bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Адвокат, от София, за делба на наследствен имот

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gospodinov81

МнениеПуснато на: Вто Яну 02, 2018 3:13 pm    Заглавие: Адвокат, от София, за делба на наследствен имот
Отговорете с цитат

Здравейте и за Много Години!
Има няколко подобни теми, но са доста от одавна и са заключени.
Трябва ми МНОГО добър адвокат от София, за делба на наследствен имот.
Аз съм от Добрич, но тукашните са доста податливи.... Я с пари ще ги пречупят, я чрез нещо друго.... Просто не искам да рискувам....
Ще съм Ви много благодарен, да споделите някои/някой от София, които наистина да си разбират от работата.
ПРедварително Ви благодаря за отговорите! Simple Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vikentii

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2018 5:01 pm    Заглавие: Re: Адвокат, от София, за делба на наследствен имот
Отговорете с цитат

gospodinov81 написа:
Здравейте и за Много Години!
Има няколко подобни теми, но са доста от одавна и са заключени.
Трябва ми МНОГО добър адвокат от София, за делба на наследствен имот.
Аз съм от Добрич, но тукашните са доста податливи.... Я с пари ще ги пречупят, я чрез нещо друго.... Просто не искам да рискувам....
Ще съм Ви много благодарен, да споделите някои/някой от София, които наистина да си разбират от работата.
ПРедварително Ви благодаря за отговорите! Simple Smile

Не знам дали не е против правилата на форума да се цитират и рекламират, но имам адвокат, който движи едно мое дело и може би е един от най-добрите, когато става дума за имотни сделки, делби и т.н. казуси. Казва се Станимир. Ако решиш ми пиши, за да ти пратя негов телефон. Не искам да е публично все пак.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря