bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Болничен бащинство

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tatko_Krasio

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 08, 2015 4:54 pm    Заглавие: Болничен бащинство
Отговорете с цитат

Здравейте !
Не знам дали това е правилното място за пускане на тази тема , но...

Преди 6 дни ми се роди момиченце , вчера го изписаха и реших да си взема от болницата "Болничен за бащинство" (този първия които е 15 дневния) , та от болницата ми поискаха такса в размер на 30 лв.
На някои друг да са му искали такса и дали е "прищяфка" на болницата или наистина е такава ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jeko
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Яну 08, 2015 6:54 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Аре наздраве, да е жива и здрава момата A142

Това било някаква такса на самата болница, поне така прочетох в мамата за АГ "Света София" сигурно го има и по други болници.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря