bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Помощ за хладилник

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Gospodinov

МнениеПуснато на: Сря Сеп 14, 2016 12:04 pm    Заглавие: Помощ за хладилник
Отговорете с цитат

Здравейте, предстой ми покупка на хладилник и съм се спрял на Side by side типа. Но много се двоумя каква марка да избера. Четох доста теми но повечето са отпреди повече от 10 години а тогава тази техника тъкмо е навлизала на пазара.
Иначе тук чета мнения от сорта че примерно Сименс са лидери в тази област в същото време чета в английски форуми че точно Самсунг за нищо не ставали и специално ледогенераторите им не издържали и година.
Към вас имам 2 молби. 1во, моля без коментари от сорта... "що ще даваш 3000 лв за хладилник като можеш да си купуш Мраз за 40лв и ше ти върши същата работа" и 2ро моля за лични впечатления от конкретна марка/модел, а не кой какво чул някъде или кой какво разбрал недоразбрал...
Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Сеп 14, 2016 8:58 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Разликата между обикновения хладилник и сайд бай сайд е точно каквато е между еднокрил гардероб и двукрил.
60 см са широки "нормалните" хладилници , 90 и 120 са СБС хладилниците.
Съвсем естествено и нормално е СБС да побира повече.
"екстрите" вече ги има на всички хладилници.
Ледогенератора не знам за какво ти е, но не виждам особен смисъл от него (освен ако не употребяваш по 5кг лед на ден)
моя е шарп 90см, взех го основно заради цвета, защото нямаше такъв цвят от другите марки. Не съм имал никакъв проблем с него (имам го от 3г.).
Единственото което не ми харесва е че е малко шумен (60 децибела)
Gospodinov

МнениеПуснато на: Чет Сеп 15, 2016 11:39 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Мен повече ме притеснява електрониката. Колкото до ледогенератора , предполагам че ще си стои изключен и ще се включва само когато имаме гости, с цел удължаване на живота му.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Сеп 15, 2016 1:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Какво те притеснява в електрониката?
или работи или не.
ако не работи сменят.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря