bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Топ 10 на най-интересните концептуални лаптопи

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Благини от нета
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chistacha
Site Admin

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:06 am    Заглавие: Топ 10 на най-интересните концептуални лаптопи
Отговорете с цитат

http://mobbit.info/item/3696
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Goshko

МнениеПуснато на: Вто Окт 01, 2013 9:08 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Четвърто място в класацията определено ми е фаворит. Хубаво е, че гледах представянето му по телевизията преди няколко години, че иначе нищо нямаше да мога да разбера от тази статия на руски език. Но лаптопа наистина си е колосално феноменален за времето си, според мен ще доведе до големи революции в бранша! Доста впечатляващо..

Преложенията на stealtech.org открих като потърсих ниски цени за компютърни конфигурации и лаптопи в интернет. Ниски цени на лаптопи, компютри и ноутбуци с марката Acer, високо качество и въобще европейска работа. Между другото много и различни модели лаптопи ще намерите в jmt.bg, който също е много качествен сайт.
Върнете се в началото
vikentii

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2018 4:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Прочетох темата с почти 10 години закъснение Laughing Все пак съм нов във форума, но така като гледам тези лаптопи са си останали само като проекти или в най-добрия случай пилотни бройки. Не видях продукт, койта да е станал масово продаван. Само номер 7 VAIO и номер 10 от INTEL приличат на съвременни продукти, които се продават. Иначе на 3D картинка всички изглеждат уникално, но ще си останат на картинка.
Ако все пак се чудите какво ще е истинското близко бъдеще на таблети, лаптопи или ултрабуци мисля, че съвсем скоро ето това ще завладее магазините http://nurukane.com/pixelbook-ultrabuk-ot-google/
Поне аз си го пожелавам да го имам, а опита ми до сега с продукти на google е, че те няма да се изложат. Изложиха се само при Google Glass, но да им е за урок Rolling Eyes
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Благини от нета Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря