици бол...
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Ное 18, 2010 6:17 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Освен това статутът най-често е ХХ, така че квото заработи заработи, тук ги пенсионират рано....Мине ли 30, ако не се е погрижила добре, гори.....Широка страна моя родная ....Красавици бол...

Ауууу каква форумна ерес би било това мнение в нЕкой друг форум Very Happy

п.п. Смела жена си Шевче ... тъкмо ще пиша за това в другата тема Cool
Шев No More

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 8:00 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аааа, Немо, тук говорим за амортизация и минаване на срока на годност. Как сега чичката да се покаже със старата 30 годишна любовница, нали тутакски му пада рейтингът...Това вече и нашите бизнесмени го научиха. Кой днес ще ти се мотае със застаравяща манекенка или с позалязла фолкзвезда.....Имидж не се гради лесно, ама пък пада....!

Когато има истински чувства, когато играе "Любовтаааааааа", когато отношенията са чисти, а партньорите с девствени души, жените стават по-красиви и по-умни с годините..../Какво са едни 15 кила отгоре на фона на белия потник и биреното шкембе на любимия.../ Mr. Green
Nemo

МнениеПуснато на: Пет Ное 19, 2010 10:28 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шефче ... не съм много съгласен за фръцкането защото според мен нЕкои 'любовници' се фръцкат с клецащия ги 'бизнесмен' много повече отколкото 'бизнесмена' с поредната оклецана от него 'любовница ' Very Happy

Впрочем тия 'любовници' трЕБВА да целуват ръка на половия нагон на мъжете защото ако не беше той - нагона - щЕха да видят парици и колици през крив макарон .... друг е въпроса че тези жени които разчитат че само с дете, грим .. че и нощем Very Happy и без кой знае какви други усилия ще приковат мъжО до себе си и на него ще му става всеки път като им види шундичката. Честно ти казвам - спре ли да ти става от жена по физически или по други причини - нЕма връщане ... а любовницата си идва по подразбирае .... дали е на 20 или на 30 ... зависи от нея .. ако е на 20 и изглежда като торба с картофи - не , но ако е на 30 и е като сругована ... защо пък не Very Happy какво са нЕкви 10 години пред факта че фалическия ти орган минава в работно състояние за 10 секунди tongue
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря