bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Проблеми с носната сливица!

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
simona06

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Мар 25, 2009 1:31 pm    Заглавие: Проблеми с носната сливица!
Отговорете с цитат

Здравейте, Д-р Иванов!
Дъщеря ми е на 2 год. и 5 месеца и от декември не е спряла да боледува.
Декември-отит, януари-бронхит,февруари с отит и сега е пак с Бронхит и дори се обезводни! Забравих да спомена,че "посещава" детска ясла от октомври 2008г. "Посещава", защото ходи 1 седмица, след което 1 седмица боледува и 1-2 седмици се възстановява.
Дали тези чести бронхити и отити са показател за проблеми с третата сливица. Вече 2-3 лекари ми казват, че трябва да я премахнем на есен, когато навърши 3 годинки. Дали премахването и ще и помогне и ще боледува по-рядко?
Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Съб Мар 28, 2009 8:35 am    Заглавие: Re: Проблеми с носната сливица!
Отговорете с цитат

simona06 написа:
Здравейте, Д-р Иванов!
Дъщеря ми е на 2 год. и 5 месеца и от декември не е спряла да боледува.
Декември- отит, януари-бронхит, февруари с отит и сега е пак с Бронхит и дори се обезводни! Забравих да спомена, че "посещава" детска ясла от октомври 2008г. "Посещава", защото ходи 1 седмица, след което 1 седмица боледува и 1-2 седмици се възстановява.
Дали тези чести бронхити и отити са показател за проблеми с третата сливица. Вече 2-3 лекари ми казват, че трябва да я премахнем на есен, когато навърши 3 годинки. Дали премахването и ще и помогне и ще боледува по-рядко?
Благодаря!
Да. Причината за тези чести бронхии и отити най- вероятно е аденоидната вегетация.
Със сигурност (виж ми подписа!) ще помогне. Само изчакайте да стане на 3 год., защото статистиката показва много по- голям процент на рецидивите на аденоиднита вегетация, когато е премахвана преди 3 год. възраст.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
simona06

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Мар 28, 2009 7:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Благодаря Ви Д-р Иванов!
Дъщеря ми през октомври ще навърши 3 годинки. Ако потвърди и лекуващия и лекар и специалист УНГ след консултацията може би ще я премахнем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря