bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Защо бракът умира?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Пет Ное 07, 2014 6:57 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Само че сексът не е физиологична потребност като храненето. Сексът е екстра. И да, може и цял живот да трансформираш сексуалността си без вреда.

Хората са по-скоро еднакви. На 95% от хората ще им се отрази добре, ако понамалят секса. Особено ако е от оня незадълбочен и леко невротичен секс, дето е по-скоро навик и пристрастяване, а не истинска необходимост. Нещо като разликата между това да ядеш патица с портокал на един хубав обяд и да зобиш чипс на всеки два часа. Никой не ти казва, че "нямаш апетит" или си кулинарно фригиден, ако не ядеш непрекъснато, нали? Даже напротив, за майстори се смятат хора, които ядат разумно и качествено.

Тази тъкмо ми допадна и взе, че се изложи !! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Пет Ное 07, 2014 7:03 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Mamacita Bandida, a тези неща откъде ги знаеш? Не те познавам, но според това, което си разказвала не си имала нито дълъг, нито щастлив брак.

A176 A176 A176

Ясно !! Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Нед Ное 09, 2014 6:32 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

От темата:

Г-н Идеален ще е толкова идеален, че няма да има нужда да го убеждавам в нищо. Laughing А и защо да имам за цел да живея с него!? newsm78
Плюс това предпочитам да е на 40 години с дете, аз съм на 33 с дете. Не ми трябва някой младок без дете, пък да иска дете. Аз не искам да имам повече деца, така че той задължително трябва вече да има или да не иска по принцип, щото аз втори път на хорото с децата не се хващам. Laughing
Пък и има толкова по-важни неща - като това да си допаднем не само физически, но и духовно. Всъщност на духовното най-вече държа. Имала съм достатъчно връзки, в които сме си допадали предимно физически. Вече съм минала на друго ниво. Г-н Идеален трябва да бъде на същото ниво или по-високо, но в никакъв случай по-ниско.

Точно при нея това е лесно постижимо !! Very Happy Very Happy Very Happy

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2014 8:25 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Пък и има толкова по-важни неща - като това да си допаднем не само физически, но и духовно. Всъщност на духовното най-вече държа.

Точно при нея това е лесно постижимо !! Very Happy Very Happy Very Happy

Хахаа, духовно ниво Mr. Green .. ще и го осигурят, да не се притеснява!!! Mr. Green
Ааа да... това е нашето момиче дето пишеше тук някога.. ако не се лъжа като Bad Child.
Г-н Идеалния ми идва в повече scratch ... между впрочем, "идеалният" мъж е измислен от жените... за да плашат с него мъжете си!!!! Mr. Green

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2014 5:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Колко е Бад и колко Чайлд не знам, но лично аз имах в предвид това:

предпочитам да е на 40 години с дете, аз съм на 33 с дете

Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2014 5:29 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Тази мацка изобщо не знае какво иска... не е щастлива като бракувана, бленува си свободата, но пък и стиска за детето... изобщо, пълен мътилеж Ангеле... дано се оправи, но няма да завърши хич добре. Rolling Eyes

Инак темата става все по обещаваща Mr. Green

Цитат:
Аз в тая тема прочетох общо взето за разни компромиси, мизерии и общо взето съществуване, ама се опитваха да го продадат като щастлив брак.

Дааа, мизерии, компромиси и всякакви путки лелини дето си мислят че цял живот ще ги шибат от любов и чувствата им ще преливат от романтични към летящи..... ами няма начин уважаеми, ша ви видя кат ви се скапят физиономиите за чий ще ревете .... Нейсе обаче, умирам от кеф точно те таквиз летящи как се приземяват с гръм и трясък още преди да са достигнали петдесетака, дори за да се имат още за нещо, дават мило и драго, спонсорират, подкупват и уреждат... че дори открито си плащат белким некой се навие да им го набие.
Кеф е да им гледаш сеира отблизо... Mr. Green

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2014 6:06 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

После ще ида да я дочета !! Laughing Laughing Laughing Laughing

Himsa написа:
Angel написа:

Тази мацка изобщо не знае какво иска... не е щастлива като бракувана, бленува си свободата, но пък и стиска за детето... изобщо, пълен мътилеж Ангеле... дано се оправи, но няма да завърши хич добре. Rolling Eyes

Представям си следния диалог:

Тя - на колко си ?!?
Той - На 40 !!
- Дете имаш ли ?!?
- Нямам !!
- Сори - не ставаш !! Иди намери някоя да ти роди дете и тогава ела да ме сваляш !!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2014 6:14 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

За съжаление момичета на 20 в доста случаи не могат да са никаква конкуренцияSmile Да, с тях може по-лесно да започнеш връзка, но не знам дали са конкуренция що се отнася до стабилен брак без драма. Ако ти си на 30, ще имаш ли пет години, в които да ухажваш тази на 20, да я заведеш поне в Тайланд, да я глезиш? Щото 3-5 години "опознаване" са си минимума по новите стандарти, а ще иска и "кариера".

Сега, може да вземеш и семпло момиче без претенции, но пък ще имаш общо взето семпла жена.

A176 A176 A176

Е не !!

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2014 6:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Я виж каква друга тема има там:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=808846.0

Няма как да се правят генерализации, а и не сме статистици, за да кажем какъв % от жените практикуват анален и орален секс със свършване в устата, нито пък на какъв % от мъжете им се случва да упражняват такъв вид интимност с половинките си.

Факт е, обаче, че имам една добра приятелка, която ми е споделяла, че е голям фен на аналния секс. Същевременно е интелигентна и много красива мацка, не е някоя уличница, така че явно има и обикновени жени, на които това им допада като част от сексуалната практика.

A176 A176 A176

Стига бе !!! Тая ебава ли се или наистина мисли така ?!?! Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Чет Ное 13, 2014 5:50 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ич не се ебава.... Laughing .... инак глей кви ги ръси!!! Mr. Green

Цитат:
И аз не съм съгласна, че мъжете са се обезличили, никак даже. Постоянно срещам интелигентни, отговорни, "истински" мъже, съвсем отделно от факта, че самата аз от няколко години насам съм обвързана с човек, на когото се възхищавам и който ме допълва по всички възможни начини, човек, когото мога с гордост да нарека мъж с главно "м".

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=797318.msg29446000#msg29446000

МнениеПуснато на: Чет Ное 13, 2014 6:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ами хвали се женицата !! Laughing Laughing Laughing

Но предполагам..., всеки намира това, което подсъзнателно търси и най-вече – което заслужава.

Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Съб Ное 22, 2014 3:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Чета една много забавна тема за сватбени изцепки:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801413.120

Можете да си представяте и иронизирате колкото искате, но съм била свидетел на не един и два съсипани животи точно по тази причина - момчета, не успели да устоят на натиска на приятелките си за "принцесата в бяло", "най-специалния ден", подмятанията на близки и приятели "Ваш ред е, хайде, какво чакате", тъпите романтични филми, и т.н. и т.н.
Най-добрият ми приятел рида три дена и три нощи, защото точно по пързалката на "ресторанта, музиката, роклята, поканите, цветята, обувките, роднините, приятелите..." и т.н. беше видял страни от характера на любимия образ, за които не беше и подозирал... Постъпи мъжки - "сбъдна мечтата ѝ", а после се разведоха.

Изобщо не си давате сметка на какъв натиск и емоционално изнудване са поставени много от мъжете, за да нанижат лелеяния пръстен... Че то само тука по темите прочетете какви съвети се дават за манипулация и психо-атаки...

Аз лично искрено се надявам синът ми във всеки един момент от живота си да има смелостта да казва "НЕ" и да отстоява желанията си, но тъй като не отглеждам Чък Норис все пак, и той като всеки мъж ще бъде управляем чрез сълзи, свирки и мусака. Кой друг да го "сръчка" и свали на земята, ако не собствените му родители. По този въпрос с мъжа ми сме единодушни.

Подкрепям !!! Cool Cool Cool Cool

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2016 2:21 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Причината за това е липсата на комуникация, защото всеки гледа себе си, но никой не се сеща да поговори с другия, да направи така, че да разнообрази ежедневието. Всеки чака това от другия..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 от 10

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря