bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Малко дете с упорита хрема, съмнение за ринит

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nikitka

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2013 4:52 pm    Заглавие: Малко дете с упорита хрема, съмнение за ринит
Отговорете с цитат

Здравейте д-р Иванов и съфорумци,
имам едно съмнение и реших първо да попитам в интернет и едва след това да се отбия при личния лекар.
Моя малчуган има упорита хрема, която не отминава и като казвам хрема имам предвид воднистия секрет, които се появява при настинка и след 2-3 дни се сгъстява, но не и в нашия случай. Сърби го нослето, очите му се зачервяват и ми се струва, че прави някаква алергия или ринит не знам и аз. Това е от 4-5 дни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dominator

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Дек 01, 2013 8:05 pm    Заглавие: Re: Малко дете с упорита хрема, съмнение за ринит
Отговорете с цитат

nikitka написа:
Здравейте д-р Иванов и съфорумци,
имам едно съмнение и реших първо да попитам в интернет и едва след това да се отбия при личния лекар.
Моя малчуган има упорита хрема, която не отминава и като казвам хрема имам предвид воднистия секрет, които се появява при настинка и след 2-3 дни се сгъстява, но не и в нашия случай. Сърби го нослето, очите му се зачервяват и ми се струва, че прави някаква алергия или ринит не знам и аз. Това е от 4-5 дни.

Възможно е да е ринит или някаква бактерия, по това време на годината такива симптоми са много чести при децата. Опитай да оправиш проблема с Африн ПС бебе, той е напълно безвреден и със сигурност няма да създаде неприятности на детето ти. Действието му в нашия случа, който бе подобен на вашия беше много добро. Опитайте го и споделете какъв е резултата, ще се радвам да бъде положителен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря