bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Спамо - чат/част трета (sun)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 297, 298, 299

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Find_NEMO

МнениеПуснато на: Пон Авг 29, 2016 8:04 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Явно вече никой освен ботчетата не чете тук .. но ако все пак попогрешка вземете, че влезнете да фурла ... ъъъъ фърля един въпрос към всички , които искахте това място да опустее.

Доволни ли сте ?

А?

Щастливи ли сте ?

Станахте ли по-умни, по-красиви, по-млади ? Мммм ?

Живеете ли по-добре ? А ?

Минало е достатъчно време и трябва вече да сте наясно. Несъмнено в началото сигурно е имало еуфория - урааааа ... вече няма кой да ни трови живота .... супер ... победа ... венсеремос ... или по-актуалното “бгмама акбар” – разбираемо е Wink

Сега от дистанцията на времето мислите ли , че наистина е било като цирей или може би е имало и нещо положително в това да го има и този форум тук ... в смисъл да е действащ, а не опустял .

А ?

Какво спечелихте от липсата му ?

А какво загубихте ?

Нищо не сте загубили ?

Така ли мислите ... ъъъ каза една жена ? Wink

Казвал съм го неведнъж , но ще потретя - загубихте другата гледна точка такава каквато никога не би ви хрумнала, казана по недвусмислен начин, чужд на лицемерието, което цари във вашата “дамска държава” където по законите на “дамския шериат” всички друговерци .... ъъъъ другомислещи искам да кажа биват замеряни със заучени фрази, компромати, докладвани на мешерето и съответно натиерни “по другите им местонахождения” за да не тровят атмосверата на перфектния ви свят.

А иначе и при вас има такава "друга гледна точка" .... или тълкуване ако щете, даже е доста по-обидна, но е умело и изкусно замаскирана. Wink

Какво ?

Няма ?

Наистина ли ?

Искате пример ?

Добре !

Нали си спомняте за онзи “комплимент” в който казвате, че маминката е като по-голяма сестра на чавето.

Първата интерпретация .. и ваша любима Wink на този израз е - маминката е младолика.

Втората интерпретация е - чавето е толко амортизирано, че изглежда на годините на маминка.

Знаааам, знам, че според вас подобно тълкувание е плод само на извратено мъжко съзнание ама като знаете и то от личен опит колко гадни и подмолни могат да са жените ...... я си помислете пак Wink

Та така е милчки мои – винаги има две гледни точки. Даже и да ви се струва, че няма или , че е по-добре да няма то те винаги съществуват.

На всяко действие има противодействие, ин и ян, бяло и черно, добро и зло , рай и аз .. ъъъ ад де Wink ... няма как да е иначе.

Накратко - другата гледна точка съществува независимо от вашите щения и понякога е по значима от тази, която ви изнася, и е добре да се знае,че я има, щото да не стане като с онази американска армада, която получава съобщение да смени курса за да избегне сблъсък, а капитана вместо да попита за причината взе да обяснява на тия, дето му се обаждат, че те трябва да сменят курса, че видиш ли са много, че са силни,че не знам какво си, а в същото време корабите му сe носят с пълна пара към скалите. Wink

Нали знаете края - “Ние сме фар. Правете каквото искате” Laughing

Та така .

Сега ми остава само да ви пожелая много здраве и дълъг живот. Толко дълъг , че някой ден да проумеете, че не говоря празни приказки ... Wink

Това е за последно от мен. Даже и да идвам в БГ няма да пиша повече тук или където и да било.

Прав беше адаша .... ама и аз трабваше да се блъсна в скалите, че да го проумея .. Wink

Ае salut
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 297, 298, 299
Страница 299 от 299

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря