bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Една китайка в България - мултиавторски роман ;)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 07, 2015 2:39 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

mwm написа:

Защо Himsa, теб не те ли уважават?
Избивате комплексите си тук, нима жените са ви виновни за всичките ви проблеми, с такова впечатление останах.

Няма какво да избиваме МВМ... просто гледаме да набием каквото можем. Laughing
Жените не са ни виновни.. ние сами сме си виновни че им ходим по задниците.. признавам ви го че поне в това отношение сте ненадминати.. чар, манипулация, скрито оръжие пред което сме безсилни... интриги без които не може да живеете... и вечното търсете.. като при пчеличките.. ако този цвят е увяхнал, отлитате при друго цвете.. това е то, винаги намирате рамо на което да се утешавате... там пък вече вие сте безсилни!!! bom
Жените и зимата си приличат по това, че като нямаш пари са студени.

Както беше казал един приятел на гаджето си преди време...

"Не, че си к*рва, но ако се изплюеш на местопрестъплението, Хорейшио ще намери ДНК на 20 различни човека!"

И да не се обидиш сега.. просто размисли в жегата МВМ... Laughing
С уважение... Соте!!! flower

МнениеПуснато на: Пет Авг 07, 2015 6:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
... интриги без които не може да живеете...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Нед Авг 09, 2015 7:32 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Глава 54 (57)

Тончо вече беше купил всичко от списъка, но като знаеше каква е темата , която ще се обсъжда на пореденото събрание в кафето никак не бързаше да се връща. Като единствен мъж присъствуващ по задължение на сбирките на недосегаемите не веднъж се беше виждал в чудо как да отговаря на някои въпроси с очевиден, но неприятен отговор. Ако им кажеше истината можеше да остане без клиенти. Ако пък ги излъжеше трябваше да помни какво им е казал за да не си противоречи в бъдеще – гадна ситуация онай-дбрия изход от която беше да отсъства. Той забави крачка и свърна в малките улички за да си удължи максимално пътя. Така без да се усети се оказа точно пред магазинчето на Ленчето в момента в който тя беше излязла да изпуши една цигара отпред.
- Здравей !! – каза и Тончо.
- Здрасти - отговори Ленчето – не си минавал скоро от тук.
- Така е , но сметка на това ти пък дойде в кафенето – каза Тончо – така и не разбрах защо трябваше да идваш и да задаваш онзи въпрос пред всички онези стари моми.
- И аз не знам защо го направих – сведе поглед Ленчето – може би исках да получа някои отговори.
- И получи ли ги ??!
- Не !! Защо не идваш вече ??!
- Нали ми каза, че докато не се перфекционирам няма да се виждаме !!
Ленчето замълча.
- Така ли беше или съм чул грешно ??!– попита след кратка пауза Тончо.
- Така беше да !! Всички правим грешки !!
- Значи смяташ, че беше грешка ?!? Защо ми го казваш сега ?!? Можеше да ми се обадиш например. Или ми нямаш телефона ?!?
- Имам го, но – замисли се Ленчето – беше ми неудобно да си призная, че ми липсваш. Аз липсвам ли ти ?!
На свой ред Тончо се замисли. В случая нямаше друг отговор освен положителния защото ако кажеше “Не” щеше да си проличи, че лъже.
- Липсваше ми да !!
- А защо ти не ми го каза ?!? Защо не ми се обади ти ??!
- Какъв смисъл има да се обаждам и да казвам подобно нещо на жена, която ме е отрязала ?!?
- Аз не те отрязах !!
- Айде бе !! Не ме ли отряза ??!! На мен ми прозвуча като отрязване !!
- Така ли ти е прозвучало ??!
- А как да ми прозвучи ??
- Ами аз просто исках да правя по-добър секс с теб като станеш перфектен мъж. Исках да станеш перфектен точно както са описани перфектните мъже.
- Къде са описани !!
- Ами по списанията !!
- Аз списания не чета !!
- Аз пък чета и винаги съм си мечтала за перфектен секс с перфектен мъж !!
- И ?!?
- Какво и ?!
- Правила ли секс с такъв ?!?
- Не !!
- Сигурна ли си ?!?
- Защо мислиш, че те лъжа ??!
- Ами де да знам. Подобна перфектна като теб жена не би убягнала от погледа на перфектните мъже.
- Заглеждат ме да !!
- Само те гледат или си имаш вече любовник !!.
- Нямам !!
- Впрочем няма значение. Любовниците не държат сметка за други такива.
- Още ли си ми любовник ??!
Тончо се усети, че е сгафил. И тук нямаше много възможни отговори.
- Е поне бях.
- И можеш пак да си ако имаш желание!! Имаш ли ??!
- Ами – заекна Тончо – имам.
- Не ме ли лъжеш ??!
- Не те лъжа !!
- Как ще ми го докажеш ?!?
- Ела !
- Къде ??!
- Знаеш !!
Двамата влязоха в магазина. Тончо заключи, сложи табелата “получавам стока” и поведе Ленчето по познатия път към стаята на горните етажи. Бюрото беше покрито с дебел слой прах.
- Прашно е – каза Тончо - Да го избърша ли ?!?
- Няма нужда – каза Ленчето и свали презрамките на роклята си.

На Тончо не му трябваше втора покана. След около час на бюрото нямаше нито една прашнка, а Тончо крачеше доволен и леко усмихнат към кафенето. Наближавайки той учудено забеляза, че е празно. Натисна вратата – беше заключено. Малко озадачен той извади ключовете и отключи. Гледката вътре беше леко стресираща. Всичко беше останало така както си е сякаш всички в един момент се бяха изпарили. “ Скарали са се “ помисли си той. Беше се случвало и преди. Това значеше, че в къщи го чака една изнервена жена, която той не бързаше да вижда защото от опит знаеше, че всичко щеше да се излее на неговата глава. Той подреди покупките по местата им и започна да събира оставените по масите чаши. После избърса масите, измете пода и започна да мие чашите. В този момент телефона му звънна. Търсеше го Минка. Предусещайки буря тончо бързо избърса ръцете си и вдигна.
- Къде си – попита го жена му.
- В кафенето, подреждам и мия чашите !!
- Остави всичко и си ела в къщи !!

Тончо се замисли. Гласът на Минка не беше остър както в моментите, когато му беше ядосана, но настоятелната молба да се прибира можеше да значи само едно – чака го скандал.
- Идвам си – каза той и затвори.
Все пак доизми чашите, изключи кафемашината и бавно се запъти към къщи. Стигайки до апартамента той долепи ухо до вратата. Беше тихо. След кратко колебание отключи и влезе на пръсти в коридора. В апартамента цареше необяснимо спокойствие. Децата явно бяха у баба си, а Минка не беше в кухнята както обикновено. Той се събу и отоври вратата на хола. Там също нямаше никой. С леко учудване и с надеждата Минка да е заспала той се насочи към спалнята. Внимателно отвори вратата и видя жена си легнала гола на леглото гледайки го с усмивка. “ Айде сега да те видим какъв мъж си” помисли си той, съблече си якето и го хвърли на пода.

МнениеПуснато на: Нед Авг 16, 2015 8:07 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Глава 55 ( 58 )

Тончо крачеше по улицата и вдишваше дълбоко от свежия утринен въздух, а в главата му се въртяха мисли около вчерашния ден. Тъй като не му се беше случвало преди очакваше ,че ще бъде уморен след секса с Ленчето, но това даже спомогна за удължаването на действието, което несъмнено достави голямо удоволствие на жена му, която пък на свой ред беше доста отзивчива. Всичко това го караше да се усмихва. Пътят му минаваше покрай едно училище. За него беше вече обичайна гледка да вижда кортежа от автомобили стоварващи скъпоценната си стока. Не се учудваше и от гледката на пиещи кафе 14-15 годишни момичета захапали тънки цигари и омазали пъпките си с дебел грим, както и момчурляци с обици и кенчета бира. Знаеше, че не е редно да се свиква с подобни гледки, но ги беше виждал толкова пъти, че вече не му правеше впечатление.
Не, че беше обръгнал от всичко. Тончо никога нямаше да забрави нещо, което видя на същото това място по време на абитуриентските балове. Улицата беше задръстена от луксозни автомобили украсени с балони, гримираните почти до неузнаваемост ученички качени на 15 сантиметрови токчета и мощни мотоциклети, които форсираха двигателите си вдигайки невъобразим шум.
Тончо се беше спрял пред тълпата и се чудеше дали да се опита да мине или да заобиколи. В този момент се разнесе силен звук на триеща се в асвалта гума последван от силен пукот. Множеството изпадна в екзалтиран смях и образува своеобразен кръг в средата на който един изтупан младеж риташе неистово паднал на земята мотоциклет със спукана гума и псуваше, а тълпата се хилеше и снимаше с телефони сцената.
Обсебен от този спомен Тончо стигна до кафенето , отключи вратата и я остави отворена. После включи кафе машината да загрява и седна зад бара. Мислите му пак се насочиха към вчерашния ден и по устните му пак пробяга усмивка.
- Работите ли ?! – чу се откъм вратата.
Тончо погледна и видя мъж на средна възраст и младо момче , което гледаше странно.
- Работм да !! Заповядайте !!
- Благодаря – каза мъжът и прикрепяйки момчето го настани на една от масите.
- Какво ще желаете ?!?
- За мен кафе, а за малкия един натурален портокал.
- Веднага – каза Тончо.
Докато правеше кафето погледа му беше привлечен от момчето. На пръв поглед беше на около 15-16 години, леко пълно, но и нещо друго в него не беше на ред. Тончо сервира кафето и сока и тръгна да се връща зад бара. Не беше направил и три крачки когато се чу плискане. Обърна се и видя масата олята със сок, а момчето държеше чашата с дъното нагоре се хилеше.
- Виж какво направи сега !! Имате ли нещо да почистя – обърна се мъжът към Тончо .
- Не се притеснявайте !! Аз ще почистя. Редовно се случва тук !!
- Извини се поне – обърна се към момчето мъжът.
Момчето продължаваше да го гледа и да се хили.
- Кажи извинявай бе – повиши тон мъжът.
- Не му се карайте ! Млади са, кръвта им кипи !!– каза Тончо мъчейки се да замаже положението, макар че все повече му ставаше ясно, че момчето не е с всичкия си – по работа ли толкова рано ?!?
- На преглед отиваме – каза мъжът и кимна към момчето – мъчим се да го оправим ,че да го оженим след някоя и друга годинка.
- Е щом сте почнали лечение значи има надежда !!
- Има !! Много трудно намерихме човек, който да се заеме с него.
- Дааа !! Трудно е да попаднеш на къдърен лекар днес – каза Тончо докато забърсваше масата от сока.
- На мен ли го казвате ?!? – тъжно каза мъжът – къде ли не ходхме, кого ли не питахме. Искат майка си и баща си и не дават никакви надежди. Добре че попаднахме на тази жена, че да се почне някакво лечение.
- Всичко е пари вече – въздъхна Тончо – така стана за съжаление.
- То и тази жена иска пари, но поне го лекува !!
- Има ли подобрение ?!?
- Ами уж има , но на моменти е като сега !!
- Няма да се отчайвате – каза Тончо – ще се оправите.
- Така каза и жената !! Айде да тръгваме – подкани мъжът момчето – колко е сметката ?!?
- За моя сметка е !! Да викна ли такси ?!?
- Ние сме наблизо !!
- Наблизо няма лекарски кабинети – замисли се Тончо – или е някой нов, който не знам !!
- Жената при която ходим не е лекар – каза мъжът.
- Как не е лекар ?!? Как го лекува като не е лекар ?!?
- Ами тя е маг !!
- Ходите при екстрасенс ?!?
- Да !! Много е добра !! Веднага като го видя и каза, че има три липсващи чакри. От една година ходим на сеанси и почти е завършила лечението на седма чакра. Остават осма и дванайста и ще се излекуваме !! Айде да тръгваме сине – обърна се мъм момчето мъжът – виж този добър човек ни черпи. Кажи му благодаря !!
Момчето продължаваше да се хили и да гледа тъпо. Мъжът го подхвана под ръка и двмата тръгнаха към изхода.
- Довиждане – каза мъжът на излизане – благодаря за почерпката!!!
Тончо понечи да каже нещо, но думите му заседнаха на гърлото. В него се бореха две чувства. Едното да му каже на човека, че тази магьосница му взима парите и няма да има резултат, а другото да си замълчи за да не взема и последната му надежда.

Кафенето пак остана празно. Останал сам с мислите си Тончо безпомощно се отпусна на един от столовете. Вече не си мислеше за вчера. Налегна го някакво необяснимо чувство за вина, от което нямаше как да се скрие. Трябваше да пийне нещо. Той стана, отиде до хладилника, извади шише коняк , сипа си и седна на една от масите. В този момент в заведението влезе усмихнатата до уши Минка.

МнениеПуснато на: Нед Авг 23, 2015 6:47 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Very Happy

МнениеПуснато на: Вто Авг 25, 2015 4:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Последните две глави много ми харесаха. cheers
Евала Ангеле.. усмихна вечерта ми... Тенкю брат!!! salut cheers sunny

МнениеПуснато на: Вто Авг 25, 2015 7:45 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Cool salut

МнениеПуснато на: Съб Авг 29, 2015 1:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

И на мен ми харесват последните съчинения на Ангел.
Angel

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2015 6:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Глава 56 (59)

- Коняче, а ?!? Пием от сутринта , а ?! Тежка нощ ли сте имали господин кафеджия ??!
Тончо се усмихна. Минка му говреше на Вие и го наричаше “господин кафеджия” само ако е в много добро настроение.
- По-скоро беше приятна !!
- Ама много приятна ли беше ??!
- Мноооого !!! Да ви почерпя нещо ??!
- Вие всичките си клиентки ли черпите ??!
- Само тези с които съм бил интимен – намигна Тончо.
- Ще знам за друг път !! Кафе ако обичате !!
- Веднага !!
Тончо стана от масата и отиде зад бара да направи кафе.
- Забави се вчера – каза Минка.
- Забавих се да !! Вие май сте се сдърпали тук за нещо !!
- Ами сдърпахме се !! И аз не издържам понякой път – поклати глава Минка – казаха, че съм те глезила много.
Тончо се усмихна.
- Тях какво ги бърка, че ме глезиш ?!
- Ами трябвало да не правя толкова често секс с теб защото мъжете се учили на лесно !!
- Мислиш, че правим много секс ли ?!?
- Не мисля така, но те мислят – каза Минка.
- Мислят ли ?!? По скоро ги е яд !! Неоклатени са, а ти не си !! Захар ?!?
- Две лъжички. Стойчо мина през кефенето.
- За какво съм му пък на него ?!
- Да те види ?! Седна уж да те чака ама по добре да не беше сядал !!
- Да не е влезнал в дискусията – ехидно се подсмихна Тончо.
- Наложи му се. Питаха го за това онова.
- Забил им го е яко ,а !!!
- Заби им го да !!
- Според мен за това са били толкова ядосани – отбеляза Тончо докато сервираше кафето на жена си – а не , че се чукаш с мен.
- Може, може. А ти наистина се забави. Къде беше ??
- Бях пеша !!
- И друг път си бил, но този път много се забави. Бях се притеснила по едно време.
- Минах и покрай Ленчето !! – Тончо се замисли. Усети се че може би не трябваше да го казва, но беше късно.
- И какво ?!?
- Ами нали знаеш, че е сама в магазина – смутолеви Тончо – помогнах и за това онова!!
- Че ти нищо не разбираш от дрехи ?!?
- Получаваше стока и имаше едни там кашони за разместване – колебливо продължи Тончо – тя после искаше и да си плати ама аз отказах !!
- Ама как ще и взимаш пари ?!? За такива неща на приятелки пари не се взимат !! Следващия път ще я почерпиш като дойде насам !!
- Ще я почерпя разбира се !! Та какво прави Стойчо – смени темата Тончо.
- Същия си е !! Не е мръднал !! Звънни му да се видите.
- Няма да е днес – облекчено въздъхна Тончо – но ще му се обадя някой ден.
- Здравейте – чу се глас откъм вратата.
Там стоеше Кинчето тяхна стара позната и редовна клиентка.
- Здрасти Кинче – отвърна Минка – подранила си днес.
- Ами имам нещо важно да ти казвам Минке.
- Казвай де !!
- Ама такова – погледна Кинчето към Тончо – насаме искам да ти го кажа.
- Да изляза ли – попита Тончо.
- Никъде няма да ходиш. Казвай Кинче. Аз от Тончо си нямам тайни.
- То в същност касае и двамата !!
- Ами казвай тогава де – вече нервно каза Минка.
- Аз, такова, нали знаеш,че съм ти приятелка.
- Знам де !! Казвай !!
- Ама такова – заекна Кинка – и нали знаеш, че по принцип не съм доносница !!
- Никаква доносница не си – каза Минка – Тончо я направи още едно кафе.
- Правя го – каза Тончо. “Тази да не ме е видяла при Ленчето бе - помисли си той докато сервираше кафето - Е сега я втасахме !!”
- Та какво искаше да кажеш – обърна се Минка към Кинчето.
- Значи пак ти казвам, че по принцип не съм клюкарка и не се интересувам от клюки, но защото си ми приятелка реших да ти кажа нещо, което се върши зад гърба ти.
Студена пот изби по челото на Тончо.
- Какво се върши зад гърба ми ?!?
- Ами знаеш ли я Верчето ?!?
- Фризьорката ?!?
- Нея да !!
- Знам я !!
- Ами Верчето ще прави алтернативни сбирки на недосегаемите !!
Минка се замисли за момент.
- Какво искала да прави ?!?
- Алтернативни сбирки !! Теми, които да обсъждат в женска компания !!
- Че тук нали се обсъждат такива теми – учудено каза Минка – какъв е смисъла да се обсъждат същите теми на друго място.
- Ами – кимна Кинка към Тончо – пречело им , че има мъж при теб ?!?
- Стига бе !! Нали все до мъж опират !!
- Ами смятат, че са компетентни пък и били все добри приятелки там.
- Приятелки ?!? Нека да и виснат всеки ден и по цял ден пък ще видим дали са приятелки – усмихна се Минка – друго има ли ?!?.
- Това е Минке !!
- Това не е лоша новина – каза Минка след кратък размисъл.
- Защо мислиш така ?!?
- Ами нека да идат и да пробват. После пак ще се върнат при мен.
- Сигурна ли си ??!
- Разбира се. И аз мога да реша да им направя по една прическа в кафенето ама не искам.
- Така е – кимна Кинчето – хубаво ще е да можеш да се подстрижеш тук.
- Хубаво ще е друг път !!! Кой ще мете космите, а и не ми е работа да правя прически нито на Верчето и е работа да прави сбирки. Нищо де. Сама ще го разбере.
- Ох добре, че приемаш така нещата защото хич не обичам клюки – възъхна облекчено Кинчето – знаеш ли, че Фанито спи с кръстника си ?!
- Стига ма !! Фанито ?!? Че тя май няма 19 години ?!?
- Няма да !!
- И се чука с онзи гнусен , миризлив шофьор, дето му вика “кръстник” !??
- С него да !! Много била влюбена !!
- Влюбена тя !! Влюбена !! Миризливеца плаща ракиятя на баща и – каза Минка – нали все при мене висеше оня алкохолик. Колко водка е излокал и все “кръстника” идваше да плаща. Сега ми се изясни защо единия пие, а другия плаща !!
- Ами то иначе защо да му плаша пиенето- сниши глас Кинчето – бащата пие за негова сметка тук , а оня в същото време клеца дъщеря му. Ама нали да си остане между нас така. Аз не обичам да клюкаря.
- Разбира се , че ще си остане между нас.
- Ох добре, че сте вие да споделя такива неща, че ми тежат !!
- Винаги си добре дошла – каза Минка – и не се притеснявай за сбирките при Верчето. Едва ли ще ги издържи.
- Ами мога да отида и да видя – съзаклятнически прошепна Кинка – а после да споделя как е минало. Нали няма да ме сметнеш за интригантка !!
- Разбира се !!
- Аз да тръгвам, че ми почва сериала. Чао !!
- Чао Кинке !!

Кафенето пак остана празно. Минка и Тончо се спогледаха и прихнаха да се смеят. Денят се очертаваше да е интересен.

МнениеПуснато на: Съб Сеп 19, 2015 8:57 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Глава 57 (60)

Беше почти обяд. По масите имаше няколко клиенти, Минка седеше на една маса и решаваше кръстословица, а Тончо беше спрял звука на телевизора и превключваше каналите. Пред кафенето спря кола от която излязоха две жени и един мъж. Едната жена носеше голяма папка, другата носеше микрофон, а мъжът извади от багажника голяма камера. Тримата влязоха в кефенето и докато Минка и Тончо се чудеха какво става жената с микрофона застана по средата на кафенето, направи знак на мъжа да почне да снима, погледна в камерата и заговори.
- Здравейте уважаеми зрители. Вие сти с предаването “Споделено с Ружа”, а аз съм вашата любима водеща Ружа. С новия ми екип решихме да излезем от студиото и да правим предаването от места, които посещавате всеки ден. Днес избрахме непълно случайно едно квартално кафене.
- Не непълно , а напълно – обади се жената с папката.
- Ох, извинете !! Втори дубъл !!
- Аллооооуууу – обади се Тончо иззад бара – няма ли поне да кажете какво сте намислили да правите в нашето кафене ?!?
- Вие кой сте ?!?
- Аз съм собственика, а това е жена ми – кимна Тончо към Минка – Не може така да влизате и да снимате без дори да попитате.
- Аз съм Ружа !! Водеща съм на “Споделено с Ружа”.
- Това го чухме вече – възкликна Минка – аз съм ти голяма фенка, но не можах да те позная !!
- Смених си гримьорите !!
- И добре си направила !! Защо решихте да снимате точно тук ?!?
- Ами да сме по-близо до хората – каза другата жена – по реалити някак си е !!
- То реалити, реалити ама клиентите може и да не искат да ги снимат – каза Тончо.
- Днес всеки иска популярност – каза Ружа – ако дадем гласност на проблемите му може и да се намери някакво решение. Не сте ли чули, че медиите са четвъртата власт ??!
- Че съм чувал, чувал съм, но някои проблеми не се нуждаят от гласност !!
- Всичко що е проблем се нуждае от гласност !! Тук случва ли се ваши клиенти да се оплакват от нещо ?!?
- Редовно – обади се Минка – тук редовно се обсъждат проблеми на клиенти.
- Ох !! Това е много интересно !! Ще може ли да споделите някой наскоро споделен проблем !!
- Мисля, че идеята не е добра – каза Тончо – Минке , недей да споделяш моля те, че после не знам какво и как ще излъчат. Ще станем за резил като брадърите.
- Моля, моля – възмути се Ружа – Моето предаване не е Биг Брадър. Ние се придържаме към фатките такива каквито са. Ако се сподели някакъв проблем то той ще се представи такъв какъвто е без никаква манипулация !!
- Сигурна ли сте ?!?
- Непълно !!
- Е аз не съм – каза Тончо и изключи телевизора – пак ви казвам , че да се говори публично за неща, които се споделят тук не е добра идея !!
В този момент на вратата застана разплакана жена.
- З з здрасти Минке – каза хлипайки тя.
- Какво има бе Румянке ?!
- Мъжът ми – хлипаше жената – мъжът ми !!
- Да не е катастрофирал ?!?
- Нн н еееее !!
- Болен ли е ?!?
- Н нн нн еееее !! Изневерил ми е !!
- Снимаш ли ?! – обърна се Ружа към оператора.
- Не съм спирал !!
- Елате и споделете проблема си – обърна се Ружа към новодошлата – елате, елате , не се притеснявайте !! Изневярата сме я обсъждали много пъти в нашето студио !!
- К к коооя сте вие !??
- Аз съм Ружа. Водещата на “Споделено с Ружа”.
- О о ооооххх !! Много си х х хубава на живоооо – хлипайки каза Румяна.
- Благодаря – срамежливо сведе очи Ружа – много хора ми го казват !!
- Руми – обърна се към нея Минка – ти сигурна ли си, че мъжът ти е кръшнал ?!? Откъде разбра ??
- От ф ф фейса му !
- Аууууу налгец – въмзути се Ружа – да ти изнвери във фейса !! Да вземем да направим предаване за виртуалната изневяра ли ??!
- Не “налгец”, а “наглец” – поправи я другата жена.
- После ще го монтираме !!
- Ама нали реалити ще правите тук – обади се Тончо – какъв монтаж ??!
- Всичко се монтира – каза придружителката на Ружа – и реалитито също !!
- А фактите !??
- Фатките са си фатки независимо от монтажа – каза Ружа.
- Факти Руже, факти !!
- Да де фатки. После ще го оправим. Елате и споделете – обърна се Ружа към клиентката – как разбрахте , че мъжът ви ви е изневерил !?
- Ами ч ч чета си един ден фейса на моя мъж и виждам, че преди две години е питал колежката дали я боли.
- В смисъл ?!?
- Ами вижте сама -Руми извади от чантата си таблет и го обърна към Ружа.
Ружа се взря в екрана и започна да чете на глас “Как си ? Още ли те боли ?” “Мина ми вече”
- Това ли е – учуди се Ружа – аз не виждам никаква изневяра тук !!
- К к как да не в в виждаш ма ?!? Ето м м мъжът ми я е опънал отзад, нея я е з з заболяло и после като се е прибрал в къщи я п п пита дали я боли гъза, а тя му отвръща , че вече и е м м минал – каза хлипайки Руми.
Ружа и жената с папката останаха като попарени, а оператора се разтресе мъчейки се да скрие смеха си.
- Стига се филмира бе Руми – намеси се Минка – може пък да я е боляла главата.
- Ба , главата я е боляла !! И защо моя пезевенк ще се интрересува дали я боли кратуната тая кранта ?!? Мен никога не ме е питал боли ли ме главата, ама редовно ме пита дали ме боли като ми го слага отзад !!
Ружа стоеше безмълвна и гледаше като гръмната слушайки разговора на двете жени.
- Може да е случайност бе Руми – каза Минка – все пак ти си му жена и е нормално да те пита дали те боли задника, а тя му е колежка. Може пък да е споделила, че я боли я глава, я крак. Всичко може да е. Защо реши, че точно анален секс са правили ?!?
- Ами защото – избърса очи Румито – защото се сещам, че по онова време като му правих свирка и кура му имаше някакъв странен вкус !!
Ружа направи отвратена гримаса, сложи ръка пред устата си и погледна безпомощно към Тончо.
- Казах ви , че идеята не е добра – каза той вдигайки рамене.
- Това редовно ли се случва тук ?!? Такъв език ли се използува ?!?
- За мен е нормално да чувам подобни неща. Ще свикнете, пък и нали искате реалити !!
- Ще ви дам аз едно р р реалити – продължи да хлипа Руми – ще види той като му прасна една молба за развод !! Да ходи да живе с онази дето я пита дали я боли гъза курварина му с курварин !!
- Успокой се моля те – каза Минка – кога е станало това ?!?
- Преди две години !!
- Преди две години ли ?!? И чак сега ли го видя ??!!
- Ами никога не съм чела толкова назад в профила му, ама като си седя по цял ден у нас какво друго да правя !!
- Ама ти май наистина се филмираш Руми – продължи Минка – за две години все щеше да усетиш, че нещо има. Не е ли така ?!?
- С с сляпа съм била , с сляпааа – разхлипа се Руми – Две години аз го пера, гладя, готвя му, правя секс с него, а той да ми кръшка. Идиот !!
Кафенето започна да се пълни. Всички се бяха скупчили около Ружа, Минка и хлипащата Руми.
- К какви са тия м м мъже бееее – продължаваше да нарежда Руми – аз по цял ден го чакам с нетърпение да се върне, да му кажа, колко го обичам, а той да пита колежката си дали я боли !! Няма светстни мъже вече нямаааа !!
- Аз не мога да повярвам, че на основа на толкова обикновен диалог между колеги сте склонна да вярвате, че мъжът ви е изневерил – влезе в разговора жената с папката – нима толкова не можете да го попитате за какво е ставало дума ?!?
- И като го попитам какво ще ми каже ?!? Че я е опънал ли ?!? Аз разчитам повече на вкуса си отколкото на неговата дума !!
- Не мога да разбера как така по вкуса сте определила, че е имал интимни отношения с колежката си – каза Ружа недоумяващо.
- Стига са прай и ти ма – тросна се Руми – не ми казвай, че не знаеш какъв е вкуса на мъжкия кур като е бил в задник !!
Ружа изтръпна.
- Как си позволявате да ми говорите така ?!?
- Не съм та канила тук !! Ша ти говора каквото си искам – озъби и се Руми – щом си водеща значи си духала на някой. Не ми са прай на светица !!
- Ама моля ви се !! Водеща се става с много, много труд – опита се да се защити Ружа – много труд !!
- Знаем го ние тоя труд !!
- Нищо не знаете !! Не сте била журналистка и водеща за да знаете как става !!
- И ти не си в час с моя проблем ама даваш акъли !!
- Опитвам се да помогна !!
- Ами млъкни тогава !!
- Не се карайте – намеси се Минка – кажи Руми освен онова, което си прочела о странния му вкус имало ли е други сигнали, че мъжът ти кръшка ?!
- Ами като се замисля няколко пъти ми е отказвал секс !!
- И каза ли защо ??!
- Изморен бил !! Аз го чакам по бельо, а той ми вика “изморен съм” . От какво е изморен ?!? От ебане на колежки е изморен дебила му с дебил !! Какви са тия мъже бееее !! Аз съм му се отдала изцяло на него, посветила съм цялото си време на него, не работя, не уча, по цял ден чистя и готвя, а той пита другите жени дали ги боляло ?!? Курварин !!
- Може пък да е влюбчив – чу се глас от заобиколилите ги хора .
- Влюбчив ли ?!? Това пък как ти дойде на акъла ??
- Това с влюбчивостта си е проблем – обади се пак същата жена – аз се мъча да го реша, но не успявам !!
- Бихте ли споделили с нас – обърна се Ружа към жената – елате пред камерата и ни разкажете за проблема си.
От насъбралите се хора излезна жена на средна възраст, с къса пола и голямо деколте, което разкриваше доста пищен бюст.
- Ще се представите ли на зрителите ?!?
- Казвам се Аманка и имам проблем с влюбчивостта.
- Разкажете ни по–подробно ако може !!
- Ами – покашля се жената – защо да не споделя. Стигнах до извода, че колкото и да са ми хармонични отношенията с човека до мен, колкото и да сме влюбени, мине се не мине време и се влюбвам в друг. За щастие, в този случай човекът, в който се влюбих не ме поиска, сложно му било и т.н., абе явно емоциите за него не са били особено силни, но на мен ми взриви мозъка и направо ми изтече мазгата. Пресъхнах ви казвам, ама съм щастлива, че стана така. Казвам "за щастие", защото човекът до мен е чудесен и е по-подходящ партньор за мен от другия, който не е за връзка изобщо, според мен, поне не и със само една жена. Но за секунда ми се стори, че този човек е идеалният за мен, моята втора половинка, това, което винаги ми е липсвало. Толкова динамичен, интересен, вълнуващ и не на последно място влюбчив като мене. Твърдо съм решена да си държа на връзката, в която съм и искам да имаме семейство и деца. За съжаление явно имам нужда от драми и емоции и, когато всичко е много хубаво и спокойно, просто губя тонус и ми става скучно. Не знам какво да правя със себе си. Постоянно пред очите ми е човекът, по който залитнах, искам и желая само него. Не знам как да се чувствам щастлива във връзката си и да имам тръпка. Много ценя човека до себе си, той е по-добър от мен във всяко едно отношение, просто е прекрасен и искам да съм с него, но не знам какво да направя с природата си ??
- Много интересна история – каза Ружа – значи сте влюбчива по природа ?!?
- Ами да !! И не знам как да се справя с проблема си !!
- Ние ще ви помогнем !!
- Ох дано, че направо аман от моята влюбчивост !!
- А защо все пак залитнахте по този човек ?!? Приятеля ви не ви ли дава любовта, от която имате нужда – попита Ружа.
- Ами един човек не може да даде абсолютно всичко. Просто моят приятел не е бохем, живеем здравословно, той е и вегетарианец, спортуваме, работим, сексим се всеки ден точно в девет часа. Всичко е много "правилно". Не обича много да ходи по концерти, защото е по-интровертен. Другият човек много пътува, обикаля цял свят, води бохемски и авантюристичен начин на живот, интересува се от изкуство, излиза с много жени между които бях и аз. Давам си сметка, че с такъв мъж никога няма да съм щастлива, тъй като аз съм много ревнива, а него вятър го вее на бял кон, но ужасно много искам да съм с него. А аз много съм вложила в сегашната си връзка и обичам приятеля си, имам му 100% доверие наистина е много коректен честен благороден човек и знам, че ще е супер татко.
- Много интересно – замислено каза Ружа – значи имате си приятел, който ви боготвори, и когото смятате, че обичате но залитате по бохем, който ходи с много жени !?! Защо ?!? Така мислят 15 годишните момичета, но вие сте зряла жена или поне така изглеждате !!
- Много пъти са ми казвали, че изглеждам на 15, но в същност съм на трийсет плюс дванайсет – омърлушено каза жената - Трябва да се омъжвам да имам деца, а и времето си тече. Направо не знам какво да правя, много бях щастлива като срещнах сегашния си приятел. Мисля, че с който и да съм, мине ли тръпката и става проблематично за мен, дори да обичам човека. Започвам да правя проблеми драми само и само да има динамика. Така си разрушавам отношенията собственоръчно, но в този случай трябва да си седя на дупето,защото оня бохем не ме хареса, а и защото човекът до мен наистина е супер.
- Като чуя, че на някого му липсвала "тръпката", и веднага ми става ясно за какво иде реч – обади се Руми – твоя те ебе всеки ден ама на тебе явно един кур не ти стига . Не си се наживяла навремето и сега искаш да компенсираш преди мъжете съвсем да спрат да те отразяват !!
- Не е това – отвърна Аманка – Доста си поживях като по-млада. Много мъже са минали през мен, а и сега не се оплаквам от липса на кандидати !! Кой мъж отказва една свирка ??!
- Ай са кажи и на тая няма ли различен вкус кура като ти е бил отзад. Кажи и щото се прави на ударена все едно не е духала !!
- Моля не се намесвайте. Вашия проблем вече го обсъдихме. И защо според вас сте толкова влюбчива – обърна се Ружа към новата си събеседничка.
- Стигам до извода, че при мен е генетично заложено!!.
- Аха !! Генетично !! Значи ти си един генетично модифициран организъм – каза злобно Руми – като онази курветина колежката на мъжът ми !!
- Ами да !! Генетично съм влюбичва !! Толкова ли е странно ??!
- Браво Аманка !! Аз толкова време търся подходяща дума за шаврантиите, която да използувам в ефир и вие сега направо ми я поднесохте на тепсия !! Геометрично влюбчиви ще мине даже и пред СЕМ !!
- Не се казва шаврантия , а шафрантия – обади се жената с папката - и не е геометрично, а генетично влюбчива.
- Ще го монтираме по-късно !! Аз обаче не разбрах защо и как сте залитнали по този елитен курварин-бохем след като приятеля ви прави секс с вас всеки ден ?!? Не ми е ясно как така ставате сутрин след като сте била сексуално задоволена и веднага сте готова да си легнете с бохема ??!
- Ами явно не ми стига, пък и едно е да те чука вегетерианец с който нямаш вече тръпка и съвсем друго да се облажиш от бохемска наденица. Ох как ми се е прияла наденица да знаете. Като лапна нечий кур и само наденица ми е в главата. Ммммммм !!
- Аз все още не мога да разбера каква е разликата между секса с приятеля ви и секса с бохем ??!
- Мдааа !! Друго си е да те бохемне бохем !! – каза Руми – И каква е разликата между селския курварин и бохема ?!? И единия и другия чукат всичко що легне ?!?
- Не е точно така – каза Аманка - бохемския инструмент е минал през вагините на толкова достолепни дами, че вече знае как да задоволи една жена !! Не може да сравняваш селския курварин с бохема. Едно е да ебеш курвите по кръчмите и съвсем друго да чукаш дамите по светските партита. Курвата си е курва. Секса с курва си е курвенски. Виж дамата си е дама !! Секса с дама е едно незабравимо духовно изживяване. Ех как исках и аз да имам подобно изживяване с бохема. Щях да се почувствам същинска светска дама на дамите, ама не ме поиска калпазанина му с калпазанин. На мен обаче не ми е това проблема, а как да се справя с тази моя влюбчивост и как да се появи някаква тръпка в отношенията, за да не си развалям хубавата връзка с човек, на когото държа. Знам, че човек не може да има всичко, моят приятел също няма всичко с мен, той е къде къде по-идеален от мен, но той е по-спокоен темперамент. Аз моят приятел не го ревнувам, аз безкрайно му вярвам, пък и коя ли ще се хване с подобен тревопасен мъж ??! Няма по голям идеалист и чист човек от него, но пък ревнувах другият калпазанин щото много жени искат да са с него. Давах си сметка, че с него не бих могла да бъда, дори да ме беше "взел", защото там драми и емоции щеше да има в повече. Той си даде сметка за същото и ме отряза и да, това е проблемът, влюбена съм в друг и естествено само той ми е пред очите. За мой голям късмет, той не поиска да е с мен, но не искам в бъдеще това да ми се случва, а искам сериозни и хубави отношения с човека, с който съм.
- Отрязал те е щото за него си обикновено курве – обади се пак Руми – като те слушам с колко светски дами е имал вземане даване едва ли е умрял за твоята шунда !!
- Ама той ме преследва цели 6 месеца !!
- Ауууу !! Шест месеца си се дърпала, а като те е отрязал и веднага си решила, че не можеш без него ?? И що се дърпа толкова време ?!?
- Правше ми живота интересен !!
- Представям си колко е скучен тоя твоя вегетерианец, само пасе и спортува... Егати скуката , егати мъжо. Мъжът трябва да е ловец, тоз дето ми ръфа аспержи и целина по цял ден, много ясно , че не е атрактивен. Скукаааа...
- Ами скука е ама не знам как да му кажа, че искам по-динаммични взаимоотношения. Постоянно правим неща заедно, но те са свързани най-вече със спорт. Каква динамика има да търчиш като алтав по чукарите ?!? Сега пак ще ходим на планина заедно, а след месец до Норвегия. Въпросът е, че там пак ще бичим спорт, а аз искам и нещо по-културно, или пък стимулиращо, да има тълпа от хора, концерти, шум абе тръпка. Той не иска да прави нищо от нещата, които не са в неговия списък за любими. Ние живеем в скапано село , по-точно малък град и просто имам нужда като сме в по-голям град да съм в тълпите да виждам хората, да ходя по барове, да се напивам, да повръщам по улиците, да ме арестуват, да спя в изтрезвителя, а не и в града пак да ходя да тичаме маратони. А той е интроверт и това го натоварва.
- Ами кажи му какво искаш – каза Ружа - тук не става въпрос да съобщиш нещо лошо, а да заявиш своите потребности като равноправен партьор във връзка. Както той иска здравословен живот, тишина и спокойствие и ти му ги осигуряваш, така и той следва да задоволи твоите потребности от динамика. Сега като идете до Норвегия, като избичите двайсе трийсе километра по персечен терен му кажи, че ти е скучно и искаш малко културна програма. Заведи го например на някой рок концерт на открито, оваляйте се в калта, напийте се, напушете се , правете групов секс с пияни норвежци, сбийте се, попийте малко от субкултурата на Норвегия. Ако те обича би трябвало да ти угоди , а не да държи на неговото и на теб да ти е скучно !!
- Ами той не е скучен, много е умен, блестящ интелект, но наистина лично на мен ми става скучно само това да се прави. То интелект интелект ама с интелект не мога да си начеша вагината. Но пък с другия би било ужасно. Както споменах аз съм на 30+ и искам да имам дечица и предпочитам татко им да е умен, хубав и спортен, добър, а не женкар пиянде, който обикаля цял свят и бройка 4953 мадами едновременно. Явно моят типаж мъж е скапаният женкар и пиянде ала Митьо пищова, но такъв мъж не става за семейство.
- Ами не сте един за друг с тези толкова много различия – обади се една жена - За сега сте ок и се търпите, ама като мине повече време ще започнат проблемите. Да, той е идеалната партия, но не за теб. Съвсем нормално е да те привличат други мъже. И не смятам, че основният проблем е в различните характери, по-страшно е, че ти не можеш да се ограничиш с един. Ако не ставаш за семейство не се напъвай да го създаваш. Нито ти ще си щастлива, нито партньорът ти, а щастливи деца отглеждани от нещастни родители няма.
- Напротив, аз го обичам този човек и искам да съм с него. Аз колкото и да съм обичала хора, винаги съм имала тръпки настрани, дали са били платонически влюбвания или не и просто съм късала с хората. Сега много искам това да не е така, обичам този човек и го ценя, и искам да съм с него. Най-малкото за себе си, по-добър партньор за семейство аз не мога да си намеря. Имам му доверие и стабилност с него, хубаво ми е с него, ценя го, уважавам го, той ме превъзхожда във всяко едно отношение, а за мен това е много важно. Не ща да развалям всичко това заради някакви мъже, с които аз нищо хубаво не бих могла и да създам, ама пусто като ме сърби !! Иначе не искам да го пускам, а да се справя със своята влюбчивост. От две години съм с този човек. Въпросът е, че на мен винаги ще ми се живее, това е истината. Но не мога да си позволя това, защото искам семейство. Може би нещо с медитации, много приятели, да получавам някакви клиторни стимулации, които да не са свързани с влюбване.
- Обичаш го , или го уважаваш . Има разлика – каза същата жена - Това са хладни сметки , той е такъв и такъв и става , ама аз съм еди каква си . Търсиш си психотерапия , която да те излекува - няма лечение .Ти си си такава шантонерка - или пък не ,просто една от тези самотни души , които търсят голямата любов . Обичаш го като брат,нищо повече, но продължаваш да се опитваш да убедиш и нас и себе си,че го обичаш истински. Ти през колко време се влюбваш и разлюбваш?
- Максимум 3-4 пъти в годината, но аз не искам да съм точно в такава роля, ако ме разбираш. А и при мен го има проблемът, че като съм влюбена в един, не мога да желая друг и се чувствам леко гнусно и гузно от цялата ситуация, но не знам какво да правя. Иска ми се по-скоро да ги надживявам тези неща.
- Добре дошла в клуба на жените, които си падаме по такива мъже – обади се друга жена – значи слагай ламаринените очила, роди му едно- две отрочета и действай. Завоювай му доверието и си прави каквото си знаеш. У дома бъди любвеобилна, кротка, мила и грижовна. Че вместо на корта, си отишла да си начешеш крастата с някой бохем, няма как да се разбере. Мъжете са толкова лесни за обработка, ако са влюбени. Бъди умна и хитра и няма да имаш проблем. Аз съм като теб - влюбчива, силно емоционална, щура. Обичах - а и още обичам - шума, клубовете, пиенето, веселите компании, емоциите, и т.н. Настоящият ми мъж е спокоен и улегнал, много свестен, но никога не съм му споделяла какво наистина искам. Той обаче успя, малко по малко, да ми покаже, че има радост и в домашния уют, спокойствието, тишината, детския смях. За което го обичам и ценя пък като ми падне нещо за една нощ не отказвам. Един път се живее все пак !!!
- Много точно го описваш!!! Благодаря ти много за мнението. За съжаление, жените наистина сме с двойнствена природа, и двойнствени потребности, хем сме влюбчиви, хем сме благоверни, а мъжете са или от тия или от ония . Понякога съжалявам, че не мога да събера двама такива - един женкар-пройдоха и един свестен, и да изработя някак един единствен мъж, който да има всички предимства и на двата типажа, но без недостатъците им. За съжаление, по вероятно е да сътворя нов Франкенщайн или Фък-Фиркенщайн по-точно, а не мъжа-мечта.
- Като те слушам внимателно си мисля, че си с него от чисто егоистични подбуди – обади се друга жена - на ТЕБ ти е хубаво с него, той Е добра партия, ТИ имаш стабилност с него, ТОЙ Е добър партньор за теб.... Това НЕ е любов, и със сигурност НЕ Е добра основа за дълготрайна връзка или брак. Би била, ако и ти си като него.А ти не си. Дори и да останете заедно, и деца да имате, теб няма да те свърта у дома и с него, защото НЕ го обичаш, колкото и да си мислиш обратното. Ще му кръшкаш, ще изчезваш от дома и децата, ще ги пренебрегваш, колко време смяташ, че ще те изтърпи той? А и замисли се, как го възприемаш - като мекотело, готово да ти служи доживотно, докато ти си разиграваш коня на главата му? Разбирам, че си намерила мъж-балък, който е добра партия за брак, но ти не си подходящата партия за него. Просто приеми, че не сте един за друг !!
- Е много ясно, всеки си е егоист малко или много и всяка жена си избира мъж , с който на НЕЯ да й е хубаво и да й пасва. И мъжът така си избира жена, да не би да избира жена от алтруистични подбуди ? Един вид "Я да се оженя за Минка, толкова ще й е добре с мен!". Избира такава, която да му пасва по неговите критерии и с която да му е хубаво, да му е сексуално привлекателна, да харесва неговите хобита, да му е приятна и интересна и тем подобни. Да не мислиш, че много мъже биха били с жена, която не ги устройва, не ги привлича, която не им е добра партия и т.н.?
- Много моля да не намесвате семейството ми – обади се Минка – иначе мога да туря ключа на кафенето !! Тончо спри да се хилиш !!
- Мисля, че съвпадението на името беше случайност и няма връзка с това, че Минка е една от главните героини в “Приключенията на една китайка в българия” – каза същата жена - на мнение съм, че много повече жени са като теб. Те може да са “генетично влюбчиви”, но избират внимателно бащата на децата си - страстта и огънят са до време, а децата – завинаги. Това, че трябва да си пасвате като две парчета от пъзел сега и до края на света, е тотална глупост , идеален случай и абсолютно недостижимо. Два остри камъка не мелят както са казали хората и смятам, че е чудесно с ум и сърце да направиш избора си на партньор. Защото страстта и феромоните рязко намаляват след време и повечето изведнъж "проглеждат". Много по-добре е още в началото да си даваш сметка с какво и кого се захващаш. Хората се променят. Ти също ще се промениш. Може би не така както искаш, но ще се промениш. Особено ако се появят деца. Ще оцениш стабилността, спокойствието и сигурността, която може да ти даде един стабилен партньор. Към 40 вече дивото желание за купони не е толкова силно и постоянно, за сметка на по-редките, но качествени такива. Направо не ми се мисли какво ще стане и какви ще ги вършиш, като "попрезрееш" и мъжете престанат да виждат в теб само секс и вагина..... Нищо лично, но такива жени много "трудно" остаряват....
- Мъжете не виждат в мен само секс и вагина. Все пак нося гащи, така че вагината ми не е на показ или поне не за всеки, виж циците обичам да си ги показвам. С циците си печеля мъжкото внимание и комплименти. Даже няма нужда да говоря за да ми поискат телефона, а някои по-нахални направо ме канят у тях за едно бързо влюбване, което страшно ме радва защото съм генетично предразположена. Мисля, че когато остарея за горещи свалки и чукане, то може би все още ще съм в пълна кондиция за афери, емоционални връзки, ей такива сладости на есенната либофф. Аз не паса по тукашните ливади, та да се чудя докога ще съм привлекателна за балканските мъжаги. В Германия както съм на 30, така ще съм и на 40, и на 50, и на 60 - тук са бавнички, педантични, има да се гаджосвам ...а ако не се получат нещата с брак и деца, до има-няма 80 години ще си намеря някой, който да ме разкарва с БМВ кабрио из Френската Ривиера, ей така - за опитване на вино, разходки, интелектуален разговор и някоя и друга свирка !!
- Как така хем си поживяла на младини хем на 30+ още ти се иска – обади се друга жена от публиката - Сърби те та те боли да си "изцапаш устата" с кура на някой плейбой. Инак според мен няма да си щастлива с вегетерианеца, намери вариант в който да си щастлива с друг. Много е тъпо и егоистично да лъжеш човека до себе си, твърдиш, че го обичаш, но всячески се заглеждаш по други, или не го обичаш или по-скоро като брат и живеете като съквартиранти малко. Май ти трябва един хубав бой, че да ти уври акъла и да си изясниш какво и с кого го искаш.
- Ти мислиш ли, чи ако някой скъса Аманка от бой, тя ще спре да се влюбва в неподхоящи мъже – обърна се Ружа към жената - само ще стане по-въздържана в действията си, но тя и сега ми се струва способна да ги контролира.
- Казвате това за да не я обидите, но иначе не си го мислите нали – каза жената - Както казва К.Донев:"боя изгражда", може пък да спре да се влюбва !! От неуспешния ми първи брак, едно от нещата, които ми остана като поука е, че колкото и дребно да звучи, разминаванията по отношение на това как да се прекарва свободното време, са фундаментално важни в една връзка и са напълно способни да я разрушат, така че ако държиш наистина на сегашната си връзка, започни полека да работиш в посока да си доближите разбиранията. Или ти стани вегетрианка и монахиня или той да стане пияница и курварин. Докато само ти правиш компромисите, винаги ще се чувстваш прецакана на едно подсъзнателно ниво, и ще търсиш как да си го компенсираш това "прецакване". Няма да бъда лицемерна и ще кажа, че и аз бях така преди, много мъже, по няколко на веднъж и пр. След като срещнах моя, се укротих от гледна точка на "влюбчивост". Партитата, алкохола и забавленията си продължиха с него. Ние затова се и харесахме, освен визуално, паснахме си и на потребността от купонясване. И навсякъде сме заедно без да си омръзваме. Естествено, с годините и особено след детето и тази потребност намаля значително. Сега наблягаме на пътуванията и напиванията, но той определено е сериозен човек, въпреки, че обича да се забавлява и не е никак скучен, веселяк отвсякъде, обича шумните компании, в къщи не може да се застоява за повече време. Но ми помогна да се взема в ръце, че се бях поотпуснала след гимназията, да си завърша образованието, да започна работа и въобще тези неща. Иначе като нищо да бях зарязала ученето. И дори и да ми се случи да се увлека по някой, мъжът ми е прекалено важен, обичам го и уважавам страшно много, той и детето са моя живот, така, че не ми представлява никакъв проблем да подтисна някакво глупаво временно заглеждане в страни. Въобще нито си заслужава, нито ще умра, ако не си начеша шундата. Та, изводът ми е, че твоят настоящ приятел не е точния човек, щом не успяваш да удържиш на изкушенията без особена драма. Гледаш на него само като добра партия от гледна точка на сигурност, но между вас липсват други важни неща, нужни за изграждане на стабилно семейство. Педантите и подредените хора не са добри татковци. Това не е сигурност, това е стагнация. А като проимаш дете, а още повече- деца, ще видиш, че това е като да пускаш хвърчило по време на торнадо. Може да имаш късмет и да му родиш трима сина, с които да митка по планините, докато ти му слагаш рога с някой бохем. Ако си с тоя мъж, ще трябва да имаш и любовник, няма как. Ако искаш деца, те си стават. Много е неприятно да се оставиш да те заплождат по план, защото трябва. Ще правите секс, а ти ще се чувстваш като добиче направо...
- Като слушам понякога какво се говори ми се струва, че аз не съм наред, но други, като теб, ме успокояват - каза Аманка - Явно съм едновремено по-рационална и по-хахава от повечето хора. И се убеждавам, че всички обичаме по различен начин. При мен това да гледам само в един мъж и само той да ми е в главата, това ми се е случвало само в началните фази на връзка или за съжаление, екстремните и луди емоции са към неподходящия гореспоменат тип мъже и при екстремни ситуации, които са "нездрави", но това за мен влюбеност , хормони и генетично наследство, а не непременно обич. Дано с времето улегна, явно трябва да родя, и аз това си го мисля, че тогава ще ми се сменят приоритетите, ще се успокоя и няма да имам време и необходимост от подобни неща. Иначе, рационалната част от мен никога не би ми позволила да създам семейство или да планирам семейство с мъж, на който да не може да се разчита или с който не се разбираме, колкото и да съм влюбена. То изкушения винаги има, аз така си мисля, просто трябва да се научи човек да им устоява ама пусто учене като не ми спори. В този случай съдбата ме спаси, така си мисля, ако човекът беше казал "хоп" бих му скочила на кура, но не може все на съдбата да се разчита.
- Между другото, дори мъжът да е най-впечатляващият, родиш ли едно дете, ще се чудиш какво толкова си му боготворила. Ще се окаже, че не е чак толкова интересен. Когато си недоспала или си гледаш малкото ангелче, някой да ги приказва за култура-ми-янко и бохемски живот...ще ти дойде да го праснеш. Между другото, планинарство и вегетарианство също няма да са ти много от полза за гледане на деца. Що не вземеш да го оставиш и да си намериш подходящ ?!?
- Аз винаги мога да го оставя, не е толкова спешно. Аз този човек не го държа насила, напротив, той е решил, че му е много хубаво с мен и постоянно казва и показва, че иска да бъде именно с мен. Може пък именно аз да го кефя, а не някоя друга?
- Това е защото не знае какви ги вършиш !! Извинявай, но се държиш, като 15 годишна ученичка. След като не искаш да го оставяш, защо би избягала на секундата, ако плейбоя ти беше намигнал ?? Ти не искаш да го оставяш защото ти е сигурен, гледа те в очите, обича те, ще направи много за теб, но не и защото ти го обичаш и това си личи от всичко, което казваш, приеми реалността. Ами ти пробваш да си щастлива с него вече 2 години и получава ли се? Явно не щом акъла ти е в други мъже. Казваш, че можеш да го оставиш, но не ти стиска, защото знаеш, че е добра партия за съпруг. Но в същото време ти не си щастлива, така както искаш, не си влюбена така както искаш, не живееш така както искаш - забавления, купони, барове, пътувания, безразборен секс. Едно или две деца само ще ви отдалечат, той ще помага с всичко вкъщи, а ти ще си имаш любовник плейбой за забавление. Седни и помисли какво те прави теб щастлива, какво и с кого би искала и го направи. Не бъди с един човек, защото има хубави гени и спортува, а защото те прави истински щастлива. Ето това ми е съвета.
- Много добър съвет – каза Ружа и се обърна към камерата – Виждате ли драги зрители какъв непринуден диалог се пулучи. Надявам се и друг път да правим предавания от това прекрасно кафене. Беше ми приятно да бъда сред вас. Довиждане !!!
- Приключихме ли – обърна се Аманка към Ружа – ама аз още не съм намерила решение на своя проблем !!
- Искате ли да дойдете в студиото и да направим цяло предаване за влюбчивите , геометрично предразположени към влюбчивост жени ?!?
- Нямам нищо против, но при едно условие !!
- Слушам Ви !!
Аманка се наведе към Ружа и прошепна “ Ако може да ми осигурите няколко часа насаме с оператора, че май започнах да се влюбвам”.

МнениеПуснато на: Сря Сеп 23, 2015 8:21 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Глава 55 ( 58 ) ! Капитане, готов "малък" разказ е. Съвременен вариант за превъплъщението на устойчив за българския свят символ ... И повод за нелицеприятен размисъл ...Тъпотии пиша, но не се сдържах да споделя,че ме развълнува.
Леко писане на всички! И спокойна нощ!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

МнениеПуснато на: Пон Сеп 28, 2015 4:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Бравос Ангеле!!! cheers
Сори че чак сега чета.. напоследък други грижи са ме налегнали... скоро ще ви кажа!!! Cool

МнениеПуснато на: Вто Сеп 29, 2015 7:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Wink

МнениеПуснато на: Чет Авг 18, 2016 8:21 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ачо.

Пиша в темата щото явно не ебаваш да четеш личните, а номера, който имам е закрит.

Тъй като знам малко повече отколкото ми се иска изпитвам основателни притеснения.

Моля те ... моля те да ми се обадиш по някакъв начин.

В същия хотел съм - стая 2А. Ако ме няма остави телефон. Ако съм в стаята кажи да те свържат независимо кое време е.

До 30-ти ще съм там.

Ако прочетеш това след 30-ти знаеш на кой да се обадиш. Ще му оставя координати. На друг вяра нямам.

Чакам ..... и се надявам да си жив и здрав.
Върнете се в началото
Find_NEMO

МнениеПуснато на: Чет Авг 25, 2016 11:57 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Confused
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Страница 26 от 26

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря