bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Място за нашата детска градина/ясла, детски център и т.н.

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> За бъдещи татковци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tzveta_Grigorova

МнениеПуснато на: Сря Ное 06, 2013 3:43 pm    Заглавие: Място за нашата детска градина/ясла, детски център и т.н.
Отговорете с цитат

Здравейте настоящи и бъдещи родители,

Многократно съм посещавала вашия форум и искрено се възхищавам на добрия дух и отношение, което цари тук. Изключително очарована съм по начина, по който хората са си взаимно полезни. Сега се надявам и аз да съм ви полезна.

Знам, че един от най-трудните етапи в отглеждането на децата, докато са малки, е липсата на достатъчно детски градини/ясли, детски центрове и т.н. В момента в гр. София има свободна сграда със статут на детска градина, която се отдава под наем/продава, както цялата така и на част.
Повече информация може да намерите на сайта[url] http://www.complex-mladost.info/[/url] и фб страницата www.facebook.com/complex.mladost
Ако смятате, че можем да ви бъдем полезни, свържете се с нас на посочените телефони и имейли. Може да задавате въпросите си и в настоящата група, с удоволствие ще отговаря на всеки един.

П.С. Знам, че според правилата на форума, настоящото предложение се счита за спам, реклама и т.н. и би следвало бъде изтрито. В никакъв случай не желая да злоупотребявам с възможностите на форума, но желанието ми е да бъда полезна на вас и вашите малчугани. Ще се съобразя с решението на администраторите и модераторите, ако преценят, че темата трябва да бъде изтрита.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 06, 2013 4:30 pm    Заглавие: Re: Място за нашата детска градина/ясла, детски център и т.н
Отговорете с цитат

Tzveta_Grigorova написа:

П.С. Знам, че според правилата на форума, настоящото предложение се счита за спам, реклама и т.н. и би следвало бъде изтрито.

Във форума има едно единствено правило.. и то е че няма никакви правила и ограничения. Laughing
Всичко тук е пълен спам. Laughing
Действително проблема с местата в детските градини е бич за всеки родител.

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2013 6:06 pm    Заглавие: Re: Място за нашата детска градина/ясла, детски център и т.н
Отговорете с цитат

Tzveta_Grigorova написа:
Здравейте настоящи и бъдещи родители,

Многократно съм посещавала вашия форум и искрено се възхищавам на добрия дух и отношение, което цари тук. Изключително очарована съм по начина, по който хората са си взаимно полезни. Сега се надявам и аз да съм ви полезна.

.

scratch scratch scratch scratch scratch
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> За бъдещи татковци Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря