bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Футбол и залози

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nikola

МнениеПуснато на: Пет Ное 10, 2017 12:33 pm    Заглавие: Футбол и залози
Отговорете с цитат

Здравейте, аз да ви питам залагате ли на мачове, които гледате? Аз примерно събота и неделя обичам да се излежавам и да си гледам какъвто и да е спорт. Повечето пъти ходя и до еврото, ама си мисля напоследък дали да не си направя профил в някой сайт и да играя онлайн. Така и така си взех нов телефон сега и ще мога и през него да си цъкам. Какво мислите? Кои сайтове са най-добре за онлайн залагания?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milenpetkov

МнениеПуснато на: Пон Ное 13, 2017 1:44 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аз лично ти препоръчвам приложението на ефбет. Аз си имам онлайн сметка при тях от доста време и съм си доста доволен. Дори да ми се прииска да играя 5 мин преди мача си отварям телефона и пускам нещо. Няма смисъл да тичам до еврофутбола и да попълвам фишове. Тук https://betportal.bg/review/efbet/ може да прочетеш и за различните бонуси, които предлагат за нови потребители, което също е голям плюс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря