bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Помагайте татковци моля ви!

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
hbk_91

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Юни 29, 2015 5:50 pm    Заглавие: Помагайте татковци моля ви!
Отговорете с цитат

Здравейте на 23 години съм на 24 правя 24! Женен съм по почти две години! Със съпругата ми живеем при моето семейство на отделен етаж самостоятелно. Безработен съм. Преди да се оженя бях студнет но прекъснах за да търся работа. Жена ми е студентка. Но малкото места където ме викат на интервю отивам изнервен защото съпругата ми недоволства от работното място, заплащане и др. И когато стигна мне съм в състояние за адекватно интервю. Живеем във върна и съпругата ми очаква заплати от 800 лв нагоре което за човек без стаж е невъзможно! Трудно ми е за малко да започна в една верига за бързо хранене но бабата на съпругата ми почина и трябваше да откажа за да я утешавам. Да съпругата ми поема 90% от доходите! Да изглеждам като идиот- защо съм се оженил това не е важно сега. На целия този фон съм изнервен, от провалените интервюта а съпругата ми дудне за дете а ние едвам за нас имаме пари! Но на нея не и пука! Иска го и това е ! Постоянно гледа профилите в социалните мрежи на свои познати които са се омъжили за баровци и ми казва те имат деца те имат всичко - а аз едвам на интервю ходя! Но на нея не и пука иска като тях! Искам да мога да и го осигуря но тя искам да съм залепен за нея ида работя на под 6 часа ида взимам много пари е няма как да стане! Плаче ми се тъщата ми се подиграва, че нямам работа. Плаче ми се хора тя пропъди всичките ми приятели, щом поздравя някой го гледа на криво и мрази всеки с който се спирателя или всеки който ме интервюира и плюе по него- не че е такава просто е изнервена защото няма дете! Когато я хване нервата за детето ме смазва и малкото ми останало самочувствие - с добу безработен учил тъпа специалност а без висше и ако беше завършил щеше да работиш за 200 лв и аз ти оправих живота. Иначе е добра когато не я хване мисълта за дете обичаме се много но не иска да ме разбере! Кажете ми какво да правя с детето знам че ако го направя ще е лошо за него но не мога да издържам на постоянно лошото и настроение заради това!

Казвам пак въпреки всичко я обичам! Искам да имам работа идете но не искам детето да страда ида е в лишения!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2015 5:24 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Привет hbk_91...
Млад пич си и ми е жал че сте в такова положение... да изясним нещо обаче, двама души се събират да живеят заедно и да градят някакво бъдеще.. за целта обаче и двамата трябва да се подкрепят в абсолютно всичко... трябва и заедно да си решават проблемите.
Единият от двамата почне ли да налага и изисква.. нишката почва да се изтънява и накрая се къса.
Никак не е лесно за младите в момента.. но според мен задължително си завърши образованието за да имаш основа.. децата сами ще си дойдат на този свят.
Относно стоенето до фустата на жената.. допуснеш ли го веднъж, после няма отделяне.
Дори и в любовта трябва да има граници.. инак е страшно пич, много страшно е да не ти дават да дишаш.. това е основна грешка на младите семейства.
Относно доходите.. няма по кофти вариант от този да си зависим от някого... временно може и да си го позволиш, но задължително търси начин да си независим... в противен случай вечно ще ти напомнят колко си жалък.
Все пак, семейство се гради от двама.. децата са най хубавото нещо, но са доста скъпо удоволствие в днешно време... тъпо е да го създадеш и обречеш на глад.. сега мисля така обаче. Cool

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2015 8:53 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

объркал си форума пич Twisted Evil

и аватара не ти ходи Very Happy
Върнете се в началото
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2015 10:32 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

mwm написа:
объркал си форума пич Twisted Evil

и аватара не ти ходи Very Happy

Напротив МВМ... момчето има нужда от съвет и ако няма какво да кажеш, просто замълчи.
Ако и неговата кифла е кат теб, бих оправдал намесата ти!!! Mr. Green
Единственото по-лошо от женската логика... е женската тактика.
При теб и двете са под съмнение!!! Laughing

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2015 10:45 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

азда се хвана с беработен студент Twisted Evil

ти лу дли си бе Very Happy
Върнете се в началото
Angel

МнениеПуснато на: Чет Юли 09, 2015 8:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Що не му дадеш някой акъл на човека бе. Гледам като образование и правопис сте на едно - ще те разбере Wink tongue tongue tongue

МнениеПуснато на: Чет Юли 09, 2015 8:19 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

тоя ли бе Twisted Evil

на таква акъл не давам щото няма да ме разебрат queen

ти що нему дадеш Very Happy
Върнете се в началото
Angel

МнениеПуснато на: Чет Юли 09, 2015 8:20 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аз съм среднист, а той учи за висше - няма да ме послуша защото съм по-тъп !! Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Чет Юли 09, 2015 8:21 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

че ситъп тъп си Twisted Evil
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря