bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Жените са цветята на човечеството ???!!!
Иди на страница 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nemo

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 3:18 pm    Заглавие: Жените са цветята на човечеството ???!!!
Отговорете с цитат

Тази история прочетох в един друг форум. Поствам я 1:1

Не знам как да формулирам проблема, но ще започна отначало пък се надявам ,че към края ще мога да задам правилния въпрос.
Всичко започна преди 2 години, когато разбрах че жената с която живея от 8 години и на която след месец възнамерявах да предложа брак ходи в чужбина за да кръшка. В последствие се оказа, че през цялото време докато сме били заедно е сменяла любовниците. Дори се е стигало до там, че са ни идвали на гости като „семейни приятели”.
За над 8 месеца бях изпаднал в страшна „дупка” и не знаех къде се намирам. За мое „щастие” (после ще разберете защо е в кавички), срещнах приятелка, в която бях влюбен преди години. Тогава тя не отговори на чувствата ми постепенно загубихме контакт.
В началото нещата започнаха не особено сериозно (поне от моя страна), но тя ми даде да разбера, че иска нещо повече.
Бях се зарекъл, че повече няма да започна сериозна връзка с жена над 25, защото да ме извинят дамите, горе долу след тази възраст, жените много захитряват, придобиват рутина в лъжите и егоцентризма.
По всичко изглеждаше че съм попаднал на изключение. По това време тя всецяло се беше отдала на грижи за болната си майка. Аз така или иначе на практика нямах личен живот.

Близо 2 месеца всичко беше пълна идилия, докато един ден не отидохме на море. На връщане на шега зачекнах темата за бившите гаджета и продължение на около час слушах хвалебствено слово за „любовта на живота й” и за „идеалния мъж”. За съжаление това не бях аз, а един от бившите й – ирландец. През живота си не бях чувал жена да говори така за настоящото си гадже, камо ли за някой, който те е зарязал седмица преди коледа, на рождения ти ден. Светнали очи леко треперещ глас, замечтан поглед. Монологът беше толкова вдъхновяваш, чак на мен ми се прииска да се гаджосам с този ангел небесен. Не пропусна даже да се похвали как след като я зарязал, тя го молила да й направи дете…..
На мен всичко ми стана ясно и просто спрях всякакви контакти. Анулирах пътуването до Париж, което бях резервирал. Няколко дни по-късно се наложи да се видим, за да си изясним нещата и след 1 час сълзи и сополи тя ми заяви, че не искала „Да жертва настоящето и бъдещето, заради миналото”. Аз й повярвах.
Събрахме се отново. На практика се изнесох да живея у тях, за да можем да наглаждаме майка й, която вече беше напълно безпомощна. Това въпреки, че имам голям напълно обзаведен апартамент до офиса ми, а нейния апартамент беше на другия край на града и трябваше всеки ден да пътувам по час в едната посока.
Избързвайки малко напред ще отбележа, че целия в апартамент бяха наредени снимки, които той й беше правил. Макар, че аз също й бях правил снимки, при това не по-малко и не по-лоши, снимка направена от мен се появи едва на 6-я месец.
Втория удар дойде, когато тя замина с приятелите си ( в това число и мераклии) на едноседмична почивка в Хърватска, а на мен ме остави тук, защото въпросните „приятели” казали, че много ще им се оскъпи пътуването, ако тя не е в тяхната кола, а в моята.
Накрая дори ме поканиха да гледам снимките от пътуването, а на една от тях един от „приятелите” небрежно си преметнал ръката на циците й, а тя също толкова небрежно го държи за нея. И това преглътнах. Просто зачеркнах въпросната групичка от списъка с познатите си.
Третия удар беше когато открих, в телефона й „запазени” sms-и от един неин „приятел”. Странното беше не съдържанието им. То беше банално. Странното беше това, че аз й бях писал какви ли не хубави неща и не беше запазила нищо. След поредния „разговор”, се оказа че този „приятел” (40 годишен музикант в група известна от началото мана 90-те), всъщност й е бил любовник. Човека бил изпаднал в творческа дупка и тя го извадила от нея, а за благодарност я е заразил с кондиломи (HPV). Тя обаче не му казала, защото майка й все още го харесвала и не искала да си развалят отношенията?!?!?!??!?!?
Фаталния удар дойде след като майка й почина. Аз зарязах работата си, за да съм до нея в този момент и да й помагам с организацията на погребението. (който не е погребвал близък не може да си представи какъв кошмар е). И ето, че в деня на погребението вървим след ковчега. Тя ридае неудържимо на рамото ми. Наближаваме църквата и какво да видя. Там въпросния курвар. Стой с букетче цветя. Престъпва от крак на крак и се прави на разсеян. В момента, в който го видя моята мила, ме захвърли настрана, набързо се ръкува вяло с роднините и се метна на врата на нашия човек. След което последваха целувки по врата, бъркане под якето, за да може по добре да се притисне до него, държане за ръце. Шокът беше обаче, когато се обърна към мен. Нямаше никакъв спомен от сълзи и мъка. На лицето й грееше широка усмивка, а през това време внасяха майка й в църквата! Погледът й мина през мен сякаш аз изобщо не съществувах там.
После по време на самата церемония въпросния курвар, не спря да разпитва приятелите й за нас и през цялото време сочеха към нас. След като очевидно получи необходимата информация, по средата на службата, се омете.
До тогава си мислех, че изразът „ударен с мокър парцал” е само фигуративен, но разбрах че не е. Бях буквално като зашеметен. Не знаех на кой свят се намирам. Чувствах се като в някакъв сюрреалистичен сън. Сякаш бях страничен наблюдател.
Просто седнах в колата и я подкарах. Когато как започнах да възприемам какво се случва около мен бяха минали поне 2 часа и бях забил по някакъв черен път, в някаква гора. Карах цяла нощ докато излязох в някакви планински села .
Естествено веднага бях обвинен, че съм я изоставил и какво ли още не.
Този път реших, че късаме. Окончателно.
В последствие се оказа, че е бременна. Не можех да позволя някой друг да отгледа детето ми. Та пак имаше сълзи и сополи и гръмки обещания. Пак се събрахме. Дори й предложих брак и тя се съгласи. Идилията продължи едва няколко седмици.
Отидохме на концерт на Милена и се оказа че групата на въпросния курвар също ще свири. Когато излязоха на сцената, за мое най-голямо учудване, моята годеница просто изпадна в екстаз, започна да подскача и да крещи. Аз не издържах и си излязох, като очаквах тя да ме последва. Нейсе. 2 часа стоях отвън на студа. Накрая естествено пак бях обвинен във всички смъртни грехове. Преглътнах го в името на детето. Бях се зарекъл, че ще изтърпя всичко само да има то семейство.
Поредната простотия се случи по Коледа. Влизаме в супермаркета и пазаруваме печка. Аз я питам за какво ние като имаме поне 3 такива? Тя мълчи, усуква. Накрая си призна, че това е за майката на първия й любовник – 15 години по-възрастен колега, от първата й работа, с когото е била в продължение на 6 години. (тогава знаех само толкова, а и не исках да знам повече). Човека ритнал камбаната няколко месеца след като тя го зарязала заради ирландеца (той пък шефче от тогавашната й работа)
Попитах я от какъв зор купува подаръци на тази жена. Беше ми обяснено, че тя била самотна изоставена жена, живееща в пълна бедност.
Не ми стана приятно, но пък в края на краищата не съм такъв изрод. Викам ок, жената не е виновна, че така са се стекли нещата. Няма да утре от студ я. Поставих само едно условие - да присъствам на подаряването.
Отиваме у въпросната жена и какво се оказва. Тя си живее в голям, чистичък и сравнително добре обзаведен апартамент. Другия й син редовно я посещава и дори си беше тръгнал малко преди ние да дойдем. Освен това жената си има 4-ма внуци, които очевидно също я посещават.
Голямата наглост бе в това, че двечките седнаха да одумват снаха й, която била тръгнала с някакъв 20 години по-стар от нея, на когото „некролога му се показвал от джоба”!
Оказа се че тази жена вече знае всичко за мен, кой съм какъв съм от къде съм. Къде сме ходили и какво сме правили с годеницата ми тази година …… (без коментар).
По-късно разбрах, че въпросния, чичко преди да започне връзката си моята (тогава 20 годишна) вече е имал 2 брака и 2 деца, които е отсвирил, за да е..бе младото гадже. Прекрасен човек, с две думи.
На изпроводяк ни подариха буркан с туршия (моята не яде такова нещо), която бе занесена вкъщи и сложена на видно място. И така туршийката стоеше като на изложба на фона на факта, кутийката със злато, която моята майка й подари беше в неизвестност.

За капак на Нова година, докато празнувахме, тя не пропусна да изпрати sms с поздравления до ВСИЧКИТЕ си интимни приятелчета.
Полека-лека кошницата започна да се разплита и се оказа че ВСИЧКИТЕ й „приятели” от мъжки пол всъщност по едно или друго време са били интимни с нея. (но още не го знаех).
На практика телефонът й не спираше да звъни и постоянно се подпичкваше някой „приятел”.
Най-странни ми бяха 2-ма – единият от нейното село, който звънеше всяка седмица по 2 пъти ( в последствие разбрах, че е била гадже на всички мъже около нейната възраст в радиус 2 пресечки в това село).
На същия този дори ме води на гости, аз му правих салатки, върших му услуги, защото „много й бил помагал навремето”.
Другия, който не се притесняваше да й звъни в 10-11 вечерта, пак „приятел” – 18 годишно момченце от Созопол.
Всички тези неща ми се струваха странни, но тогава още й вярвах въпреки всичко.

През февруари се оженихме.
На сватбено пътешествие не отидохме. Аз предложих Венеция, която бе отхвърлена, защото там било скъпо и миризливо. Както разбрах в последствие ирландецът я е водил там и тя не искала да си разваля хубавите спомени.

Междувременно открих, че през първите 7-8 месеца на връзка ни е писала отчети на някакъв пич от Полша с когото се забила на морето миналата година. Като интересното, е че подробно е отразено къде съм я водил, но никъде не е споменала за развитието в отношенията ни. Навсякъде съм просто „гаджето”. (без коментар)

Финалния удар дойде по-малко от месец след сватбата. Вече знаех, че един от „приятелите”й е нещо повече, но тя не подозираше за това Един ден тя ми съобщи, че го е поканила на гости.
Попитах я защо го е направила, след като имахме уговорка, че няма да си кани любовниците вкъщи. Естествено отрече. Аз й казах, че ме лъже. После версията се промени. Аз пак повторих, че ме лъже. И така в продължение на половин час. Версиите се сменяха, а аз само повтарях „Лъжеш ме”. Накрая тя изпадна в истерия и започна да ме обижда. Нарече ме ревнив параноик и какво ли още не. Попитах я дали е убедена в това което казва. Потвърди.
След което си отворих лаптопа и й прочетох писмо написано лично от нея до нейна приятелка, в която се описва въпросната нощ в най-малки подробности. Как господина дошъл на рождения й ден. Как останал последен, как танцували след това си легнали. Колко бързо й свалил бикините…… и т.н. до 5 сутринта.
Последва мълчание.
За мен обаче шока беше огромен. До тогава отдавах всички тези случки на нейната доброта и наивност. На факта, че е загубила родителите си (родните) на много крехка възраст и е била отгледана от една самотна жена, братовчедка на баща й (която нарича майка) и всичко това я е направило прекалено ……….. неадекватна, за някои неща.
За съжаление и за това бях сбъркал. Разбрах, че всичко, което ми е причинявала си е било съвсем умишлено.
Бях в шок. Буквално. Само бях чел за подобно състояние, но не съм вярвал, че мога да изпадна и в него. Следващите месеци се превърнаха в ад за мен. Не можех да заспивам вечер. Будех се след 2 часа и не можех да заспя отново. По цял ден си мислех, как се получи така. Защо, къде сбърках. С какво съм по-лош от тези курвари ….

След случката уж и тя се промени. Уж спря контактите с въпросните личности.
За съжаление моето състояние не се подобри от това.
Накрая жена ми ме убеди да отида на психолог за а се излекувам от моята „ревност”.
Така и направих. Накарах я тя да ми избере терапевта.
В началото психоложката само цъкаше, по средата на разказа ( а аз бях спестил доста подробности) очите й вече се бяха оцъклили, а като приключих, мълча известно време и ми каза: „Момче ти наистина не си добре. Всеки нормален мъж би изритал тази жена още след 2-рата, максимум третата случка. Моят мъж дори за по-малко ще ме изхвърли от вкъщи. Най-добре ще е да си поемеш грижата за детето, тази жена да я оставиш”. След това пожела да се срещне и с жена ми.
Очевидно разговора й имаше ефект, защото поне спря да ми обяснява, че съм „ненормалник”.

Междувременно се пренесохме да живеем у нас. И тук не се мина без драми. Оказа се, че моята любима на практика е превърнала дома си в мемориал на ирландския си тъп..ч. Нямаше стая в която да няма поне 4-5 негови вещи. И като казвам негови нямам предвид подарени а именно негови. Като си тръгвал човека освен нея зарязал старите си непотребни боклуци. Моята любима чинно ги събрала и наредила на видни места из апартамента. Смешното беше, че на практика не ги използваше, но беше важно да са там. Когато й завих, че не искам нищо от това в новия ни дом и че вече съм говорил с един дом за изоставени деца да им ги подаря и беше вдигнат скандал, защо не съм я питал и че тя искала тези неща да отидат в "добри ръце". (за своя изненада установих, че ръцете на изоставените деца не са достатъчно "добри" за вещите ирландеца.) Всъщност идеята беше да ги раздаде на свои близки и приятели, за да може да ги наглежда.

Въпреки всичко полека лека нещата уж взеха да се нормализират. До един летен ден, 20 дни след като се роди дъщеря ни. От разпечатката на телефонните разговори се виждаше, че цял ден си е говорила и писала смс-и с вече 19-годишното си созополското си гларусче. Изчаках я 2 дни аджеба намери повод да ми каже. Нейсе. Накрая директно я попитах. Оправданието беше, че се опитвал да защити брака ни, като прекрати отношенията си с този хлапак.
Аз го набрах от нейния телефон. Момчето изобщо не беше разбрало за подобно нещо.

Съвсем наскоро ми обясни, че не можела да си разваля отношенията с хора, с които е била „близка”. Независимо какво й е направил той. Относно другите неща заяви,че не ме била лъгала, а просто била премълчавала. Пак заради „нас”

И така на конкретния въпрос:

В резултат на всичко това може да се каже, че изпаднах в някакво супер апатично състояние. Не ми пука за нищо. Нищо не ме интересува. Нямам желание за нищо, Не само в нашите взаимоотношения, но и въобще. Отивам на работа и нямам желание да захвана каквото и да било. Бизнесът ми започна да върви надолу, а имам служители, които разчитат на мен. Не мога да си представя, че ще оставя хората на улицата заради моите проблеми.

Не знам как да постъпя. Не мога да живея с нея. Всеки път като я докосвам, или правим секс си представям оня дърт, миризлив таксиджия или някой от другите курвари.
Чудя се какво ли прави докато съм на работа? С кой ли от тях се забавлява?
Чувствам се толкова прецакан, заради това, че ми се налага да се боря за всичко което разни боклуци са получавали даром.
Защо аз дето уж толкова ме обича съм жертван в името на добрите й отношения с какви ли не боклуци?
На практика където и да отидем срещаме или някой неин любовник или в най-добрия случай негов роднина или приятел. Адски тъпо е.
В един момент започнах даже да ги мешам, та реших да си ги систематизирам и бройката достигна числеността на ротата ми в казармата. При това ако бяха някакви нормални пичове – иди дойди, а то само някакви курвари –таксиметрови шофьори, 18-годишни гларусчета, гастролиращи в страната чужденци, ски учители, пианист в нощен бар, та дори и един братовчед….

Постоянно ми повтаря колко ме обичала и как не можела без мен, но вече изобщо не ме трогва това.

Ако не беше дъщеря ми вече отдавна да съм решил проблема.
Изборът е тя да живее без баща или без майка.
Ако беше някоя нормална жена, бих оставил малката на нейните грижи, като си поема моята част от отговорностите. Като знам обаче с какви боклуци се мъкне и колко е наивна, със сигурност ще налети на някой боклук и много вероятно педофил. В най добрия случай, човек на когото изобщо не му пука за моето дете.
Най-безопасно за дъщеря ми би било да остане с мен. Не мога да си представя обаче как едно момиче ще израсне без майка си. Да не говорим, че извратеното ни правосъдие присъжда децата на майката независимо от това, какъв боклук е тя.

И така се въртя в този омагьосан кръгът въпроси без отговор и усещам как безсилието ми да взема правилното решение започва да се превръща в агресия, която не знам накъде ще избие…..

Искам да спра да мисля за всичко това. Искам да забравя,а не знам как.

Моля помогнете ми! Посъветвайте ме какво да предприема!

http://e-therapy.bg/smforum/index.php?PHPSESSID=5fef9c55de0dd8003d6db33b9260381c&topic=2202.0

Безмълвен съм A045

Последната промяна е направена от Nemo на Пет Сеп 16, 2011 10:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 4:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

тук нещо не е така според мен
трябва да се чуе и версията на жената
Lady of the roses

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 5:30 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Много хубаво заглавие на темата, Немо! Wink

Този мъж май е голям мазохист.

През цялото време оправдава своята нерешителност с детето. Като не го устройва връзката която има по - добре да сложи край, а не да се оплаква. Жени дал господ бол!!! Razz

jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 5:46 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Lady of the roses написа:
Жени дал господ бол!!! Razz

човека го притеснява факта, че жена му е курве и това няма да му реши проблема. Laughing

"Всички жени са курви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме, че и тя е жена."
Наполеон Бонапарт
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 6:44 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Сега ли да се просълзя, или да въздъхна драматично. Първи брак с рога и сега пак му изневеряват, колко странно, неочаквано и несправедливо. Май ще взема да се прозълзя.... Crying or Very sad Какви добри мъже с какви лоши жени се събират,еееех!!!!!! scratch
Lady of the roses

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 6:46 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:
Жени дал господ бол!!! Razz

човека го притеснява факта, че жена му е курве и това няма да му реши проблема. Laughing

"Всички жени са курви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме, че и тя е жена."
Наполеон Бонапарт

Е що да не му го реши...зарязва тази взима си нова и това е.
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 7:00 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

не внимаваш в час
ако проблема му е, че жена му е курва
то взимането на друга такава няма да го разреши
сега зацепи ли Laughing
Шев No More

Местожителство: Far away

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 7:05 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Освен това човекът се развива - от курва първия път, сега си взел психокучка.. Very Happy
Lady of the roses

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2010 7:20 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:
не внимаваш в час
сега зацепи ли Laughing

Не, Жеко, нищо не разбирам...руса съмпо душа!
Аз, като имам проблем с гаджето веднаго го сменям с ново. Very Happy По - богато и по - хубаво. Laughing Laughing Laughing

Nemo

МнениеПуснато на: Чет Ное 04, 2010 8:59 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Шев No More написа:
Сега ли да се просълзя, или да въздъхна драматично. Първи брак с рога и сега пак му изневеряват, колко странно, неочаквано и несправедливо. Май ще взема да се прозълзя.... Crying or Very sad Какви добри мъже с какви лоши жени се събират,еееех!!!!!! scratch

лафа за "хубавите ябълки прасетата ги ядат' важи и в двете посоки salut пък и не знам дали прочете но той е бил влюбен в нея преди години .... scratch каквото и да значи това Rolling Eyes

Аз, като имам проблем с гаджето веднаго го сменям с ново. Very Happy По - богато и по - хубаво. Laughing Laughing Laughing

Розичке .... една от причините да пусна историята на този меко казано наивен мъж тук е че на него му пука за детето което му е родила тази Rolling Eyes ....... хм scratch ..... жена или по-точно казано – индивид от женски пол Confused .. или за теб най –важно е собственото щастие .... как му викаха на това scratch .... егоизъм ли беше scratch

п.п. В някои моменти се надявам това да е плод на нечие вдъхновение ... ама май май scratch
chistacha
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Ное 04, 2010 10:54 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Според мен детето няма да живее нормално в такава среда, така че няма никакъв смисъл да я търпи.
Да я маха и да си вземе детето. Тя и без това няма да има време от ебане за него Smile
Трябва да се изчука с всичко живо в търсене на заместител за ирландеца.
Nemo

МнениеПуснато на: Чет Ное 04, 2010 11:10 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

chistacha написа:
Да я маха и да си вземе детето.

е те това е дилемата - че съда ще го остави на нея Confused това всичкото което е разказал няма как да се докаже ... а там въпросната ще го играе жертва - нали се сещаш Confused

Апропо - как ще гледа детето тоя закоравял навиник според теб Confused

п.п. Ако бях постнал същото в мамешкия форум щяха да го оплюят и оплюят човека Confused не че не заслужава един хубав кютек и той ама ...... Confused
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Ное 04, 2010 11:27 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

jeko написа:
не внимаваш в час
сега зацепи ли Laughing

Не, Жеко, нищо не разбирам...руса съмпо душа!

Като пораснеш ще разбереш Laughing
Lady of the roses

МнениеПуснато на: Чет Ное 04, 2010 4:55 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Немо, нали знаеш, че деца нямам...пък и не изпитвам огромно желание да имам. А, че съм егоцентрична, е факт който не крия.

Жеко, много мразя да ми казват, че съм малка.
colors colors colors
Nemo

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2010 9:03 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Немо, нали знаеш, че деца нямам...пък и не изпитвам огромно желание да имам. А, че съм егоцентрична, е факт който не крия.
colors colors colors

цветенце си тииии цветенце Very Happy

между другото дали да не взема да ви поствам разни цветни изявления тук scratch

да взема да взема а pirat
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Следваща
Страница 1 от 65

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря