bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Сериозната тема
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 06, 2015 12:39 pm    Заглавие: Сериозната тема
Отговорете с цитат

Да оставим бъзиците настрана и да си побъбрим за по сериозните неща които пряко или косвено ни засягат.
Ужасявам се напоследък от факта че всякакви мангали бият докторите, влизат в къщите да крадат и трепят старците...
Защо съдят хората които защитават живота и имуществото си ????

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4504235

Кога най после ще се разреши носенето на оръжие за лична самозащита ???
Искам американските закони за носене на оръжие да се приложат и у нас... влезе в частен имот бай мангал, между очите с бренекето и проблема с кражбите се решава тотално.

Следващият проблем който ще изригне с пълна сила в най скоро време... бежанците.
Що за лоша услуга си правим на обществото ???
Ето ви и следващата простотия...

http://www.monitor.bg/article?id=455856

Голем смех... та ние сме най бедната държава в Европа и некви си тъпаци ще ни принуждават да дундуркаме бежанци... е те това е върха и падението на всичко, та ние сме се превърнали в бежанци в собствената си държава!!!! Честно, писна ми от всякаква чуждоземна сган, че са ни малко нашите мангали, ами дайте да си напълним страната с още.
И те таквиз неща. salut

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 2:43 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Сотка, трябва да ми оздравеят децата, които вече месец са болни и като ми се освободи рам, ще мога да говоря на тези теми....
Само да обобщя грубо, че колкото и да си подскачаме, аз, ти и Ангел не можем да променим света...Светът се променя и може да му се помогне, като се помага на всеки отделен човек. Останалото, както е казал Буковски, са романтични илюзии....Или политика...А такава политика се прави от човечни хора...Да търсиш човечност в съвременния политик е като да намериш витамини в лайно...
Angel

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 5:15 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Gentil написа:

Само да обобщя грубо, че колкото и да си подскачаме, аз, ти и Ангел не можем да променим света...

Подкрепям !! salut salut salut

Не ме бройте за темата !! Arrow Arrow

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 6:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Преброен си вече веднъж... Very Happy
Angel

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 6:57 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing

-1 tongue tongue tongue

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 7:09 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Не става така...Като се родиш един път, не можеш да се извадиш вече...Поне не ти! Laughing Very Happy
Angel

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 7:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Съгласен !! salut salut salut

Затапи ме ей !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 7:13 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Вадим шампанското! Very Happy
Angel

МнениеПуснато на: Сря Яну 07, 2015 7:18 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing

Щом се налага !! occasion5 A142 A142 A142 A142

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2015 9:10 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Още един проблем който държавата така или иначе не желае да реши... за съжаление страдаме всички!!!!

http://www.vsekiden.com/164582

Изобщо не ме интересува чии интереси ще се нарушат, но си мисля че е крайно време пунктовете за желязо и тем подобни да се закрият... че то не бяха кражби на жици, то не бе чудо... у наше село гепиха и мантинелите на моста... да не говорим какви поразии направиха мангалите навсякъде, помните че се стигна дотам, че да осквернят и паметника на Васил Левски като отмъкнаха грифоните... та е крайно време според мен да се спре с тези пунктове за желязо.

МнениеПуснато на: Пет Яну 09, 2015 10:20 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Когато държавата не може да упражни свободно правото си да приема и изпълнява закони, когато над главата и стоят мутрите на НАТО, ЕС и още куп сатанински секти, е съвсем нормално това, което се случва....
Мангалите си знаеха мястото някога....

Не е нужно да разбираш от политика, за да видиш целия безумен и нагъл цицнизъм на положението....
Himsa

МнениеПуснато на: Пон Яну 12, 2015 4:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Gentil написа:

Мангалите си знаеха мястото някога....

Обясняваха ни колко бил скапан комунизма, да, скапан беше... но така представената ни демокрация е още по скапана... няма сигурност нито за живота ни, нито за работните ни места, не може да се разчита на нормално здравеопазване... ей го, и жп транспорта е на път да бъде ликвидиран, това и през войните не се е случвало сигурно.
Още по страшна е външната политика която ежедневно ни заробва.. забиха ни тук разни монополисти дето ни дерат по десет кожи.. ся пък ни налагат и бежанци да приемаме без да мрънкаме... изобщо, перспектива за бъдещето не виждам.

Ето една страхотно написана статия.... те това е самата истина Джен.

http://www.blitz.bg/news/article/313229

МнениеПуснато на: Пон Яну 12, 2015 7:59 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Не разчитайте на присъствието ми за неопределено време !! salut salut salut

МнениеПуснато на: Пон Яну 12, 2015 10:16 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Изобщо или само в тази тема? Very Happy
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Яну 13, 2015 10:04 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:
Не разчитайте на присъствието ми за неопределено време !! salut salut salut

Жалко... дано те видим скоро Ангеле. Cool

Ето още една сериозна тема която седи на дневен ред...

Българин събра очите на испанската полиция, летя по магистрала с над 240 км/ч

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4531834

Какво ми направи впечатление....

Цитат:
Той може да бъде осъден на затвор между 3 и 6 месеца или от 6 до 12 месеца и общественополезен труд от 31 до 90 дни, като при всички случаи ще му бъде отнето правото да управлява моторно превозно средство от 1 до 4 години.

Хората не си поплюват за разлика от нашите, че тук колко убийци на пътя влязоха в затвора ??? scratch

Сложна тема е за автомобилите и шофьорите... ай да помислим малко, да сте видели циганин да кара шофьорски курс scratch ... да ама доста от тях си шофират безпроблемно, че как става така хора без основно образование да притежават свидетелство за правоуправление.... ясно как, най вероятно с пари.
Неграмотни шофьори у нас с лопата да ги ринем, без значение кой колко висши образования има, без значение е и възрастта, но ми прави впечатление че на пътя се правят генерални грешки, за последиците не ми се мисли.
Защо не се знаят елементарните знаци и закони за движение по пътищата, нещо яко някъде куца.... изглежда още от школите за шофьорски курсове тръгва всичко... че как млади жени дето педалите не познават си взимат книжките бре ??? scratch ... Поне няколко са ми влизали насрещно в еднопосочна улица.. култ!!!
Няма дисциплина, няма ред.. няма и ограничения.. анархията на пътя у нас граничи с тази в африканските държави... понякога се чувствам виновен че съм стъпил на пътя и то в правото си и в собствената си лента.
Ся щели да ме снимат с камера като ме проверяват.. голем праз бих казал... българина ще се дисциплинира само и единствено когато му се бръкне дълбоко в джоба, или му се конфискува превозното средство при по тежки нарушения на правилата за движение.
Указаните от знаците ограничения на скоростта масово не се спазват... ако аз го спазвам стриктно, зад мен настава истинска кавалкада от клаксони, изпреварване в забранени участъци и неприлични знаци и попръжни.... това е то да си стриктен в БГ!!!
Онези шампиони с тировете и рейсовете имам чувството че всички на пътя са им длъжни и виновни... да не говорим как юркат здраво... после ми обясняват по тв-то че всичко станало за част от секундата.... ох милите, живи да ги ожалим значи.
За състоянието на пътищата ще си говорим по нататък, защото и там положението е доста екстремно.
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря