bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Искат ли жените брак и семейство?

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vanyo

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2018 6:06 pm    Заглавие: Искат ли жените брак и семейство?
Отговорете с цитат

Здравейте колеги,

Искам да ви попитам какви са вашите наблюдения от вашето обкръжение. Повечето ми познати включително и аз сме ергени и изглежда, че не можем да намерим жена която да обича домашния уют и да се грижи за семейство.

Какви са вашите наблюдения? Питам защото ми е интересно да разбера дали проблема е в мен и приятелите ми или просто така седят нещата при по голямата част от мъжете на повече от 30г.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2018 5:32 am    Заглавие: Re: Искат ли жените брак и семейство?
Отговорете с цитат

Vanyo написа:
Здравейте колеги,

Искам да ви попитам какви са вашите наблюдения от вашето обкръжение. Повечето ми познати включително и аз сме ергени и изглежда, че не можем да намерим жена която да обича домашния уют и да се грижи за семейство.

Какви са вашите наблюдения? Питам защото ми е интересно да разбера дали проблема е в мен и приятелите ми или просто така седят нещата при по голямата част от мъжете на повече от 30г.

Привет Ваньо.. salut
Интересен въпрос.. тъй като съм изцяло обкръжен от жени (От които ми побеля косата..) Laughing .. ще ти споделя моето мнение по въпроса.. bom
Жените са точно като сезоните.. всеки си има своите особености и чар.. ей така са и жените братле.. самите те в различните етапи от живота си искат едно, правят съвсем друго и все се стремят към невъзможни неща.
Искат даден мъж, печелят го.. и после му е...т майката.. не било това което очаквала, мечтите и били съвсем други, очакванията за дом и семейство не е това за което е мечтала и т.н и т.н...
Повечето търсят друга тръпка след това.. развеждат се, създават нова връзка и както казваше една елитна потребителка на бг. мама.. "Всеки следващ брак ми е все по успешен.. ".. имаше поне четири зад гърба си.
Интересен е обаче етапа след 40 г.. да речем 50 г... директно ти казват че скучаят в брачната връзка.. след като са получили всичко което можеш да им дадеш.. търсят някой младеж за да се почувстват отново на 20.. и те така те, това са фактите от моите наблюдения.. като им паднат задълженията щото децата им вече са пораснали, като отвързани кучки са.. кръчми, рок- концерти, нови приятели и безумни фотки във фейсбук.. белким привлече внимание.. и после публично реве че я притеснявали с неприлични предложения на лични...
Да не говорим пък за селянките дето напълниха Софето с чалга имиджа си...
Пожелавам ти да намериш това което търсиш.. и в никакъв случай да не изливаш чувствата си докрай пред нито една жена.. винаги имай резервен план и да не ти дреме...
Дано съм отговорил на въпроса ти.. salut
Май ми е време да се върна отново във форума.. ще си помисля по въпроса обаче. bom
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря