bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Детски заболявания- тревожен ли е "този" симптом.
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
madjo

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 9:02 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Благодаря за изчерпателната информация!
То...жената, разбрала - недоразбрала от обясненията на друга майка...та тази ваксина коклюш на 13 месеца се оказа мит.
Още веднъж - благодаря, че така навременно внесе яснота по въпроса!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ARTU

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 4:28 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

И аз имам едно притеснение - малката принцеса е почти на година и 6 месеца, но от няколко дни забелязвам малки пъпчици - две на ръката, две на вратлето, снощи - една на коляното. Червени и с някакво връхче, което според мен е пълно с течност. Иначе е жива, дива, яде нормално... Не мисля че сме и давали някаква храна, която не е опитвала... не сме и излизали заради лошото време... У дома сме с климатик на 23 градуса.
Върнете се в началото
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 10:00 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

ARTU написа:
И аз имам едно притеснение -Иначе е жива, дива, яде нормално.
Нямаш основание за притеснение. Няма обрив, който сам по себе си да е спешно или тревожно състояние. Зависи от останалите симптоми, а както виждам детето е в запазено състояние.
ARTU написа:
малката принцеса е почти на година и 6 месеца, но от няколко дни забелязвам малки пъпчици - две на ръката, две на вратлето, снощи - една на коляното. Червени и с някакво връхче, което според мен е пълно с течност. Иначе е жива, дива, яде нормално... Не мисля че сме и давали някаква храна, която не е опитвала... не сме и излизали заради лошото време... У дома сме с климатик на 23 градуса.
Съжалявам, но за обриви консултация от разстояние става само със снимка (не се ли сети). това трябва да се види. Описваш обрив с морфология на варицела, но със съвсем различна локализация. Ще предположа две възможни неща, аааааааа ще излезе трето. Не става. Дай снимка!

Впрочем една от възможностите във времето на моя отговор вече е отпаднала или потвърдена. Ако е варицела за няколко часа се появяват нови. Някои мехурчета вече са спукани и започват да оформят корички. Почти задължително вече има и на лицето.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
ARTU

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 10:05 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Съжалявам, не се сетих да снимам... Днес няма нови пъпчици. Така че си остават общо пет. Първите вече завяхват. Консултирах с педиатъра и според нея не е нещо тревожно, а е заради мръсотия. Може би е права - миналата седмица открихме що е пясъчник и как се слага пясък в косата, а и два дни имахме шпакловчици в апартамента, та може и от гипса да е.
Благодаря за отговора!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря