bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Търся годежен пръстен

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivan32

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 15, 2019 12:25 pm    Заглавие: Търся годежен пръстен
Отговорете с цитат

Привет,

С приятелката ми сме заедно от 5 години и мисля, че вече назря момента, когато трябва да преминем на следващото ниво от нашата връзка, а именно да ѝ предложа брак. Тя учудващо до момента не е „давала зор“ да се женим, но както всяка жена със сигурност ѝ се иска. Разбираме се много добре и се надявам и занапред да останат нещата. Както и да е мисля, че много ще се изненада, защото до сега никога не сме повдигали подобна тема и едва ли очаква подобно нещо.

И имам два въпроса, за които бих се радвам да ми помогнете:

1. От къде да купя хубав сребърен годежен пръстен, защото тя не носи злато?

2. Как да ѝ предложа по някакъв по-романтичен начин, различен от стандартните клишета?

Благодаря ви предварително Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jivkog

МнениеПуснато на: Вто Мар 26, 2019 3:01 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Здравей,

Чудесно е, че си се решил на тази сериозна стъпка. Странно е, че не е давала зор, защото това не е типично за жените… Помня мойта как има няма все става въпрос за тая тема, разбира се съвсем случайно де, да не си помислиш нещо друго… Както и да е. Начини да й предложиш много от вечеря в хубав ресторант до нещо по-нетрадиционно. Аз на жена ми й предложиш, когато ходихме до рилските езера и на последното най-отгоре паднах на коляно и предложих. Беше доста неочаквано за нея, сигурно е мислела, че това би било последното нещо, което ще направя. В крайна сметка я изненадах, което беше главната цел. Най-хубаво да е непринудено и тя да не очаква. Относно пръстени има хиляди бижутерии онлайн влизаш и харесваш нещо, зависи и от бюджета, който имат де Cool. Аз наскоро на жената й купих един комплект бижута с кристали Сваровски от тук, защото имаше рожден ден и реших да я изненадам с такъв подарък. Имат и пръстени, ако искаш виж какво предлагат, ако не ти харесват такъв тип бижута с камъни, може да се насочиш към нещо по-семпло. Обаче тя като не обича злато, остава вариант само със сребро.

Успех и после да разказваш как е минало и дали се е изненадала Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря