bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Мъжът ми не иска секс с мен

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alice123

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2014 11:32 am    Заглавие: Мъжът ми не иска секс с мен
Отговорете с цитат

Здравейте, момчета! Пише ви една малко объркана дама, но не съвсем. Прибягвам до вашия форум, защото хвърлих едно око по темата, която ме вълнува из женските, но май в случая е по-важна мъжката гледна точка. Карам направо и накратко, че нямам време Tа такаааа..... Проблемът е липса на секс между мен и мъжа ми откакто се роди дъщеря ни, т.е. 7 месеца. Външният ми вид - променил се е, но имам голям напредък след раждането, към 57-8 кг съм при 54кг преди да забременея. Целулит - дал Господ, имам огромното желание да го разкарам, но докато кърмя не мога, вредно е за кърмата. Гърди - еми отидоха на кино, неизбежно беше. Ще ги мажа и тях с нещо след като приключим кърменето ( не смятам да кърмя 100 години, но поне още няколко месеца), дано помогне. Поведение - не съм вглъбена само в детето като кон с капаци, обръщам си внимание на мъжа. Нямаме баби за помощ- гледам малката сама, дори съвсем сама - мъжът ми пътува. Никакъв секс през бременността 0 беше рискова. Моето желание за секс - посрещнах мъжа ми със свирка след като се прибра от рейс месец и нещо след раждането. Сексът преди да забременея - доволно беше Заедно сме от 6 години. Друга жена - на 99% изключено, освен ако не удря по една,...... на някоя за 3 минути, докато отива до магазина Питах го защо не иска - веднъж, сдърпахме с по друг повод и от Черната кутия (хаха, предполагам ви е познато), излезе това. Отговори, че няма обяснение. Иначе отношенията ни са добри. Решила съм да продължавам с опитите да възстановя тялото си, да се държа супер приятелски, да не го насилвам, да не мърморя, да му демонстрирам, че имам и други интереси освен детето, да се контя малко повече, че вкъщи верно приличах на вещица първите месеци след раждането. Въпросът ми към вас е: как си обяснявате поведението му, вие имали ли сте подобен случай и как ще ме посъветвате да се държа, за да възстановя отношенията ни и за да не се раздалечаваме все повече и повече. Thank uuuuuuuuuuuu

Последната промяна е направена от alice123 на Чет Юни 12, 2014 12:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2014 11:52 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Привет alice123. Cool
Благодаря за доверието да насочиш вниманието си точно към нашата скромна общност.
Бих казал че животът не е само секс, но бих си противоречил Laughing ... не би трябвало да се притесняваш... рано или късно нещата ще се оправят... сигурен съм.
Самият факт че семейството ви се е увеличило, води до големи промени за всички... да се настрои часовника по ново време, знаеш че е трудно докато се адаптираш.
Ами това вероятно се случва и с мъжа ти в момента.... едва ли причината е тялото ти или целулита... та това са съвсем нормални неща, би трябвало да е наясно.
Добре правиш че не го насилваш, защото ще го отдалечиш още повече.
Глупаво е изобщо да се дават съвети в случая... секса е важна част от битието ни, но понякога има отлив поради много фактори.
Децата отнемат част от вниманието което искат мъжете... може би притесненията там трябва да се търсят.
Да не обърквам повече нещата, но съм сигурен че ще се разберете.... жените сте по хитрите стане ли въпрос за секс.... Wink

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2014 3:02 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Я !! Shocked Shocked Shocked Гледам и не вярвам на ушите си !! Laughing Laughing

Ако темата е сериозна - на първо четене причината не е нито една от изброените (включително и предположенията за друга жена), но не се наемам да гадая точно каква е !! salut salut

Ако темата е ебавка - хвани си любовник !! Cool

В женските медии има много съвети как да го направиш !! Very Happy Very Happy Very Happy

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2014 12:47 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Уви, съвсем реална е темата. Защо смяташ, че причината не е нито една от изброените и сле дкато си така категоричен, може би все пак имаш мнение каква е? И не дотам в кръга на шегата за любовника- щом поствам тази тема, значи искам да си запазим семейството Wink Още повече - не се виждам в такава ситуация, от страна на жената ми се струва грозно (мое мение).
Върнете се в началото
Angel

МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2014 2:24 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Всички причини, които си изброила – раждане на дете, няоколко килограма в повече, целулит, неугледност, промяна на бюста не са никаква причина един мъж да ти откаже секс.

Това, че на теб ти се иска в случая не е от значение.

Това пък с другата жена е още по-голяма глупост. Кой ви е втълпил, че ако един мъж си хване любовница спира да прави секс с тази с която е ?!? Няма такова нещо !! Laughing

Проблема може да е от различно естество – социален, финансов, здравословен или междуличностен, но какъв точно е никой не може да каже.

Това, че той не иска да сподели с теб е защото така е преценил, а може и наистина да не може да го определи. Ти ако не искаш да правиш секс винаги ли знаеш причината ?!? Rolling Eyes

Според мен остави нещата така и след време проблема сам ще излезе наяве !! salut salut

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2014 8:32 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Сотире жена ти пускала ли е тема в бегемама

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=806382.0;topicrefid=19

Twisted Evil
Върнете се в началото
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 11, 2014 3:04 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

mwm написа:
Сотире жена ти пускала ли е тема в бегемама

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=806382.0;topicrefid=19

Twisted Evil

Цитат:
от заглавието си личи какъв е "проблема". в средата на 40-те сме ( той не е далеч от 50) и човекът си е все като 20 годишен, а аз не ... проблема никой тук не може да ми го реши, ами поне кажете има ли и други в това положение и как се справяте.

Лелеее cheers ... човекът си е все още като 20 годишен... Mr. Green Mr. Green Mr. Green ... муахахахаха.... ама тя не.... и ко ся, такива мъже на ръце требе да ги носят. cheers
Нашата приятелка Сурела много точно е казала..... Че какво и е на възрастта ????... И аз това бих попитал ????
МВМ, как да ти кажа че аз съм си фиркенщайн Mr. Green .. демек, съм в съвсем друга категория.. но само вкъщи, инак не съ знай... сервират ли ми алкохола както трябва, не моа да съ запра!!!! Laughing

МнениеПуснато на: Чет Дек 11, 2014 6:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ти какво МВМ - правиш комплимент на Соте или намекваш на Алис да се разменят с Бял пясък (баси ника)??! Very Happy Very Happy Very Happy
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Семейни грижи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря